Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kas geriau: 2Pac ar Eminem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
a123
2013 m. rugsėjo 9 d. 17:16:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jie abudu yra legendos. Repo žaidimas būtų aukštesniame lygyje jei 2Pac būtų gyvas. Čiuju jei 2Pac būtų dar gyvas, jis su Eminemu būtų neįširstantis tandemas ir kartu dominuotų repo žaidime, be to būtų patys geriausi draugai. Eminemo ir 2Pac dainos yra tikros ir jų repas ateina iš širdies...  

2Pac buvo vienas iš geriausių, ne pats lyriškiausias, bet kažkas yra su jo dainom, kurios tave įtraukė... Jis gal ir mirė, bet jo dainos gyvuos per amžius. Jo dainos turėjo "žinūtė", visiems... Jis per savo trumpa gyvenimą labai daug ką pasiekė kurdamas dainas, jis jas kurė kaip apsėstas. Jei jis būtų dar gyvas jo dainos mirgėtų kaip žvaigždės...


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
Gediminasval23
2013 m. rugpjūčio 5 d. 09:21:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2Pac


Atsakyti
kantautaite
2012 m. balandžio 8 d. 23:00:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

wow.labai daug galėčiau rašyti.ir galbūt daug čia įsižeisit.su repu užaugau +-8metai.vyresnėliai sakysit pff,bet kol kas man tik 15ka. :D kai man buvo 5-10 metų man dievas buvo Eminemas.aha,dar kaip šiandien prisimenu 2004 metus kaip einu į turgų pirkti 2002 metų eminemo albumo..kai įsijungiu lose yourself ar stan kartais net dar dabar ašaros ištrykšta,visa vaikystė,dar kai net nesupratau žodžių,klausiausi per supista grotuvą,neturėjau pc.todėl eminemui lenkiu galvą labai labai žemai,užaugino jis mane manau.tačiau ir viskas,komercija ir visokie kiti šūdai laimėjo,krito jis man kai išgirdau love the way you lie ir visas kitos nesąmonės. nebeklausiau jo,galbūt many įvyko kažkokia frustracija žiauri (nusivylimas). persimečiau ant kitų atlikėjų,kai atsirado padorus internetas klausyt pradėjau ir lietuviško repo,ir rusiško truputį. 5-7 klasėj vis nugirsdavau 2pacą,man sakydavo legenda,va čia tai legenda.pasijungiau youtube aišku, parsisiunčiau porą 2paco dainų, nusprendžiau kad neišgėrus jo nesuprasiu ir mečiau šalin.dar kaltinau save kad turbūt  nesuprantu repo.ir tik praeitą vasarą užsivedžiau ant jo,NESVEIKAI.iki šiol,domiuosi jo biografiją,peržiūrėjau jo filmus,jis man toks idealas tapo,net keista.****turbūt niekas šito neskaitysit,bet.. vienareikšmiškai : 2PACAS, jo idėjos man labiau patinka (visom keturiom prieš rasizmą,prieš nelygias juodaodžių moterų teises)


Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 1 d. 16:17:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš to stiliaus muzikos tik jų ir teklausau. 2Pac man labiau patiko, gal dėl to, kad muzika šiek tiek ramesnė.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kalipse
2011 m. rugsėjo 12 d. 22:55:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kadangi 2Pac nezinau (zinau tik tiek apie ji,kad mires).Renkuosi Eminema.

Atsakyti
Joaniukas
2011 m. rugpjūčio 9 d. 21:17:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai gerai kam patinka tai patinka Eminem , o kam patinka 2Pac
Bet man zinoma patinka Eminem

Atsakyti
Dread
2011 m. balandžio 23 d. 00:28:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaitau komentarus, ir galvoju kas jus per *****. 2Pac geriau, nei Eminemas. Eminemas yra legenda, kol buvo Shady, ne kaip dabar durnas "Not afraid". Isvis jie yra skirtingu stiliu. Eminemo gyvenimas buvo visalaik blogas, tai bloga mama, tai bloga zmona, tai dukra prarades buvo, tai mire jo draugas R.I.P Big Proof, todel jo repas liudnas ir gan ziaurokas, o 2Pac kariavo su Biggie kas bus "Negru karalius". Ir buvo nusautas. Pacas negyveno ilgai, bet jis per savo gyvenima, paliko dainas, kurios repui kaip atgaiva po tokiu Kaip Lil wayne, Drake, New Eminem, Kid Cudi. Taigi isvis patarciau nelygint, jie savo laiku legendos, abu vienodai geri. Bet Pac biski nusveria. Nors Emas man prie sirdies labiau. Taigi isvis netikusi tema. Klausykit abeju reperiu ir dziaukites ju dainomis. ( Tik ne not afraid, love the...lie, no love ) )

____________________
Draukiškas draugams.
Atsakyti
a-n-d-r-i-u-x-a-s
2011 m. balandžio 6 d. 21:52:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Abu geri. Tiek vienas, tiek kitas yra savo laikotarpio legendos. Tai tas pats kas lyginti AC/DC su Metallica...

Atsakyti
varveklis6
2011 m. balandžio 6 d. 00:26:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bob Marlei

____________________
VaRvEklIS
Atsakyti
pijuspinavijus
2011 m. balandžio 5 d. 12:07:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aisku kad eminem

Atsakyti
TheSau1ius
2011 m. kovo 20 d. 19:14:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eminem, bet ir 2Pac visai nieko.

Atsakyti
vikute12
2011 m. kovo 20 d. 14:08:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eminem ....

Atsakyti
heikki
2011 m. kovo 18 d. 22:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eminem'as labiau prie širdies.

____________________
...for a better day.
Atsakyti

2011 m. kovo 18 d. 21:31:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
nickotin rašė:
2pac, Eminemas pats sake kad is 2paco mokesi raimo ir kad niekada neprilygs jam

Tai logiška, kad mokėsi, nes 2Pac kaip atlikėjas buvo ankščiau už Eminemą..

anksciau uz Eminema, bet kaip didis talentas repo. Tai reikia pabresti!

Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. kovo 18 d. 17:27:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nickotin rašė:
2pac, Eminemas pats sake kad is 2paco mokesi raimo ir kad niekada neprilygs jam

Tai logiška, kad mokėsi, nes 2Pac kaip atlikėjas buvo ankščiau už Eminemą..

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
nickotin
2011 m. kovo 18 d. 14:59:19 2011-03-18 15:00:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2pac, Eminemas pats sake kad is 2paco mokesi raimo ir kad niekada neprilygs jam

Atsakyti
LARuler
2011 m. kovo 18 d. 14:49:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gintuks77 rašė:
eminem daug kartu geriau nei 2Pac, jo muzika labiau is sirdies ir specifinis jo repavimas. Nors tiesa sakant siu atlikeju muzikos klausausi ne per daugiausiai. Asmeniskai geriausia Eminem daina - Loose yourself, geriausia 2Pac daina - California love.

Ai, eik tu, vaike, kokia colifornia love ir loose yourself. dainos be jokios prasmes, popsos prototipai... ir... atvirksiai em-ui dabar raso teksto zodzius ir privercia izkarpyti vulgarus zodzius del cenzuros, o tupac visada rase savo paties nuomone, tai jei kalbi, kalbek i tema, prasyciau... kaip gali buti is sirdies tai, kas ne tavo nuomone? butent, tupac tikras, eminem fake. bet vistiek man jo dainos ir dainavimo greitis labiau patinka, nes jis nenaudoja zodi "negro" (izeidziancia forma) po kiekvieno sekancio zodzio... taip pat, mums em labiau patrauklus, nes jis musu rases ir nedaunuoja izeidimu baltiesiems, o 2pac buvo rasistas ziaurus... na tai obvious kad lietuviams labiau prie sirdies Em. Plius, jau dabar kaip matot em yra lyginamas su 2pac, tai jei Eminem-a kas nors nushaus, tai jis bus neprilygstamas.

Atsakyti
Kiddo
2011 m. kovo 7 d. 09:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2pac

Atsakyti
Snoopy_
2011 m. vasario 27 d. 14:54:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai eminemas

Atsakyti
bittox
2011 m. vasario 26 d. 10:42:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai eminemas, bet 2pack irgi patinka

____________________
i don't give a fuck
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Šiaurės Kryptis Šiaurės Kryptis
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1237
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 287433