Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip jums "Pink Floyd" albumas "The Wall"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2011 m. spalio 23 d. 12:02:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žiauriai geras, geriausias Pink Floyd albumas.

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2011 m. rugpjūčio 25 d. 19:57:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
V3rtig0 rašė:
Aišku, yra keletas dainų, kurias galima klausyti po vieną, bet jos yra labiau orientuotos į tokį klausymą, nes jau iš pat pradžių buvo norima jas sukurti singlo stiliuje (kad ir ta pati, jau minėta "ABITW P2"), tačiau pilna šio albumo vertė atsiskleidžia klausant jo viso iš eilės, įsijaučiant į siužetą. Juk tai nėra paprastas albumas, tai - roko opera.

Na, o man asmeniškai šis albumas nėra pats mėgstamiausias - manau, kad jis neprilygsta tokiems šedevrams, kaip DSOTM ir WYWH, bet tai nereiškia, kad jis nėra vertas dėmesio.

Tiksliai atitinka mano nuomonę.
Pridurti galiu tik tai, kad po Parkerio filmo albumo koncepcija tapo aiški, neliko dviprasmybių. Watersas, uzurpavęs valdžią, šį albumą privedė kone iki savo solinio, ir jei ne du puikūs Gilmoro opusai, taip ir būtų buvę. Asmeniškai man Wall dalinasi vieta su Division Bell.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
V3rtig0
2011 m. rugpjūčio 10 d. 00:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daugelis mano pažįstamų, man parekomendavus paklausyti Pink Floyd, kažkodėl pradeda klausyti būtent nuo šio albumo (matyt, turėjo įtakos išpopuliarėjusi daina "Another Brick In The Wall Part 2"). Tai - ganėtinai sunkus koncepcinis albumas, jį pilnai suprasti ir vertinti galima tik plačiau pasidomėjus Pink Floyd istorija ir ankstesne kūryba. Lemtinga klaida, kainuojanti šį supratimą, yra dainų klausymas po vieną, be jokios sistemos.

Aišku, yra keletas dainų, kurias galima klausyti po vieną, bet jos yra labiau orientuotos į tokį klausymą, nes jau iš pat pradžių buvo norima jas sukurti singlo stiliuje (kad ir ta pati, jau minėta "ABITW P2"), tačiau pilna šio albumo vertė atsiskleidžia klausant jo viso iš eilės, įsijaučiant į siužetą. Juk tai nėra paprastas albumas, tai - roko opera.

Na, o man asmeniškai šis albumas nėra pats mėgstamiausias - manau, kad jis neprilygsta tokiems šedevrams, kaip DSOTM ir WYWH, bet tai nereiškia, kad jis nėra vertas dėmesio.

____________________
bacon
Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. rugpjūčio 9 d. 23:49:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuostabus albumas, super darbas, neprilygstami dainų žodžiai. Bet aš negaliu jo klausytis kai mano viduje vyrauja harmonija, Šį albumą atsimenu tada, kai blaškausi, jaučiuosi neramiai, jis tarsi kažką paaiškintų, patartų.

Atsakyti
Joaniukas
2011 m. rugpjūčio 9 d. 21:47:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Albumas fainas o daina dar fainesne :*

Atsakyti
kinomane
2010 m. vasario 10 d. 17:37:24 2010-12-13 18:41:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš labai trumpai , šis albumas - tai dar vienas PF šedevras. Patenka į PF top3 mėgstamiausius albumus,mano.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 11 d. 21:19:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas sako popsas visiskai nenusimanot apie muzika. O kad albumas populiarus tai nereiskia, kad jis blogas. O as manau, kad tai vienas geriausiu ju albumu.

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 17 d. 14:27:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na,nors anksciau as teigiau,kad tai popsiskesnis ju albumas, nesakau kad jis blogas. galbut,vietoj zodzio popsiskesnis reikejo parasyt,kad sukeltas per didelis aziotazas del tos vienos dainos, another brick in the wall. Perklausiau visa albuma snd,ir pagalvojau,kad savo nuomones nekeisiu. man antra albumo dalis (nuo hey you) iki comfortably numb - unbelievable, lb gera.. na,zodziu,ne popsas

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Gabux
2008 m. rugsėjo 17 d. 12:30:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
what? koks popsas??
Vaje. Žmonės neturi supratimo apie muziką/muzikos stilius.
Darželin : ]

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 17 d. 06:55:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
BloodHG rašė:
Ne nu cia geras
kad Psichodelinis rokas o tuo labiau Pink Floydai yra supopseje atsigaukit zmones, jum jau paranoja nuo to popslo, jei metala klausot ir visa kita jum popsas tai kas tada yra klasikine muzika, irgi popsas nes nemetalas? paskaites tokius jusu komentaru juokas ima, is kur atsiranda tokiu geniju nusimananciu apie muzika

Man irgi galva neišneša dėl tokių dalykų. Pink'ai ir popsas Absurdas

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
BloodHG
2008 m. rugsėjo 17 d. 00:23:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne nu cia geras
kad Psichodelinis rokas o tuo labiau Pink Floydai yra supopseje atsigaukit zmones, jum jau paranoja nuo to popslo, jei metala klausot ir visa kita jum popsas tai kas tada yra klasikine muzika, irgi popsas nes nemetalas? paskaites tokius jusu komentaru juokas ima, is kur atsiranda tokiu geniju nusimananciu apie muzika

____________________
The Madcap Laughs
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 16 d. 17:04:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
klausiau wish you were here (ar kaip ten) ir animals diskus

Ir tau jie pasirodė popsovi

o tau ne?

Deja, bet ne Gal aš nelabai "išprususi" muzikinėje srityje ar kaip Tiek to, pabūsiu popsiste (nors visą laiką galvojau, kad klausau gerą muziką, pasirodo ne)


matai,kiek daug galima suzinoti komentuojant. News breakthrough - metallica irgi tinybop'as =DDD

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:48:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
nu jo, manes nedmina tasai pchyhodelinis rokas, tai daug ir neklausiau

Tai gali ir patylėti ir nešnekėti apie tai, kuo nesidomi ir nežinai

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:47:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu jo, manes nedmina tasai pchyhodelinis rokas, tai daug ir neklausiau

Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:45:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
mano galva psychodelinis rockas daugiau ar maziau yra popsovas

Ai, manyk ką tik nori. matosi, kad tiek ir esi girdėjęs psichodelinio roko ir tų pačių Pink Floyd.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:44:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
klausiau wish you were here (ar kaip ten) ir animals diskus

Ir tau jie pasirodė popsovi

o tau ne?

Deja, bet ne Gal aš nelabai "išprususi" muzikinėje srityje ar kaip Tiek to, pabūsiu popsiste (nors visą laiką galvojau, kad klausau gerą muziką, pasirodo ne)


Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:43:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano galva psychodelinis rockas daugiau ar maziau yra popsovas

Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:41:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
klausiau wish you were here (ar kaip ten) ir animals diskus

Ir tau jie pasirodė popsovi

o tau ne?

Deja, bet ne Gal aš nelabai "išprususi" muzikinėje srityje ar kaip Tiek to, pabūsiu popsiste (nors visą laiką galvojau, kad klausau gerą muziką, pasirodo ne)

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:40:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai, kad tau metalas yra vienintelė gera muzika, o visa kita, kas yra kiek lengviau - popsas ir nieko nevertas š. Atsiprašau jei klystu, bet man susidarė toks įspūdis. Aš pati klausau metalo jau nemažai metų, bet kad pasakyti tokią nesąmonę, jog Pink'ai popsas... Nežinau

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 16 d. 16:39:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
metalistaz rašė:
klausiau wish you were here (ar kaip ten) ir animals diskus

Ir tau jie pasirodė popsovi

o tau ne?

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Steve Hackett Steve Hackett
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 14232
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 47527