Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Michael'o Jackson'o įtaka muzikos istorijoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 22:11:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx> Tai, kad aš kalbu Lietuviškai ir niekad neneigiau jo įtakos muzikoje. Neabejotinai jis įtakojo tūkstančius dabar žinomų atlikėjų visoje pop karalystėje. Tiesiog užsiminiau apie jo mirtį ir tikrai nesitikėjau kažkokio atsako į tą argumentą. Manau, atkreipei dėmesį ne ten kur reikėjo. Cituoju savo pačios pirmos žinutės čia sakinį: 'Aš suprantu - jo dainos paprastos, neverčiančios susukaupti ir labai lengvai klausomos per radiją, tai kodėl ir kitiems pop atlikėjams reiktų nenorėti kurti tokios muzikos. Bene devyni iš dešimties cont. r 'n b, soul ir tiesiog pop atlikėjų paminėtų Michael Jackson kaip vieną iš įtakingiasių asmenybių jų muzikoje.' Nemanau, kad čia yra pasakyta kažkas blogo. Kai jį išgirstu, jis man neraižo ausų, todėl neturiu nieko prieš jį ar jo muziką.

Atsakyti
Yutu
2011 m. birželio 12 d. 22:11:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noreciau pasisakyti apie mirti . Taip, tai buvo pasaulinis ivykis, ir daugeli ivykiu uzgoze..bet....manau butu viskas buve kitaip jei giminaiciai nebutu lauke 3menesiu (jis mire birzelio 25d, o palaidojo ji rugsejo3) ...istikruju tai nezinau kodel jie taip dare...o tai tuos tris menesius ir ase apie jo mirit, iki kol palaidojo... na zodziu

Atsakyti
Yutu
2011 m. birželio 12 d. 22:10:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noreciau pasisakyti apie mirti . Taip, tai buvo pasaulinis ivykis, ir daugeli ivykiu uzgoze..bet....manau butu viskas buve kitaip jei giminaiciai nebutu lauke 3menesiu (jis mire birzelio 25d, o palaidojo ji rugsejo3) ...istikruju tai nezinau kodel jie taip dare...o tai tuos tris menesius ir ase apie jo mirit, iki kol palaidojo... na zodziu

Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 22:02:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot, Neaiskink taisykliu apie argumentus, nereikia jokiu cia reiskia. tau nepatinka M.Jacksonas, tu jam ir nesimpatizuoji. Viskas ka jis sukures yra vertinga ikvepia zvaigzdes ir busimas kartas. Kiek apie tai kalbeta, atsibodo ta pati kalbet tukstanciais kartu! Tavo beveik kiekviena pasakyta sakini reiketu istaisyti, tai yra paaiskinti? Paskaiciiau ir uzteko, gyvenimas toliau eina. Gali kabinetis prie manes del savo teksto, as pasakiau savo pozicija kuri priestarauja tavajai, kalbant tavaja kalba.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 21:48:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pazistu_Mykola> Kokie įvykiai vyko tais metais? Na viena kūrį būtų galima paminėti, tai, kad apie 150 žmonių žuvo ir keli tūkstančiai buvo sužeisti Kinijoje, protestavimo metu. Viskas vien dėl lokalinių nesutarimų.
Kodėl apie tai nežinai? Todėl, kad Michael Jackson mirtis užmetė tamsų šešėlį visų tų metų įvykiams. Būtent apie ką aš ir kalbu.
Mirė pop žvaigždė, visi ant kojų, žuvo šimtas penkiasdešimt nekaltų piliečių, visiem vienodai. Todėl aš nemėgstu populizmo muzikoje, viskam turi būti riba.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 21:34:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx> Reiškia neturi tikrų argumentų kaip aš iškreipiau tiesą ar padariau jį į kažkokį blogą atlikėją, nes aš nieko panašaus ir nebandžiau padaryti. Jį tikrai šmeižė stipriai ir tikrai jis to vertas nebuvo, vien dėl to, kad žmogus myli vaikus negalima jo laikyti pedofilu ar panašiai. Bet iš esmės jis prie to ir pats prisidėjo radikaliai keisdamas savo išvaizdą ir visą kita, žinant kokia yra žiniasklaida, dėl to jis tapo labai nesunkiu taikiniu. Bet kokiu atveju jį užjaučiu, ir jis yra vertas pagarbos iš mano pusės, vien dėl to, kad visas tas tabloidizmas nepaveikė jos pačio kuriamos muzikos, kas, deja, šiais laikais yra labai dažnas reiškinys.
Žmogų verta pagerbti po jo mirties, bet manau, kad laikyti tai Nr. 1 pasauliniu įvykiu gali tik siauros mastysenos žmonės ir sakau tai nenorėdamas nieko įžeisti, bet tik paaiškinti kaip mano nuomone viskas turėtų būti.
Bet kokiu atveju aš esu atviras kritikai bei kitų žmonių nuomonėms ir jei argumentai yra pakankamai pagrįsti, nuomonė tikrai gali keistis.

Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. birželio 12 d. 21:23:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
net įdomu pasidarė, kokie globalūs įvykiai tuo metu vyko? Nesišaipau, tiesiog nieko uber reikšmingo nepamenu.


Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 21:14:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot, nesiplesiu del tavo "ismastymo", tik pasisakysiu kad super zvaigzdes islydejimas turejo sulaukti pasaulinio Nr1 zinios lygio kuri laika. Jis pastaruoju metu buvo maisomas su zememis, o tik po mirties visi buciuoja jam rankas ir atsisuka priekiu.

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 21:05:31 2011-06-12 21:06:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx> Labai gerai, kad reiški savo nuomonę ir man įdomu sužinoti kokią netiesą ir neteisybę aš propogavau. Nesakau, kad jo mirtis buvo nereikšminga, bet manau kad dėmesys turėjo būti sutelktas ne į tą pusę.

Atsakyti

2011 m. birželio 12 d. 20:12:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karma_Idiot> nesamone suskeliai, neiskraipyk istorijos isitikinimo interpretuodamas savaip muzikos karaliu. Baisu skaityt tokius tekstus, neteisybes pilnus ir dar kazka aiskinancius.

Atsakyti
55lukaa
2011 m. birželio 12 d. 20:02:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nepritariu man jo buvo labai labai gaila,jis buvo geriausias visu laiku dainininkas.Myliu tave Maiklai

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. birželio 12 d. 18:12:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors man jo dainos asmeniškai nėra prie širdies, bet reikia pripažinti, kad jo muzika ir jis pats, kaip asmenybė stipriai prisidėjo prie pop muzikos. Nors yra nemažai snobų ir panašiai, kurie nesupranta kodėl. Aš suprantu - jo dainos paprastos, neverčiančios susukaupti ir labai lengvai klausomos per radiją, tai kodėl ir kitiems pop atlikėjams reiktų nenorėti kurti tokios muzikos. Bene devyni iš dešimties cont. r 'n b, soul ir tiesiog pop atlikėjų paminėtų Michael Jackson kaip vieną iš įtakingiasių asmenybių jų muzikoje.
Bet manau, kad jo mirtis buvo perdėtai išpūsta ir susilaukė per daug dėmesio publikoje, kad ir kaip gaila bebūtų, bet reikia suprasti, kad tuo metu buvo daug daug svarbesnių įvykių pasaulyje, kurie buvo nuvertinti per M. J. mirtį. Vis dėlto, tai tik vienas žmogus. bet kokiu atveju jis nebuvo nieko gero ir produktyvaus sukūręs jau per dvidešimt metų, taigi man jo gaila nebuvo. Man daug labiau gaila tokių kaip Jeff Buckley ar Jimmy Hendrix, jaunų talentų kurie mirė stipriai anksčiau savo laiko.

Atsakyti
JustazzzPop
2010 m. gruodžio 7 d. 19:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau jis buvo ir bus visu laiku pop muzikos legenda. Gineso rekordu knygoje jis yra apibudintas kaip visu laiku sekmingiausias dainininkas.

____________________
Senos Dainos - Geros Dainos
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 1 d. 16:18:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
PALYGINUS su kitais popsistais, šitas dar nieko...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 21:06:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal biski per daug kartu pasakiau "sakau" bet minti pagavai tikiuosi... kits gali zudyt, nesipriesinu, ai atsimenu kad nekenti eminemo, palik ir ji gyva

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 21:05:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu joo, bet gal maikla paliekam gyva? , ne siaip, labai labai retai, buna geros kokybiskos pop muzikos (ne popso, pop muzikos ). MJ vienas is ju, nu negali sakyt kad jis slykscia muzika kuria, kaip sakykym tu sakai apie My Humps

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:41:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
beje, tarp RnB ir popso yra labai labai mazas, sinkiai pastebimas skirtumas. as sakydavau kad neklausau popso, klausau Rnb, nes nenorejau kad kiti sakytu kad klausydavau popso.

Tačiau šie abu dalykai yra labai blogi,ir juos reikia žudyti...bent jau mintimis...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:38:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje, tarp RnB ir popso yra labai labai mazas, sinkiai pastebimas skirtumas. as sakydavau kad neklausau popso, klausau Rnb, nes nenorejau kad kiti sakytu kad klausydavau popso.

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:36:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
najo, dideli labai vaikuciai reiskia. nu zinoma, kai jis buvo the jackson 5 tai vaikai klause, kaip telebimbam dabar, nes pats buvo maziukas

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 26 d. 20:35:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir visgi,jo daineles labiausiai mėgo vaikučiai..Kaip ir pasakėles prieš miegą...

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Omega (LT) Omega (LT)
3,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 301
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 456158