Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Michael'o Jackson'o įtaka muzikos istorijoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2020 m. birželio 13 d. 03:58:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš atsiimu savo žodžius, jei jis buvo patvirkes, tai nebūtinai už jį geresnis dabar pasaulis, Dzeko buvo šaunuolis, nereikėjo tik tapt baltaodžių, bet  viską jis padarė 100 proc. atiduodamas savęs. Linksmuolis, jautruolis, keistuolis, fainuolis, jis visada buvo toks


____________________
Мы свое призванье не забудем. cмех и радость мы приносим людям. Нам дворцов заманчивые своды Не заменят никогда свободы
Atsakyti

2012 m. gegužės 20 d. 20:01:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas atsitiks? Pats gali iskeliaut, baigsis tavo sposai.


Atsakyti
Stripped
2012 m. gegužės 20 d. 19:33:45 2012-05-20 19:34:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Nauji Metai - Nauji Lozungai
Atsakyti
Stripped
2012 m. gegužės 20 d. 19:32:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tik pagailėk dieve man tokios negandos, įsivaizduoti kas atsitiks kai iškeliaus Lady gaga...{#}{#} na turbūt tai ir bus ta vadinamoji pasaulio pabaiga...{#} nors kasantis grabą visiems drauge bus bent šiekt tiek lengviau ant dūšios...{#}


____________________
Nauji Metai - Nauji Lozungai
Atsakyti
Misantropia
2012 m. gegužės 20 d. 15:20:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Einaras teisingai pasakė: diskusija yra daugiau nei iš kito tinklapio nukopijuota atlikėjo biografijos dalis net nesiteikiant nurodyti šaltinio.

Faktus apie atlikėją ir visą jo biografiją su diskografija kiekvienas gali čia pat, music.lt.

Aš nesakau, kad tavo nukopijuotas tekstas yra ne įtemą.

Man tik gaila kad neturi savo nuomonės. {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti

2012 m. gegužės 20 d. 13:47:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nekreipk demesio, pati zinai kad gerai padarei. Buvo malonu paskaityt. ;)


Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 20 d. 13:32:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tas straipsnis šitoje diskusijoje yra bevertis. Ar tamsta žinote, kas yra diskusija? 

Diskusija, mano mąstymu, tai žmonių nuomonių reiškimas, o ne kažkokia faktų kalba... Taigi, norėdamas pateikti faktus ne į tas duris pasibeldei...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
velvetcash
2012 m. gegužės 20 d. 13:27:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tu cia vadini noru reikstis?...as tik pateikiau faktus,tikrus faktus apie Michael Jackson,tau turetu visiskai nerupeti tai copy paste ar mano ''noras reikstis''... apie mj galiu reikstis kitose temose,sita tema yra  jo  itaka muzikos pasaulyje,sitas neilgas straipsnis ir paaiskina maiklo itaka muzikos pasaulyje,tiksliai,be klaidu kaip turi buti,nera nieko isgalvota...labai paprasta...


Atsakyti
Misantropia
2012 m. gegužės 20 d. 09:15:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Copy+paste.

Puikus sprendimas, kai nori reikštis, bet nesugebi sakinio normaliai suregzti {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
velvetcash
2012 m. gegužės 20 d. 03:21:38 2012-05-20 03:29:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

   

Michael Jackson vienas iš komerciškai sėkmingiausių visų laikų atlikėjų. Jo unikalūs įnašai į muzikos ir šokių pasaulį, greta nuolatos skelbto jo asmeninio gyvenimo, padarė jį plačiai pasauliui žinoma žvaigžde keturiems dešimtmečiams. du kartus buvo priimtas į Garbės Rokenrolo Salę, jis daugkartinis Guinness Pasaulio rekordų laimėtojas kaip "Sėkmingiausias visų laikų atlikėjas“,  laimėjęs 13 Grammy apdovanojimų, 17 kartų išleidęs Nr. 1 singlus muzikos topuose (keturis iš jų dar būdamas Jacksonų penketuko nariu),paaukojęs milijonus dolerių 39 labdaros organizacijoms, ir įkūręs savąjį „Heal the World“ fondą.Maiklo laidotuves stebėjo apie vienas milijardas planetos gyventojų, JAV auditorija sudarė 31.1 milijonai žiūrovų...Maiklo inasas i pop muzikos istorija yra labai didelis...1971 m. jis pradėjo solo karjerą, 1964 debiutavęs kaip Jacksonų penketuko narys. Jo 1982 metų albumas „Thriller“ tapo visų laikų geriausiai parduodamu, o keturi kiti — "Off the Wall" (1979), ""Bad (1987), "Dangerous" (1991), ir "HIStory" (1995 m.) — tapo vienais geriausiai parduodamų. Jis išpopuliarino kelis painius šokių judesius, tokius kaip robotas ir mėnulio eisena. Didelio pasisekimo sulaukė jo video klipai "Billie Jean", "Beat it" ir "Thriler", darę įtaką daugybei muzikos menininkų.


Atsakyti
Yutu
2011 m. birželio 14 d. 15:43:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paziurekite tik vaizdus is viso pasaulio, kas daresi kaip Maikals mire
https://www.youtube.com/watch?v=w...&feat ure=relmfu

https://www.youtube.com/watch?v=l...nel_v ideo_title

https://www.youtube.com/watch?v=UXYNh9JVy 4M

https://www.youtube.com/watch?v=j...featu re=related

Zmones lauke koncertu..as taip pat...norejau ji pamatyti savo akimis... bet deja...

Atsakyti
Yutu
2011 m. birželio 12 d. 23:17:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vat klausantis Maiklo dainu as atsipalaiduoju, pasiziurejus filma this is it, mane jis ikvepia tobulumui...

Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 23:09:33 2011-06-12 23:10:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot> matai, butum Michaelo gerbeja butu lengviau susikalbet, nes musu nuomones sutaptu. Dabar galim baigt pokalbi.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 23:00:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx> Patikėk manimi, čia toli gražu nėra ilgi post'ai. Aš tiesiog reiškiu savo nuomonę, kaip sugebu. Vieni tai sugeba padaryt trijais žodžiais, kiti parašydami esė, reiktų bandyti taikytis ir toleruot abu būdus. O šiaip, mano nuomonė ir yra svarbiausia, lygiai taip pat kaip ir tavo nuomonė tau yra svarbiausia. O manęs kaip ir niekas netaisė, pasakiau tai ką pasakiau, ir iki šiol nepakeičiu to ką pasakiau. Kad ir kaip ten bebūtų, mes visai nuo temos nukrypom ir apie tokius dalykus, jei yra noro, verta kalbėti asmeninėmis žinutėmis.

Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 22:48:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot, Man aplamai dainavimo net nereikia, svarbu itraukianti muzika, kazkuom, bent. Is pradziu pamaniau kad tu kietakaktis bernas , kuriam sava nuomone yra kaip negincijama, del to bus sunku kalbetis. Is tiesu sunku, nes per daug parasei, o man sunku i viska atrasyti ir istaisyti, kalbant apie tavo pirmus du didelius postus.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 22:40:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx, tai ir yra svarbiausia, kad klausytum muzikos kuri tau patinka ir dėl to, kad jinai tau patinka, už tai turi mano pagarbą. O muzika nebūtinai turi būti sudėtinga, kad būtų gera. Yra tokie, kaip The Strokes, kurių muzikos tematika yra idiotiška, dainos paprastos, bet man jie labai patinka. Viskas yra muzikos skonyje, kuris neturėtų būti ginčyjimas.

Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 22:36:00 2011-06-12 22:36:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot>Taip, paimta citata , tai yra pirmas sakinys kuriame nieko blogo nepaskei, bet vistiek prikimba tas lengvumas zodziu "jo dainos paprastos, neverčiančios susukaupti" Skamba kaip bevertes, be nieko, tusciai. Jo dainos kaip tik nepaprastos, galbut neverciancios susikaupti, bet as nuo ju patiriu malonuma

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 22:28:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pazistu_Mykola> Tikrai buvo jau atsibodę. Man atrodo jis kalės iki gyvenimo galo ar kažkas tokio. Ir taip, miręs, viskas po laiko ir jau stipriai per vėlu apie tai kalbėt iš tikrūjų.

Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. birželio 12 d. 22:25:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oho, tikrai nebuvau girdėjęs.
Man iš tiesų pradėjo visa istorija įkyrėti, kai pradėjo ieškoti kaltų, atrodo teisė jo daktarą. net nežinau kaip baigėsi. who cares, žmogus jau miręs.
o šiaip vienoje internetinėje parduotuvėje mačiau marškinėlius - "I liked MJ before he was dead". labai taiklūs.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 22:13:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yutu> Visiškai su tavimi sutinku. Bet iš esmės suprantu, kodėl taip ilgai užtruko, vis dėlto laidojimas buvo milžiniškas renginys, todėl manau, kad per kelias savaites nebūtų buvę įmanoma tokio surengti. Tiesiog laiko stoka, mano manymu.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Warrant Warrant
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 183
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 104974