Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Tavo asmeninis Rojus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2012 m. gegužės 1 d. 13:08:53 2012-05-01 14:39:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal ir nesamone bus,bet tebunie...

Mano asmeninis rojus...Tai butu nesvarbu salis,miestas ar kokia nors kita vieta,kur nebutu blogio.Nebutu apsimetinejimo,ir dirbtinumo (netikrumo),nenuosirdaus bendravimo...Kur zmones suprastu vieni kitus,is ju nesisaipytu ir t.t... . Siame mano rojuje,butu gera visiems...Cia ir toliau butu populiari ir madinga praejusio amziaus 8 bei 9 desimtmeciu muzika ir mados...Kasdien vyktu koncertai...As dirbciau savo mylima darba...


Atsakyti
Silentist
2012 m. gegužės 1 d. 07:40:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rojus Arbizonas.... gaila, mirė, bet tooooks buvo Rooojus. nežinau, ar rojaliu skambino, bet geras dainas kūrė ir balsą turėjo. toks asmeninis muzikinis Rojus, iš didžiosios Er.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
RockPrincess
2012 m. balandžio 30 d. 13:03:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Praėjo pusantrų metų. Skaitau. Dabar tai nieko bendro neturi su rojumi. Nieko. Neturi nieko, net su geromis emocijomis. 


____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
montimer
2012 m. balandžio 30 d. 12:47:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš jaučiuosi lyg rojuje žiūrėdamas kokį nors gerą filmą. Porai valandų atitrūkstu nuo pasaulio, tada sugrįžtu atgal su besišypsančia siela. Kinas, kiekvieną kartą jis vis kitoks, tai juoką, tai ramybę tai pavojų siūlantis - ir tas jausmas toks nenuginčijamai tikras.


Atsakyti
Gabux
2012 m. balandžio 30 d. 11:05:32 2012-04-30 11:14:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ouuuu, kaip mieeela.. : ))))))

//

vidinė ramybė.

mokėjimas tylėti su savimi sau.

pilnatvė -

tobuliausias rojus pasaulyje.

 

(ir dar badžanų dainavimas su artimais tau draugais... po smilkaluota vakaro saule).


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
DeathLetter
2012 m. balandžio 28 d. 18:00:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano asmeninis rojus būtų ten, kur kada tik panorėjusi galėčiau pabūti viena, su savimi, tačiau kai vienatvės atsirastų per daug galėčiau pabendrauti su savo mylimais žmonėmis. Kur niekas neknistų proto apie orą ir aprangą, kur būtų šilta, tačiau ne per daug, kur negraužtų sąžinė dėl tinginiavimo, būtų daug daug arbatos, baltos kavos ir saldumynų. Kur bent kartą per savaitę verktų dangus, pamesdamas didelius šiltus vandens lašus, kur būtų daug senų knygų ir galėčiau klausytis mylimos muzikos. Kur būtų daug žalumos ir gyvūnų,. Kur neliūdėtų tie, kuriuos myliu ir nebūtų veidmainių,kur pažvelgus per langą galėčiau stebėti tekančią upę ir žydėtų daug daug žibučių.

 


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
gedged
2012 m. balandžio 27 d. 22:12:51 2012-04-27 22:13:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Norėčiau kasdien pro langą matyti vaizdą kaip Brightone Septynios Seserys. Koks nedidelis namelis su mažu soduku ant kalvos būtų kaip tik man.. O namuose turėčiau daug elektrinių ir bosinių gitarų. Kasdien dirbčiau mylimą darbą, o kiekvieną mėnesį vyktų Vudstoko festivalis. Ir kad rūkymas, alkoholis ir narkotikai nekenktų sveikatai {#} Ir retro mašinos neterštų gamtos.. O kur motociklai.. Ir visi draugai būtų šalia. Ir buvę, ir esami, ir būsimi. Ir tebūnie amžinas pavasaris ir vasara


Atsakyti
onewildflower
2011 m. liepos 25 d. 22:17:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienas iš mano rojaus variantų - HRC

____________________
Pavasaris širdyje
Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. liepos 21 d. 10:22:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš vat dabar pagalvojau, kad tai turėtų būti kalnuota vietovė su didžiuliais miškais aplinkui ir geru privažiavimu iki miesto. Turėtų būti namas su didele biblioteka, įrašų kolekcija ir dar kartais priimčiau pasisvečiuoti vieną kitą pilietį, na, kad būtų įdomiau gyventi ir dar cigarečių ir kavos neišsenkančios atsargos.

Atsakyti
RockPrincess
2010 m. lapkričio 15 d. 20:01:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dabar galvoju apie didelį kambarį su milžiniškais langais. Tas kambarys turėtų būti iškaltas medinėmis lentelėmis ir labai šviesus. Kambario viduryje mažas japoniškas staliukas ir kokios 9 mažos kėdutės aplink jį. Ant tų kėdučių turėtų sėdėti jie. Ne visi iš karto, pamainomis( suleidus juos visus į vieną patalpą būtų labai nejauku, per daug skirtumu. Per daug.). O dar ten turėtų būt visada šilta. O taip, šiluma būtina.Dar ant staliuko nuolat garuotu šilta žalioji arbata. Ir kažkas skanaus žinoma.
***
Rojus kurį turiu dabar: Pakruojo rajonas L kaimas. Suoliukas prie kapinių (kaimo centras, kitaip neišeina), žalia arbata, kortos. Ir aš ir R ir T ir visi jie.
Kitas rojus: Panevėžys. ''Bandelių rojus''. Bandelės - pukučiai (ar kažkas tokio iš p raidės). Jei būsit Panevėžį nepamirškit apsilankyt RP rojuje : )

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
arbatoholike
2010 m. lapkričio 15 d. 15:12:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nedidelė patalpa (Galbūt palėpė).Apklijuota visokiais plakatais su AC/DC,Guns N Roses, Aerosmith it t.t...Grindys,kažkokia sena mediena,išblukus.Ten yra SG ir Les Paul gitaros, ir dar kelios akustinės.Yra kažkokia apiplėšyta sofa.Daug daug albumų.Dėžės prikrautos Rolling Stone žurnalų.Stalas labai paprastas,knygos ir ant jų uždėtas stiklas.Ant to stalo laptop'as su apdaužytu ekranu.Su draugais grojam akustinėm, ir dar vienas dainuoja.

____________________
:)
Atsakyti
Kihiki
2010 m. birželio 2 d. 23:16:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įsivaizduojamas: Taverna, mediniai bokalai pilni midaus, aplink ratas apgirtusių draugų ir trubadūras kur nors šalia gardžiai liejantis eiles apie geidulingą malūninko žmoną.

Realus: Nelabai skiriasi jei bendrą mintį paėmus. Minkšta žolė po tavim, žavinga vasaros diena, grupė draugų ir mano triušis man ant kelių.

____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
Atsakyti
Gosia
2010 m. gegužės 25 d. 18:21:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Gosia rašė:
Įsivaizduojamas rojus mano yra kažkur pasaulio krašte..
Ant kokios olos turėtu stovėti mano mažas namelis,apačioje be galo gili žaliai mėlyną jūra. Kiekvieną ryta gyvenimas sutinkamas su nuostabiu saulės pakilimu..Leidimasis saulės ir būtų labai nuostabus.

Daug kas taip galvoja, net manau, kad jie nepamąsto, kaip būtų realu - taip, iš pradžių gal ir gražu, gal ir ramina, bet kaip taip kasdien, vienas, rutina. Man tai būtų pragaras. Rojus, paprastai ir aiškiai - bet kokia vieta su geriausiais draugais. Nes tokie žmonės priverčia jaustis maloniai, gerai.

Taip sutinku,kad po kurio laiko tai gali tapti pragaru.Bet ir dabartinis gyvenimas yra didžiausia rutina. Visada ji visur bus.Reikia ją tiesiog pamilti. Ir tada rojumi kažkas visgi taps.

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
LoseControl
2010 m. gegužės 25 d. 18:13:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gosia rašė:
Įsivaizduojamas rojus mano yra kažkur pasaulio krašte..
Ant kokios olos turėtu stovėti mano mažas namelis,apačioje be galo gili žaliai mėlyną jūra. Kiekvieną ryta gyvenimas sutinkamas su nuostabiu saulės pakilimu..Leidimasis saulės ir būtų labai nuostabus.

Daug kas taip galvoja, net manau, kad jie nepamąsto, kaip būtų realu - taip, iš pradžių gal ir gražu, gal ir ramina, bet kaip taip kasdien, vienas, rutina. Man tai būtų pragaras. Rojus, paprastai ir aiškiai - bet kokia vieta su geriausiais draugais. Nes tokie žmonės priverčia jaustis maloniai, gerai.

Atsakyti
Gosia
2010 m. gegužės 25 d. 18:09:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įsivaizduojamas rojus mano yra kažkur pasaulio krašte..
Ant kokios olos turėtu stovėti mano mažas namelis,apačioje be galo gili žaliai mėlyną jūra. Kiekvieną ryta gyvenimas sutinkamas su nuostabiu saulės pakilimu..Leidimasis saulės ir būtų labai nuostabus. Kiekvieną naktį dangus turėtu būti nusėtas begalybes žvaigždžių.
Šalia namo turėtu būti didžiulis teleskopas,kad galėčiau ir iš arčiau pastebėti tas žvaigždes. Kažkur už šimtos kilometrų nuo mano namų turėtu būti mažas meno miestelis. Jis turėtu būti labai spalvotas,su kitokiais žmonėmis. Daug vaikų lakstančių spalvotomis plytelėmis. Visur skambėtu muzika. Žmonės vaikščiotu su vidinę laimę. Miestelyje kiekvieną mėnesį turėtu vykti įvairus renginiai per kuriuos būtu pagerpbtas kiekvienas žmogus prisidėjęs prie šio miestelio gyvenimo. Tai štai kokios mano šią akimirką svajonės. Jos šiaip dažnai keičiasi

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
Gabux
2010 m. gegužės 25 d. 13:22:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Išorinis: sodyba, saulei leidžiantis verandoje ir beskaitant kokią egzistencinės poezijos rinktinę (kaip smagu, kad "asmeninis rojus" taip lengvai pasiekiamas).
Manoji fantazija laki, tad tokių "rojų" dar bent 35 sumąstyčiau.
Tačiau šiuo atveju pasilieku prie Senekos opinijos, kad tvirčiausia, saugiausia ir nepalaužiamiausia buveinė turi būti vidinė. Tada jokie išoriniai speigai neveikia.
O kad taip.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Inetutea
2010 m. gegužės 24 d. 22:13:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ten kur būtų tik mano mylimi žmonės.Aš labai atsigaunu kai nueinu netoli namų esantį piliakalnį,šalia kurio yra kapinaitės.Ten mano rojus,nemoku tiksliai paaiškinti,bet ta vieta turi tokios energijos,kad kai apie ją pagalvoju blogoje aplinkoje,pradedu verktiBeje ten yra daugybė nostalgijos dėl mano praeities kai dar mano šeimoje viskas buvo neblogai.Vienu žodžiu ką norėjau pasakyti :mano rojus kapinaitės

Atsakyti
Silentist
2010 m. gegužės 24 d. 22:10:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lietuva. O Tavo?

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. gegužės 24 d. 21:53:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasidarė labai įdomu, koks pagal jus turėtų būti rojus, jūsų asmeninis rojus. Kalbu apie vietą, kurioje mielu noru praleistumėte daugybę laiko.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Išjunk šviesą Išjunk šviesą
6,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

12:16 - Silentist
Išsinert, ištrūkt, virvę nutraukt ar išlipt iš duobės
Žinau, kad galėtum, gali, jaučiu tą
Išsinert, ištrūkt, virvę nutraukt ar išlipt iš duobės
Žinau, kad galėtum pabėgt, jaučiu tą
22:07 - Silentist
Užsislapstinęs raganius perka turguje samanę.
Pasisakęs vaikas mamai, issirinko du bananus.
Danas, vengras ir ispanas ieško iesko sau po paną.
22:06 - Silentist
Priešrinkiminiai sloganai. Po rinkimų - balaganas.
Susitikus su garbane, matos megztas sarafanas.
Išmedžiojome fazanus, dabar trypiam tarakanus,
Ūžia, šniokščia tas fontanas, kur bebraido narkomanas.

Uždarytas čemodanas, atdarytas visas namas.
Užsis
22:03 - Silentist
Labanas, - sako kabanas, -
mano tuščias barabanas.
Žalgirio geriausias fanas, bet nevykęs chuliganas.
Sunkiai veikia mano kranas, laša kartais, kartais - tvanas.
Uzia senas uraganas toks kaip vėjas Kazachstane.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 917
  Iš viso užsiregistravę: 73364
  Naujausias narys: rimantas52
  Šiandien apsilankė: 281883