Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. lapkričio 30 d. 22:10:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jaučiu, kad reikia update'inti, kaip sekasi HIM nariams. Jau nemažai laiko praėjo, buvau nustojus galvoti apie juos, bet štai atėjo akimirka, kai prisiminiau ir vėl. Reikia patikrinti, ar nemirė kas nors iš jų, žinot. Pradėsiu nuo Ville's. Panašu, kad jis grįžo prie savo ankstyvos solo karjeros su The Agents ir savo gimtosios kalbos, kol kas yra išleistas vienas singlas, o 2019 sulauksime viso albumo, tad yra ko laukti. Man atrodo nekeista, kad jis grįžo prie tokio lengvo akustinio skambesio, turint omenyje, kiek buvo pokyčių praeityje su jo balsu. Bet kokiu atveju, jo balsas skamba taip pat savitai ir atpažįstamai, kas yra svarbiausia, o muzikinis stilius tėra kažkas, prie ko prisitaikai.

 

Tuo tarpu, HIM gitaristas Linde Lindstrom ir būgnininkas Gas Lipstick dabar yra bendrame projekte pavadinimu Flat Earth (įdomus pavadinimo pasirinkimas, tikriausiai tyčia satyriškas). Grupė groja tokį lengvą alternative rock/metal ir vietomis primena pačių HIM skambesį, o dar vokalisto baritonas toks panašus į Villes. Truputi creepy netgi. Bet iš esmės skamba labai suomiškai (t.y., melancholiškai), kaip ir būdinga suomių grupėms, tad nieko keisto, nieko neįprasto. Taip pat, projekto bosistas yra Amorphis bosistas, kuris paliko grupę po 17 metų grojimo joje. Grupė jau yra išleidusi vieną albumą "None for One".

Flat Earth site'as, kur yra ir merch'as: https://flatearth.band/


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. spalio 12 d. 15:27:34 2019-06-15 11:02:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 31 d. 17:43:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Smagu girdėti ir žinoti, kad reikalai yra šaunūs ir netgi turi teigiamų perspektyvų. Ville laikosi neblogai, bent jau taip atrodo, nors tarsi jaučiasi kažkoks gailestis, kad viskas susitvarkė taip, kaip susitvarkė. Na ir lauksim projekto, pavadinimu HER :D


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. kovo 15 d. 10:39:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Farewell, HIM... Buvo nerealu su jumis užaugti.

Pabaiga tai pabaiga, kad ir kaip būtų gaila. Buvo galima tai nujausti, kai taip ilgai jokių naujienų dėl naujo albumo (4 metai). Na bent jau tegul toliau dirba prie šalutinių projektų ir daro kas jiem patinka. Tai yra svarbiausia.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
gabijava
2015 m. liepos 23 d. 13:09:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveiki visi. Gal dar yra tokių žmonių, kurie norėtū rugpjūčio 5 diena, nuvažiuoti i Varšuvoje vykstanti koncerta? tiesiog karkle prisiminus prisiminimai užplūdo ir norėtūsi dar kartą pajusti ta gerą jausma. Parašykit kas nors, nes vienai merginai yra sunku nusigauti iki Varšuvos. :))


Atsakyti
Konditerijus
2015 m. sausio 31 d. 19:35:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Inguuut
2014 m. rugpjūčio 17 d. 23:10:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hey, buvau ten, tiesą sakant važiavau į Karklę vien dėl HIM ;))) Ir buvo VERTA {#} as irgi buvau girdėjus visko apie jo balsą, todėl prieš koncertą ir man buvo neramu, kas ir kaip bus :) Beeeeet, viskas buvo puikiai, negalėjau atsidžiaugti jo balsu, muzika, kaip Linde grojo gitara buvo nerealu visiskai, setlista  isivaizdavau pagal kelis paskutinius ju pasirodymus festivaliuose ;) Bet "For you" aš taip pat nesitikėjau, galbūt ir  "Passion's killing floor ;) Žiauriai džiaugiausi dėl Wicked games, Poison girl, "It's all tears", "Join me", BET paskutinė "When love and death embrace", buvo išvis kažkas toookio, over the top, galvojau, kad arba verksiu iš laimės arba krisiu į tą purvyną :D šiaip dainavau iš visos širdies, iš visų plaučių, šokt ir šokinėt buvo sunkiai įmanoma, bet mano didžiausia svajonė pamatyt juos gyvai išsipildė, ir dabar svajosiu pamatyt juos dar kartą, geresnėm oro sąlygom ir su didesniu būriu jų gerbėjų ;) Man atrodo jie negavo tiek palaikymo, triukšmo ir visko,  kiek yra verti ;) ir tikrai, HIM Jėga ;)


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
Konditerijus
2014 m. rugpjūčio 17 d. 02:54:25 2014-08-17 03:03:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

HIM jėga! 

Žiūrėjau ką tik tiesioginę transliaciją iš Karklės. Niu ir ką aš galiu pasakyt - man labai patiko :D Aišku, žmonės kurie matė, girdėjo gyvai adekvačiau pakomentuos. Bet mano lūkesčius Jie pranoko su kaupu. 

Belaukiant pasirodymo, peržiūrėjau keletą naujesnių grupės pasirodymų, kad maždaug įsivaizduočiau, ko galima tikėtis iš Jų šiandieną. Prisipažinsiu, kad mane šiek tiek gąsdino naujieji HIM'ai. Ypač po ,,Tears On Tape'' albumo išleidimo, pradėjus sklisti vis daugiau kalbų apie pasikeitusį (blogąja prasme) Ville Valo balsą. Be to dar ta gitara Ville rankose kažkaip nesižiūrėjo... 

Ir visgi buvo geras pasirodymas šiandien. Setlist'ą pagrinde sudarė seni geri gabalai, o naujesnių (iš TOT) buvo vos kelios dainos. Ir su Ville viskas gerai - balsas vis dar tikrai, tikrai puikus ir nepasakyčiau, kad susenęs pasirodė. Kas labai maloniai nustebino, tai kad visai nesitikėjau, jog jie sugros ,,For You''. Vis spėliojau, ar sugros ,,Poison Girl'' , o čia - ,,For You'' riffas nugriaudėjo! Mačiau keli žmonės iš pirmųjų eilių tuo metu beveik atsijungė... :) 

Tikiuosi kas nors iš dalyvavusių pakomentuos normaliau nei aš čia priskiedžiau per teliką pažiūrėjus :)

 


Atsakyti
SweetSix
2013 m. spalio 29 d. 10:35:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va kokį Villes veidelį gavau dovanų :D Senokai tai buvo, bet vis tiek labai maloni dovana :]]


Atsakyti
GothicStyle
2013 m. balandžio 17 d. 19:48:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
GothicStyle
2013 m. balandžio 17 d. 19:47:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Veee...Kaškaip labai senei besilankiau jutubėja...bet klipas nerealus !!! ; )


____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
Inguuut
2013 m. balandžio 16 d. 21:38:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ar matėt naują klipą "Tears on tape"??? Supeeerinis !!!!


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
GothicStyle
2013 m. balandžio 15 d. 16:00:03 2013-04-15 16:00:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Net nežinau...Man užteko viena karta pamatyti jų klipą per MTV kuris buvo "Join me in death" ir tiesiog pamilau šia grupę...Jie nuostabus... :)*


____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
Inguuut
2013 m. vasario 20 d. 11:27:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Myliu, klausau nuo "Join me" laikų ;) kai pirmą kartą pamačiau klipą, taip daugiau ir nebepaleido ;) taigi jau kažkur 14 metų {#} Ville balsas... mmm..


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
SweetSix
2012 m. rugpjūčio 29 d. 16:09:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Myliu{#}


Atsakyti
BlackDemons
2012 m. rugpjūčio 13 d. 22:55:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na ir nusipeizėjimas.

Negaliu patikėt . . .

Dabar juk XXI a.

Atsipeikėkit ! ! !

Tik visiškai neapsišvietęs žmogus gali taip kalbėt.

Kam patinka tokia muzika, tas H.I.M dievina.

Ir nuo to tų žmonių psichinė būklė nesikeičia.

O kas ir taip turi problemų su "varšteliais",

Tai muzika , tuo labiau grupė ar stilius tikrai nekalti.

Čia jų pačių problema. 


Atsakyti
missdarkness
2012 m. balandžio 28 d. 23:10:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

backspace, pritariu


Atsakyti
backspace
2011 m. gruodžio 29 d. 00:20:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mc_dumu_debesy rašė:
Manyčiau, kad negali, nes HIM'ų besiklausantys ir taip jau turėtų būti paveikti psichiškai. Visiškai sveikas žmogus tokios muzikos paprasčiausiai nesiklausys

Gal juokauji? Kai maža klausiau, tai mano mamai irgi patiko (jai ir dar dabar patinka, ypač daina su Apokaliptika)..


Aš tai iš vis nesuprantu, čia tema apie gerą ar blogą poveikį tai psichikai? Nes jei kažkam čia baisi muzika atrodo, tai reiktų plėst akiratį...

____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
sibilaika
2011 m. gruodžio 26 d. 12:35:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na jau keli metai tai viena mano mėgstamiausių grupių, bet kaip nesu gotė, taip ir nesu ( tik brolis ant manęs dėl to, kad klausausi HIM, žiauriai varo neva, po to kai gotės nužudė merginą, jis bijo miegot naktį, nes aš iš po lovos išsitrauksiu beisbolo lazdą ir jį užmušiu, bet kad ir kaip jis mane nervintų, jam tai negresia)

Atsakyti
4Blackberry
2011 m. gruodžio 25 d. 19:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tema neturi jokio protingo pagrindo. Bet aš galiu pasakyt savo nuomonę. Manau, kad žmonės, kurie klauso tokios muzikos turi laisvą pasirinkimą, ir jų niekas neverčia jos klausyti. Ji gali išvesti iš proto tik tuos, kurie klauso jos per prievartą

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 244
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 48145