Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Mėgstamiausio atlikėjo daina, kuri jums nepatinka?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2021 m. liepos 12 d. 21:00:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Van der Graaf Generator repertuaro, stebėtinai, neturiu nei vienos dainos, kuri man kažkaip pastebimai nepatiktų. Yra kompozicijų, kurios yra vidutinės (tarkim, ALT albume, Present antrajame diske, kai kurios A Grounding In Numbers albumo dainos). Matyt tai ir yra priežastis, dėl ko VdGG labai stabiliai jau daug metų yra mano mėgstamiausia grupė. Tiesą sakant, vargu randu nemėgstamų dainų ir Pain of Salvation (kurią įtraukčiau į savo grupių top5-etą) repertuare. Bet jei slenkame mėgstamiausių grupių sąrašu žemyn, jau pradedu rasti tokių numeriukų diskografijose. 

Gentle Giant – Friends arba No Stranger (abi, aišku, iš blogiausio grupės albumo Giant For A Day)

King Crimson – Prelude: Song of the Gulls (iš Islands) 

Dream Theater – Through Her Eyes (iš Metropolis Pt. 2: Scenes From A Memory) arba The Best of Times (iš Black Clouds And Silver Linings) arba The Answer bei Brother, Can You Hear Me? (iš The Astonishing)

Pink Floyd – Chapter 24 (iš The Piper At The Gates of Dawn)

Camel – Remote Romance (iš I Can See Your House From Here)

Nu ir t.t.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kalipse
2016 m. gegužės 9 d. 19:35:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 Mumiy troll: Patinka visiškai visos be išimties.

 Scorpions: Kad ir kaip labai labai stipriai juos myliu, su Fuchs geh voran (Fox on the run tik vokiškai) , kaip labai nepasiskė... :/

Europe: Cost to cost - Kažkoks nesusipratimas ... 

Guns 'n' roses: Netikėtumas nr1 : Knocking on heavens door . Na niekaip neprilimpa ji man ir viskas :/

ABBA: Netikėtumas nr2 : Dancing queen ir Chiquitita . Taip,tai puikios dainos, bet man jos nepatinka. Per beveik 10 metų, kiek esu ABBA fanė- šių divejų dainų niekaip nepamėgau. Gal dėl to,kad man visada patinka tos daug mažiau žinomos dainos,  nei tie didieji hitai...

 

 

Atsakyti
DeathLetter
2012 m. birželio 24 d. 23:19:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Razausko - odė Vilniaus pieninei. {#}


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
einaras13
2012 m. birželio 24 d. 22:50:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi ne, čia man dar tolima opera... Per devynis pasaulius toliau nuo šito fenomeno reikia laikytis {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Misantropia
2012 m. birželio 24 d. 22:46:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Besąlygiškai priimdamas viską, ką tik pasiūlo kažkoks vardas ar pavadinimas, sparčiai vejiesi labmerbybergafanius. Ir kitus iš tos operos. {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
einaras13
2012 m. birželio 24 d. 22:43:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, mėgstamiausias atlikėjas yra tas, kurio visos dainos patinka {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. birželio 24 d. 02:45:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kokia dar klaida??? Puikus kūrinys. Galima sakyti, kad nepatinka kam nors, bet tai jokiu būdu ne klaida! Iš tiesų ir man nelabai patiko iš pradžių, bet vėliau įsiklausiau ir nutiko tai, kas turi nutikti kalbant apie jų dainas: man patiko ;)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. birželio 24 d. 02:42:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kol kas drįstu įvardinti tik vieną, net su nelabai dideliu noru... Negaliu sakyti, kad man ji nepatinka, tik patinka mažiausiai iš visų kitų.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti

2010 m. birželio 19 d. 19:48:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Muse - guiding light

Atsakyti
augyz
2010 m. gegužės 26 d. 19:16:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
flowings tears - thy kingdom gone, vyriski balsai sitam stiiuj tiesiog vempt vercia

Atsakyti
LoseControl
2010 m. gegužės 26 d. 17:28:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alice In Chains - Sickman;
The White Stripes - Little Ghost;
Pearl Jam - Mankind;
Little Ghost man per daug country stiliaus, Mankind šiaip labai nepatinka, nepatinka dainavimo stilius, ir daina labiau tokia pop, o Sickman - tas balaganas pradžioj visai nepatinka, kažkokia nei šiokia, nei tokia, kažkaip nesiderina man kai kurios dainos dalys, bet bendrai, tai visos šios dainos vistiek palyginus neblogos, kadangi šie atlikėjai yra mano dievukai.

Atsakyti
Firestarter
2010 m. gegužės 25 d. 19:22:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
isterija rašė:
Nirvana (och kaip man patinka ši grupė) - Big Cheese
Nekenčiu šitos dainos, tai vienintelė tokia daina, kurios iš jų repertuaro nekenčiu.

o man tai labiausiai nepatinka ju endless, nameless

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
isterija
2010 m. gegužės 25 d. 15:38:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nirvana (och kaip man patinka ši grupė) - Big Cheese
Nekenčiu šitos dainos, tai vienintelė tokia daina, kurios iš jų repertuaro nekenčiu.

____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gegužės 6 d. 14:16:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enrique iglesias- say it

Atsakyti
LoseControl
2010 m. gegužės 5 d. 22:01:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gintuks77 rašė:
Daft Punk - one more time, daug kam si ju daina geriausia, man ji nevykes bandymas pelnytis populiarumu. Nuosirdumo ir idejos joje nerasta.
Visai sutinku, kažkaip neįdomi ir tranki, sintetinė labai.

Atsakyti
gintuks77
2010 m. gegužės 5 d. 21:35:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na pavardinsiu megstamiausiu grupiu ir atlikeju dainas, kurios nepatinka:
Coldplay - yellow, tuscias pop-rock skambesys neturintis net normalios melodijos
Pet shop boys - Flamboyant, labai vidutine minorine daina. Niekaip netraukia jos klausytis.
Madonna - secrets, vienadienis pop gabalas
Daft Punk - one more time, daug kam si ju daina geriausia, man ji nevykes bandymas pelnytis populiarumu. Nuosirdumo ir idejos joje nerasta.
2 unlimited - whats mine is mine
Sel - sweet ateitis
Shamen - LSI, tuscias elektronikos kratinys. Ka tuo norejo pasakyti ? Tokiam albumai kaip Boss Drum per prasta :[

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. gegužės 5 d. 18:59:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
HIM'ų Dar Light yra didžiulė jų klaida.

Atsakyti
chzarija
2010 m. balandžio 6 d. 09:29:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nežinau kuo man nepatinka ši daina, bet tiesiog manau, kad čia iš jos toks truputėlį popsas padarytas..

Tai būtų: Marilyn Manson - We're from America

Maloniau, kai Mansonas dainuoja apie kitus dalykus, na tokius kurie šmėžuoja dažnoje jo dainoje

Taip pat vėl Marilyn Manson - They said hell not hot, jei neklystu taip vadinasi, tiesiog man ji negraži, na bet jei viskas būtų labai labai idealu, vadinasi kažkas ne taip

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
Silentist
2010 m. balandžio 5 d. 23:57:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
allantta rašė:
Ar jums buvo taip, kad jusu megstamiausias atlikejas ar grupe sukure tokia daina, kad net sunku patiketi, kad cia ju kurinys-tiesiog slamstas arba siaip labai besiskiriantis nuo kitu dainu gabalas?
50 % ir ne kitaip.
pusė mano mėgstamos grupės dainų nepatinka
negali visiems patikti tos pačios dainos, o tuo labiau visos
pavyzdžiui, ta grupė išleido per 15 albumų, juose per 200 dainų,
tai 100 tarp jų - mano nemėgstamos. jei playliste klausyčiau visą diskografiją, aš jas skippinčiau.
Ir taip yra daugmaž su visos legendinėm ar ilgai egzistuojančiom grupėm: nu negali, negali... 300 ar mažiau dainų jų diskografijose patikti.
O kuri nemėgstamiausia iš nemėgstamų - aš to nežinau, per daug nenoriu klausyti ilgai visas iš nemėgstamų tarpo, kad išrinkt tą kurios neįmanoma klausyt. nebent mazochistas tuo užsiimtų. Paprastai renku geriausia grupę, geriausią albumą, geriausias dainas. Per daug laiko reikėtų ir vietos surašyti visam tam, ko neverta klausyti, su kuo neverta net prasidėti. Aišku, jei grupė turėtų ~2-3 dainas savo dispozicijoje, aš galėčiau pasakyti, kuri mėgstamiausia ir kuri ne.
Pvz.:
Meškiukai - Caca lialia mašina -
Meškiukai - Caca lialia mašina (video edit) -

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
bittersweeet
2010 m. balandžio 5 d. 22:24:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hiperbole - išgalvotas gyvenimas. Be galo mėgstu šią grupę, bet kodėl ši daina yra jų pati populiariausia niekaip nesuprantu, nes jie turi daugybę geresnių!

____________________
Kai nieko neturi, tai ir nereiki nieko.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Plikas[LT] a-ha True North
 a-ha
 
Sahja Delfinai Žvaigždė
 Delfinai
 

Šiuo metu vertiname


Ray Charles Ray Charles
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 549
  Iš viso užsiregistravę: 73349
  Naujausias narys: yfjuugrpus
  Šiandien apsilankė: 197846