Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Muzikinės kūrybos konkursas Music.lt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Sahja
2012 m. vasario 27 d. 17:17:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

{#}sakykim būtų ,tik kūrėjų balai,jie išrikiuotų savo geriausius,o daugiausia balų gavęs laimėtų,ir antra būtų visų kitų balsavimo lentelė,paprastais balsais...

Pvz; DALYVAUJA 6 dalyviai,jie vertina ir save paskutinėj vietoj įvertina 1 balu,toliau kas patiko blogiausiai,vertina 2 balais,o pirmą vietą įvertina jau 6 balais,ir taip visi šeši...


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
justasjuskevicius
2012 m. vasario 27 d. 17:09:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal visai ir nieko ideja{#},butu visai idomu.


Atsakyti
aurimaz
2010 m. rugpjūčio 29 d. 18:36:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na taip, bet niekas gi nekliudo burtis į komandas

____________________
Kaka-riekū
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2010 m. rugpjūčio 29 d. 16:32:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip pats talpinantis muziką čia visai sutinku su šio konkurso idėja, bet labai reikėtų išrušiuoti kandidatus. Vieni juk gali kurti profesionaliai, kiti - mėgėjiškai

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti

2010 m. rugpjūčio 29 d. 13:14:37 2010-08-29 13:28:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gera idėja.

Atsakyti
aurimaz
2010 m. rugpjūčio 29 d. 13:02:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveiki.
Pastebėjau, kad dauguma žmogelių, talpinančių čionai savo kūrybos Mp3 darbus tiesiog pasyviai "verda" savo sultyse. Na, yra toks nedidukas vietinis puodas, kur sukritę kunkuliuoja 8-9 asmenys. Ateina keli tie patys snukeliai, pakomentuoja, susideda saviems gerus balus, išsišokėliams - prastesnius, tada vėl viskas aprimsta iki kapinių lygio.
Pamaniau - o gal galėtume suorganizuoti kokį konkursėlį? Griežtai savos kūrybos, stilių parinktų administracija ar koks nors sugalvotas mechanizmas, ar balsavimas, nežinau... Nugalėtoją apspręstų vertinimai iki tam tikros datos. Būtų gerai koks nors prizinis fondas (taškais, virtualiais medaliais, dar kažkuo - kad nebūtų viskas tik dėl tuščios vietos) Tuo pačiu būtų nušauti keli zuikiai - kūrybingi žmogeliukai rimtai pasitemptų ir papildytų kolekciją geresniais ar net visai gerais kūriniais. Tuo pačiu skyrelis labiau taptų matomas, lankomas. Galbūt atsirastų daugiau norinčių kurti įvairesnę muziką, nes dabar madoje - bumčikai ir visokie trancai. Net mane užkrėtė, zaraza...
Nežinau, kaip administracija organizuoja reklamą - būtų gi ir baneriais galima pasinaudoti panašiam konkursui. Susitari su kokiu knygynu, kad juos pareklamuosi už porą knygų, o tas knygas - priziniam fondui. Žodžiu, yra tų idėjų gyvybei įlieti. Reikia tik rankų klyne nelaikyti be darbo.
Ką manot?

____________________
Kaka-riekū
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eagle Eye Cherry Eagle Eye Cherry
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 163
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 440309