Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Sunkiausia muzika (techniškai). Pageidautina metal

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Isa
2013 m. lapkričio 11 d. 14:17:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nu jo death sunku,,,,death metal sunkiausias?.....geras juokas...uzskaitau....siaip John Zorn gana sunkus emociskaina gal ir techniskai panasu i death-m skambinkim kanklem kiek galim greiciau ir sernus pavirkdykim


Atsakyti
Isa
2013 m. lapkričio 11 d. 14:11:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

sunkiausia muzika techiskai...hmm..gal tai kur daug technines aparaturos...gal lady gaga?


Atsakyti
laisves_balsas
2009 m. rugpjūčio 7 d. 21:09:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hollywood Undead "Save your soul", "Undead", "Young"

Atsakyti
Psychobabble
2009 m. liepos 3 d. 00:24:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ash skaitau kad sunkiausia yra ta kur daug bugnu ir visad jie groja, o paskiau gitara varo gerai. mazdaug bum bum. va cia tai sunki ash manau. zinau viena kieta tokia grupe . vadinas KIANIBOL KUORPSE

Atsakyti
Dirty_Thing_Is_Back (Užblokuotas)
2009 m. liepos 2 d. 21:57:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai sunkiausiai technishkai atlikti ir yra metalas jofana ....

____________________
UkrA
Atsakyti
Rockmerge
2009 m. liepos 2 d. 01:26:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Burzum

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
SaintJimmy
2009 m. birželio 15 d. 11:22:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Guitar solo.

Atsakyti
be_inis
2009 m. birželio 14 d. 17:57:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Duok death gitaristui reggae pabirbint su akustine ar bosu, cha, būtų įdomu pamatyti kiek nesudėtinga muzika gali būti sunkiai pajaučiama

Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 14 d. 17:50:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiaip įdomu būtų pakalbėt ir apie techniškai sunkiausią/atmosferiškai sunkiausią/sudėtingiausią muziką

tai sakyčiau techniškai sunkiausias - defas
atmosferiškai - black/doom
o sudėtingiausias -technical thrash

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 14 d. 17:41:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Asmeniškai, death'as su "sunkumu" (taip kaip aš jį suprantu) man visiškai nesiriša.

O tai jau defas pagal tave -lengva muzika?

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
be_inis
2009 m. birželio 14 d. 17:40:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visas sudėtingumo/sunkumo bandymas bandymas įspraust vienas ar kitas grupes yra didelis marazmas, Axe.
Paklausei ir bandai įrodyti kad kiti neteisingai supranta.

Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 14 d. 17:37:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Pala, pala... Pačiame temos pavadinime parašyta: "sunkiausia muzika (techniškai)" Tad argi tas "sunkiausia techniškai" nėra tas pats kaip sudėtingiausia? Jeigu ne, tai būtų malonu jei tamsta įvardintų kas yra ta techniškai sunkiausia muzika.
Asmeniškai, death'as su "sunkumu" (taip kaip aš jį suprantu) man visiškai nesiriša. Greitas malimas gitara, chaosas ir kriuksėjimai apie nužudymą 101 būdu jau seniai nebedaro jokio įspūdžio. Tuo tarpu doom'ą būčiau linkus vadinti sunkia muzika. Visų pirma dėl to, kad lėtas doom'as jau savaime skamba "tamsiau" ir "sunkiau". Visų antra - šios muzikos atsmosfera, galima sakyti, slegianti.
Va aš ir turėjau galvoj sunkiausia muzika techniškai, o ne atmosferiškai...
Tarkim defas ir kai kurios grindo grupės yra sunkiausios techniškai (ne sudėtingumo prasme, nors technical death sudėtingas, bet kas technical tai jau nelabai sunku) o koks doom, black metal sunkus atmosferiškai... Tai va ką aš turėjau galvoj...

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
be_inis
2009 m. birželio 14 d. 17:31:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nutle rašė:
Na, as asmeniskai nemaciau nei vieno ju pasirodymo, o tik girdejes keleta mp3, bet neseniai kaip tik skaiciau, kad jie - viena is tu grupiu, kurios skamba gerai tik per mp3, o ne gyvai. Mazdaug nes ten prideda ivairiu efektu, be kuriu per live skamba visiskai kitaip. Tai ar cia techniskai sunkiausia muzika? ..

O tu pabandyk juos pagauti gyvai grojant. Jokių efektų, ar tokių, kurie muziką darytų įdomesne aš neaptikau.
Bet viskam savas skonis. Nieko prieš klausančiuosius neturiu

Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 14 d. 17:04:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Axe rašė:
Jeigu ką, aš turėjau galvoj SUNKIAUSIA muzika o ne SUDĖTINGIAUSIA (iš be-inis posto susidarė vaizdas, kad aš apie sudėtingiausia muzika kalbu)

Pala, pala... Pačiame temos pavadinime parašyta: "sunkiausia muzika (techniškai)" Tad argi tas "sunkiausia techniškai" nėra tas pats kaip sudėtingiausia? Jeigu ne, tai būtų malonu jei tamsta įvardintų kas yra ta techniškai sunkiausia muzika.
Asmeniškai, death'as su "sunkumu" (taip kaip aš jį suprantu) man visiškai nesiriša. Greitas malimas gitara, chaosas ir kriuksėjimai apie nužudymą 101 būdu jau seniai nebedaro jokio įspūdžio. Tuo tarpu doom'ą būčiau linkus vadinti sunkia muzika. Visų pirma dėl to, kad lėtas doom'as jau savaime skamba "tamsiau" ir "sunkiau". Visų antra - šios muzikos atsmosfera, galima sakyti, slegianti.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 14 d. 15:59:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeigu ką, aš turėjau galvoj SUNKIAUSIA muzika o ne SUDĖTINGIAUSIA (iš be-inis posto susidarė vaizdas, kad aš apie sudėtingiausia muzika kalbu)

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 14 d. 15:55:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Dragonforce ... nesuprantu, juos mėgti yra Metalistiška Mada (kalbu apie tuos kas eina į jų koncus ir sako, kad zjbs). Jie ten tipo čiut ne virtuozai, bet sudėtingumo lygis proporcingai gadina galutinį variantą. Asmeniškai man, jie yra vienas liūdniausių muzikinių aktų ... kada nors stovėjusių ant scenos.
Tai, kad, kaip tik kiek teko girdėt apie tuos bomžforse, tai visi sako, kad ten yr šūdas (taip ir yra).
Ir kuom tau death metalas nesipaišo su sunkumu? BlastBeat'ai ir sunkūs riff'ai...

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
nutle
2009 m. birželio 14 d. 13:18:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, as asmeniskai nemaciau nei vieno ju pasirodymo, o tik girdejes keleta mp3, bet neseniai kaip tik skaiciau, kad jie - viena is tu grupiu, kurios skamba gerai tik per mp3, o ne gyvai. Mazdaug nes ten prideda ivairiu efektu, be kuriu per live skamba visiskai kitaip. Tai ar cia techniskai sunkiausia muzika? ..

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
be_inis
2009 m. birželio 14 d. 09:04:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bandant pataikyti į klausiančiojo grupę, iš mano bandytos muzikos, būtų Meshuggah.
Bet tokia muzika mėgautis dažniausiai gali tik gerai atskiedęs kraują alkoholiu, arba tuščia smegenine. Nors sunkiai tai įsivaizduoju.
Kalbant apie techniškumą, yra tokie Dragonforce ... nesuprantu, juos mėgti yra Metalistiška Mada (kalbu apie tuos kas eina į jų koncus ir sako, kad zjbs). Jie ten tipo čiut ne virtuozai, bet sudėtingumo lygis proporcingai gadina galutinį variantą. Asmeniškai man, jie yra vienas liūdniausių muzikinių aktų ... kada nors stovėjusių ant scenos.

O sunkumas su death metalu man nesipaišo, ... komedija labiau.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. birželio 13 d. 21:43:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Axe rašė:
Ne 5 temą rašai... Tema yra "sunkiausia muzika" o ne "ar tau patinka death metal?"

tai as ir rasau apie sunkiausia muzika

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Axe
2009 m. birželio 13 d. 21:35:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ten vietoj "5" turėjo būt "į"

____________________
Hair metal. When being gay isn't gay enough
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Roger Taylor Roger Taylor
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 348
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 158473