Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Attarib
2004 m. rugsėjo 26 d. 12:33:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lovely! tik tai ateina galvon prisiminus PJ...

Atsakyti
_nevermind_
2004 m. rugsėjo 26 d. 09:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu gera grupe,dabar jinai man atrodo geresne ir uz nirvana, bet nzn yra ir geresniu stiliu negu grunge... Aisq cd Ten tai veza neblogai taip Ir gal daug kas man nepritars bet man patinka ju "Last Kiss"

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Tremor_Christ
2004 m. rugsėjo 26 d. 03:36:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
btw eqliux, as perskaiciau viska :}

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Tremor_Christ
2004 m. rugsėjo 26 d. 03:35:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
respect'a for ya all... i mean it! tai yra nerealu.

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
eqliux
2004 m. rugsėjo 25 d. 21:48:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai puiki grupe.... is tu, kuriu kuo daugaiu klausai - tuo labiau patinka.... ir siaip,,, Eddie balsas - ziauriai grazus, ir labai tinka prie bendros visumos (kazkaip tragiskai issireiskiau...)... dainu zodziai - puikus... skambesys man patinka...
albumai.... labiausiai patinka Vitalogy ir No Code dainos.. sudetinga butu isrinkti kazka konkretaus... bet kadangi tokia nuotaika, tinkanti ilgam rasymui, tai pavardinsiu.. (dzin, kad niekas neskaitys..tiesiog del saves ) ..Parting Ways, Light Years, Sleight Of Hand, Leaving Here, Whale Song, Yellow Ledbetter, Hitchhiker, Alone, Education, Black Red Yellow, Fatal, Sweet Lew, Dirty Frank, Bee Girl, 21-01-2001, Otherside, Hard To Imagine, Footsteps, Wash, Drifting, Keep On Rockin' On A Free World, Mankind, Around The Bend, Lukin, Off He Goes, Sometimes, In My Tree, Smile, I'm Open, 0,5 Full, I Am Mine, All Or None, Thumbing My Way, Even Flow, Once, Why Go, Jeremy, Black, Garden, Spin The Black Circle, Whipping, Satan's Bed, Not For You, Aye Davanita, Bugs, Corduroy, Nothingman, Betterman, Wishlist, dar ziauriai patinka live Doorsu coveris "Light My Fire"..........etc etc.......... blem, floodo tai normaliai privariau... but who cares?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Puolusi
2004 m. rugsėjo 25 d. 20:24:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
buvai kuri laikotarpi tesiog del ju pakvaisus,siaip vienas mielas zmogus mane prie ju "pripratino"
ir dabar patinka,tik kad man reikia daugiau agresyvumo,o dabartine ju muzika ne be tai
megstamiausias albumas "ten",tesiog dieviskai-jaunatviskai-skausmingai-natur alus

____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
Atsakyti
wintry
2004 m. rugsėjo 25 d. 19:45:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patinka. Geras Eddie vokalas. Patinka, kaip McCready groja solo. Ir aš taip noriu grot.

____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
Atsakyti
rutasha
2004 m. rugsėjo 25 d. 17:11:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"nunu" reiškia, kad turiu pasakyti apie šią grupę savo nuomonę? tai va, man ji labai patinka. vokalas yra labai gražus, žiauriai patinka jo balsas. toks žemas, bet vis tiek labai gražus. apie lyrika dar negaliu labai daug ką pasakyti, nes nelabai atkreipiau dėmesį ir gilinausi, bet mano mėgstamiausių dainų žodžiai man labai patinka. gitaros partijos irgi nieko, nors kai kuriose vietose šiek užknisa, pvz.: "last kiss" man labai patinka, tik gitara kažkaip nervina, nervina toks derinys - padainuoja kažkiek ir gitara kažką susoluoja, vėl padainuoja ir vėl gitara. bet šiaip nieko. iš tų albumų kuriuos esu girdėjusi labiausiai patinka "ten". dar visai nieko "riot act" ir "vs.". turiu ir "lost dogs", "yield", bet jų nespėjau normaliai perklausyti. mėgstamiausios dainos - "black", "jeremy", "i am mine", "save you", "once", "even flow", "daughter", "better man". pirmos trys iš mano išvardintų žiauriai patinka, atrodo viskas jose yra labai gražu ir užkabina giliausias sielos gelmes.
na ka, apibendrinus, viena mėgstamiausių mano grupių.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antis Antis
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5351
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 498488