Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2009 m. balandžio 1 d. 21:36:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Retkarčiais paklausau. Visgi kokybiškas popsas, tad kartais sveika. Labiausiai man visgi Billie Jean patinka

Man irgi. Dar pasiklausau Beat It, bet labai patinka ir Weird Al'o versija

Atsakyti
Blackened
2009 m. balandžio 1 d. 21:31:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Retkarčiais paklausau. Visgi kokybiškas popsas, tad kartais sveika. Labiausiai man visgi Billie Jean patinka, ir Give Into Me, atlikta kartu su Slash'u (taigi ir patinka pagrinde dėl jo).

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 1 d. 21:11:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O dėl pedofilizmo, tai netikiu, ir net jei tai būtų tiesa, tai man būtų visiškai tas pats. bet tai netiesa, innocent until proven guilty, o jį išteisino.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 1 d. 21:10:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalikas rašė:
labiausiai tai patinka "Thriller" - nereali muzika

Man irgi. Dar patinka Bad. Tie, kurie skaitomi jo geriausiais,

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 20:39:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai, kad yra dar tokiu zmoniu, kurie neuzsikrete tais gandais apie Michael'o Jackson'o pedofilizma

Atsakyti
metalikas
2009 m. balandžio 1 d. 19:13:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne veltui Jacksonas yra irašytas i Gineso rekordu knygą kaip sėkmingiausias visų laikų šou verlso atstovas. Ten tas pedofilijos skandalas yra išgalvotas, del plastinių operaciju tai pats Jacksonas sakė kad jis turėjo kažkokią odos ligą po pirmosios operacijos(bet netvirtai tuo tikiu), didelis didelis respect'as jauciamas MJ.
labiausiai tai patinka "Thriller" - nereali muzika

Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 1 d. 18:35:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne, jis sakys bet ką, kad tik paneigtų, jog Maiklas talentingiausias. O jis yra, žinok būna ir gero popso...

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 18:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...


bet skaityk balsas, sokiai, dainos, albumu pardavimai... kiek talento, pateik bent viena muzikanta juodaodi, kuris uz ji butu talentingesnis ir daugiau uz ji sloves pelnes

Albumų pardavimai nieko nerod, nes ir britney spears ir pan mėšlas daug jų parduoda... O jacksonas tai... Popsas lieka popsu, nors čia palyginus dar nieko...
O dėl nigerių talento db nežinau... Grupėsj SUFFOCATION groja gal talentingai gitara man regis 2 nigeriai... Pgalvojus galima daug pasakyt...


ir ka? jie talentingesni uz Michael'o sugebejimus?


Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 1 d. 18:02:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...

Tai tu man įvardink kokį kitą žymesnį?
A tai žinomesnis = geresnis, talentingesnis? Muzikanto žinomumas/nežinomumas neturi jokios reikšmės dažniausiia

Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 1 d. 17:57:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...

Tai tu man įvardink kokį kitą žymesnį?

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 1 d. 17:56:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...


bet skaityk balsas, sokiai, dainos, albumu pardavimai... kiek talento, pateik bent viena muzikanta juodaodi, kuris uz ji butu talentingesnis ir daugiau uz ji sloves pelnes

Albumų pardavimai nieko nerod, nes ir britney spears ir pan mėšlas daug jų parduoda... O jacksonas tai... Popsas lieka popsu, nors čia palyginus dar nieko...
O dėl nigerių talento db nežinau... Grupėsj SUFFOCATION groja gal talentingai gitara man regis 2 nigeriai... Pgalvojus galima daug pasakyt...


Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 17:46:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...


bet skaityk balsas, sokiai, dainos, albumu pardavimai... kiek talento, pateik bent viena muzikanta juodaodi, kuris uz ji butu talentingesnis ir daugiau uz ji sloves pelnes


Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 17:44:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
tevu vaikai*

sorry, istikro viskas buvo teisingai - vaiku tevai DD

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 1 d. 17:43:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis
Labbbbbai ginčitinas dalykas... Gal talentingiausias nigeris popsistas, bet ne muzikantas apskritai...


Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 17:43:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tevu vaikai*

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 1 d. 17:40:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip galiu pasakyti, jis pats talentingiausias juodaodis, dainos, sokiai ir kuryba nepakartotina ir visi tie prasimanimai del pedofilizmo mano nuomune yra del pavydo... Kazkoks pusprotis, kurio vaikas galbut lankesi tame Michael'o Neverland'e (ar kaip ten vadinasi), sugalvojo apsmeisti, jog Michael'as ten dare ivairius dalykus su to pusprocio vaiku... Ir kas tada? O tada visas pasaulis zinoma tuom labai lengvai pradeda tiketi ir stai iki kuo daejo tie gandai... O Michael'as neturi jokiu irodymu, jog tai neivyko, o taip pat ir tevai, ir policija jokiu irodimu irgi neturi, bet Michael'as vistiek liko kaltas

del tu veido operaciju jis irgi kazkodel labai yra smerkiamas, aisku tai turbut jo kvailiausias poelgis, bet vat zmogui nepasiseke ir kam reikia ji smerkti?

Nu krc jus zinoma jau turbut 80% isitykine, jog jis pedofilas, tai cia jau bereiksmiska yra kalbet ar kanors teigti , tik vat nesamone, kad butent tuo paciu metu 5-100 (tyksliai nezinau kiek ten) vaiku tevai pradejo teigti, kad Michael'as isdarineja tokius dalykus su ju vaikais ir, kad jis yra pedofilas

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 1 d. 15:56:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai nieko

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
toughluck
2008 m. rugsėjo 16 d. 19:33:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geros dainos jo...jei tik butu sveiko proto tai butu isvis gerai

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 11 d. 22:00:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na aš jį patį ir jo muzikinį indėlį,galėčiau sulyginti su R.Kirilkinu...

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 11 d. 21:04:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats jis psichas, bet visai nieko jo dainos

Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Prince Prince
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 187
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 11802