Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Roko Dienos" Kauno "Akropolyje" Balandžio 17- 18 d.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dissident
2010 m. balandžio 19 d. 10:21:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras koncas buvo. O tai kad Akropolyje vyko, tai netgi kažkokio savitumo suteikė. Aš pavyzdžiui stovėjau ketvirtam aukšte, ant tiltelio priešais sceną ( kas ten buvo, žino apie ką aš čia kalbu). Taigi galima sakyti aš stovėjau pirmoje eilėje prie scenos, nepaisant to, kad mane nuo scenos skyrė apie 20-30 metrų Bet buvo geras. Na truputį Thundertale garso kokybe nusivyliau. Tik Shilo birbynė labai aiškiai girdėjosi, o gitarų melodijos kartais išnykdavo ir likdavo tik griausmas (kas iš esmės irgi yra gerai ). Vis tik Rojaus tūzai daug geriau ir aiškiau girdėjosi, nors galvojau, kad bus atvirkščiai. Bet nesakau, kad buvo labai blogai. Be to išgirdau dvi premjeras. Ir Rojaus tūzai naują gabalą sugrojo, ir Thunder'iai " Thunder Take me away" lietuviškai sudainavo. Paskutinis gabalas "Už tėvynę" tikrai kaip reikiant visus išjudino. Tik nesupratau kodėl niekas pakartoti neprašė. Juk Rojaus Tuzai "Mes Jėga" tai su mielu noru pakartojo. Ir publika žiauriai faina buvo. Daug kur matėsi besikratantys ilgi plaukai.
Buvo ir keli forsiukai, bet taip jau nedrasiai jie aplink slankiojo, kad jų niekas beveik ir nematė. Reziumiuodamas galiu pasakyti, kad renginiu likau patenkintas.
p.s. gaila tik kad vakar negalėjau atvažiuoti į Akropoly, kai Rebelheartai grojo.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
Xpo
2010 m. balandžio 16 d. 22:58:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neblogos Roko dienos nusimato kaip Akropoliūkyje. Zjbs

Atsakyti
dissident
2010 m. balandžio 16 d. 09:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai ar yra dar kas nors iš music.lt narių varysiančių į šį koncą. Aš tai šiandien dar ne Lietuvoj, bet ryt apie pietus jau turėčiau gryžti. O tada vakare truputį pašėlt nusiteikęs.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
dissident
2010 m. balandžio 9 d. 08:37:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir dar būtų žiauriai faina, jeigu Varnagiris ką nors iš savo " Vivaldi in Rock " repertuaro sugrotų.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
dissident
2010 m. balandžio 9 d. 08:36:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man paskutiniu metu ir " Thundertale " gerai klausosi. Išvis kažkaip labai daug heavy metal pradėjau klausyti, domėtis grupėmis grojančiomis heavy metal, power metal. Ir kaip tyčia čia tas koncertas pasitaikė. Žūt būt nusprendžiau į jį nuvaryti, ir va jau turiu pakvietimus

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
Stripped
2010 m. balandžio 8 d. 19:40:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rebelheart ir Rojaus Tūzai - 2 geriausios roko grupės.Dar neblogai būtų SBS.Į ''Bon Jovi'' projektą neičiau...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
dissident
2010 m. balandžio 8 d. 15:47:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne bilietų nepardavinėja, aš jau klausiau. Tačiau jei turėsi noro, tai rasi ir išeitį, kaip tą bilietą įsigyti.

Na aš labai abejoju ar forsai ir fyfos suinteresuoti šitu renginiu. Manau ateis tik tie, kurie domisi roku, o ne lady GaGa ar 69 danguje.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
nutle
2010 m. balandžio 8 d. 15:30:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ech, kad Vilniuj taip..

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
chzarija
2010 m. balandžio 8 d. 15:28:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dissident rašė:
Balandžio 17-18dienomis Kauno Akropolyje vyks Roko dienos. Balandžio 17d " Rojaus tūzai" ir "Thundertale ", o balandžio 18 d. " Rebelheart " ir " Bon Jovi " projektas. Nekantriai laukiu šito koncerto. Aš jau turiu 4 pakvietimus visai šeimai (man , žmonai ir vaikams ). Čia mums bus kaip gera kompencacija, kad nepavyko į Metallica koncertą nuvykti, nes brangūs bilietai. O į šitą koncertą pakvietimą gali gauti pirkęs Akropolyje prekių už 150Lt. Taigi neprarandi jokių pinigų, ir dar gauni pakvietimą į mano manymu žiauriai gerą renginį. Tikiuosi, kad ir technine prasme renginys bus tikrai kokybiškas. Tai bent hairus pakratysiu su Rojaus Tūzais ir Thundertale'ais



O yra galimybė nusipirkti bilietą, neperkant nieko akropolyje?

O šeip manau kad Akropolyje daugiau renkasi forsu ir fyfu, o ne roko muzika megstanciu, tai net nezinau.. kazkaip keistai turetu viskas atrodyti..

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
dissident
2010 m. balandžio 8 d. 11:10:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Balandžio 17-18dienomis Kauno Akropolyje vyks Roko dienos. Balandžio 17d " Rojaus tūzai" ir "Thundertale ", o balandžio 18 d. " Rebelheart " ir " Bon Jovi " projektas. Nekantriai laukiu šito koncerto. Aš jau turiu 4 pakvietimus visai šeimai (man , žmonai ir vaikams ). Čia mums bus kaip gera kompencacija, kad nepavyko į Metallica koncertą nuvykti, nes brangūs bilietai. O į šitą koncertą pakvietimą gali gauti pirkęs Akropolyje prekių už 150Lt. Taigi neprarandi jokių pinigų, ir dar gauni pakvietimą į mano manymu žiauriai gerą renginį. Tikiuosi, kad ir technine prasme renginys bus tikrai kokybiškas. Tai bent hairus pakratysiu su Rojaus Tūzais ir Thundertale'ais

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Emilie Simon Emilie Simon
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1028
  Iš viso užsiregistravę: 73344
  Naujausias narys: yuoppvwwnq
  Šiandien apsilankė: 19656