Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2015 m. gegužės 29 d. 02:24:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai aš ir sakau - arba aš ko nors nesuprantu - depešai turėjo įvairių laikotarpių, stiliai, sakyčiau, skiriai netgi labai stipriai, bet depešai yra depešai, su niekuo jų vis tiek nesupainiosi - ar 80s, ar 90s, 00s, ar 10s. Ir ta ankstyvoji Hurts kūryba mane tuo ir patraukė, kad kažkuo panašiai į 80s skambėjo. Kylie niekada nebuvo tarp mano mėgiamiausių, bet kelios dainos visai susiklauso. Reikės dabar imt ir pasidomėt, kas prie jų nagus prikišo. Va ta likusi dalis, kuri nekabina, matyt, ir bus panaši. Na mano ausims šioje dainoje bene didžiausia blogybė yra tas (netgi pasakyčiau nemalonus) moteriškas vokalas. Be jo būtų jau geriau. Kaip ir minėjau, tikiuosi, tikiuosi, kad likęs albumas - tikrai geresnis, nes šioji daina - didelis žingsnis, deja, atgal. Bet ko stebėtis - muzikantams greičiausiai reikia taikytis prie masių (skonio, išsilavinimo, protinių pajėgumų). Išdrįsiu  taip:

arba taip

The evolution of philosophy


Atsakyti
Blissful
2015 m. gegužės 29 d. 00:01:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Absurdiška šitą kvailą kūrinį lyginti su DM, ankstesnę kūrybą gal ir būtų galima, bet šito "šedevro" tai tikrai ne, o į Minogue dabartinį repertuarą tikrai panašu. Ir aš nusivyliau, kažkaip Hurts anksčiau buvo daug originalesni ir savitesni, o dabar gali būti, kad taps viena tų komercinių šiuolaikinių grupių, orientuotų į mases. Ir ne veltui, Rutone, nepameni, ką tau ši daina primena, nes tai vienas tų vienodų kūrinių, kuriuos visokie avicii ir guettos iškepa per 5 minutes ir tampa didžiausiais "hitais". Primityvi melodija + visokie yeayea, tiutiutiu + lėkštas tekstas, ko daugiau reikia :)

 


____________________
Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip – Winston Churchill
Atsakyti
Rutonė
2015 m. gegužės 28 d. 23:21:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Depešai? Kylie? Aš kažką ne taip perskaičiau ar ne taip suprantu? Negirdžiu nė vieno. Jei ir primena ką, tai nepasakysiu, ką, nes tokių neklausydavau daugiau nei vieną kartą - pirmą ir paskutinį, tai ir nei vardų, pavardžių ar pavadinimų neprisimenu. Gaila, iš Hurts tikėjausi gerokai daugiau. Gal kitos dainos bus stipresnės nei ši?


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. gegužės 28 d. 18:28:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinia pradžiugino, o reikalas nuvylė.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
UtenaitisLT
2015 m. gegužės 28 d. 18:28:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriau būtų negrįžia.


____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
Atsakyti
Isa
2015 m. gegužės 28 d. 17:35:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

wt* was that?


Atsakyti
Konditerijus
2015 m. gegužės 28 d. 17:14:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, kokį š.. prastūminėja, matyt užmigo ant laurų. 


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rokas Baškys Rokas Baškys
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1442
  Iš viso užsiregistravę: 73348
  Naujausias narys: ohvnatgulo
  Šiandien apsilankė: 356970