Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Eminem'o albumai "Relapse" 1 & 2 (2009)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
latras
2009 m. lapkričio 20 d. 16:05:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sorry double post eminem-my darling
https://www.youtube.com/watch?v=iaCyEi_xM sE&f

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 20 d. 16:05:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir dar kai kas isiklauses y daina My darling,galiu pasakyti kad tai yra genialuuuuuu!!!! po velnesi gi buvo ziedu valdove tas slykstus zmogiukas kuris vadino kita save my darling,gi tas jo antrasis as buvo blogasis, tai ir emas genialiai tai panaudojo ir padare kad lyg ir jis kovoja su savuoju narkomanu ir alkoholiku ir psihopatu, po velneis itraukiu sita y viena is geriausiu eminemo darbu!

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 20 d. 15:52:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš sutinku, kad šitas geresnis nei Encore. Mano jo mėgstamiausios: Stan, Role Model, 97 Bonnie And Clyde, Brain Damage, The Way I Am, iš tų nerimtų tai The Real Slim Shady labai gerai pašiepia daug ką, bet šiaip patinka labiausiai tokios juokingos, bet prasmingos, kaip Role Model.

Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 20 d. 11:47:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neraudonuok uzsisakysiu snd is amazon jo knyga matau daug ka praleidau neskaites sito gerio o jei kalband apie tas jo pop dainikes pritariu simta procentu jos prasmingos bet pop.bet hello,my medicine ball tikrai geros senojo em dainos,linksmos pasiepiancios save ir kitus,negaliu pakest we made you ir crack a bottle.o jei kalbant apie stan taip ten jo sedevras, bet manau kad The Way I am,marshall mathers,Amityville,brain damage,kim, 97 bonie and clyde yra gersnes dainos, ir as supratau kad tu laikai relapse tokio pat kalibro kaip ir encore, oi ne.encore jo pac prasciausias,o relapse daug kart geresnis,kad ir tiera 4 ar 5 dainos megstamos bet jose jau siek tiek girdimas slim shady pasiepiantis visus nors ju net nera sutikes realiame gyvenime tas beje man labiausiai patinka

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 19 d. 23:21:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu, privertei raudonuoti..
Man visi sako, kad Underground tai jo senovinė tikra daina, kaip anksčiau, aš sutinku, lyricsai geri, bet man melodija nepatiko, ir viskas, nebegaliu jos klausyti. Insane, nu aš turėjau omeny, kad jis norėjo padaryti vulgarią dainą, kažkiek kaip kill you, bet gavosi tik vulgarumas, ir aš nematau ten prasmės, kad jis šneka apie varpas savo smegenyse . Ta prasme, per The Way I Am apie tėva šneka, kaip kokį rimtą žmogų, darboholiką, iš to, sometimes im like my father i hate to be bothered. Nu šiaip, o dabar iškart jis prievartautojas ir t.t. Eminema gerbiu, bet jau jis bando per daug taikytis į dabartinį klausytoją, jam [patiko, kaip jis stumia ant mamos, tai dabar pastums ant tėčio, nors pats sakė, kad jis jo nepažįsta (gerai). Šiaip labai yra smagi knyga, The Way I Am, nusipirkau Londone, jei tu pamatytum, rekomenduoju, yra gerų faktų apie jį. Bet man vistiek trūko tokių dainų, kaip Role Model, ar Guilty Conscience, ar Criminal ir t.t., tokių gerų, apie kažką dainų. Rimtų, bet juokingų, prasmingų ir aštrių. Čia tokia, mano manymu, buvo Deja Vu. Beautiful irgi labai gera, bet primena popsiškesnes jo dainas, kaip Mockingbird (panašios jos yra prasme), arba Cleaning Out My Closet, tokios prasmingos, bet tokios pop, ne jo stiliaus, nes netiesiogiai apie jį, ir šiaip, kad jis ten dainuoja vietomis. Bet va, man žiauriai trūko kažko panašaus į Stan, tai mano mėgstamiausia daina. Išvis, manau tai jo šedevras - yra žiauriai gera istorija, ir žiauriai geras repavimas.

Atsakyti
Xpo
2009 m. lapkričio 19 d. 22:34:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neklausysiu, esu labai užimtas.

Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 19 d. 22:33:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
3 am tiesiog genialu! lyricai kokie, pac krs one ir rakim sake kad tai vienas is geriausiu gabalu, o dar kur underground eh tas pac su lyricais kaip parasyta,kaip jis itraukia siauba filmus ir paverce juos beverciais,kaip jis pasakoja kodel dingo kas dejosi jo galvoje ir kodel butent dabar gryzo,o del insane nemanau kad jis kazka kopijavo, nes ji nepanasi y kill you visiskai nepanasi,tikslas visai kitas, istikro sioj dainoj labiau apie tieva apie kury labai mazai yra em kurto, o ivertinimai nepasakyciau kad auksti, na jis zadejo kad geras bus nebloga ir isleido bent man, ir beje relapse 2 tikrai bus geresne,kokie prodiuseriai dirbs,ir pac eminemas sake relapse 2 bus tikrai geresne nes relapse buvo tik yzanga, bet kaip visada losecontrol tavo nuomone gerbiu;] tu esi vienas is tu zmoniu musice kuris ismano ka sneka kai ateina kalba apie eminema

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 19 d. 22:23:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per gerai vertini, mano nuomone, 3am yra nieko vertas. O Insane yra šlykšti, jis bando mėgdžioti save, kai buvo prieš 10metų, bet nepavyko, gavosi tik blevyzgojamas, o ne kad ir kokia Kill You ar Role Model. Hello man išvis kažkokia beryšybė, visiškai neįdomi ir netraukia, Same Song And Dance patiko, Medicine Ball nekokia, irgi neįtraukė, bet va dėl Deja Vu, Beautiful ir Old Times' Sake tai sutinku. Manau, kad Deja Vu yra viena geriausių jo dainų. Grynai kaip anksčiau. Tiesiog per daug neįdomių ir paprastų dainų, ne taip, kaip MM LP, ten visas klausau, visos patinka. Ir netikiu, kad Relapse 2 bus geras, nes sakė, kad šitas bus geras, sakė, kad bus kaip anksčiau, bet buvo siaubas, daug lėkštų dainų, Crack a Bottle tai vos ne koks 50 Centas apie nieką dainuoja, žodžiu, man tai siaubas. Tik trys dėmesio vertos dainos. Kaip Encore.

Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 19 d. 21:05:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oi ir dar pamirsau dvi bonus dainas;]

My darling 9/10
be careful what you wish for 8/10

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 19 d. 21:02:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei vertinant visa sy albuma gan neblogas bet tikejausi kazko geriau,taigi jei vertinant

3 am-10/10 afigienai!
My Mom-7/10
insane 9/10
Bagpipes From Baghdad 6/10
Hello 8/10
Same Song & Dance fe. 3/10
we made you...................................ne t nevertinsiu.
Medecine Ball D jokinga dainuska.8/10
stay wide awake 8/10
Old Time's Sake (Feat. Dr. Dre) 9/10
Must be ganja 7/10
Deja Vu 10/10
Beautiful 9/10
Crack a bottle 5/10
Underground 10/10

o relapse antras bus daug kartu geresnis nes relapse pirmas buvo tik yzanga y tai kas laukia, taigi manau bus geresnis albumas! laukiam oi laukiam!;]

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
jasaz
2009 m. rugpjūčio 30 d. 00:54:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Kažkaip net neįdomu ...

man ir po to, kai isejo pirmsis nelabai rupejo, tik va nuo sian parupo naujienos del to albumo

Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugpjūčio 29 d. 18:17:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkaip net neįdomu ...

Atsakyti
jasaz
2009 m. rugpjūčio 29 d. 18:15:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal kas jau radot kokiu najienu del 2-tro siuo metu Eminem'o albumo? :?

Atsakyti
LoseControl
2009 m. liepos 15 d. 19:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man nepatiko, ir taip sakysiu. Aš domiuosi juo, esu didelis gerbėjas. Bet antram Relapsui tiek daug laiko neskirsiu.

Atsakyti
Alco_
2009 m. liepos 11 d. 12:01:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Antras relapse 2 albumas turėtų būti dar geresnis nes Relapse 1 buvo skirtas daugiau masėms ( crack a bottle, we made you, hello) laukiu nesulaukiu kada išeis antras albumas , o čia tiem kas rašot : šudas , tai geirau rašykit nesupratau . nesidomiu, neklausau .. .. Tai žinoma ne LP tačiau kaip sugrįžimo albumas tai puikus , asmeniškai man labiausiai patiko : beutiful, same song and dance , deja vu , 3Am , ir abudu bonusai : my darling ir be careful what you wish for , taigi laukiam kito albumo ir perkame šitą !!

Atsakyti
StrangeOne
2009 m. gegužės 31 d. 16:35:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Tai va, esmė tame, kad kritikai turėtų iškelti tas dainas, kurios yra labai kokybiškos, su gera mintimi (ne tokia kaip Crack a Bottle)...

tai crack a bottle ir yra kokybishka, o kad patiktu daina nebutinai turi but su mintim (singlai niekad beveik su mintim nebuna )

Atsakyti
StrangeOne
2009 m. gegužės 31 d. 16:33:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
twiezzy rašė:
https://www.mediatraffic.de/albums .htm

https://www.musicharts.net/index....t=cha rts&chid=0

dziugu kad tokios patikimos svetaines pranesa tokius pardavimu skaicius as tik dziaugiuosi kad daugiau nei lil wayne'o carter III parduota, ir dar ne visos salis suskaiciuotos, tai turetu buti daugiau

carter 3 amerikoj 1m pardave, relapse 609k, o worldwide relapse 1m pardave, taigi carter 3 daugiau pardave carter 3 worldwide gal 1.2-1,3m pardave pirma savaite. Bet galiausiai worldwide bent tai pralenks eminemas

Atsakyti
twiezzy
2009 m. gegužės 31 d. 13:20:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.mediatraffic.de/albums.htm

https://www.musicharts.net/index....t=cha rts&chid=0

dziugu kad tokios patikimos svetaines pranesa tokius pardavimu skaicius as tik dziaugiuosi kad daugiau nei lil wayne'o carter III parduota, ir dar ne visos salis suskaiciuotos, tai turetu buti daugiau

Atsakyti
twiezzy
2009 m. gegužės 31 d. 12:38:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas sake kad allmusic'e profiosionalus musikos kritikai...? kas ten zino kas ten vertina dainas ir galu gale pagal kokius kriterijus....

Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 31 d. 11:43:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man Crack A Bottle kaip tik viena geriausiu is to albumo , kartu su We Made You, Beautiful, Stay Wade Awake ir galbut Old Time's Sake dar galiu priskirt

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jake Bugg Jake Bugg
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 174
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 405959