Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai: 123456 ... 26
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
Silentist
2017 m. balandžio 1 d. 21:12:55

"Ukrainai uždraudus Rusijos atstovei Julijai Samoilovai atvykti į „Eurovizijos“ konkursą, ateityje šalis pati gali būti išbraukta iš konkurso. Tai patvirtina Ukrainos premjerui skirtas laiškas."

tikėti ar ne(?)

"We are buying too much stuff. There are billions of people on this planet who all shop for food, fashion and technology. To produce many of the goods we use, companies are contributing to climate change, destroying forests and polluting our oceans." [greenpeace.org]
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. kovo 21 d. 17:50:47

va kas laimės

2017 m. kovo 21 d. 13:46:47

Niekas ir neima nieko rimtai, nereikia išsigalvojimų. Lietuviai tik kažkaip linkę nusižeminti ir nepasitiki savimi, tame ir visa problema. Gerą variantą tikrai išrinkom, ir vėlgi visaip bus, vieniem patiks, kitiem ne taip. Bet bendra prasme, tai Fusedmarc vienas geriausių pasirinkimų mūsų, mano galva. Tik sunku nekibti aišku prie tam tikrų detalių, ypač lyginant su kitais konkurentais, o tas kyla savaime.

Na o šiemet kiek perklausiau, daug tikros kokybės bus EV, jau turiu ir kelis favoritus, tai Bulgarija, Belgija, Danija, Azerbaidžanas, Suomija

Gyvenime kartais kasdieninė beprotybė gali patapti norma, o normatyvus gyvenimo ritmas - išsišokimu. Bet taip pat nieko nėra pastovesnio už kintamumą. Maištas kaip gyvenimo būdas. Buvimas nieku, niekame ir niekada. Slinkimas gyvenimo šešėliais, tačiau su mintimis, sklindančiomis prožektorių šviesomis iš visų galvos plyšių. Nuskriaustieji, likimo bendražygiai ar silpnumo aukos - geriausi draugai. Autoritetų nebuvimas, pasitikėjimas savimi. Tranzavimai, netikėtos sėkmės, spontaniškumo teikiama palaima arba iššūkius kelianti nuopuolių didybė... Dėl šito, po galais, ir verta bei įdomu gyventi. O mirtis ar taip, ar taip ateis.
Atsakyti
Rutonė
2017 m. kovo 19 d. 13:31:56 2017-03-22 22:57:59

Mes - rimti! Nu rimtai. Mes negalim siųst nei trololo, nei kažko šiaip gerai susiklausančio. Na, Lolita Zero - kaip čia pasakius.. Važiuoja užkariaut eurovizijos su daina, kuri iš tos pačios eurovizijos tyčiojasi. LT United jėga buvo ta, kad sugebėjo pasišaipyt iš savęs. Bet šiaip tai taip - Lolita būtų buvusi pastebėta. Iš kurios - teigiamos ar neigiamos pusės - jau kitas reikalas. Aistės daina man irgi patiko, mačiau ją kaip nugalėtoją. Gaila, žinoma, kad ne ji laimėjo. Fusedmarc nėra blogi, bet... O norint gero rezultato (nesakau - pergalės) jokių "bet" neturi būti. Na, nors komisijos ir žiūrovų nuomonės sutapo, tai nebus kam ką kaltint nesėkmės atveju.

Vieno nesupratau - tai G. Vagelio sėkmės. Na gal ir nebloga ta baladė, bet tik LT mastu, didžiojoj eurovizijoj būtų likusi nepastebėta.Kartais - kai užsienio komisija visi davė po 12 balų - atrodė, kad norima vėl prastumti tą, kuris neturi jokių šansų laimėt. Tada pabandžiau pasižiūrėt Aivaro pasirodymą - abu man pasirodė vieno lygio - apgailėtini. Atleiskit, jei kieno nors jausmus įžeidžiau, bet tokiems iki eurovizijos dar augt ir augt. Net jei į ją nežiūrėtume labai jau rimtai.

2017 m. kovo 17 d. 14:29:52

Problema ne tame kad nėra ką siūsti, o tame kad lietuviai per daug rimtai į tai žiūri, nesupranta kad rimta daina be rimto pasirodymo niekada nebus įvertinta, tam reikalingi kiti konkursai. Kitaip sąkant tai netinkamo požiūrio problema.

Šių metų mano balsas: 1.Lolita Zero 2.A.P

Atsakyti
Konditerijus
2017 m. kovo 17 d. 14:02:48 2017-03-17 14:03:10

Man labai patinka, o jums?

2016 m. lapkričio 29 d. 18:38:43

2016 m. lapkričio 25 d. 20:39:57

Lacko vel dalyvaus atrankoi{#}

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 20 d. 00:24:04 2011-02-20 00:27:05
Taigi..... Ką pasakysit?
Visų pirma, noriu pasveikint vikuxee - pavyko įveikt desperatiškai besiveržiančius į euroviziją Montvydą ir Sashą Song
O visa kita nenustebino - komisijos favoritai buvo akivaizdūs iškart, tik klausimas buvo, kaip jie išsidėstys. "Atspėjau" visą komisijos favoritų trejetą. Prisipažinsiu, Sashos Song ir Donny Montell duetas nustebino mano nemuzikaliai ausiai labai jau skystais balsais ir tokiu mėgėjišku pasirodymu, kuris eurovizijoj neabejotinai padarytų gėdą (na bet čia mano nuomonė). Kita vertus... Du berniukai saldainiukai (nors man nė vienas į tokį nepanašus) dainuoja apie draugystę... gėjovizijai turėtų patikt....
Apie kitus irgi ne ką geriau pasakysiu... Kartais atrodo, kad atlikėjai nežino, kur eina arba su kuo ta eurovizija valgoma, nors matom ją jau kiek..? Tai va, mano kategoriška asmenine nuomone, tokie ir buvo Flaer, Avenue Acoustic ir Jūratė Miliauskaitė. Pagirtinas noras dainuot lietuviškai, bet... kad pačios dainos neveža, nekabina, ne... Kur kitur tikrai tiktų, bet ne eurovizijai.... Todėl tokia aukšta Miliauskaitės vieta, švelniai tariant, nustebino.
O kad daugiausia komisijos (o stebukle, nejaugi Čivilytė savo noru nusišalino, kad nesimatytų atvirų simpatijų mano bendravardei???) simpatijų ir geriausių vertinimų nusipelnė Ščiogolevaitė, nenuostabu, nors man jos daina - 0 emocijų... Profesionalu, bet absoliučiai neeuroviziška... Beje, Adomaičio dainos taip pat jau nebeprisimenu...
Na ką, laukiam ketvirtadienio, kai finale išvysim tuos, kurių komisija negalėjo nematyt jame - Sashos ir Donato visais įmanomais variantais (aišku, tai tik spėjimas, bet žinant komisijos "kompetenciją" ir nešališkumą......)

2011 m. vasario 13 d. 14:17:08

Apie ką aš ir sakiau aną savaitę. Tačiau yra viena bėda - iš tiesų nėra gerų kūrinių arba... Aš va pasvajoju, kad matytume atranką nuo pradžių pradžios, kaip po LT United pasirodymo - o gal ta "kompetentinga" komisija iš tikrųjų gerų dainų nepraleido net į pusfinalius? Su jų skoniu ir šališkumu tai visai įmanoma... Nes kuo toliau, tuo labiau ryškėja komisijos šališkumas.

Dvi praleido,bet jau i finala,buvo sunku praleist...

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 13 d. 12:20:05
lacunacoil rašė:
Kol organizuos LRT, tol taip ir bus. Suprantama, kad jie yra nacionalinis kanalas, bet jaučiu net kaimo televizija (lnk) geresnę komisiją surinktų, nes čia turi būti nusispjaut, kad daina iš muzikinės pusės yra gera. Čia reikia eurovizinio gabalo, o ne varyt parodyt, kokį skonį turi Lietuva. Jau rodėm, daug kartų...

Apie ką aš ir sakiau aną savaitę. Tačiau yra viena bėda - iš tiesų nėra gerų kūrinių arba... Aš va pasvajoju, kad matytume atranką nuo pradžių pradžios, kaip po LT United pasirodymo - o gal ta "kompetentinga" komisija iš tikrųjų gerų dainų nepraleido net į pusfinalius? Su jų skoniu ir šališkumu tai visai įmanoma... Nes kuo toliau, tuo labiau ryškėja komisijos šališkumas.

2011 m. vasario 13 d. 11:52:52
Na, aš tiksliai nežinau dėl Ščiogolovaitės, neatsimenu, kur skaičiau apie jos atsisakymą dalyvauti.

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. vasario 13 d. 11:37:13
Kol organizuos LRT, tol taip ir bus. Suprantama, kad jie yra nacionalinis kanalas, bet jaučiu net kaimo televizija (lnk) geresnę komisiją surinktų, nes čia turi būti nusispjaut, kad daina iš muzikinės pusės yra gera. Čia reikia eurovizinio gabalo, o ne varyt parodyt, kokį skonį turi Lietuva. Jau rodėm, daug kartų...

2011 m. vasario 13 d. 00:25:53 2011-02-13 00:30:04
Crazyz, neskleisk čia erezijų - neįmanoma Čivilytės favoritė negali taip ap....t mokytojos vilčių....

O beje, gal ir tiesa, kad Montvydas pateko į finalą.... Jis garantuotai pateks tarp tų penkių, kuriuos komisiją ten išsiųs. Va dėl to kažkaip abejonių nekyla...

Koreguota: Ką tik prisiminiau (perskaičiau), kad pirmadienį turėsim progą išgirst turbūt tikrą šedevrą - Montvydo ir Sashos Song DUETĄ. Tas garantuotai bus finale. Komisija negali neprastūminėt savo favoritų.

2011 m. vasario 13 d. 00:24:46
Crazyz rašė:
Kažką girdėjau, jog Ščiogolovaitė atsisakė dalyvauti.

Rimtai???????????? Jei cia teisybe,tai jeeeeeeeeeeetau kaip gerai

Atsakyti
Crazyz
2011 m. vasario 13 d. 00:19:29
Kažką girdėjau, jog Ščiogolovaitė atsisakė dalyvauti.

Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 13 d. 00:14:28
tai faktas,kad DAUG PASYVIAU balsavo

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 13 d. 00:08:07
Na o bet tačiau...... pasakykit man, chebra, ar man tik pasirodė, ar tikrai žmonės kur kas pasyviau balsavo? Supratę, kad "šunaujos" (t.y. - eilinių žiūrovų) balsai prieš komisiją ne ką tereiškia, balsavo vangiau? Nors tai, kad paprastų žmonių ausims Montvydo žviegimas nepatiko - man tas labai patiko Tik va jei finale žiūrovai išvis neturės balso, tai jau beveik aišku, kas važiuos - Sasha Song arba Ščiogolevaitė.

2011 m. vasario 13 d. 00:00:57
kalipse rašė:
Rutone,Montvydas pateko i finala. Del Evelinos,as tikrai nieko blogo nesakau.Jos daina,vacotiskai idomi,bet tikrai nemanau,kad ji butu Diuseldorfe pastebeta.As buvau 100 procentu isitikinus,kad Egle Jakstyte,tikrai pateks i finala.O liko gale.As buvau uz Egle Jakstyte.Visiskai nesupratau,kodel taip issaukstinotas,kazkokios su deze kur buvo.Apie ta 16mete mergtaite,teisingai sake,jai labiau tiktu i vaiku eurovizija.O apie kitus,komentaru neturiu...

Montvydas 4-oj vietoj su 14 balu. I kita etapa pateko 3. Tos, kur dezej buvo... Na, daina puse velnio, bet jau ivaizdis ir IQ merginu tai geriau patylesiu gal... Tiesiog koktu ziuret buvo i ta ju maivymasi ir zvengima - tipines tusciagalves blondines... Siaip del ko dziugu, tai kad siandien isgirdau bent 1 gera daina. Nesvarbu, kad ju niekas neisrinko, nesvarbu, kad jie Eurovizijai nelabai tinkami, bet bent jau pagyvino konkursa ir atliko daina, kuri man suteike geru emociju visam likusiam vakarui. Eden, jus geriausi!

2011 m. vasario 12 d. 23:53:03
Rutone,Montvydas pateko i finala. Del Evelinos,as tikrai nieko blogo nesakau.Jos daina,vacotiskai idomi,bet tikrai nemanau,kad ji butu Diuseldorfe pastebeta.As buvau 100 procentu isitikinus,kad Egle Jakstyte,tikrai pateks i finala.O liko gale.As buvau uz Egle Jakstyte.Visiskai nesupratau,kodel taip issaukstinotas,kazkokios su deze kur buvo.Apie ta 16mete mergtaite,teisingai sake,jai labiau tiktu i vaiku eurovizija.O apie kitus,komentaru neturiu...

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 26
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2017 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname

Deadmau5 Deadmau5
7,8

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Atsinaujino LT TOP 30!
14:24 - Crazyz
Jei atsirastų norinčių apsilankyt koncertuose ir parašyt renginio recenziją - pm
11:42 - DjVaids
Nors ne cover'is "Verjamem" vis gi 2012 Slovenian Eurovision daina, tik pavadinimas toks pat.
17:43 - PLIKASS
Kuklia kaina * 9,95 €
17:41 - PLIKASS
Labs vakars, gal kurį nors sudomintų STEVEN WILSON "To The Bone" (2017) albumas Audio CD pavidale ??
Atsinaujino TOP 40!
Atsinaujino LT TOP 30!
03:22 - DjVaids
Kokios šalys Eurovizijoje buvo su coveriais. Be Slovenijos.
12:11 - Stripped
Manau, dainos eilutės ''ir buvo toks sunkus ruudo'' šiems metams kaip niekada tinkamos. Ypatingai, pajūrio gyventojams. Teko ir gelbėti rūsį, užlietą pirmą kartą po 20 metų. Bet užtat spėjau perklausyti visus 6 Bix XXX restauruotus kompaktus po 2 kartus.
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 123
  Iš viso užsiregistravę: 72672
  Naujausias narys: Anakonda2009
  Šiandien apsilankė: 112462
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook