Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 12 d. 22:47:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko gero ir nesitikejau is tokiu "lietuviu"

Atsakyti
mechanical_animal
2010 m. gegužės 27 d. 12:47:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vieninteliai estai is likusiu netikeliu buvo verti demesio ir turejo patekti i finala, o del belgo dziaugiuosi - paprasta grazu ir puikiai susiklauso

Atsakyti
Danduks
2010 m. gegužės 26 d. 22:56:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pritariu pain, Tu skaitai mano mintis. estukai tikrai gerai pasirodė, bet neeee, reik įkišt Serbus. Bliamba, nei veido, nei šou, nei muzikos. beviltiška. Tikėkimės Lietuviam kas pasiseks

Atsakyti
pain
2010 m. gegužės 26 d. 22:34:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo estai man ir patiko... Bet jau apie serbus, tai sorry... neturiu žodžių, nes daina tikrai tragiška na šiaip dainos gerai neprisimenu, jei ji ir verta dėmesio, tai tą dėmesį patraukė jos pateikimas, kuris tikrai buvo lievas... aj džd... lol

Atsakyti
_nevermind_
2010 m. gegužės 26 d. 20:28:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš daug šlamšto įsiminė estai - ne itin gerai sudainavo bet su klipu pažiūrėjus tai tikrai jėga; Suomiai taip jaukiai dar pasirodė. Ir serbai patiko, nepaisant to, kad čiuvakas atrodo tikrai ne kaip, daina tai toks klasikinis turbo-folkas, jaučiasi bregovičiaus piršto prisilietimas. Jei normaliai pasirodymas vizuoliai atrodytų, būtų tikriausiai geriausia šiemet. Balkan balkan, ovo je balkan..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Satama
2010 m. gegužės 26 d. 20:22:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai liudna kad Latvija nepateko, o kas keisčiausia tai kad pateko RUSIJA, nesuprasi kokia kalba dainuoja ir taip pro šalį, o Baltarusija nors apsimestų kad moka gerai dainuoti... Tai gerai kad nors Belgija ir Portugalija pateko nes visos kitos Balkanų šalys patekusios tai....

Atsakyti
Sahja
2010 m. gegužės 26 d. 18:48:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai primena ši Olandų daina, į tą ABBA Waterloo,kuri laimėjo kažkada euroviziją...Man tai nuostabi daina,nors ši rokenrolinė daina dvelkia ir disko stilium...

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2010 m. gegužės 26 d. 18:37:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bukmekeriai vos ne mažiausius šansus duoda Olandijai patekt į finalą, bet aš turiu tokią nuojautą, kad ji pateks ir net žadu už ją statyti piningus.

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
metalikas
2010 m. gegužės 26 d. 18:09:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebuvo jokiu issidirbinejimu dar kolkas. turbut lietuviai vieninteliai tokie durniai busim ?

Moldovos, Slovakijos, Serbijos, Albanijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Portugalijos, Makedonijos, Lenkijos, Baltarusijos nekomentuosiu nes visai neisimine ju pasirodymai.
Belgija - nuosirdziai pasirode, is pradziu gal nedrasiai, gerai viskas, bet dainos sablonas man kazkaip jau girdetas.Estija - labai originali ir keista daina, visai neeurovizine, man asmeniskai gerai susiklause. Rusija - grazi daina, isimine melodija, nuo sirdies vyrukai, bet is tikruju galejo gimtaja kalba dainuot . Suomija - linksmas temperamentingas pasirodymas, bet toks ispudis kad buvo paimta paprasciausia liaudies daina ir is jos padarytas eurovizinis variantas, neisimine daina, bet pasirodymas liux. Latvija - puiki daina manyciau, bet pasirodymas SIAUBAS, plese pro sali negailedama. Graikija - dainos pavadinimas sako ka jie ten dare, nieko idomaus, paprasciausia sokiu daina. Islandija - visai patiko, kai pasake komentatorius Bjork tai galvoju, Bjork? Eurovizijoj? Malta - labiausiai patikusi daina, tik kazkaip necharizmatiska pati dainininke o tos operines natos kuriom norejo pasipuikuot tai ne i tema.

Atsakyti
PLIKASS
2010 m. gegužės 26 d. 18:05:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
I-asis EUROVISION'2010 pusfinalis - nu tai jolki zelionyje --> kažkokis totalus SKYSTALAS, kažkuom per plauką net primenantis kažkada Lietuvoj vykusias nykokas atrankas į Eurovision !

Išties statiški bei nejudrūs tiek pačių dainorėlių, tiek back'vokalistų judesiai-judesėliai - nykūs & neįspūdingi šokėjų pasiplaikstymai po sceną, dauguma atvejų choreografų indėlio apskritai nerasta arba tai buvo tiesiog tautinių konservatorijų studentų 'diplominių darbus' primenanti choreografija .. jaučiu Jurka Smorigins turėjo insultą gauti, jeigu vakar žiūrėjo TV
Tokio reiškinio kaip Eurovision Show vakar apskritai iš esmės vertinant net neįžvelgiau ... Elementari kasdieniška koncerto pradžia, be jokios įsimintinos įžangos ar mini-spektakliuko tarkim bent jau su A. Rybaku (nu kai prisimeni ir palygini su pernykšte Maskva). Atrodytų, kad tarsi Eurovision-2010 veiksmas vyktų ne pakankamai turtingoj Norvegijoj, o kokiose tai SAAREMAA salose šalia Estijos Vedantieji apskritai kaip kokios trys pavėpusios norvegiškos avelės - be jokio žavesio, 0,0 sveikų charizmos. Nuobodybė! Kad ir tokis akcentas : vakaro pabaigoje tipo dalyvių tautines vėliavas virbalais mezgantis + blondino peruką užsimaukšlinantis vienas iš 3 renginio vedančiųjų - nu tai visai viršūnė, nors griūk negyvas

Dalyviai. Toks susidėliojo nelabai koks įspūdis, kad suvažiavo į Oslą jaunimėlis pašėliot (stebint koncerto pabaigoj filmuotus intarpus apie dainorėlių su savireklaminiais plakatais tipo ekskursiją po Oslą) bei pasidemonstruot, kad ir jie šį bei tą atrodo moka bei sugeba.
Didžioji dalis pop-foklorinio atspalvio (Suomija, Makedonija Slovakija, Polska, ta pati Graikija) + alternatyviosios muzikos pakraipos (Rusija, Estija). O jau tie "karšti" estų vaikinai - aplamai grynas "ant snarglių" suklijuotas eksperimentas, kažkokiu vien tik estukams suvokiamu būdu pakliuvęs į Oslą.

Labai vidutiniškai ir skurdžiai atrodė latvė AISHA (pavedė praskydęs dainavimas gyvai) bei serbas blondie-gražuoliukas-pupuliukas MILAN,
- visą neblogos pop-roko dainos reikalą sugadino neblogą balsą parodžiusiam makedoniečiui GJOKO TANESKI atsliūkinęs tipo po nepermatomais akiniais užsimaskavęs maurojantis reperis su tom trim besiraitančiom aplink vyrukus mergom iš tarsi 'rausvųjų žibintų' kvartalo,
- niekaip neužkabino Albanijos ir Bosnijos atstovai (ničnieko naujo),
- Baltarusių kvintetas lyg ir nieko, kiekvienas vokaliai pasikaustę visi, nu bet kai jau išsiskleidė už nugarų tie drugelių sparniukai...
O jau tos islandės HEROS BJORK pasirinkto pabodusio stereoptipiško skandinaviško tempo gabalo bei archajiškos atlikimo manieros plius prancūziško dainos pavadinimo MIX'as apskritai suglumino - kažkokis tai nesusipratimas (švelniai tariant), o mažiau švelniai - nu absoliutus jovalas ir tiek!

Na gal užteks to negatyvo ir ironijos.

Kuom galiu aš asmeniškai pasidžiaugt ir kas iš pasirodžiųsiųjų vakar ant scenos tikrai užstrigo, tai įvardint pakaks tik 2 pirštų :
- Moldavai „SunStroke Project“ & Olia Tira - smagus, įvairaipusiškas, jaunatviškas bei spalvingas, su užsidegimu atliktas bei tikrai šauniai nuskambėjęs kūrinėlis, itin fainai skambėjo abiejų vokalistų balsai, ypač išlavintas bei įvaldytas merginos vokalas turėjo įtaigos mano ausims.

No. 2 belgas Tom Dice : nuoširdi, nesudėtinga, šilta jauno vaikino sukurta daina. Ir be jokio nereikalingo išsidirbinėjimo toje milžiniškoje scenoje : tik atlikėjas ir jo tikras gyvas instrumentas-gitara.

Na arčiausiai to vadinamo Eurovizinio standarto buvo graikas Giorgios : viskas su pasirodymu sustyguota neblogai, techniškai + emocionaliai pasikaustę šokėjai sukasi kaip vijurkai, gal tik man pritrūko daugiau šio patyrusio daininko įdėtų pastangų bei energetinio užtaiso, kad tiesiog 'nupūstų' tarsi dulkeles visus likusius dalyvius, t.y. šios EUROVIZINĖS konservatorijos studentus

Viskas - taškas.

P.S. mano SUBJEKTYVUS POŽIŪRIS nebūtinai turi sutapti su auditorijos nuomone.
Ir Music.lt redakcija niekaip neneša jokios atsakomybės už šią nuomonę

____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
RockFan
2010 m. gegužės 26 d. 17:22:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai patiko Eurovizija Labiausiai tai Bosnija ir Hercegovina, Belgija ir Estija

____________________
Click
Atsakyti
krisbut
2010 m. gegužės 26 d. 17:02:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai serbas/serbė(žodžiu, neaiškios lyties asmenybė) padainavo, tapo aišku, kad visos dainos bus beviltiškos, arba kitaip pasakius - CRAP.

Atsakyti
Coconut_Himitsu
2010 m. gegužės 26 d. 16:58:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tragedija. eurovizija kiekvienais metais nuvilia.

Atsakyti
kinomane
2010 m. gegužės 26 d. 15:00:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patiko Belgija ir Estija. Tik gaila Estija nepakliuvo.

Atsakyti
Sahja
2010 m. gegužės 26 d. 14:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai silpniausia grupė..Geriausi joje, man pasirodė Baltarusija ir Islandija...Toliau būtų Albanija ....Dar galima pažymėti Belgija,Moldova,Portugalija....Tik nepatiko labiausiai Rusija....Na jei būtų finale Latvija,tai būčiau 100atenkintas...Dar iš nepatekusių patiko Malta....
1-2 Baltarusija ,Islandija
3-Albanija
4(Latvija) Belgija
5-Moldova(Malta)
6-Portugalija

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
sonia-amy
2010 m. gegužės 26 d. 12:58:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sakes, puse paklausiau ir uzmigau...Totalios lopsines

Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. gegužės 26 d. 11:32:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labiausia patiko belgas, o nuo kitų tiesiog galvą plyšt pradėjo, ypač nuo Islandijos.

Atsakyti
MrEko
2010 m. gegužės 26 d. 08:47:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuobodu buvo ... stipriai nuobodu... Latvijai kazkokia Olialia pupyte nemokanti dainuot... tik priedainis geresnis buvo nes dainavo ne viena... Serbijai kazkoks japonas su tragiska daina... Suomija - kazkokios is duokim garo ... ai nesinori kitu net prisimint ...
Jei inculto ka nori gero pasiekt tai tik sitoj siu metu nuobodziojoje eurovizijoj, kurioj jie butu tikra atgaiva. bet kaip zinom viska lemia politika ...

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
ShakerMaker
2010 m. gegužės 26 d. 07:11:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viskas tampa aišku,kai paklausi kurią iš šių dainų klausytum dar kartą..Estų.Gal Belgų,bet gal tiesiog J.Blunt'ą pasileisčiau..

Atsakyti
Rutonė
2010 m. gegužės 26 d. 00:43:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Balkanai kaip visada.... Man irgi Belgas patiko, visa kita.... Islandija "pajamė" tik pavarde. Tokios standartinės eurovizinės baladės kažkam dar įdomios? Na, bent balsas man visai "suėjo", visa kita... NUO-BO-DU. Standartas. Jau dabar beveik nė vienos neprisimenu. ir to ŠOU irgi nebuvo.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Colours Of Bubbles Colours Of Bubbles
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 192
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 96637