Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Eurovizija Maskva 2009

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
MrEko
2009 m. gegužės 20 d. 15:49:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taigi Saša rusas, tai kodel jis negali dainuot savo gimtaja kalba

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
KaunasLad
2009 m. gegužės 20 d. 13:00:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
spaudoje pats Sasha fuckin' Son ar Song su savo prodiuseriu prisipažįsta, kad norėjo tik į užpakaliuką rusams įlysti idant po to gerus muzikinius deal'us jam pasiūlytų.

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
mechanical_animal
2009 m. gegužės 19 d. 22:43:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
Esmė tame kad daina mum nepatiko tie kurie esame prieš Sasha. Bet būtume palaikę iš patriotiškumo, bet uždainuodamas okupantų kalba ir tą palaikymą prarado.

na ir gailestis! rusu kalba neturi nieko bendro, su tuo kas vyko praeitam amziuje, jei sasha sukurtu ode stalinui tuomet pasipiktinimas galbut ir butu suprantamas, taciau siuo atveju..? na net bijau gilintis. pats neseniai grizau is maskvos ir likau sokiruotas rusu poziurio i pabaltijo gyventojus - kas tik neisgirsdavo kad esu is lietuvos - veide nusvisdavo sypsena ir pagarbiu tonu nutesdavo "ooo.. pribaaaaltija...". tad etatiniai rusofobai, mano akyse atrodote labiau nei juokingi.

Pati eurovizija - be abejo ispudingiausia is visu buvusiu 54-iu. Suzavejo mane tos vinjetes tarp dainu - kuomet tuoj pasirodysiancios salies vaizdai buvo stilizuotai vaizduojami, beje ir tos pacios manekenes atrode fantastiskai. na bet viso ko vinis buvo pasauli pamokyti rusiskai. argi ne miela kuomet daugelis europos gyventoju nors porai sekundziu sau po nosimi sushnabzhdedavo "matrioshka; ded moroz; zazhygai; borsh" - geneali mintis.

Atsakyti
rolandaeb
2009 m. gegužės 19 d. 15:28:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Estų gan graži daina buvo, tačiau labai kažkur girdėta...Tiesą pasakius, man patiko Rybako pasirodymas ir daina, buvo keletas pusėtinai gerų dainų, tačiau dauguma buvo visiškas šlamštas. Nesąmonė ta eurovizija.

Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. gegužės 17 d. 20:50:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuvylė, juk sakiau, kad nenuvylė scena ir transliacijos ypatumai, t.y. užsklandos visokios ir panašiai `D

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Crazyz
2009 m. gegužės 17 d. 20:37:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
visų pirma, ko jūs čia verkiat dėl tos rusų kalbos. atkreipkim dėmesį į tai, kad tai yra jo daina, ir jo pasirinkimas kaip ją atlikti. neskaičiau rusiškos versijos lyrics'ų, bet koks skirtumas, jei tai rya nors kiek prasmingi žodžiai.

kas apie patį renginį, tai rusai stengėsi šišokt aukščiau bambos ir tai jiems pavyko. scena, žmnoių gausumas ir visa kita buvo neįtikėtinai gerai padaryta

kas dėl dainų, tai buvau apšalus. gėda Lietuvai likti gale ne dėl to, kad galas, o kad visoks paskutinis šūdas daug geresnes vietas užėmė. ko vertos tos vietinės komisijos?! siaubas.

kai dėl laimėtojo, tai manau, kad didžiausias veiksnys, lėmęs jo pergalę buvo bukmeikerių rpanašavimai, nes krizės prispaustus žmones tas labai veikia. pastatai ir balsuoji n kartų. daina nebuvo pati geriausia, bent man. ir pasirodymas irgi, kaip laimėtojo galėjo būti orginalesnis. nesakau, akd reikėjo kaip bilanui šokti aukščiau bambos, bet vistiek. tik šypsena labai žavi ir pats atlikimas mielas.

žodž šioj eurovizijoj nenuvylė tik scena ir visi transliacijos ypatumai.

o tavęs nenuvylė vedėjai pusfinalio? apgailėtini jie buvo, totalūs liurbiai

Atsakyti
Pasiklydus
2009 m. gegužės 17 d. 20:25:39 2011-07-28 05:41:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.

____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. gegužės 17 d. 20:24:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visų pirma, ko jūs čia verkiat dėl tos rusų kalbos. atkreipkim dėmesį į tai, kad tai yra jo daina, ir jo pasirinkimas kaip ją atlikti. neskaičiau rusiškos versijos lyrics'ų, bet koks skirtumas, jei tai rya nors kiek prasmingi žodžiai.

kas apie patį renginį, tai rusai stengėsi šišokt aukščiau bambos ir tai jiems pavyko. scena, žmnoių gausumas ir visa kita buvo neįtikėtinai gerai padaryta

kas dėl dainų, tai buvau apšalus. gėda Lietuvai likti gale ne dėl to, kad galas, o kad visoks paskutinis šūdas daug geresnes vietas užėmė. ko vertos tos vietinės komisijos?! siaubas.

kai dėl laimėtojo, tai manau, kad didžiausias veiksnys, lėmęs jo pergalę buvo bukmeikerių rpanašavimai, nes krizės prispaustus žmones tas labai veikia. pastatai ir balsuoji n kartų. daina nebuvo pati geriausia, bent man. ir pasirodymas irgi, kaip laimėtojo galėjo būti orginalesnis. nesakau, akd reikėjo kaip bilanui šokti aukščiau bambos, bet vistiek. tik šypsena labai žavi ir pats atlikimas mielas.

žodž šioj eurovizijoj nenuvylė tik scena ir visi transliacijos ypatumai.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Nuodemklause
2009 m. gegužės 17 d. 19:56:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va va, sutinku su Bee-Myself, kad reiktų siųsti 69 ar pan. Tikrai lietuvišką muziką atspindėtų ir užpakalius pavizginusios daug balsų gautų, nes šiame konkurse tas ir tevertinama

Atsakyti
Bee-Myself
2009 m. gegužės 17 d. 19:30:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
uždainuodamas okupantų kalba ir tą palaikymą prarado.

O Dieve. Žinok mus buvo ir vokiečiai okupavę, bet jei jis būtų dainavęs vokiškai, tai visi būtų tylėję.
Kas jums žmonės su tuo okupaciniu sindromu darosi. Ar tu bent atsimeni kaip ta Lietuva buvo okupuota ar gyvenai joje? Galų gale tas pats Stalinas buvo gruzinas (istorija mokykloj dėstoma, kad kažką išmoktumėt.)
Rusų kalba nekalta, kad kažkada pasaulyje gyveno keli žmonės, kurie beprotiškai norėjo valdžios ir siaubingai elgėsi su žmonėmis. Pažiūrėkit kiek pačių tų rusų okupacijos metais buvo išžudyta.
Ok, baigiu istorinę pamokėlę.
Man jo daina yra graži. Paprastas pop/R&B stilius ir tiek. Šitas konkursas išvis yra apgailėtinas, nes jei jau tokios šalys kaip Moldova gali būt aukščiau už Lietuvą, arba išvis vietoj Slovakijos patekt į finalą. Jei Azerbaidžianas užima 2 vietą, o Estija su savo nuostabia daina lieka 6, tai darosi graudu ir liūdna. Išvis geriau ten nedalyvaut arba siųst kitais metais 69, kad papais padainuotų, gal pakliūsim į 10tuką tada.

Atsakyti
wilcis123456 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 17 d. 17:05:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kat kaskoke nsamone dave lietuvai kelis balus apgailetina

____________________
pret
Atsakyti
lacunacoil
2009 m. gegužės 17 d. 17:03:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esmė tame kad daina mum nepatiko tie kurie esame prieš Sasha. Bet būtume palaikę iš patriotiškumo, bet uždainuodamas okupantų kalba ir tą palaikymą prarado.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Crazyz
2009 m. gegužės 17 d. 16:57:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
her_dreamy_eyes rašė:
Nemančiau finalo,tad iš pradžių man buvo gaila to sashasono, bet kai pamačiau įrašą net išsižiojau. Dainą užbaigti RUSIŠKAI kai egzistuoja net lietuviška dianos versija? Jei toks protingas, galėjo Lietuvos atrankoj užgiedoti svaju liubov,pažiūrėtume, kaip būtų išėjęs į finalą.Pigesnio būdo pataikauti dar reiktų paieškoti. Nusprendė,kad jei kai kurie užsieničiai Lietuvą laiko Rusijos provincija,tai kodėl gi nepadainavus.

Išties labai šlykštu, būtų mano valia, skirčiau ne 3 nuo galo, o išvis paskutinę vietą.

+1

Ir netik dėl šitų argumentų.
NUsišnekat, koks po velnių skirtumas kokia kalba?Jei būtų lietuviškai, tada išvis net į finalą nebūtų patekęs.Jis gi pats sakė norėjo apimti didesnę teritoriją auditorijos dainuodamas galą rusiškai.
Dra nuo dainos priklauso, kokia kalba dainuoti labiau verta, kaip pavyzdžiui 07 metų nugalėtoja serbė, labai tiko jų kalba.Arba jei būtų patekęs Deivis su daina ''Lietuva'' irgi būtų tikę.

Atsakyti
lacunacoil
2009 m. gegužės 17 d. 16:50:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
her_dreamy_eyes rašė:
Nemančiau finalo,tad iš pradžių man buvo gaila to sashasono, bet kai pamačiau įrašą net išsižiojau. Dainą užbaigti RUSIŠKAI kai egzistuoja net lietuviška dianos versija? Jei toks protingas, galėjo Lietuvos atrankoj užgiedoti svaju liubov,pažiūrėtume, kaip būtų išėjęs į finalą.Pigesnio būdo pataikauti dar reiktų paieškoti. Nusprendė,kad jei kai kurie užsieničiai Lietuvą laiko Rusijos provincija,tai kodėl gi nepadainavus.

Išties labai šlykštu, būtų mano valia, skirčiau ne 3 nuo galo, o išvis paskutinę vietą.

+1

Ir netik dėl šitų argumentų.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
her_dreamy_eyes
2009 m. gegužės 17 d. 16:45:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemančiau finalo,tad iš pradžių man buvo gaila to sashasono, bet kai pamačiau įrašą net išsižiojau. Dainą užbaigti RUSIŠKAI kai egzistuoja net lietuviška dianos versija? Jei toks protingas, galėjo Lietuvos atrankoj užgiedoti svaju liubov,pažiūrėtume, kaip būtų išėjęs į finalą.Pigesnio būdo pataikauti dar reiktų paieškoti. Nusprendė,kad jei kai kurie užsieničiai Lietuvą laiko Rusijos provincija,tai kodėl gi nepadainavus.

Išties labai šlykštu, būtų mano valia, skirčiau ne 3 nuo galo, o išvis paskutinę vietą.

____________________
'Man juokingas 'išminčių' garbinimas.. Reikia žavėtis mintimi, o ne galva, kurion ji nusileido..'
Atsakyti
tylosMinute
2009 m. gegužės 17 d. 16:44:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rybak`as !
daugumai ir pasisekė, kas už jį statė.

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
_nevermind_
2009 m. gegužės 17 d. 15:22:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip bebūtų keista, bet man labiausiai patiko rusų daina,vienintelė kurią antra kart klausyčiau... dar faini estai, portugalai. O kad laimėjo norvegai irgi visiškai pritariu, pakankamai pelnytai šita daina įvertinta, jei žiūrėt konkurso kontekstą, o dėl jos pačios - primena the kinks ankstyvuosius versus, o chorus tipiškas stiprus euroviziškas priedainis, bet dar pakankamai neužknisantis. O kad politika niekur neišnyko tai nieko keista, kone pusės šalių dvylika balų iš anksto aiškūs.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
krisbut
2009 m. gegužės 17 d. 15:06:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei komisija vertino ir finale tai kaip jie galejo skirt tiek balu Azerbaidzanui, tokiems net kalejime neleisciau dainuot.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 17 d. 14:18:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš tikrųjų dainos Eurovizijos nebuvo labai kažkuo ypatingos...

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 17 d. 14:15:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per tris valandas savanoriško laiko švaistymo išgirdau vos vieną kitą dėmesio vertą dainą. Visa kita - užstalės lygio atlikėjų, apsikarsčiusių blizgučiais, šou. Mūsiškis tarp tų visų "balalaikų" atrodė pakankamai padoriai, nors daina kaži kokia labai ypatinga ir nebuvo (tiesa, priedainis - absurdas). Visgi visas vaizdas, be išsidirbinėjimų, man patiko. Vertinant muzikine prasme, turėjo pakilti aukščiau.
Jeigu būtų buvus mano valia, pirmą vietą skirčiau estei. Geras pasirodymas, graži melodija, nestandartiška daina, be to, gražu, kad daina buvo atlikta gimtąją kalba. Tuo tarpų norvegų berniukas nebuvo toks nuostabus ir nepralenkiamas. Na taip - simpatiškas, šarmo kažkiek turi, kiek girdėjau talentingas, bet ta jo dainelė baisiai nerimta, nors ir ne pats blogiausias variantas. Bet pirmos vietos, jei jau žiūrėtume iš muzikinės pusės, nelabai vertas. Islandės balsas gražus, daina neypatinga, man asmeniškai jokių emocijų nesukėlė. Azerbaidžano ir Turkijos patekimas tarp pirmaujančiųjų įrodė, kad Europai svarbus vaizdas, o ne muzika. Didžioji Britanija ir Prancūzija bandė visus papirkti garsiais vardais, bet rezultatai turbūt buvo prastesni nei tikėjosi (o štai kodėl Kaas ir Webber'is sutiko ten dalyvauti - man galva neišneša). Patiko man jų dainos, visgi žmonės apie muziką nutuokia, tačiau buvo daugiau nei aišku, kad su tokiomis dainomis taiko ryškiai ne ten. Graikas - apgailėtinas narcizas. Tas jo staipymasis ir makalavimasis scenoje, su prasagstytais marškinėliais ir nuolatiniu pilvo rodymu (man kažkodėl kėlė asociacijas su Karkleliu, kuris nuolat savo klyną demonstruoja) vemti vertė. Nekalbant apie tai, kad vyrukas visiškai balso neturi. Ukrainietė atrodė kaip mergelė iš stoties, o jos pasirodymas tebuvo blizgučių šou - neskoningas, vulgarokas. Visai patiko man Rusijos, Portugalijos, Maltos atstovai. Vokiečiai šįkart prašovė. Nelabai supratau, kam jiems reikėjo Ditos. Tas jos pasistaipymas porą sekundžių, nieko nedavė, nors daina buvo catchy, tad turėjo labiau į tai dėmesį atkreipt.
O balsavimas - kaip visad. Kaimynas - kaimynui, arba visi išgirtajam norvegui. Tad nereikia kelti tragedijos, kad likom prie galo, nes nusiuntėm bent jau ne kokią "balalaiką" ir pats balsavimas labai jau nerimtai vyko. Politika ir kaimyniniai santykiai, tad ko liūdėt, kad "neįvertino". Iš tendencijų matosi, kad nepriaugo dar šitas konkursas prie rimtesnių dainų. Nors iš kitos pusės, mūsiškio daina nebuvo nei labai šarminga, nei labai originali. Mažas finansavimas irgi padarė savo. Taip kad, tiems, kurie rūpinasi Lietuvos atstovavimu Eurovizijoje telieka padaryti daug išvadų.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Barry White Barry White
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 290
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 48840