Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Iš kelinto karto išlaikėte vairavimo egzaminą?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2023 m. rugsėjo 24 d. 02:15:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Teoriją išlaikiau iš pirmo labai lengvai. Praktika buvo sudėtingiau, pirmus du kartus pritrūko įgūdžių, trečią kartą pasimoviau ant naujų taisyklių subtilybių, kurių teorijai ruošdamasis net nesimokiau, nes teoriją buvau išlaikęs dar prieš joms įsigaliojant. Galiausiai, ketvirtas kartas buvo labai sklandus ir pavyko. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
thatsme
2008 m. rugsėjo 9 d. 22:53:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tris is pirmo ir viena is antro karto.

Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. gegužės 18 d. 14:20:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As dar nelaikiau, bet klasiokas vairavima eis ketvirta karta laikyt Sake, dabar viskas griezciau bus nei anksciau

Atsakyti
dingussi
2008 m. kovo 27 d. 23:31:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš pirmo, tiek teorija, tiek vairavimą... ech tos niekad nepamiršiu, kai instruktorius sako, ok eik pasiimk dokumentus, tai pirma reakcija "Ar man nepasigirdo?" tiesiog labai daug nervų sudegino tas vairavimo egzaminas...o dabar jau 1,5 metų vairuoju ir nesiskundžiu

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Pasiklydus
2008 m. kovo 27 d. 23:23:30 2011-07-28 01:58:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.

____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
Atsakyti
xdm
2007 m. lapkričio 11 d. 09:40:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1 1

man atrodo turėtų griežčiau vertinti už posūkių nerodymą. gal kartais kitų mašinų ir labai nesuklaidini bet piesčiuosius ir dviratininkus labai...

Atsakyti
syncope
2007 m. lapkričio 11 d. 01:31:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
abu iš pirmo. ir abiejuose padariau klaidų. žinau, kad tobulinimuisi ribų nėra ir labai stengiuos, kad būčiau gera driver aikštelė - peilis, bet šiaip ne taip.

egzaminuotojas sakė, kad per lėtai važiuoju. leidžiama tose gatvėse 60-70 o as vaziavau 50... žodžiu.

įdomiai jūs čia pakalbat.. kategoriškai savo ir ne kitaip. nu jei žmogui taip ar anaip buvo tai ko čia tauzytis.

ir tikrai nereikia lialia, kad nuo egzo laikymo skaičiaus priklauso vairuotojo važiavimo kokybė.
galiu tiek pasakyti: regitroj - ABSOLIUTI LOTERIJA ir nieko kito. gali būti geriausias ir pravarys. tiesiog lošimas iš pinigų. laimės dalykas. vat

____________________
visam
Atsakyti
playa
2007 m. lapkričio 10 d. 23:50:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teoriją iš pirmo karto nepriekaištingai. Praktiką iš antro karto, nes mieste susimoviau per pirmą kartą

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. spalio 8 d. 00:03:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš pirmo karto ir teorija ir praktika

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
hare_bo
2007 m. spalio 7 d. 23:41:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
amz.. Mano zinojimu, teorija gali issilaikyt ir pries sukankant 18.. turbut tik su praktika sudetingiau.. Arba teisiu tik neduoda tol, kol 18 nesukanka.. O siaip del destymo mokyklose, tai zinau, kad ignalinos kazkokioj mokykloj dabar dar desto vairavimo pamokas.

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti
ddrakula
2007 m. spalio 7 d. 22:22:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is pirmo ir teorija ir pravaziavima..ir nei velnio ten miniaku nereikia..ir su kerzais praejau..

Atsakyti
simuxxx
2007 m. kovo 21 d. 19:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viskas gerai gavosi ish pirmo karto.

____________________
smx
Atsakyti
AnsweR
2007 m. vasario 6 d. 13:18:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Misantropia> Mano tėvui irgi taip buvo O jis vidurinę baigė 1980-ais metais Dabar vairavimo pamokos nedėstomos, ir bent tuo metu, kai aš laikiau, buvo privaloma turėti 18m., kad galėtum laikyti.

____________________
Parašas.
Atsakyti
Misantropia
2007 m. vasario 6 d. 11:34:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
k_b> Nu tu man parodyk kažkokį šaltinį, kuriuo remdamasis tu išsiaiškinai, kad galima laikyti mėnesį prieš. Bet, matyt, čia įvedė visai neseniai, nes dar prieš kokį pusmetį to TIKRAI NEBUVO. Mašinų laužymas dažnai lygus stulpui ar žmogaus užmušinui. Tad mąstyk, ką darai, prieš sėsdamas už vairo. Jei visiškai negalvoji, geriau nesėsk savo ir kitų labui.

Nežinau kas buvo prieš pusmetį, bet prieš šešerius metus, kai dar mokiausi 12-oj klasėj ir teturėjau 17 metų be pusantro mėnesio, turėjau progą laikyti vairavimo egzaminą. Tai, kad nelaikiau, tai jau kita tema. Bet esmė ta, kad tas dalykas buvo dėstomas mokykloj ir visi, lankę pamokas, laikė vairavimo egzaminą nepriklausomai nuo pilnametystės. Vistiek visiems tais metais suėjo po 18.

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. vasario 5 d. 21:58:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
teorija islaikiau ish 7 karto , o vairavima ish pirmo
iki shiol zenklu nepazystu.. tik priesh savaite beje teises atgavau ( pusei metu ateme buvo )

Atsakyti
AnsweR
2007 m. vasario 5 d. 19:29:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas mane bent kiek pažįsta, nusijuoktų iš tavo pasakymo "Siauras mastymas pas taves. Labai siauras." Aš apie greitį bent užsiminiau? Nuo kada greičio viršijimas=mašinos gadinimas? Jei labai įdomu, tai mašinos laužymą aš suprantu maždaug taip: rovimas iš vietos didelėmis apsukomis, greitas važiavimas per kalnelius, didelis greitis per posūkius (su rankinio užtraukimu), padangų gadinimas (čia galima prie apsukų priskirti). Ir tamsta blogai manot, jei sakot, kad šioj srity nė kiek nenusimanau

____________________
Parašas.
Atsakyti
k_b
2007 m. vasario 4 d. 12:25:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kam man nurodyti koki saltini, jeigu as tai padariau, reiskias galima. Dar klausiau draugo kuris issilaike dar pernai metais tiksliau Gruodžio pradžioje, ir taipogi sakė, kad viską išsilaikė dar prieš 18, bet teisės pradeda gamint tik tada kai sueina 18. Na kaip ten bebūtų, jei jau turi teisės, tai tas tau jau nebeturėtų būti aktualu.

Siauras mastymas pas taves. Labai siauras. Nesu gyvenimes isvis virsijes greicio ir polinkio neturiu to daryti, nes tai tiesog man nepatinka. Svarbu nusigauti i vieta, o ar ten pora minuciu greiciau ar leciau man nera jokio skirtumo. Taipogi nesu turtuolis, kad galeciau moketi baudas uz greicio virsyjima, tad ta masinu lauzyma tamsta ne taip suprantate, as kalbu apie pacios vaziuokles gadinima, bet kaip matau nelabai nusimanote sioje srityje tad... beviltiska diskusija. Whatever, baigiam.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
AnsweR
2007 m. vasario 4 d. 11:37:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b> Nu tu man parodyk kažkokį šaltinį, kuriuo remdamasis tu išsiaiškinai, kad galima laikyti mėnesį prieš. Bet, matyt, čia įvedė visai neseniai, nes dar prieš kokį pusmetį to TIKRAI NEBUVO. Mašinų laužymas dažnai lygus stulpui ar žmogaus užmušinui. Tad mąstyk, ką darai, prieš sėsdamas už vairo. Jei visiškai negalvoji, geriau nesėsk savo ir kitų labui.

____________________
Parašas.
Atsakyti
k_b
2007 m. vasario 3 d. 15:04:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sąmonė, nesąmonė, bet tas teisės iššsilaikiau prieš pilnametystė, kaip ir dar 20 draugų.O del mašinų laužymo, tai čia jau kaip tamsta važiuojat, nes kiek kalbėjau su pačiais instruktoriais, tiek su žmonėm didesnę patirtį turintys ir važinėjantis - kaip parodžiau reikia atlikti veiksmus Reigtroje, tai tikrai pritarė, kad tai tik mašinų gadinimas, bet norint išmokti važiuoti, gal to ir reikia pradžioje. Sekmės, nėra apie ką čia su tavim diskutuot...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Pasiklydus
2007 m. vasario 3 d. 14:17:54 2011-07-28 01:59:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.

____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Axl Rose Axl Rose
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1153
  Iš viso užsiregistravę: 73342
  Naujausias narys: qbfyvejnjh
  Šiandien apsilankė: 4298