Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2021 m. spalio 31 d. 23:05:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Teko vėl vėlinių išvakarėse klausyt ghostyno, tai geriausias šiam laikotarpiui albumas, puikiausiai grojantis prie žvakių šviesos 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Silentist
2019 m. spalio 23 d. 17:05:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vat naujas albumas tai nenuvyle. Mėgau daina Push The Sky Away, tai tikėjausi, kad naujasis albumas bus kazkur ta transcendentine linkme. Patiko paskutine daina Hollywood, patiko tituline. Patiko dainų tekstai, Warren Ellis muzika (mušamųjų ir bosisto nelabai yra naujajame albume, vien atmosferine muzika, elegijos). Labai geras stilius, tinka prie žvakių, per Velinės, lietuviškiausias metu albumas, reikės kartoti ir kartoti. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
eqliux
2010 m. rugsėjo 22 d. 12:49:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visi šiandien išgeriam už šitą Nicką, šitą Cave'ą ir taip pažymim jo gimimo dieną su!

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
kaktooz
2007 m. lapkričio 16 d. 12:04:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai pati savo zhodzhiams prieshtarauji lietau tu rytekazhkada rashei kad lietuva tai ojojoj sulyginus su latvija o db pati uzhsiparinai su savo zhodzhiais tai nervas jama

____________________
rap is cool,punk's not dead!
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. lapkričio 15 d. 18:17:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na aš pritariu katooz. bet gal kadanors

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. lapkričio 15 d. 17:53:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktooz rašė:
o kas sake kad visi muzikantai kurie atvazhiuoja i latvija atvazhiuoja ir pas mus?
Parašyk bent kartą ką nors protingiau,nes jau atsibodai...

Atsakyti
kaktooz
2007 m. lapkričio 15 d. 17:23:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas sake kad visi muzikantai kurie atvazhiuoja i latvija atvazhiuoja ir pas mus?

____________________
rap is cool,punk's not dead!
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. lapkričio 15 d. 16:40:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkodėl Cave'as grojo Latvijoj,o lietuvoj ne.Turbūt dėl to,kad lietuvoje mažai žmonių ''įkerta'' gerą muziką.[tokią kurią kuria Cave'as]

Atsakyti
DeStRoY
2007 m. lapkričio 15 d. 13:09:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano nuomone dideles pagarbos vertas zmogus...uz savo draba kuryba ir asmenybe.....

____________________
......ismokit zmones savo poelgius pasisakymus argumentuoti....o ne tusciai nezinia uz ka dalinti zodziu..nuvalkiojant ju prasme...ir svarba ... padarydami juos per niekingus vartoti....
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. spalio 26 d. 18:30:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dėl naujo albumo tai tokssavotiškas ir man patinka bet yra ir geresniū beje jei paklausytume pirmu Tom waits albumus kokius 4, manau jog jie tikrai tiktų į vieną kategoriją su Caveu Manau dėl to nuolatos ir tapatinami šie du muzikantai

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
hip-hop_daughter
2007 m. spalio 26 d. 16:37:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai patinka dar kasetę turiu, matomai tėtis klausėsi mm. "Murder Ballads" įstrigęs albumas. Nežinau, kažkaip

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
eqliux
2007 m. spalio 25 d. 17:50:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teisybe, kad su Waitsu jo lygint lyg ir nereiketu, stiliai, nuotaika lyg ir skirtingi, bet nemanau, kad kas imtu tvirtinti, kad i viena playlista sumesti kartu jie netinka ir pjaunasi. Skirtinga muzika, bet dazniausiai nutinka taip, kad jei zmogus klauso vieno, klauso ir kito (cia as is savo nedideles asmenines patirties )

beje, kaip jums naujas Cave'o projektas Grinderman?
mane asmeniskai veza No Pussy Blues ir Electric Alice/Grinderman.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. spalio 12 d. 21:03:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Netrukus po paskutinio savo komentaro susigraibiau Nick Cave visus albumus ir ja uvirš metų miegaujuosi jais, ir tai tikrai nuostabi muzika. Pritariu jog nuo Tom Waits tikrai skiriasi.
Tačiau, kaip tik Silentist minėta daina "Mercy Seat" man labiausiai primena Tom Waits

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Tremor_Christ
2006 m. liepos 1 d. 05:12:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
esam, eina

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Silentist
2006 m. birželio 30 d. 22:33:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niko Keivo muzika primena T.Waits ir L.Cohen tik iš dalies. Jų dainų tekstai, poezija, visa kita, liečia egzistencinius klausimus. Tačiau N.Cave su T.Waits muzika nedrįsčiau lyginti jokiam periode. Nickas su Blixa groja arčiau goth-rock, dark-wave, tačiau ne tai. O Tom Waits groja senu stilium, dažnai fortepionu, blues-rock, tamsų avangardą bet nepanašus į goth kaip Bad Seeds ar Birthday Party. Gal esat girdėję dainą "Mercy Seat", šiurpas eina.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. balandžio 21 d. 19:40:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje gal kas klp turi visa Nick cave ir The Bad Seeds diskografija jeigu ka net pamokeciau siek tiek parasykit i PM

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Public_Service
2006 m. balandžio 18 d. 21:07:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip negaliu paskayti,kad galiu pasigirti didelia šio atlikėjo įrašų kolekcija,tačiau iš esmės jis man labai patinka.
Vokalas įdomus, muzika - taip pat. Nežinau mandrų žodžių,kaip čia išsireiškus,neskiatant tiek,kad Patinka.

____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. balandžio 18 d. 16:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ideali muzika ir dainos...tai kazkas pasakisko ...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
vidgaile25
2006 m. kovo 15 d. 14:16:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sleeper rašė:
O galima paklaust prie ko čia T. Waits'as? Jeigu čia taip bandai mane įtikinti tariamu jo ir The Birthday Party muzikos panašumu, galėtum bent kokių įtikinamų argumentų pateikti. Waits'as groja kažkokį avantgardinį tamsų bliuzą. So what? Birthday Party grojo kardinaliai kitokią muziką ir panašumo jokio aš nematau.
O tokie argumentai, kaip kad pastarasis su Tomu Waitsu tai man net šypseną kelia. Galėčiau ir aš tokiam stiliui parašyt ką nors tokio, kaip pvz. "tai ką, tamstai gal ir kokie New Model Army bliuzą groja?" Dar, be abejo, naglai pridėti kelis (arba kelioliką) klaustukų, taip užtvirtinant savo žodžius ir parodant savo neabejotiną teisumą beigi visų kitų bukumą. Šaunumėlis.

Man gaila kad nesupratai mano sarkazmo…ir atsipasau jei ka izeidziau.
Ir jei jau pradejai polemica del panasumu a stai tu panasumu tikrai matau ir jei paklausytum “Captain Beefheart”pamtytum kad tiek “Tom waits” tiek” Nick cave “saknys yra sios grupes musicoj” .
Ir kalbant generaliskai apie muzikos styliu pavadinimus.Tai kas pagal tave yra” post-punk”.pagal mane.gali buti”dark wave”(“birthday party”).Bet galu gale tai tik zodziai ,musicos styliu pavad,.so what? Ir jei galiu sau tai leisti tau noreciau pasiulyti paklausyti grupe “Pere ubu” (album,”Modern dance”)ir tuo paciu gryztant prie musicos styliu pavad,.jie yra tarp”post-punk” ir “new –wave”.



____________________
ertgrhgdfgvxv
Atsakyti
Sleeper
2006 m. kovo 14 d. 17:54:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O galima paklaust prie ko čia T. Waits'as? Jeigu čia taip bandai mane įtikinti tariamu jo ir The Birthday Party muzikos panašumu, galėtum bent kokių įtikinamų argumentų pateikti. Waits'as groja kažkokį avantgardinį tamsų bliuzą. So what? Birthday Party grojo kardinaliai kitokią muziką ir panašumo jokio aš nematau.
O tokie argumentai, kaip kad pastarasis su Tomu Waitsu tai man net šypseną kelia. Galėčiau ir aš tokiam stiliui parašyt ką nors tokio, kaip pvz. "tai ką, tamstai gal ir kokie New Model Army bliuzą groja?" Dar, be abejo, naglai pridėti kelis (arba kelioliką) klaustukų, taip užtvirtinant savo žodžius ir parodant savo neabejotiną teisumą beigi visų kitų bukumą. Šaunumėlis.

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Archive Archive
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1260
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 203332