Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Mėgstamiausia grupės "Metallica" daina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2010 m. balandžio 30 d. 20:59:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
na neklausiau as labai idemiai to albumo, tiesa sakant jei albumas po 3-4 perklausu visiskai nekabina labai greit ir visiem laikam dingsta is mano playlisto, o ta daina isimine tik del to kad berods pirmas klipas is DM buvo butent jai nufilmuotas
Viską parodys laikas, kiek tas albumas gyvybingas. Filme Some Kind of Monster pabaigoj St. Anger paminėjo tuoj iššokusį į pirmas vietas daugelyje čartų. Manau fanai buvo tiek išsiilgę, kad iš inercijos patraukė reitingus. Death Magnetic įvertintas kur kas kukliau, bet jau dabar aišku, kad jis turėtų stoti po Black Album.Na, aš jam linkiu sėkmės, nes man jis vis dar patinka.
O kad simpatijos po kurio laiko išsivedėja - nepaslaptis. Anksčiau kaifavau nuo Garage Ink. Dabar iš jo klausausi tik Astronomy, Wisky in the Jar ir Last Caress/Green Hell

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
rabithunter
2010 m. balandžio 30 d. 19:59:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na neklausiau as labai idemiai to albumo, tiesa sakant jei albumas po 3-4 perklausu visiskai nekabina labai greit ir visiem laikam dingsta is mano playlisto, o ta daina isimine tik del to kad berods pirmas klipas is DM buvo butent jai nufilmuotas

Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 30 d. 19:17:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alvydas1 rašė:
Prophet rašė:
Ne aš vienas. Paskaityk albumo apžvalgas, fanų komentarus etc.

Na, recenzijų gali visokių prisiskaityti, ypač neigiamų rasi extreem metalo portaluose. Aš siulyčiau pasižvalgyti po rimtų muzikinių žurnalų irmuzikos kritikų recenzijas. Kažkokių extreem metalistų forumuose, ačiū Dievui, neteko lankytis, toliau apžvalgas skaičiau senai, pasirodžius albumui, todėl negaliu 100 % teikti, jog tinklapiai buvo "respektabilus", bet dažniausiai į prastus neinu. Kaip pavyzdį įdedu:https://www.metacritic.com/music/. ../deathmagnetic. Tiesiog random atsidariau 3 apžvalgas - 2 iš jų paminėta The Day That Never Comes - kaip "silpna" daina.
Kad The Day That Never Comes pilkas ir neįdomus gabalas, kategoriškai nesutinku. Ši daina savo struktūra panaši į Led Zeppelin Stairway to Heaven. Nereikia kiekvienos dainos kuri prasideda lėtai ir vėliau įsivažiuoja lyginti su Stairway To Heaven. Pradžia lėti arpegio ir gitaros paprasta melodija kaip baladė, palaipsniui įgaunama pagreičio(čia nuo 4 minutės), kur būgnai su gitarom ima puškuoti kaip garvežys , o Džeimzas prisiekinėja. Apie 5 min keičiasi tempas, Hametas parodo, kad dar turi parako, ir nors tempas lyg ir pastovus, tačiau įtampa nesustabdomai kyla (dėka paprastų, tačiau įsimintinų rifinių kvadratukų) iki kulminacijos , kuria ir užsibaigia gaina.

Aš nesakau, jog ši daina yra įpatingai bloga, bet iš šio albumo žyyymiai mieliau prisiminsiu All Nightmare Long, My Apocalypse ar That Was Just your Live. Kai tuo tarpu The Day That Never Comes, Cyanide ir The Judas Kiss tikriausiai net nenorėsiu prisiminti.

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
Alvydas1
2010 m. balandžio 30 d. 15:36:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prophet rašė:
Ne aš vienas. Paskaityk albumo apžvalgas, fanų komentarus etc.

Na, recenzijų gali visokių prisiskaityti, ypač neigiamų rasi extreem metalo portaluose. Aš siulyčiau pasižvalgyti po rimtų muzikinių žurnalų irmuzikos kritikų recenzijas. Kaip pavyzdį įdedu:https://www.metacritic.com/music/. ../deathmagnetic.
Kad The Day That Never Comes pilkas ir neįdomus gabalas, kategoriškai nesutinku. Ši daina savo struktūra panaši į Led Zeppelin Stairway to Heaven. Pradžia lėti arpegio ir gitaros paprasta melodija kaip baladė, palaipsniui įgaunama pagreičio(čia nuo 4 minutės), kur būgnai su gitarom ima puškuoti kaip garvežys , o Džeimzas prisiekinėja. Apie 5 min keičiasi tempas, Hametas parodo, kad dar turi parako, ir nors tempas lyg ir pastovus, tačiau įtampa nesustabdomai kyla (dėka paprastų, tačiau įsimintinų rifinių kvadratukų) iki kulminacijos , kuria ir užsibaigia gaina.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 29 d. 21:52:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne aš vienas. Paskaityk albumo apžvalgas, fanų komentarus etc.

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
rabithunter
2010 m. balandžio 29 d. 18:40:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prasciausia nes tu taip nusprendei? ok

Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 29 d. 18:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
james_s rašė:
rabithunter rašė:
nu jau tikrai nera ko lygint shit angerio ar death magnetic su senesniais albumais

St.Anger tikrai labiausiai nevykęs jų albumas, dar prisimenu, nes pikta paliko dar kasetę nusipirkus

Metalistas rašė:
Nothing Else Matters, Fade to Black, šiuo metu patinka Tuesday's Gone, tokia lyriskesnė.

Lynyrd Skynyrd orginalas Tuesday's Gone.

kad ir Death MAgnetic tikrai nekoks, toks pilkas nuobodus, kazkiek istrigo gal tik The Day That Never Comes (jei cia Metallica ir is sito albumo )


Pilkas ir nuobodus ? Sveikinu tau įstrigo bene prasčiausia albumo daina. Parodo kaip įdėmiai to jo "klausei".


____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
rabithunter
2010 m. balandžio 29 d. 17:53:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
james_s rašė:
rabithunter rašė:
nu jau tikrai nera ko lygint shit angerio ar death magnetic su senesniais albumais

St.Anger tikrai labiausiai nevykęs jų albumas, dar prisimenu, nes pikta paliko dar kasetę nusipirkus

Metalistas rašė:
Nothing Else Matters, Fade to Black, šiuo metu patinka Tuesday's Gone, tokia lyriskesnė.

Lynyrd Skynyrd orginalas Tuesday's Gone.

kad ir Death MAgnetic tikrai nekoks, toks pilkas nuobodus, kazkiek istrigo gal tik The Day That Never Comes (jei cia Metallica ir is sito albumo )


Atsakyti
kristis9
2010 m. balandžio 29 d. 17:50:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
Master of puppets. Bet kartu ir labai atsibodus 1500+ kartų prasukta. Dar "One".

Aerosmith rašė:
winsky in the jar

O iš ne-koverių kokia?
Koveris. Thin Lizzy berods? O man patinka klasika jų: fade to black, enter sandman, master of puppets, one...

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
james_s
2010 m. balandžio 29 d. 11:31:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
nu jau tikrai nera ko lygint shit angerio ar death magnetic su senesniais albumais

St.Anger tikrai labiausiai nevykęs jų albumas, dar prisimenu, nes pikta paliko dar kasetę nusipirkus

Metalistas rašė:
Nothing Else Matters, Fade to Black, šiuo metu patinka Tuesday's Gone, tokia lyriskesnė.

Lynyrd Skynyrd orginalas Tuesday's Gone.

____________________
Šypsokitės. Tai nervina lietuvius Perspėjimas: fypfodamiefi jūf paliekate favo dantif neapfaugotuf
Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 28 d. 18:08:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
nu jau tikrai nera ko lygint shit angerio ar death magnetic su senesniais albumais

Tada Death Magnetic nereikia lyginti su keliais prieš tai buvusiais albumais.

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
Metalistas
2010 m. balandžio 28 d. 18:00:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nothing Else Matters, Fade to Black, šiuo metu patinka Tuesday's Gone, tokia lyriskesnė.

Atsakyti
rabithunter
2010 m. balandžio 28 d. 17:57:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu jau tikrai nera ko lygint shit angerio ar death magnetic su senesniais albumais

Atsakyti
james_s
2010 m. balandžio 28 d. 17:54:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dovilly rašė:
visos

Va po šituo ir aš pasirašau, nes vienos mėgiamiausios nėra

____________________
Šypsokitės. Tai nervina lietuvius Perspėjimas: fypfodamiefi jūf paliekate favo dantif neapfaugotuf
Atsakyti
Prophet
2010 m. balandžio 28 d. 15:36:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmm tikriausiai perliukai iš pirmųjų albumų - Traped Under Ice, Escape ( ypač), Fight Fire With Fire, Whiplash, Seek And Destroy. Tai pat išskirčiau dar dvi dainas : Creeping Death ( IMHO pati geriausia) ir For Whom The Bells Toll ( antroje vietoje pagal gerumą).

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
montimer
2010 m. balandžio 28 d. 15:29:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Master of puppets. Bet kartu ir labai atsibodus 1500+ kartų prasukta. Dar "One".

Aerosmith rašė:
winsky in the jar

O iš ne-koverių kokia?

Atsakyti
Aerosmith
2010 m. balandžio 28 d. 15:10:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
winsky in the jar

Atsakyti
sephiron
2010 m. balandžio 28 d. 13:03:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siuo metu wherever i may roam.

Atsakyti
DragoletėV
2010 m. balandžio 28 d. 10:43:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ,,Master of Puppets'' ir ,,Die, die my darling'', bet šiaip visos geros.

Atsakyti
Fabey
2010 m. vasario 18 d. 13:35:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visos neraealios. Bet Sad But True man pati pačiausia.

____________________
Reach out and touch me
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 278
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 48498