Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LittleLora
2017 m. liepos 24 d. 21:22:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Joks būdvardis netinka Peppers apibūdinti. Vien jų dėka norisi aplankyti Kaliforniją, žingsniuoti gatve, grotuve leisti "Dani California" ir atrodyti kietai.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Isa
2017 m. liepos 23 d. 07:02:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Red Hot Peppers


Atsakyti
stairway_to_hendrix
2015 m. rugpjūčio 20 d. 16:06:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai patinka dainos dėl žodžių, pagrindinis vokalistas grynai viską ką jaučia, patiria, tą ir sudeda į tekstą. :)


____________________
They don\\\'t know that we know they know that we know...
Atsakyti
p_ruta_
2015 m. balandžio 11 d. 15:31:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai legendinė grupė. Jų tiek muzika, tiek ir žodžiai yra gilūs. Jie buvo pirmoji grupė, kai dar gūdžiais paauglystės metais, gerai nemokėdama anglų kalbos sekdavau lyricsus ir versadavusi nesuprantamus žodžius, jų dėka išsiaiškinau. 


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. balandžio 9 d. 22:26:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

RHCP verti vadintis legendine grupe vien dėl to, kad kai jie pradėjo viską, jie buvo pirmieji ir vieninteliai tokie. Ir tik paskui atsirado jų sekėjų. Tiesa, jų fenomeniškas pasaulinis populiarumas man yra nelabai suprantamas, kaip ir kai kuriems žmonėms. Deja, negaliu pasakyti, kad juos mėgstu, bet taip pat ir nesmerkiu tokiais komentarais, kad jų muzika "nuobodi ir monotoniška". Esu perklausius tik kelis garsiausius hitus ir iš jų patikę yra "Under The Bridge", "Otherside", "By The Way" ir "Scar Tissue". Ką galiu pasakyti apie tas dainas ir kas jose man patiko, tai stiprūs priedainiai. Gal ir aš būčiau apkaltinus juos nuobodumu bei monotoniškumu, jei ne tie priedainiai. Tekstai - ne stebukliniai, bet visai OK. Esant tam tikrai nuotaikai patinka pakausyt, kartas nuo karto įsijungiu. Bet pvz, "Californication" tiesiog nelimpa. Taigi, kūriniai yra tikrai skirtingi. Bandysiu atspėti, kame žmonės gali įžvelgti jų "nuobodumą ir monotoniškumą". Viskas slypi tame jų ritme gal. Atrodo, kad dauguma dainų "padarytos" iš tos pačios melodijos. Bet tai tikriausiai ir yra tas punk, funk ir rap elementų mišinio padarinys. O kodėl RHCP tokie daugumos mėgstami, tai dėl to, kad jų muzika pritaikyta (gal ne pritaikyta, o tinkanti) įvairiems žmonėms su paprastais (drįstu pasakyti, nepakankamai išlavintais) muzikiniais skoniais. 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Music4ever
2014 m. kovo 2 d. 15:25:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ko gero viena geriausių grupių, kurių esu klausęs. Visuomet gera atsipalaiduoti klausant jų kūrybos :)


Atsakyti
GothicStyle
2013 m. balandžio 18 d. 10:35:33 2013-04-24 10:13:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 Geri,dainos įkvepenčios kurybiniui darbui :)


____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
gretulia159
2013 m. sausio 20 d. 22:02:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Patys mėgstamiausi, visos dainos patinka {#}


Atsakyti
lplplp
2012 m. gruodžio 17 d. 17:44:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

yra ne ypač tokių dainų, beet turi nemažai labai labai labai gerų


Atsakyti
juozasp
2012 m. birželio 18 d. 01:17:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Veža nedaugiau kaip 8-10 gabalų-kiti...Amerikai.


Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 11 d. 09:33:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O tu, jei dediesi toks protingas, rašyk taip, kad mes tiesiogiai tai suprastume. Nes tikrai atrodo, kad esi prispaustas ir išsigalvoji savotiškų gynybos būdų... 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
eqliux
2012 m. gegužės 10 d. 23:00:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš tai manau priešingai - kad klipai jiems ganėtinai svarbūs. (Nebūtinai tai reiškia, kad jie jiems svarbūs dėl kokių tai reklaminių priežasčių, aš įtariu, kad čia svarbiau saviraiška, nes jos svarba labai matyti iš klipų visumos; ir nesakau, kad svarbiau už muziką, aišku). Nerūpėtų klipai - būtų kaip kokie Pearl Jamai ir jų beveik neturėtų. Aišku, pramogų versle tai dar kitas dalykas yra, kad visi jie ten vieni kitų draugeliai, tai manau, neretai ir šiaip pasisiūlo bendradarbiauti ir ką nors kartu sukurti:}

O vat man, pasikartosiu, By The Way yra žiauriai geras klipas. Ir sakyčiau, kad ne 'tiesmukiškas', o vientisas, su vientisu siužetu, konkrečia istorija ir jos išpildymu. Tai jokiu būdu nėra blogai. Ir man patinka to klipo humoristiškumas, (savi)ironija ir toks visiškas smagumas.

O tai, kad pepperių klipų vienas esminių bruožų ir yra tas smagumas/šyza, kad susidaro įspūdis, jog kūryba ir muzikavimas (net jei muzikoje kalbama ir apie skausmingus dalykus) jiems yra viena didelė šventė, vienas didelis tūsas ir išvis proga padurniuot, puikiai matyti čia, have fun:

haha, jo, Minecraftas. Bet šitam žaidimui grafika yra visiškai nesvarbi, jo esmė - ne grožis, o visiška kūrybinė laisvė, kompiuterinis lego toks. Dar net smagiau darosi nuo tos kvadratinės saulės :D


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Stripped
2012 m. gegužės 10 d. 22:59:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkas mano postu's tyčia iškraipo jų suinteresuota linkme.Niekas nemėgsta už save protingesnių, todėl taip ir vyksta.O iškraipyti ir pakeisti galima bet kokius tekstus... jei pats nebandei,tai pabandyk,pamatysi kaip tai lengva...


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti

2012 m. gegužės 10 d. 22:19:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Teisingaja puse mastai, bandai atrinkti kas gerai kas blogai.


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. gegužės 10 d. 22:10:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na tuomet beveik pritariu. Prastas nėra, bet tikrai prasčiausias iš jų kolekcijos. Tiesmukiškas kažkoks. Pamenu net pirkau DVD 2003-iais kokiais, youtubės tada kaip ir nebuvo, o kabelinės neturėjom, tai nedaug jų klipų buvau matęs ir kaip šiandien prisimenu - šitas nuvylė ir smarkiai. Dar ten buvo kaip tik ir behind the scenes kur RHCP kalbėjo kaip čia viskas jėga. Ane.

eqliux> na taip, aš turėjau omeny, kad RHCP  labiau rūpi muzika,s o ne kaip nusisamdyt patį kiečiausią profesionalą išmetant daug pinigų klipui. Ir turbūt jų gerbėjai labiau vertina taip pat muziką, o ne klipus. Beje, atsimenu su draugais netgi norėjom tokio žaidimo (: Šiaip tai ir dabar norėčiau, kas ta grafika, žmonės 2012 pikselinį Minecraftą lošia ir jiems vienodai.


Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 10 d. 20:40:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pentaxx, pastebėjau labai dažną ir labai nevykusį Stripped gynybos būdą:

"Ne taip mane supratai" arba "Ne tai turėjau omeny". Vienareikšmiškame teiginyje jis sugeba atrasti paslėptų reikšmių ir vartoja šituos priežodžius? Ne, jis juos vartoja, kaip jaučiasi prispaustas. O tada, kai apsukriai išlieka teisus, parodo tavas išvardintas blogąsias jo savybes. 

Iki šiol maniau, Stripped yra protingas, dabar nebemanau taip


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
eqliux
2012 m. gegužės 10 d. 20:32:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prie ko čia ta Lady Gaga? Ko jūs čia triedžiat apie ją? Pasakė vienas kaip palyginimą ir viskas, ir gerai. Baikit čia šitus asmeniškumus, arba aiškinkitės juos private, nedarykit vištidės iš temos apie grupę. Taip, kiekvienas turi teisę į nuomonę, kiekvienas gali ją reikšti ir nesutikti/diskutuoti su kitais, geriausia, jei pateikdamas argumentus, geriausia, jei tuos argumentus ne iš šiknos ištrauktų. Viskas.


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti

2012 m. gegužės 10 d. 20:26:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Parodyk ta vieta kur Lady GaGa pavadinta neutraliu budu? Kur nesamones? Pacituok ta vieta kur kazka blogai pasakiau?

 

Atvira "burna" sukalioji, bet kaip visada nieko argumentuoto negali atsakyti. Nepasakok man savo neutralumus, pozityvumus, atmesdamas kaip provokacijas.

 

RHCP pasakiau nuomone pagarbiai ivertines ju muzika, o tu uzsipuoli kad "nesupranti" nieko, butu geriau kad eitum is cia, nekomentuotum neigiamu komentaru apie "pepersus", nes taip pasakiau as, Stripped.

 

As taip supratau. Nori nurodineti ir buti asas pries kitus, neketindamas vertinti kitu pasakymu.

 


Atsakyti
eqliux
2012 m. gegužės 10 d. 20:11:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viskas gerai. Aš tik nesuvokiu paties pasakymo 'nuobodi daina'. Kas čia per briedas išvis? Kokie yra tavo nuobodumo/nenuobodumo kriterijai? Aš suprantu, kai sakai tiesiog 'nepatinka', nes čia skonio reikalas. Bet kas daro dainą nuobodžia?

Čia man yra vienas tų posakių, kurie daugiau pasako ne apie apibūdinamą dalyką, o apie apibūdintoją. Kai žmogus sako, 'šita knyga nuobodi', aš galvoj visada išsiverčiu ne į 'šita knyga prastai parašyta' (nes tada būtų visai kiti argumentai panaudoti), o 'aš esu neįgudęs skaitytojas ir man reikia sprogimų kas pusę puslapio' arba 'aš nesugebu susikaupti'.


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
velniux
2012 m. gegužės 10 d. 20:03:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kalbėdamas apie klipą turėjau omeny By The Way. Californication labiau paminėjau tik kaip dar vieną hitą, kuris nepadarė absoliučiai jokio įspūdžio.

Na, tas pavyzdys su lopšine galbūt buvo šiek tiek ne vietoje. Jokiu būdu neturėjau omeny By The Way panašumo su ambient stiliumi - tai visiškai skirtinga muzika, nors abiejuose galima surasti asociacijų su lopšine. Bet šiuo atveju lopšinę paminėjau norėdamas labiau pabrėžti By The Way nuobodumą, o ne ambient sukeliamą ramybę.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Roger Taylor Roger Taylor
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 138
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 150185