Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910 ... 27
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2008 m. gegužės 25 d. 02:13:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasakysiu ir čia, ką kitur išdėsčiau. Jei atmintis manęs neapgauna, kažkada mums atstovaut siūlėsi pati Orbakaitė. Gal verta apie tai pagalvot? A? Arba pasiieškot nuostabiai dainuojančio Viktoro (juk toks tikrasis Bilano vardas, ane? Victory - pergalė, taigi.......)

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 25 d. 02:02:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
interven rašė:
man patiko kaip pasirode mini me ir Aiste Pilvelyte. nu px nieko naujo ,bet vis ne Milius. pasityciojimas. Eurovizija nori veiksmo ir naujoviu. O Milius kaip mieme eis ir padainuos. A s nesakau kad neturi balso ar negraziai dainuoja. Bet tai netinka eurovizijai. Eurovizija popso misinys. Isvis nerimta. Galejo Lietuva isvis endalyvaut. Dabar uzimsim vieta gale , kaip su Linu&Simona..

Man patiko tavo pasisakymas.Ir aš panašiai manau...

Atsakyti
Rutonė
2008 m. gegužės 25 d. 01:22:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rezultatas visai nenustebino. Nei pirma Rusijos, nei antra Ukrainos vieta. Garsūs gabių ŠBRų vardai padarė savo. Nenustebino ir mūsų bei kaimynų 12ukai Rusijai - to irgi tikėjausi. Taip kad mums reikia gerai apmąstyt, ką siųst į euroviziją kitąmet. Jei išvis verta ten dalyvaut.

Atsakyti
unknown_user (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 3 d. 17:23:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eurovizija=durnių laivas.

Atsakyti
U2
2008 m. vasario 13 d. 09:26:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2008 m. vasario 16 15val. ir 17 d. 16val. "Skalvijos" kino centre (Goštauto 2/15, Vilnius) bus rodomas dokumentinis filmas "ESC 2007. 4FUN kelionės dienoraštis". Tai 60 min. filmas, kuriame galima pamatyti Eurovizijos dainų konkurso akimirkas iš kelionės, darbinių bei generalinių repeticijų ir scenos užkulisių, techninio pasiruošimo niuansus, kadrus iš oficialios atidarymo ceremonijos bei įvairių vakarėlių... - smagiausius bei liūdniausius momentus. Šis filmas - įspūdžiai "iš pirmų rankų", skirti besidomintiems Eurovizijos "virtuve". Medžiagą filmavo ir montavo 4FUN prodiuseris, vadybininkas bei būgnininkas Laimonas Staniulionis.

gabaliukas filmo su dainos remiksu - www.youtube.com/laimis4fun

____________________
Ger pradžia - pusė darbo. Aristotelis
Atsakyti

2008 m. vasario 11 d. 19:21:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patiko kaip pasirode mini me ir Aiste Pilvelyte. nu px nieko naujo ,bet vis ne Milius. pasityciojimas. Eurovizija nori veiksmo ir naujoviu. O Milius kaip mieme eis ir padainuos. A s nesakau kad neturi balso ar negraziai dainuoja. Bet tai netinka eurovizijai. Eurovizija popso misinys. Isvis nerimta. Galejo Lietuva isvis endalyvaut. Dabar uzimsim vieta gale , kaip su Linu&Simona..

Atsakyti
imperfect_sky
2008 m. sausio 20 d. 23:31:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Girdėjau tą sashą son, ar kaip jį ten.. Daina tokia ausiai lengva.. kaip tik eurovizijai.

____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
Atsakyti
skaistusia
2008 m. sausio 20 d. 22:53:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
po kolkas man patiko tik Jaronimo daina, na paziuresim ka kita sestadieni likusieki parodys ir ka parodys finalininkai va tada galesim presti

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Rebell
2008 m. sausio 20 d. 18:11:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, aš kartosiuos.... Tik dėl Jeronimo šiek tiek gaila. Daina gal netokia turėtų būt..kodėl gi pabijota sunkesnio skambesio. Melodija neįsimenanti, vokalas visad puikus. Velnias žino ko šiais užsimanys Eurovizijos klausytojai. Dar dėl "Laiptų" Pasvališkiai eksperimentuoja. Įdomus galutinis rezultatas.

____________________
"Nuplikusiu dangum, žemais debesimis, per nejudančias valandas.."
Atsakyti
zylka_
2008 m. sausio 20 d. 17:11:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mane suzavejo raimondos balsas

Atsakyti
Lumme
2008 m. sausio 20 d. 16:08:44 2013-06-19 22:44:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aš nesuprantu, kur tas Dima, kad Lietuvoje nedainuoja? Jis eurovizijai per geras. Mane vakar sužavėjo, nors banalesnio dainos pavadinimo patingėjo paieškot o balsas - fantastiškas  Kažin ar Smoriginas gyvas bevaikšto po Flaer grasinimų


Atsakyti
green_moon
2008 m. sausio 20 d. 15:55:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vakar geriausiai pasirode sasha sun ir Raimonda. vieninteliai, kurie dar normaliai atrode...
simet, butu visai protingas sprendimas nedalyvauti Eurovizijoje.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Mystic_fantasy
2008 m. sausio 19 d. 23:58:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
teisingai pasakei teshlagalvi

____________________
Teisingai pasakei teshlagalvi
Atsakyti
gintuks77
2008 m. sausio 19 d. 23:57:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xdm rašė:
pažiūrėjau archyve aš tą atranką. eina šikt ta eurovizija - ji gadina muzikantus ir žudo muziką kaip ir mtv... fuck that!

Labai noreciau su paciu nesutikt, kad MTV zudo muzika. Ne !!! Gal muzika zudo tave ;8

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
gintuks77
2008 m. sausio 19 d. 23:23:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siandiena visai neblogai, man geresnes dainos nei pirmoje atrankoje. Juk isibegeja Profesionaliausiai pasirode Sasha sun, net dvejoniu nepaliko kad jie geriausi. Labai noreciau, kad jie atstovautu Lietuvai. Tikrai stiprus balsas, nors gedos nepadarytu kaip ne kai kurie. Neblogai ir Raimonda, bet man jos balsas siek tiek nestiprus pasirode
Lauksim trecios atrankos

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Rutonė
2008 m. sausio 19 d. 23:02:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man nebent Raimonda. Visi kiti... Galvą skauda. Eurovizijai netinkami.

Atsakyti
lacunacoil
2008 m. sausio 19 d. 22:55:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na šiandieną tai man patiko Saša sun, ta renata ar raimonda nepamenu ir Flaer... o šiai iš tikro nieko nieko gero...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Rutonė
2008 m. sausio 19 d. 21:43:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na , o šiandieninė atranka kaip? Kažkodėl šiandien man bloga....

Atsakyti
xdm
2008 m. sausio 13 d. 20:43:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pažiūrėjau archyve aš tą atranką. eina šikt ta eurovizija - ji gadina muzikantus ir žudo muziką kaip ir mtv... fuck that!

Atsakyti
Rutonė
2008 m. sausio 13 d. 19:53:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va va, Jeronimą tik dėl balso ir teprisimenu... Žodžių ir melodijos, deja, ne. Merginų neprisimenu, nors tikrai buvo pora dainų, kurios man visai neblogai "suėjo". Na ir dangietis Justas visai nieko, tik jam dar reikia laaaabai daug su ta daina dirbti. Ir vyt kuo toliau tokias šokėjas - gėda į jas žiūrėt buvo... Aha, "Kaštonai"... Be komentarų... Jie ką - į "Duokim garo" taikė? Tada tikrai paklydo... "Cisco Kid". GĖDA. Jei tokie būtų praėję bent jau šį etapą......... Vulgari Verkos Serdiučkos kopija. "Laiptai". Nežinau, ar gerai, kad keliasi iš numirusių LIetuvos roko dinozaurai. Bent man jie atrodė komiškai graudžiai.

Atsakyti
Puslapiai: 12345678910 ... 27
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Colours Of Bubbles Colours Of Bubbles
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 155
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 98347