Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Balsuojam: geriausias Michael'o Jackson'o albumas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
vinipuchas
2009 m. birželio 7 d. 19:36:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
tai aisku, kad Thriller 10/10

Niekas čia neaišku, paaiškink

na man jis labiausiai patinka,del to ir sakau,kad geriausias

O apart "man patinka" neturi ką pasakyt? Argumentuok savo nuomonę.

Prie kocia argumentavimas????? Cia mano asmenine nuomone, atsiknisk

Jei nežinojai, argumentas - faktas ar loginiai įrodymai pagrįsti savo sprendimui, tad nesuprantu, ko čia nervintis. Negali paaiškinti DĖL KO tau patinka Thriller? Tai tada atleisk, jog neleidžiu tau keltis pranešimų skaičiaus "man patinka" stiliaus komentarais.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 7 d. 19:25:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
tai aisku, kad Thriller 10/10

Niekas čia neaišku, paaiškink

na man jis labiausiai patinka,del to ir sakau,kad geriausias

O apart "man patinka" neturi ką pasakyt? Argumentuok savo nuomonę.

Prie kocia argumentavimas????? Cia mano asmenine nuomone, atsiknisk

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
vinipuchas
2009 m. birželio 7 d. 18:57:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
tai aisku, kad Thriller 10/10

Niekas čia neaišku, paaiškink

na man jis labiausiai patinka,del to ir sakau,kad geriausias

O apart "man patinka" neturi ką pasakyt? Argumentuok savo nuomonę.


Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 7 d. 18:49:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vinipuchas rašė:
kaktusas2598 rašė:
tai aisku, kad Thriller 10/10

Niekas čia neaišku, paaiškink

na man jis labiausiai patinka,del to ir sakau,kad geriausias

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
vinipuchas
2009 m. birželio 7 d. 18:47:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
tai aisku, kad Thriller 10/10

Niekas čia neaišku, paaiškink

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 7 d. 18:45:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai aisku, kad Thriller 10/10

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
vinipuchas
2009 m. birželio 7 d. 18:28:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neabejotinai - Off the Wall. Daug disco/funk ritmų, šiame albume esanti Rock With You - mano mėgstamiausia MJ daina. Toliau MJ albumų gerumas palaipsniui blėso - Thriller labai geras, bet ne toks kaip Off the Wall; Bad geras, bet jau prastesnis; Dangerous dar prastesnis ir Invincible jau tik vidutinis (aišku, tai tik mano nuomonė).

Atsakyti
jasaz
2009 m. birželio 7 d. 18:16:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1. Bad 9.9/10
2. Invincible 8.5/10
3. Thriller 8/10
4. Off The Wall 7.5/10
5. Dangerous 5.5/10

Atsakyti
Aurelija_michael
2005 m. balandžio 22 d. 12:48:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje, del to koncerto, kaip ash sakau, kad dar bus nors vienas tikrai, mpats maikla priesh du menesius, pe rinterviu sake, rengs koncertus su Jackson Five, ir savo vaikus kartu paims ant scenos, nes vaikai jau verzte verziasi i scena tei wa, tiek, kol kas...

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
Aurelija_michael
2005 m. balandžio 22 d. 12:46:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wa, preis savaite nusipirkau savo manau bus megstamiausia albuma BAD neishkenciau iki vasaros... )) bet dabar gerai
daugiau man nieko nereikia na, zinoma, daugiau nauju video ir naujas kox albumelis galetu isheit, bet tuo neabejoju, kad dar pasirodys daug nauju dalykeliu beje, geros zinios del teismo

wakar suzinojau tokia satistika, kaip sakant, T,Sneddonas turi 90liudininku...jie dar net nesibaige...bet Maiklo advokatas Tmesereau ju turi 450 ! , ir pats sake, kad jam ju visu tikrai nereikes, Maikla ishteisinti uztex 2-3 savaiciu, taigi teimas turetu baigtis apie Liepa jeeee paagaliau

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
sixy
2005 m. sausio 4 d. 19:28:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šitam puslapy pačiam viršuj yra "Diskusijos". Paspausi ir ten bus apačioj, kurti naują temą.

Atsakyti
Aurelija_michael
2005 m. sausio 3 d. 22:13:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip cia reikia kurti temas? ash nebesuprantu, nes nerandu kur...

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
Aurelija_michael
2004 m. gruodžio 28 d. 20:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
faina kad turi, man tai gyvenime niex nedovanotu ish sheimos maiklo cd...nes visi jo nekencia...fuij...
ash turiu kazkur pirkta uz 20 lt..sena sena maotsi kad sena off the wall originala...thriller bad ir dangerous ir history neturiu...
blood on the dance floor...ish dedes nushvilpiau bet piratinis...vis vien jis jo seniai nebesiklauso, jauciu kaip nupirko 1997 tiap ir nesiklauso...nes kazkur uzkishta radau...
o invincible nelegalu parduotuvej tokioj uz 12 lt originalas pasitaike....bet be jokios knygutes, tox virselis - ne virselis..turiu number ones stoty uz 10 lt pirkau ...
o shiaip turiu visa discografija vienam cd ir gerai...o the ultimate collection atsisiunciau per neta....o ta koncerta tia jau seniai turejau...wa..hehe....na del just good friends nesigincysiu...mano viena ish megstamiausiu buvo ir bus another part of me...ir pati neseniai pastebejau shita just good freinds...labai pradejo patikt...nezinau kodel, man tkia linxma kaip ir another part of me, gal del to ir paitnka, nes pastaruoju meut nesu labai laiminga...
labiausiai tia man patinka another part of me live...atsisiunciau kazkada neseniai....shita geriausia...geriausiai kadanors atlikta koncerte jo daina...bent jau man...jei turi another part of me klipa, tai zinai apie ka kalbu...

o kur shvesi naujuosius? beje, gal galetum man savo emaila duot...gal hotmail arba yahoo turi?, jei turi, tai messengerius atsisiusk...paplepetumem..

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
sixy
2004 m. gruodžio 27 d. 12:31:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hihi
Aš jau turiu pirmus keturis CD originalius
O iš Bad, tai mano nuomone šedevrai būtų Bad, The way you make me feel, speed demon, man in the mirror, dirty diana, smooth criminal. Geros dainos yra Liberian girl, another part of me, i just can`t stop loving you, leave me alone. O Just good friends ten nereikėjo, galėjo kad ir tą streetwalker įdėt vietoj jos.
Ir dar ką pasakysiu, kadangi radau po eglute Thriller Tai jį perklausiau dar kartą ir pakeičiau nuomonę - iš keturių pirmųjų albumų jis prasčiausias Realiai tik trys šedevrai įdėti, o visos kitos dainos daugmaž vidutiniškos.

Atsakyti
Aurelija_michael
2004 m. gruodžio 26 d. 12:26:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai atvirkshciai...sita daina labai gera....dar su stevie wonder, kuri rigi megstu...tai ishvis gerai, dabar sita daina ypac pamegau....nezn, anksciau galnepastebejau.....tai tie shedevrai skaitosi pvz tik smoothas, dirty , bad ir kox nors they way u make me feel? ania....man tai pvz nezianu, vakar visa bad albuma praklausiau....ir visos dainos ant tiek nerealiai patiko, kad nzn...uzsinorejau oroginialaus cd...bet kad pinigu nera tik....ir man patiko, kaip maiklas sudeliojo dainas.....labai gera tvarka..
man kaip sakiau, vieninteledaina morphine netinka....ishvis man nepriimtina idet i albuma, vietoj jos galejo daug kitu tikria geresniu idet...

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
sixy
2004 m. gruodžio 24 d. 17:27:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ta daina tiesiog vidutiniška. Prie tokių šedevrų, kokie sudėti į Bad ji netinka

Atsakyti
Aurelija_michael
2004 m. gruodžio 24 d. 16:29:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar noreciau paklaust....tu visai nemegsti dianos just good friends....ar ji tau tik netinka prie albumo?...

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
Aurelija_michael
2004 m. gruodžio 21 d. 15:27:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne ne sektas, nors kartais ir tiap pajuokaujam...zinoma aptariam naujienas kokias...pasishnekam...bet taip tai kalbam kaip draugai....nes na ash juos pazist jau keturis menesius, tai tapom jau tikrais draugais....kai dar nezinojom apie ka shneket, tai shnekejom apie maikla...bet dabar situacija kaskart keiciasi..
per senas nebutum tikrai, nes pvz man yra 16, margaritai irgi 16, ingridai 15, sandrai greit bus 17, giedrei, katei, aistei ir ingai po 21, pauliui tokiam 23, arnui 16, o pbvz Birutei 33 ...todel visokio amziaus....ai ir dar viktorija 19...ir dar daugiau yra, bet jie neturi laiko kada ateiti, nes dirba arba nespeja del moxlu...
taip yra ir geresniu vieut, bet mums makdake patogiausia....dabar dazniausiai kai jau sulaukiam visu..tai einam kur nors kitur pasisedet...nes makdake jau izkniso juodai!
beje, nepamirshk, kiekvieno nuomone skirtinga...tai normalu ir zmogishka, jei esi fanas, nereishkia kad tua turi patikti visishkai viskas ir vienodai...mes pvz apie dainas ir albumus tai beveik neshnekam nes tia jau nebeidomu....nes kai kurie fanai jau nebesiklauso mj....kadangi jau seniai persiklause...ir tiesiog jau lenda per gerkle...shiaip apie ji pashnekam...bet jau nebe taip daug, kaip per pirmus susitikimus, kol susipazisti viska ishsiaishkini...
o kiek metu tu jau fanas?

tai jei butu idomu...tai manau sausio 9 bus sekantis susitikimas po naujako....kaip visada mcdinalde pirma valanda, jei noresi uzeik, dazniausiai sedim paciam vidury....ten kur keturi stalai, kad visi tilptumem

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
sixy
2004 m. gruodžio 20 d. 20:47:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ummm, įdomiai, vos ne sekta kokia tais
O šiaip, kas ten per liaudis ? Nebūčiau per senas tokiam dalykui, dar turint omeny, kad McDonalds`e renkatės Yra ir geresnių vietų. Šiaip tai aš Klaipėdietis, tik mokaus Vilniuj, bazuojuos Fabuose.
Ir ką jūs ten susitikę diskutuojat? Apie MJ ? ) Aš šiaip su MJ fanais nekaip sutariu, nes jiems mano nuomonė kartais nepatinka. Na bet tai kažinau, gal ir įdomu būtų.

Atsakyti
Aurelija_michael
2004 m. gruodžio 19 d. 21:53:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aishku....neliudnavienam shitaip? ash tai kai nepazinojau nei vieno...na ishskyrus savo geriausia drauge, tai galvojom mescia tokios vieninteles...bet zinojom kad dar daug tokiu turi but...bet taip neatsirado neatsirado...o ppo to mano deka suradau viena, ir per ji susipazinau su labai daug, apie 20....ir dabar kiekvienasekmadieni pirma valanda susitinkam makdonalde , kasateina, kas neateina....ir va pasedim draugishkai pasiplepam...
o kaip tau tas koncertas ish yokohamos?...patiko?
ash tai dar be shito, turiu,dangerous ish bukareshto, history ish seulo, miuncheno ir kopenhagos, 1999 metu Michael jackson & friends, cia turnka apie pusvalandi, ir po to pati paskutiniji turiu ta 2001 3oth anniversary, na, ir dar turiu motwon25 atlikima su jacksonais ir tada billie jean.....na, turiu visus koncertus, bent jau po viena ish kiekvienos eros, ishskyrus vicotry neturiu.....buvau atsisiuntus, bet kad jau tokia kokybe, voz veidas matosi...neimanoma buvo ziuret...tai teko trint...
beje, jei kada noresi ateit i musu susitikima, tai ateik , maloniai kvieciam, kuo daugiau , tuo linxmiau....tik jauciu tas susitikimas dabar bus tik savaite po naujuju....nes dabar bus kaledos, naujuosius shvesim puse kartu, kiti ishvaziuos...ir tada lieka tik sausio 9 man rodos..

beje, kurioje vietoje vilniaus gyveni....gal netycia kur netoli manes?... na okiz, jau begu....reikia eit pamokas daryt...

bye, Aura.

P.S. KEEP MICHAELING!!!

____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Colours Of Bubbles Colours Of Bubbles
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 146
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 97331