Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2013 m. spalio 25 d. 18:25:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vertinu. nes galima tuo pat metu pasileisti ramia, instrumentine, ambientine muzika, t.p. isijungt kokia InfoTV be garso, be to, valgyt ar sportuot - tiems, kas niekada niekur nespeja & tiki, kad pastoviai miršta jų laikas...


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
saliakelio
2013 m. spalio 22 d. 17:44:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

turiu rusiskai igarsinta G. G. Markeso "100 metu vienatves". Man patiko, pasileisdavau pries miega. Prabundi, kazka pasakoja - toliau miegi. Poto toks keistas ispudis apie knyga susidaro. kazkur 16 val visas kurinys. Cia norejau rasti gal Kazlo igarsintus "Metus". Lietuvisku audio knygu net nelabai ir zinau daugiau - ten pasakos nesiskaito.


Atsakyti
nutle
2010 m. rugpjūčio 18 d. 15:16:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iskart miegas ima tokiu klausant Neisivaizduoju saves tokiu klausant

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
Sahja
2010 m. rugpjūčio 18 d. 13:29:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turėtų ir privatūs ir valstybė skirti daugiau pinigų,kad įgarsintų daugiau audio-knygų,taip daugiau žmonės galės gauti žinių ,ir laisvalaikio praleidimas puikus...O jei būtų sakykim romanas,ar nuotykių knyga, su įvairiais balsais,kaip kine,net su akiniuose rodomu, tam tikru vaizdu...Mokiniai net pamokas galėtų kartotis tokiu būdu....Pritaikymas labai didelis,reikia tik ,kad būtų daugiau dėmesio, į šią sritį....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
eqliux
2010 m. rugpjūčio 18 d. 00:07:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, ačiū, supratau, buvo įdomu
šiaip jo, man irgi atrodo, kad skaityti malonumas didesnis nei klausyti. ir įdomus pastebėjimas dėl filosofijos, istorijos knygų. galbūt tikrai jas malonu ir patogu būtent klausyti - klausai sau kaip kokią paskaitą ar radijo laidą...

bet iš vieno žmogaus įpročių dar negalima jokių išvadų darytis, tai kokias knygas daugiausiai klausote kiti?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
ep
2010 m. rugpjūčio 17 d. 23:19:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal istikruju biskuti skiresi
bent jau tikrai skiresi tokio zanro kaip psichologija ir filosofija paprastai klausau (pavizdziui koki freuda labai megstu vaiksiojant po miska ir renkant grybus ) arba koki Sopengaueri ypac pries miega labai greitai uzmiegu. aisku kartais pasitaiko sunkiai suvirskinamu dalyku, kai negali susikoncentruoti ir pagauti minti kartais gal net kokios istorines. juk dar yra ivairus podkastai.
ir tikrai neklausysiu knygos kuria noriu butent perskaityti, tai galioja S.Kingo knygoms ir kai kurioms kitoms (), skaityti knyga daugiau malonumo nei ja klausyti, todel malonumo neverta gadinti.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
eqliux
2010 m. rugpjūčio 17 d. 22:12:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Heh, ačiū už gėles, nereikėjo

o šiaip tai nepasakyčiau, kad čia labai profesoriškas įprotis, pvz., mano mama tai pasakytų, kad vandališkas. Aišku, su skolintom knygom taip nesielgiu, tiek padorumo dar turiu:} Bet čia viskas iš pomėgio skaityt knygas po kelis kartus ir iš pomėgio išsirašinėt patikusias vietas - kartais nėra galimybės tuoj nusirašyt tą deimančiuką, o kartais tiesiog tingisi. Tada pieštuku brūkšt, kampuką linkt ir visi patenkinti.

o kokias knygas mėgsti klausyti? kiek jos skiriasi nuo tų, kurias skaitai įprastai, jei skiriasi? t.y., gal jos lengvesnio turinio, gal, pvz., išimtinai vien negrožinės (ar atvirkščiai), gal išimtinai anglų/rusų/vokiečių/dar kokia kalba, etc... ir čia ne tik tavęs klausiu, bet ir kitų, man įdomu, kiek pasirinkta medija daro įtakos žanro pasirinkimui.:}

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
ep
2010 m. rugpjūčio 17 d. 21:47:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
(o patiko eqliux komentaras, kaip iprasta galima sakyti, kazkodel net norisi padekoti aciu)
ypac idomu buvo isgirsti kokias machinacijas zmogus atlieka su knyga : ) su tais pabraukimais ir kampuciu uzlenkimais. kaip koks profesorius

ps senai jau nieko neklausiau....


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. rugpjūčio 17 d. 21:33:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vinintelės audio knygos, kurių klausiau tai buvo Poteriada. Kartais aš mėgstu prieš miegą pasakų paklausyt, tai gerai suėjo. Aišku originalo kalba. Šiaip teikiu pirmenybę parašytai literatūrai.

Atsakyti
eqliux
2010 m. rugpjūčio 17 d. 21:22:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o aš asmeniškai audioknygomis per daug nesižaviu, galbūt dėl to, kad prie kompo sėdint ar su ausinuku kur nors žygiuojant ar važiuojant man žymiai maloniau muzikos klausytis. Be to, man neretai būna sunku sukaupt dėmesį ir kažką įdėmiai klausyt/žiūrėt, vis mintys kažkur pačios nuklysta, o tada op - ir jau būni praleidęs kažką. su knygomis tokiu atveju žymiai maloniau ir paprasčiau - gali tą pačią vietą nors ir šimtus kartų skaityt, be to, patikusias pastraipas ar sakinius gali pieštuku pasibraukt, dar kokį savo komentarą šalia įrašyt, o verto dėmesio puslapio kampuką užlenkt, kad paskui lengvai rastum na, jūs sakykit, ką norit, bet audioknyga tokių galimybių savivaliavimui pakolkas niekaip nesuteikia!

be to, popierinė knyga nereikalauja jokių papildomų įrengimų, kad galėtum ją skaityti, kas yra gerai, nes elektrą ne visada su savim turi, o visokie technikos stebuklai vis tiek anksčiau ar vėliau išsikrauna. Antra vertus, muzikos grotuvą laisvai įsimesi kišenėn eidamas, o va su knyga jau sunkiau, ją reikia į tašę ar kuprinę susigrūsti.

Bet čia mano tokia skeptiška ir atsargi nuomonė audioknygų atžvilgiu, va, pvz., mano aplinkoj audioknygų mėgėjų išties yra nemažai. Ir jas klauso kuo įvairiausiai - kas namie tvarkydamasis per kompą pasileidžia, kas autobusu, troleibusu ar traukiniu kur toliau važiuodamas ausinuku klauso, kas automobilyje vairuodamas. Ir džiaugiasi tokia galimybe, ir liūdi, kad lietuvių kalba tiek mažai jų yra, o juk paklausa tikrai būtų! Aišku, daug kas klausosi jų užsienio kalbom ir taip savo kalbų mokėjimą tobulina, irgi puiku. Man irgi iš tiesų vertėtų, šiaip ar anaip, mano klausymo įgūdžiai išties nusileidžia skaitymo įgūdžiams, kažin kodėl:}}}

Va, o iš kitos pusės - vaikystėje tikrai užaugau klausydamasi įvairiausių pasakų patefonu, labai patikdavo. Ir kai su šeima kur toli automobiliu važiuojant išpuola vakarais per LRT išgirst skaitomą pasaką ar kokį teatro vaidinimą, na, tikrai įdomu ir smagu paklausyt, kažkaip tada ir tas susikaupimas atsiranda, tad imu mislyt, kad tas mano nesugebėjimas susitelkt į pasakojamą tekstą šiek tiek prasimanytas

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
bulleTz
2009 m. gegužės 26 d. 13:28:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesuintrigavo manęs šis dalykas.Esu jaunas ir laiko knygą paskaityti turiu.Nemanau,kad šis dalykas pasiteisins,niekas nepakeis popieriaus.Gi su usb raktu šiknos nenusivalysi

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
ep
2009 m. gegužės 26 d. 13:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
present_perfect rašė:
Aš tik keletą turiu, bet ir tai tik šiek tiek pradėtos klausyti. Nežinau, jei jau yra galimybė, tai mieliau renkuosi tikrą knygą. Nes tas klausymas toks ribotas, turbūt koks tik trečdalis smegenin keliauja.

beabejo tikra knyga nepaliginamai geriau, jeigu man pvz kokia knyga labai sudominai, tai toliau neklausau, o galvoju kur ja nupirkt ir perskaityti,
tik kad aisku nevisada yra tokia galimybe, o ir jeigu + pasitaiko geras igarsinimas, juk ir nuo to zmogaus kuris skaito labai daug priklauso, o jeigu + apiforminta kaip audio spektaklis (kur atskiras roles skaito skirtingi zmones, + ivairus garsai, melogijos ir t.t.) tai isvis saunu...

del to kaip kas kaip isisavina tai juk skirtinai priklausomai nuo zmogaus, audialas vienaip, vizualas kitaip

" O šeip įsivaizduoju tik vaikus kurie pasakas klauso . : D "

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
present_perfect
2009 m. gegužės 25 d. 21:26:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tik keletą turiu, bet ir tai tik šiek tiek pradėtos klausyti. Nežinau, jei jau yra galimybė, tai mieliau renkuosi tikrą knygą. Nes tas klausymas toks ribotas, turbūt koks tik trečdalis smegenin keliauja.

____________________
Gyventi yra Kyboti liečiant Žemę kojomis
Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 25 d. 21:23:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemažai turiu audiobook' sukaupusi. Klausau gan dažnai, kuomet dirbu kokį didelio dėmesio nereikalaujantį darbą, ilsiuosi ir pan. Patinka, minusas tik tas, kad negaliu normaliai susikaupti, todėl daug ką praleidžiu. Knyga visgi geriau.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Gnukas
2009 m. gegužės 25 d. 14:15:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkaip nesidomėjau .
Man labiau patinka skaityti .
Nors jeigu pamatyčiau ką nors gero , gal ir paklausyčiau .
O šeip įsivaizduoju tik vaikus kurie pasakas klauso . : D


Atsakyti
ep
2009 m. gegužės 25 d. 14:01:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kadaise jau kuriau tokia tema, bet tais laikais ji bent jau LT buvo neaktuali, nemanau kad nuo to laiko daug kas pasikeite, bet visgi, gal is jusu kam teko susidurt,

na sitas klausimas atrodo buvo isdiskutuotas pakankamai vienam forume, privalumai ir trukumai.

as asmeniskai megstu klausyti knyga kai vairuoju, anksciau daznai klausiau pries miega, kai dirbi kazkoki fizini darba irgi patogu

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ravi Shankar Ravi Shankar
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 21202
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 96042