Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kas geriau: Bon'as Scott'as ar Bryan'as Johnson'as?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
p_ruta_
2014 m. lapkričio 5 d. 00:00:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bon Scott. :)


Atsakyti
brigblitz
2013 m. lapkričio 30 d. 21:02:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bryan Johnson visais aspektais.

p.s. Nežinau kodėl, bet man jo dainuojama The Jack skamba 100kart geriau nei dainuota Bon Scott'o.

 


____________________
Isn't it more fun when you don't have permission?
Atsakyti
Kogqr
2013 m. lapkričio 29 d. 15:33:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bon Scott


Atsakyti
lplplp
2012 m. sausio 26 d. 17:11:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tikrai bryan johnson :) tas jo skardus toks balasas labai gerai susiklauso...

ypač dainose HTH arba dirty deeds. nu super. bon scott geras irgi, b et visgi aš už bryaną


Atsakyti
rocker0001
2011 m. liepos 2 d. 09:49:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nezinau kodel, bet Brian Johnson patinka labiau.

Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 16 d. 20:31:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bon Scott irgi.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
V3rtig0
2011 m. sausio 16 d. 19:37:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bon Scott labiau patinka, bet Brian Johnson turbūt geriausias pasaulyje jo pakaitalas.

____________________
bacon
Atsakyti
metallistas
2011 m. sausio 16 d. 19:34:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bon geresnis nes jis sukure visu laiku geriausias dainas: t.n.t ir highway to hell

____________________
GRUNGE 4EVER
Atsakyti
arbatoholike
2011 m. sausio 14 d. 19:04:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bryan Johnson geras vokalistas, bet man labiau patinka Bon Scott.

____________________
:)
Atsakyti
Dovilly
2011 m. sausio 8 d. 20:43:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai sunkus klausimas... bet gal vis dėl to Bonas. bet ir Bryan'as labai labai geras.

____________________
man trūksta nežinia ko, kas sudarytas iš kažko, kas neturi vardo.
Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. sausio 8 d. 19:55:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Abu geri, bet kažkodėl Bonas, dar ir plakatą su juo ir Angusu turiu ant sienos

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kalipse
2011 m. sausio 8 d. 18:46:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ojej,na ir pagavot Apsisprest yra LABAI LABAi sunku. Tikrai nezinau ,kuris gersnis,man Ac/Dc patinka ir Su A+A Bon'u ir su Brian'u . Bet gal vis delto as pasirinksiu Brian'a

Atsakyti
kinomane
2010 m. vasario 10 d. 18:03:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man Bryan'as .

Atsakyti
discotadas
2009 m. spalio 9 d. 13:09:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
UodeguotasIRraguotas rašė:
discotadas rašė:
Esu jau senas grupės AC/DC fanas, turiu visus jų koncertus ir mėgaujuosi kiekviena jų daina bei Džiaugiuosi, kad jie vis dar kurią gerą Rock'ą. sunku manau būtų rasti tokią grupę, kuri gyvuotų beveik 40 metų ir būtų mėgstama tiek jaunimo, tiek jų tėvų. Bet visgi negaliu apsispręsti, kuris iš AC/DC vokalistų man labiau patinka, besiilsintis ramybėje vakarėlių liūtas, tatuiruotasis Bon'as Skotas ar siek tiek ramesnį gyvenimą propaguojantis Bryan'as Johnson'as? Gal jūs man padėsit apsispręst? Kuris iš jų jums labiau patinka?

Jie kaip roko grupė yra ilgiausiai isilaike nepakitusios sudėties nekalbant apie Bono mirty. Ne kaip dauguma panasiu metu susikurusiu grupiu, kaip pavyzdziui KISS jie nors buvo garsus bet pasizimejo nepastovumu, Van Halen dauk vokalistu pakeite. Ziurint is siu perspektyvu, ACDC yra geras pavyzdys siuolaikiems Roko grupems, (be visa ko ir buvo zvelgiant i praeiti), kaip islikti vieningiems. Dėl sios priezasties ju muzika ir yra tokia gera! Dievinu juos


pamirsai pamineti, jog grupe buvo visgi palikes būgninikas Phillip Rudd'as, bet kadangi jis sugryžo po turbūt 6 metu, tai galima sakyti, kad išties AC/DC mėgsta pastovuma (kaip ir Aerosmith) ir man tai tikrai patinka.

____________________
eziukas
Atsakyti
UodeguotasIRraguotas
2009 m. spalio 8 d. 18:22:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
discotadas rašė:
Esu jau senas grupės AC/DC fanas, turiu visus jų koncertus ir mėgaujuosi kiekviena jų daina bei Džiaugiuosi, kad jie vis dar kurią gerą Rock'ą. sunku manau būtų rasti tokią grupę, kuri gyvuotų beveik 40 metų ir būtų mėgstama tiek jaunimo, tiek jų tėvų. Bet visgi negaliu apsispręsti, kuris iš AC/DC vokalistų man labiau patinka, besiilsintis ramybėje vakarėlių liūtas, tatuiruotasis Bon'as Skotas ar siek tiek ramesnį gyvenimą propaguojantis Bryan'as Johnson'as? Gal jūs man padėsit apsispręst? Kuris iš jų jums labiau patinka?

Jie kaip roko grupė yra ilgiausiai isilaike nepakitusios sudėties nekalbant apie Bono mirty. Ne kaip dauguma panasiu metu susikurusiu grupiu, kaip pavyzdziui KISS jie nors buvo garsus bet pasizimejo nepastovumu, Van Halen dauk vokalistu pakeite. Ziurint is siu perspektyvu, ACDC yra geras pavyzdys siuolaikiems Roko grupems, (be visa ko ir buvo zvelgiant i praeiti), kaip islikti vieningiems. Dėl sios priezasties ju muzika ir yra tokia gera! Dievinu juos


____________________
Let There Be Rock!
Atsakyti
UodeguotasIRraguotas
2009 m. spalio 8 d. 18:13:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bonas buvo No1. Rock 'N Roll voice, 20amziui. Bet jo vieta uzeme Brainas. Visgi sunku apsisprest kuris geresnis, nors Brainas perdainuoja puikiai ir visas Bono parasytas dainas! Bet man tai jie patinka abu\m/

____________________
Let There Be Rock!
Atsakyti
GArgantiua90
2009 m. liepos 6 d. 11:14:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bon Scott...

Atsakyti
sabas
2009 m. birželio 30 d. 13:03:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bryan'as Johnson'as man atrodo geresnis

____________________
rock'as išgelbės pasaulį
Atsakyti
discotadas
2009 m. birželio 17 d. 11:06:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esu jau senas grupės AC/DC fanas, turiu visus jų koncertus ir mėgaujuosi kiekviena jų daina bei Džiaugiuosi, kad jie vis dar kurią gerą Rock'ą. sunku manau būtų rasti tokią grupę, kuri gyvuotų beveik 40 metų ir būtų mėgstama tiek jaunimo, tiek jų tėvų. Bet visgi negaliu apsispręsti, kuris iš AC/DC vokalistų man labiau patinka, besiilsintis ramybėje vakarėlių liūtas, tatuiruotasis Bon'as Skotas ar siek tiek ramesnį gyvenimą propaguojantis Bryan'as Johnson'as? Gal jūs man padėsit apsispręst? Kuris iš jų jums labiau patinka?

____________________
eziukas
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tina Turner Tina Turner
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 209
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 229125