Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai: 123456 ... 26
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
Rutonė
2018 m. kovo 12 d. 00:32:25

Tikriausiai. Bet kadangi pirmas kartas buvo ne eurovizinis.... Šiaip, kiek pamenu, ir LT eurovizijos atrankose kažkuri žvaigždelė bandė daryt kažką panašaus (tik jau nebepamenu, kas - didžioji eurovizija greit pasimiršta, tai ką bekalbėt apie nacionalines atrankas). Jei nekreiptume dėmesio į pasikartojimą (sąmoningą ar ne) - su tokia suknia judėt tikrai sunku. Kita vertus - nelabai kam ta suknia kliūva (bent kol kas) - youtubėj visi šlovina balsą ir suknelės niekas nepastebi (bent jau toje dalyje komentarų, kur perskaičiau - o jų daug, gal kur koks ir pasiklydo).

2018 m. kovo 12 d. 00:20:47

O, šito nemačiau. Okey, tada čia rimta apeliacija į plagijavimą.

2018 m. kovo 12 d. 00:15:44 2018-03-12 00:23:50

Man kitkas užkliuvo. Daina susiklausė visai gerai, bet vizualizacija kažką labai primena...

Dėl Izraelio dainos - jei ištrinsi dainą, liks, atleisk, vištos kudakavimas. Favorite renkuosi, nes rimtai žiūrėt į tą konkursą darosi sunku.  Bet jei rimtai - Elina Nechayeva tikrai tarp mano favoritų.

2018 m. kovo 11 d. 23:51:03

Jei paliktume tik tuos random garsus, bet ištrintume visą dainą lauk, būtų labai įdomu. Nes daina tai no-no. Čia panašiai kaip su Elinos Nechayevos estišku koziriu — nu balsas įspūdingas, kas ginčysis, bet aranžuotė jau tokia elementari, mane vargiai užkabina. Aišku, visi balsuos už balsą...

2018 m. kovo 11 d. 23:37:18 2018-03-11 23:37:50

O vis dėlto, atrodo, favoritą išsirinkau. Bent jau bus įdomu stebėt, kaip seksis tai padaryt gyvai.O skamba visai neblogai.. Aišku, finalinis chaosas scenoje neįkvepia, bet skamba vis tiek įdomiai. Aš apie Izraelį:

2018 m. kovo 3 d. 11:02:16

O ką - visai nieko daina. Nors kuo daugiau žiūriu, tuo labiau nusuviliu visais. Niekas nenustebina, niekas dėmesio nepatraukia Įdomu, bet man (ir ne tik) užklius kalba - vengrai. Vis ne saldus pop. Aišku, laimėt galimybių neturi. Ir nė iš tolo neprilygsta Lordi. O jei ką iš nacionalinių atrnkų dalyvių buvau pastebėjusi - tie netapo nugalėtojais. Bent jau aš kol kas neturiu nusižiūrėjusi nė vieno favorito. Įdomių yra, bet kad galėtų būt potencialūs laimėtojai - ne.

2018 m. kovo 2 d. 22:49:01

nenustebsiu, jei taip ir bus

2018 m. kovo 2 d. 14:32:18 2018-03-02 17:46:19

mes dar renkam, o ESC 2018 jau išrinkti nugalėtojai - italų mafija

Atsakyti
Silentist
2018 m. vasario 22 d. 19:10:10

nepatinka. susidarau įspūdį, kad ne įkvėpimo sąlygotos dainos parašomos ir pristatomos šiam konkursui, o visai kitos motyvacijos. ta prasme, ne kūryba čia... pateikimo forma pritempia dainą prie "standarto" ir padaro tinkamą. aišku, yra išimčių. kai mokiausi, esu nusipirkęs vieną Eurovizijos diską dėl Skamp. dar patiko Sebastian Tellier iš kažkurių senesnių metų, mano mėgstamo stiliaus laimėtojai - projektas "Secret Garden", Brian Kennedy. tiek gerai, kad tai - multikultūrinis susiėjimas ir kai kuriose dainose bei šokiuose yra ryškių tautinių bruožų. 

2017 m. kovo 21 d. 17:50:47

va kas laimės

Atsakyti
4Blackberry
2017 m. kovo 21 d. 13:46:47

Niekas ir neima nieko rimtai, nereikia išsigalvojimų. Lietuviai tik kažkaip linkę nusižeminti ir nepasitiki savimi, tame ir visa problema. Gerą variantą tikrai išrinkom, ir vėlgi visaip bus, vieniem patiks, kitiem ne taip. Bet bendra prasme, tai Fusedmarc vienas geriausių pasirinkimų mūsų, mano galva. Tik sunku nekibti aišku prie tam tikrų detalių, ypač lyginant su kitais konkurentais, o tas kyla savaime.

Na o šiemet kiek perklausiau, daug tikros kokybės bus EV, jau turiu ir kelis favoritus, tai Bulgarija, Belgija, Danija, Azerbaidžanas, Suomija

2017 m. kovo 19 d. 13:31:56 2017-03-22 22:57:59

Mes - rimti! Nu rimtai. Mes negalim siųst nei trololo, nei kažko šiaip gerai susiklausančio. Na, Lolita Zero - kaip čia pasakius.. Važiuoja užkariaut eurovizijos su daina, kuri iš tos pačios eurovizijos tyčiojasi. LT United jėga buvo ta, kad sugebėjo pasišaipyt iš savęs. Bet šiaip tai taip - Lolita būtų buvusi pastebėta. Iš kurios - teigiamos ar neigiamos pusės - jau kitas reikalas. Aistės daina man irgi patiko, mačiau ją kaip nugalėtoją. Gaila, žinoma, kad ne ji laimėjo. Fusedmarc nėra blogi, bet... O norint gero rezultato (nesakau - pergalės) jokių "bet" neturi būti. Na, nors komisijos ir žiūrovų nuomonės sutapo, tai nebus kam ką kaltint nesėkmės atveju.

Vieno nesupratau - tai G. Vagelio sėkmės. Na gal ir nebloga ta baladė, bet tik LT mastu, didžiojoj eurovizijoj būtų likusi nepastebėta.Kartais - kai užsienio komisija visi davė po 12 balų - atrodė, kad norima vėl prastumti tą, kuris neturi jokių šansų laimėt. Tada pabandžiau pasižiūrėt Aivaro pasirodymą - abu man pasirodė vieno lygio - apgailėtini. Atleiskit, jei kieno nors jausmus įžeidžiau, bet tokiems iki eurovizijos dar augt ir augt. Net jei į ją nežiūrėtume labai jau rimtai.

2017 m. kovo 17 d. 14:29:52

Problema ne tame kad nėra ką siūsti, o tame kad lietuviai per daug rimtai į tai žiūri, nesupranta kad rimta daina be rimto pasirodymo niekada nebus įvertinta, tam reikalingi kiti konkursai. Kitaip sąkant tai netinkamo požiūrio problema.

Šių metų mano balsas: 1.Lolita Zero 2.A.P

Atsakyti
Konditerijus
2017 m. kovo 17 d. 14:02:48 2017-03-17 14:03:10

Man labai patinka, o jums?

Atsakyti
Rutonė
2016 m. lapkričio 29 d. 18:38:43

2016 m. lapkričio 25 d. 20:39:57

Lacko vel dalyvaus atrankoi{#}

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 20 d. 00:24:04 2011-02-20 00:27:05
Taigi..... Ką pasakysit?
Visų pirma, noriu pasveikint vikuxee - pavyko įveikt desperatiškai besiveržiančius į euroviziją Montvydą ir Sashą Song
O visa kita nenustebino - komisijos favoritai buvo akivaizdūs iškart, tik klausimas buvo, kaip jie išsidėstys. "Atspėjau" visą komisijos favoritų trejetą. Prisipažinsiu, Sashos Song ir Donny Montell duetas nustebino mano nemuzikaliai ausiai labai jau skystais balsais ir tokiu mėgėjišku pasirodymu, kuris eurovizijoj neabejotinai padarytų gėdą (na bet čia mano nuomonė). Kita vertus... Du berniukai saldainiukai (nors man nė vienas į tokį nepanašus) dainuoja apie draugystę... gėjovizijai turėtų patikt....
Apie kitus irgi ne ką geriau pasakysiu... Kartais atrodo, kad atlikėjai nežino, kur eina arba su kuo ta eurovizija valgoma, nors matom ją jau kiek..? Tai va, mano kategoriška asmenine nuomone, tokie ir buvo Flaer, Avenue Acoustic ir Jūratė Miliauskaitė. Pagirtinas noras dainuot lietuviškai, bet... kad pačios dainos neveža, nekabina, ne... Kur kitur tikrai tiktų, bet ne eurovizijai.... Todėl tokia aukšta Miliauskaitės vieta, švelniai tariant, nustebino.
O kad daugiausia komisijos (o stebukle, nejaugi Čivilytė savo noru nusišalino, kad nesimatytų atvirų simpatijų mano bendravardei???) simpatijų ir geriausių vertinimų nusipelnė Ščiogolevaitė, nenuostabu, nors man jos daina - 0 emocijų... Profesionalu, bet absoliučiai neeuroviziška... Beje, Adomaičio dainos taip pat jau nebeprisimenu...
Na ką, laukiam ketvirtadienio, kai finale išvysim tuos, kurių komisija negalėjo nematyt jame - Sashos ir Donato visais įmanomais variantais (aišku, tai tik spėjimas, bet žinant komisijos "kompetenciją" ir nešališkumą......)

2011 m. vasario 13 d. 14:17:08

Apie ką aš ir sakiau aną savaitę. Tačiau yra viena bėda - iš tiesų nėra gerų kūrinių arba... Aš va pasvajoju, kad matytume atranką nuo pradžių pradžios, kaip po LT United pasirodymo - o gal ta "kompetentinga" komisija iš tikrųjų gerų dainų nepraleido net į pusfinalius? Su jų skoniu ir šališkumu tai visai įmanoma... Nes kuo toliau, tuo labiau ryškėja komisijos šališkumas.

Dvi praleido,bet jau i finala,buvo sunku praleist...

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 13 d. 12:20:05
lacunacoil rašė:
Kol organizuos LRT, tol taip ir bus. Suprantama, kad jie yra nacionalinis kanalas, bet jaučiu net kaimo televizija (lnk) geresnę komisiją surinktų, nes čia turi būti nusispjaut, kad daina iš muzikinės pusės yra gera. Čia reikia eurovizinio gabalo, o ne varyt parodyt, kokį skonį turi Lietuva. Jau rodėm, daug kartų...

Apie ką aš ir sakiau aną savaitę. Tačiau yra viena bėda - iš tiesų nėra gerų kūrinių arba... Aš va pasvajoju, kad matytume atranką nuo pradžių pradžios, kaip po LT United pasirodymo - o gal ta "kompetentinga" komisija iš tikrųjų gerų dainų nepraleido net į pusfinalius? Su jų skoniu ir šališkumu tai visai įmanoma... Nes kuo toliau, tuo labiau ryškėja komisijos šališkumas.

2011 m. vasario 13 d. 11:52:52
Na, aš tiksliai nežinau dėl Ščiogolovaitės, neatsimenu, kur skaičiau apie jos atsisakymą dalyvauti.

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 26
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname

Nelly Furtado Nelly Furtado
7,8

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

21:02 - Rolandas19770710
Na, nezinau kaip jums, bet man kai taip staigiai uzklaustumet bet kokios megiamos grupes, kad ir tu paciu Kornu, dainu pavadinimu - tikrai islemenciau vos viena kita. turiu savybe - nemegstu spaudimo, tada pasimetu ir viska pamirstu
19:12 - 4Blackberry
Na, manau, nereikia čia radikalumų iš tikrųjų. Jei žmogus tikras fanas, tai jis tą įrodys, o jei ne, tai ne, juk tai tik viso labo drabužis, o kalbiesi su žmogumi ne dėl jo drabužių.
19:03 - Konditerijus
Paprastai nežino grupių žmonės
18:59 - 4Blackberry
Ir tada kiekvieną dieną su baime gyveni, jei kažkas užklaus
18:57 - Konditerijus
Visada pagalvoju, ar išlaikyčiau tokį egzaminą
18:55 - 4Blackberry
Jei būčiau tiek pavažiavus, gal ir daryčiau taip, bet manau, tai nebent alternatyvioje realybėje vyksta
18:54 - Konditerijus
Reikia egzaminuot visus, kurie maikes išdrįsta užsidėt
18:53 - 4Blackberry
Bet manau, išsilavinę žmonės bent girdėt grupę girdėję turėtų būti, nebent kalbėtume apie naujausią kartą, tada kyla abejonės. Bet kai negali dainų pavardinti, o turi maikę dėl mados, tada vaizdas nekoks susidaro.
18:52 - Konditerijus
Tikrai taip
18:49 - 4Blackberry
Man labiausiai norisi smerkt su Ramones maikėm. Čia kažkada labai pardavinėjo viena drabužių parduotuvė su jų logo. Iš dalies atrodo nieko tokio, tai tik "paveiksliukas", bet iš dalies atrodo kvaila nešiot ir nežinot, ką nešioji ir visiems rodai
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 158
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 80667
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook