Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Allmusic", "The Rolling Stone" ir panašūs portalai, kuriuose pažiūrit albumų įvertinimus.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. kovo 19 d. 17:24:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei albumai yra orientuoti į progresyvią muziką, tada progarchives.com yra go-to šaltinis. Kartais vertingų apžvalgų apie prog'o albumus parašo tokie puslapiai kaip The Prog Aspect, Progradar, Sonic Perspectives. 

Bendresniam vaizdui, jei muzika neorientuota į prog'ą, tuomet geras apibendrinimas yra Metacritic vertinimas, o po to jau išsišakoji pagal google paiešką, kas priimtiniau. Vengiu didžiųjų portalų apžvalgų kaip The Rolling Stones, Pitchfork, NME ir panašių – ten etatiniai žurnalistai, vargiai perklausę vieną kartą albumą, sumeta kontekstinę info apie jį, bet nepasako nei vienos gilesnės įžvalgos apie patį albumą (kaip ir mūsuose Ramūnas Zilnys). Todėl ir Metacritic vertinimas nėra idealus rodiklis, bet kadangi ten galutinis rezultatas yra visų didžiųjų apžvalgų vidurkis, tai jis geriau reprezentuoja tikrąją situaciją nei viena atskira apžvalga. Allmusic irgi vengiu – ten žmonės su nuline kompetencija dažnai parašo.

Jei albumas mažiau žinomas, tuomet jis paprastai neturi Metacritic vertinimo. Tada kad ir tam pačiam bandcamp'e paskaityti žmonių komentarus visai neblogas pradinis taškas susidaryti įvaizdį, na o po to vėl googlini „(albumo pavadinimas) review“ ir tiesiog atsirinkinėji iš to, ką pasiūlo Google.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2022 m. kovo 19 d. 15:13:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Allmusic irgi pasiziuriu. Dar patiko, kol neuzsibaige, https://alansalbumarchives.blogspot.com


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Silentist
2018 m. lapkričio 25 d. 18:19:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

rate your music

ir

George Starostin

puslapiai.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 16 d. 14:55:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Allmusic turbut geriausias. Gal per daug reklamos dabar Rolling Stone man tragiskai nepatinka...

Aha, aprašymai netikslus, nepilni. Sunku net susigaudyti. Nepatinka ir man.

Atsakyti
Silentist
2008 m. lapkričio 16 d. 14:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visu pirma, klysta tie, kurie: allmusic - amerikietiskas.
allmusic raso ivairus zmones, tiek britai, tiek euro. kaip ir amazon.com
jei noriu viska vienoj vietoj rasti, tai ir renkuosi greiciausiai amazon.
ne megstu "samdytu" kritiku ir nenaudingo piaro.
jei pries 5 metus buciau rinkesis allmusic, siais pertekliaus laikais ty rasymo apie muzika pertekliaus, vietoj jo rinkciaus scaruffi.com,
o apie muzika, amerikieciu akimis, dabar jau rinkciausi ne rollingstone.com, bet markprindle.com.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. lapkričio 16 d. 13:01:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Allmusic turbut geriausias. Gal per daug reklamos dabar Rolling Stone man tragiskai nepatinka...

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 16 d. 11:14:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man allmusic'as patinka, nes ten viskas parašyta, tikslu. Yra patartinos dainos, albumai....

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 16 d. 11:08:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
A, Q pamiršau. Kad rolling stone kartais per griežtas, kartais nepakankamai griežtas, mano atžvilgiu. O kodėl Allmusic amerikietiškas?

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. lapkričio 16 d. 11:02:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemėgstu allmusic - labai amerikietiškas. Geriausias man yra Q, rolling stones irgi neblogas

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 16 d. 11:01:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš lankausi Allmusic. Jus kur?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gorgoroth Gorgoroth
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 213
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 217267