Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Stephenie Meyer - "Twilight" serija (Saulėlydis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Snabas
2011 m. spalio 20 d. 18:06:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pirma dalis tai dar nieko visai, nu toks lengvas skaitaliukas, bet kitose tai nusivažiavo...

Atsakyti
backspace
2011 m. spalio 20 d. 17:59:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal kiek paugliška ir pan. (nors pati perskaičiau, nes mamai patiko), tik kad kompazicija visų indentiška ir neapgalvota atrodo....

____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Sweet666
2011 m. balandžio 20 d. 13:05:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
papasakosiu jums savo istoriją... Prieš beveik vienuolika mėnesių gimtadienio proga (nuo draugės) gavau knygą - visiems žinomą garsųjį "saulėlydį". Paėmiau į rankas, perskaičiau (kažkur) trisdešimt puslapių ir... iki šiolei guli lentynoj su kažkurioj vietoj įkištu skirtuku

Nusivedė mane į kino teatrą ir vėl... į jums jau žinomą garsųjį saulėlyydį... Sėdėjau, valgiau popkornus ir skaičiavau šonines salės lemputes. (tai buvo kelis kartus įdomiau nei sekti filmo siužėtą). Mačiau tik tą vietą, kur pakringinei aktorei (kaip supratau vampyras) sulaužė koją, nes ji garsiai rėkė (kaip supratau dėl to jis ir pavadintas "siaubo" filmu"... Dar tą vietą, kur jie žaidė beisbolą, nes garso takelis labai dėmesį sutelkė...

na, va tiek. Nes su kitom dalim nė nebandžiau susidurti. Gyvenimas ne tam, kad be reikalo savo brangų jaunystės laiką švaistyčiau...

O mano klasiokės (bendraklasės) vis dar svaigsta dėl knygų ir filmų... ak, graudu...

Atsakyti
metal4ewer
2011 m. kovo 27 d. 19:42:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fu kaip atsibodo jau saulelydis ir jo sagos. Knyga skaiciau , gera visai ir jaunati pradejau bet ipusejus nebeskaiciau nes skaitydama nuobodziavau

Atsakyti
neapsakoma
2011 m. vasario 6 d. 18:20:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Knygos turinys nesužavėjo. O pernelyg populiarių dalykų aš dažnai nemėgstu - taigi ir filmas liko nepažiūrėtas. Neturiu ką pasakyti šia tema

____________________
Klausausi visko.
Atsakyti
LittleSlash
2011 m. vasario 6 d. 15:20:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patiko, neprasta kūryba

____________________
Miss
Atsakyti
Fannaya
2010 m. liepos 4 d. 19:35:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip knygos daaaug geresnes uz filmus. Filmai nuobodus, knygos idomios.

Atsakyti
luctus
2010 m. liepos 4 d. 16:21:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na perskaičiau visas sagos dalis. Gan neblogai. Bent jau lyginant su filmais.

Atsakyti
FallingDown
2010 m. birželio 23 d. 11:17:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perskaiciau visas knygas ir ziurejau filmus, ir galiu pasakyti kad filmas padarytas nekaip... Knyga itraukianti, o filmas ziurejosi ne kaip, kazkokie aktoriai gal ne tie parinkti, nelabai jau moka vaidinti..

Atsakyti
Problematique
2010 m. birželio 21 d. 22:53:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bee-Myself rašė:
man tai juokingiausia kiek dabar išvis leidžiama knygų apie vampus! kur pasisuksi ten vampyrai, va čia tai jau rimtai vemt verčia. ;/

Blogiausia, kad tiek daug popieriaus veltui švaistoma.

Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. birželio 21 d. 20:54:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai juokingiausia kiek dabar išvis leidžiama knygų apie vampus! kur pasisuksi ten vampyrai, va čia tai jau rimtai vemt verčia. ;/

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 21 d. 18:52:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieks cia ir negarbina ju : as tik sakau, kad skaiciau knyga ir ziurejau filma, ir man patiko...

Atsakyti
9supernova6
2010 m. birželio 21 d. 18:48:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perskaiciau visas 4 knygas. Kaip knygos tai idomios lengvai skaitosi, bet tas ju garbinimas tai vemt vercia. Nuejau i knygyna paemiau knyga vejo nubloksti o ten prie jos parasyta: belos(is 'saulelydzio') megstamiausia knyga. Iskart pejo noras ta knyga net rankose laikyt.

____________________
Balti arkliai vaidenas.. Beribiai pasaulyje yra tik du dalykai - tai kvailumas ir visata. Bet dėl pastarojo nesu visiškai įsitikinęs. (A. Enšteinas)
Atsakyti
Pasalune
2010 m. birželio 21 d. 15:37:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Knyga kaip knyga. Man patiko... Jei nebūtų nepatikę tai iš vis nebūčiau skaičiusi.... Kaip ir visos kitos knygos....

Atsakyti
Inetutea
2010 m. birželio 20 d. 23:20:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Į filmo ir knygos pusę nė pažiūrėt nenoriu.Bullshit

Atsakyti
Prophet
2010 m. birželio 20 d. 22:54:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
na nemanau, kad visi taip mano. Dauguma kuries patinka, cia nesireiskia... O as galiu pasakyti viena: nera visu zmoniu su vienoda nuomone! man patinka! ir man visai nesvarbu ka mano kiti

Ačiū Dievui, jog čia nesireiškia Twilight fanai. Šiai svetainei mažiausiai reikia kompleksuotų 12-15 mergaičių...

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
Crazyz
2010 m. birželio 20 d. 22:50:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar aš sakiau, kad visi taip mano, žinok, ne keista,jog būtent tau patinka šis filmas.

Atsakyti
Problematique
2010 m. birželio 20 d. 22:34:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
O as galiu pasakyti viena: nera visu zmoniu su vienoda nuomone!

Tai bent naujieną skėlei.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 20 d. 22:30:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na nemanau, kad visi taip mano. Dauguma kuries patinka, cia nesireiskia... O as galiu pasakyti viena: nera visu zmoniu su vienoda nuomone! man patinka! ir man visai nesvarbu ka mano kiti

Atsakyti
Crazyz
2010 m. birželio 20 d. 22:11:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niekas nevaro, tiesiog žmonės išsako, tai ką iš tikrųjų mano, nes tiek filmas, tiek šios knygos yra absurdiškos, apgailėtinos.

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Chinawoman Chinawoman
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 128
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 71588