Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Labiausiai jaunimo pasąmonę veikiančios grupės. Pakomentuokite.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2017 m. gegužės 8 d. 01:29:24 2017-05-08 01:31:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tikriausiai "blogiukai"


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
p_ruta_
2015 m. gruodžio 28 d. 16:10:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pritariu dėl pop muzikos industrijos. Tikrai pastaroji didžiausią įtak daro jaunimo pasąmonei. Šiaip ne visada tai blogai. Tarkim aš pati "sunkėti" (muzikos prasme) pradėjau nuo popso. Prisimenu laikus, kai dar nestovėjo namuose kompiuteris, neturėjau jokio interneto, o muzikinės naujienos ateidavo iš TV, o ką tuomet rodė? Visi Keliai į žvaigždes, Dangus 1 ir n+kažkelintasis, Eurovizija, NML (Nacionalinė muzikos lyga, kas dar beprisimena Algį ir Skaivą), na o galiausiai Viva, MTV ir prašydavau vyresnių pusseserių, kurios jau turėjo kompus su internetu, kad parsiųstų patikusių man dainų pagal sąrašą, o jos pridėdavo ir kitokių, kurios man patiko. Taip šalia buko popso atsirado Pieno lazeriai, G&G sindikatas, Skamp. Atėjus Lordi euroviziniams metams, šalia jų atsirado jau ir Disturbed, Linkin Park. Tada visi glam'o era su Bon Jovi, Def Leppard, Europe, na ir taip sunkyn ir sunkyn. Taip su metais atsirinkau ką klausyti. Va jei tokiu pobūdžiu pop grupės veikia, kad verčia ieškoti daugiau, kapstytis, tada gerai, bet kai užsiciklinama su kokiais One Direction, Tokio Hotel, o dar blogiau su rusų popscenos atstovais, tada problema...


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. rugsėjo 1 d. 22:46:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pasąmonę labiausiai veikia pop industrijos muzika, kuri yra visur kišama ir kurią paaugliai lengviausiai pasiekia. Jie net nežino, kad egzistuoja ir kitokia muzika. Vieną kartą sutikau žmogų, kuris vienintele savo klausoma muzika įvardijo One Direction. Tai buvo viena baisiausių mano gyvenimo patirčių. O roko atlikėjai irgi daro savotiškai neigiamą įtaką, tenka tai pripažinti... Paaugliai jautriai reaguoja į kai kurias propaguojamas idėjas, kurias, neblaiviu protu, įsisavina neteisingai. Nuo to niekas nėra apsaugotas. Tam reikia subręsti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
saliakelio
2013 m. spalio 24 d. 16:16:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mane tai baugina Mamontovo itaka, atrodo jei tau patiks jo muzika tai negersi, nerukysi, tvarkingai gyvensi, bet visvien kaip jis ligonis atrodysi. Todel as labiau linkes vertinti/klausyti FOJE muzika, nei jo, nes ten grynai toks kazkoks keistas ispudis.


Atsakyti
vasarojus
2007 m. rugpjūčio 3 d. 15:36:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip tai mus visus veikia visokia muzika, jau vien todėl, kad mes turime mėgiamus/nemėgiamus atlikejus/grupes.
O kad mano pasąmonę veikia muzika, tai kas be ko. Su kiekviena nuotaikos kaita dažniausiai kinta ir klausomos muzikos stilius/pobūdis. Ar paprasčiausiai daina. Vieni klauso žodžių, kiti klauso muzikos ir nusiramina, kitiems ji padeda išsikrauti.

Žudytis dėl muzikos neįsivaizduoju kaip įmanoma, nes pats faktas, kad žudaisi dėl tau nepažįstamų žmonių, yra juokingas.

6 dešimtmetyje pradėjęs plisti rock&roll'as, jazz'as [Vakaruose] kūrė naujas ideologijas, kurios kvietė mėgautis gyvenimu bei laisve. Lietuvoje, žinoma, tokia muzika buvo traktuojama kaip antisovietinė, todėl buvo draudžiama. Ir tai kurstė žmones siekt laisvės ne tik kūrybai, bet ir pačių iš dalies.

Muzika turi teigiamą ir neigiamą poveikį, bet akivaizdus faktas, kad veikiami muzikos, žmonės pasikeičia.

____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.
Atsakyti
hare_bo
2007 m. liepos 20 d. 13:59:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkas del RHCP nusizude.. nesuprasi tu zmoniu, kiekviena savaip veikia. pvz., mano drauge isprotetu, jei cocorosie ilgiau pasiklausytu, o as diena nakty ju klausau ir happy happy happy.. cia daugiau nuo pacio zmogaus priklauso..

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti
kickass
2007 m. liepos 20 d. 13:20:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip man atrodo kad My Chemical Romance, yra viena is tokiu paaugliams labai patinkanciu grupiu, asmeniskai man ju muzika siuo metu yra truputi ''last week''...nors anksciau ir patiko kai kurios dainos

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. liepos 20 d. 01:51:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Whatsername rašė:
man atrodo tai tokios grupes kurios groja emo, screamo ar hardcore...kaip pvz man dabar tik my chemical romance ateina i galva...jie groja apie mirti, tekstai gana ziaurus bet prasmingi...tuo ir pasizymi emo muzika, o klausytojai daznai tampa depresiski, galvoja apie gyvenimo prasme ir pan...nu tekstai veikia tu dainu...mane tai pvz irgi veikia kartais... :? bet my chemical romance vistiek mano megstamiausia grupe

ne, nutinka daug blogesnis dalykas - jie patys tampa emo. prisiklauso visokių šūdinų čemikal ir išsigalvoja, kad jų tekstai gilūs ir *omg* prasmingi xD nesijaudinkit, dar prieisit Gerą Muziką

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. liepos 19 d. 22:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei "MARLYN MENSON" yra baisu, tai aš tada balerina..

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
_Bleeding_Rose_
2007 m. liepos 19 d. 22:26:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu as tai manau kad MARLYN MENSON ... esu skaicius kad no jo dainu yra nusizudes paauglys.. o to paauglio tewai net i teisma padawe kad nebedainuotu tokiu sokiruojanciu dainu... jus paziurekyt y jo waizdo klipus tikrai nejauciu jukiu geru emociju .. gal kam ir patynka nu bet tikrai ne man

____________________
Bleeding_Rose
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. liepos 19 d. 21:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nirvana ir System of a Down. gal jau buvo minetos. nekenciu siu grupiu ir neklausau gink dieve

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
gintuks77
2007 m. liepos 19 d. 21:01:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasamonę manau labiausiai veikia melodingos dainos.

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Whatsername
2006 m. gruodžio 29 d. 12:51:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man atrodo tai tokios grupes kurios groja emo, screamo ar hardcore...kaip pvz man dabar tik my chemical romance ateina i galva...jie groja apie mirti, tekstai gana ziaurus bet prasmingi...tuo ir pasizymi emo muzika, o klausytojai daznai tampa depresiski, galvoja apie gyvenimo prasme ir pan...nu tekstai veikia tu dainu...mane tai pvz irgi veikia kartais... :? bet my chemical romance vistiek mano megstamiausia grupe

____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
Atsakyti
faida4ever
2006 m. gruodžio 29 d. 12:17:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dabartiniais laikais neber tokiu grupiu del kuriu svaigtu visi absoliuciai.per daug skirtingu stiliu,skirtingu ideju. taip kad nemanau kad atkasim kas labiausiai veikia jaunimo passamone..

____________________
jamam taika!! =P
Atsakyti
EleEma
2006 m. gruodžio 29 d. 12:12:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jaunimas pats renkasi

____________________
Mes kartu miegotume sia nakti, Jai tik tu mane suspetum rasti. Mes kartu ismoktumem myleti, As ir tu,jai tik tu noretum ....
Atsakyti
cannabis
2006 m. spalio 31 d. 21:28:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grupes? ne tokiu nera.... yra dainos vienaip ar kitaip veikiancios pasamone... shati the rasmus gabalas guilty, lyg tai gabalas kaip gabalas viskas normaliai, tik shtai 1min 50s ir prasideda ta vieta... ,,I never thought that the time and the distance between us made you so much colder. I carry the world on my shoulders." grazus zodziai, bet tai kaip ta vieta sudainuoja vokalistas... toks jausmas kad jis tai daro ziuredamas man i akis... tai taip veikia... per kuna nueina drebulys, pajuntu ish kazkur giliai ishsiverzianti skausma... kodel? ka tai reishkia? atrodo, paimk ir neklausyk gi tu to gabalo... bte ne, tai lyg narkotikai, norisi vis dar ir dar, vis dazniau ir dazniau... kuo visa tai baigsis?

____________________
Meile, duok man jėgų...
Atsakyti
Intedzheriz
2006 m. spalio 23 d. 03:48:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va čia tai trū tūsas (rock)

____________________
Enter The Gallery Of SUICIDE!!!
Atsakyti
Negerietis
2006 m. spalio 22 d. 21:17:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt
2006 m. spalio 22 d. 08:13:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir kiekvieno sąrašo pradžioje puikuojasi tokios grupės kaip ABBA arba dar geriau - Beach Boys

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
Intedzheriz
2006 m. spalio 22 d. 08:02:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na, pjautynių per MARDUK tikrai nevyksta, nebent pogo https://www.youtube.com/watch?v=HiXuHgwPu UQ koncas kaip koncas

____________________
Enter The Gallery Of SUICIDE!!!
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Chinawoman Chinawoman
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 89
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 78782