Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paulius Širvys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
peteliske2
2011 m. sausio 3 d. 22:15:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1978 metų „Poezijos pavasaryje“ gavau Pauliaus Širvio autografą, labai branginu jį.

Atsakyti
brigit
2010 m. lapkričio 1 d. 18:54:15 2010-11-01 18:57:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paulius Širvys manau yra pats geriausias poetas jo kuryba tokia paprasta, miela , nuosirdi. Jo eilės tiesiok nuostabios man labai patinka jo kuryba

Atsakyti
brigit
2010 m. lapkričio 1 d. 18:54:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paulius Širvys manau yara pats geriausias poetas jo kuryba tokia paprasta, miela , nuosirdi. Jo

Atsakyti
allma
2010 m. rugsėjo 21 d. 20:35:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man pats geriausias poetas,miela skaityt jo kuryba Kai nakti menuo nardo Tarp tukstanciu zvaigzdziu, Neklauskit meiles vardo- Jai tukstanciai vardu...

Atsakyti
velniux
2010 m. rugsėjo 20 d. 18:20:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausias poetas is visu, kuriu kuryba teko kada nors skaityti. Mano nuomone, jam neprilygsta nei S.Neris, nei Binkis, nei Marcinkevicius, nei netgi Maironis, nei kiti. Sirvio eilerasciai tikrai nuostabus.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
velniux
2010 m. rugsėjo 20 d. 18:20:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausias poetas is visu, kuriu kuryba teko kada nors skaityti. Mano nuomone, jam neprilygsta nei S.Neris, nei Binkis, nei Marcinkevicius, nei netgi Maironis, nei kiti. Sirvio eilerasciai tikrai nuostabus.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Corvus
2010 m. rugsėjo 19 d. 22:35:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka man jis.

____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
Atsakyti
Aušra
2006 m. liepos 13 d. 13:56:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano mėgstamiausias poetas....

____________________
(_/) (O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him dominate the world!
Atsakyti
Mexeny
2006 m. balandžio 21 d. 17:44:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nežianu ar kas girdėjote, bet labai savotiška istorija pomirtinė Širvio. Jo artimieji ant kapo, jojo garbei, norėjo pasodinti berža, bet kapinių valdžia neleido. Tai draugai po berods pusantrų metų (tiksliai nežinau) ant jo kapo pasodino naktį beržą.
Taip nieks ir nenukirto.

____________________
Išeikit Didvyriai. Scena Jau Niaukiasi.
Atsakyti
enigmatic
2006 m. balandžio 21 d. 16:59:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rocky rašė:
enigmatic rašė:
rocky rašė:
na, visai man patinka. kaip ten rashe" Ash berzas. lietuvishkas berzas"

Aha, mes neseniai šitą skaitėme per literatūros seminaro paskaitą.
Šiaip jis absoliutus šyza.O kur nebus,gerdamas nesveikai kelias savaites, keliu dienų pertrauka ir vėl į trasą.Kiek žinau, Širvio visi perliukai gimė jam esant geroje stadijoje. Įkvėpimas tik tuomet plankydavo,kaip sakant. Bet aš tikrai neironizuoju. Įdomus, vertas dėmesio žmogus,o ypač jokūryba. Tik va, kad gaugelyje eilėraščių labai jau sunku tą esmę ar prasmę įžiūrėti...

pastėbėjau, kad daugumai poetų genialios mintys ateidavo fazėj na kad ir Radauskui, jau nekalbant apie Erlicką

Tai kad ponas Radauskas bent jau šiokas tokias pertraukas, kiek žinau, darydavo...

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
rocky
2006 m. balandžio 16 d. 14:14:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic rašė:
rocky rašė:
na, visai man patinka. kaip ten rashe" Ash berzas. lietuvishkas berzas"

*pastebėjau*

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
rocky
2006 m. balandžio 16 d. 14:13:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic rašė:
rocky rašė:
na, visai man patinka. kaip ten rashe" Ash berzas. lietuvishkas berzas"

Aha, mes neseniai šitą skaitėme per literatūros seminaro paskaitą.
Šiaip jis absoliutus šyza.O kur nebus,gerdamas nesveikai kelias savaites, keliu dienų pertrauka ir vėl į trasą.Kiek žinau, Širvio visi perliukai gimė jam esant geroje stadijoje. Įkvėpimas tik tuomet plankydavo,kaip sakant. Bet aš tikrai neironizuoju. Įdomus, vertas dėmesio žmogus,o ypač jokūryba. Tik va, kad gaugelyje eilėraščių labai jau sunku tą esmę ar prasmę įžiūrėti...

pastėbėjau, kad daugumai poetų genialios mintys ateidavo fazėj na kad ir Radauskui, jau nekalbant apie Erlicką

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
princine
2006 m. balandžio 14 d. 15:26:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neblogas poetas, tikrai..

Atsakyti
enigmatic
2006 m. balandžio 14 d. 14:50:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rocky rašė:
na, visai man patinka. kaip ten rashe" Ash berzas. lietuvishkas berzas"

Aha, mes neseniai šitą skaitėme per literatūros seminaro paskaitą.
Šiaip jis absoliutus šyza.O kur nebus,gerdamas nesveikai kelias savaites, keliu dienų pertrauka ir vėl į trasą.Kiek žinau, Širvio visi perliukai gimė jam esant geroje stadijoje. Įkvėpimas tik tuomet plankydavo,kaip sakant. Bet aš tikrai neironizuoju. Įdomus, vertas dėmesio žmogus,o ypač jokūryba. Tik va, kad gaugelyje eilėraščių labai jau sunku tą esmę ar prasmę įžiūrėti...

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
rocky
2005 m. birželio 19 d. 15:26:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na, visai man patinka. kaip ten rashe" Ash berzas. lietuvishkas berzas"

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
hole
2005 m. birželio 9 d. 15:43:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tiesą sakant, niekuomet į Pauliaus Širvio kūrybą per daug nesigilinau, nes manęs netraukia tokio stiliaus poezija. Kas dėl minties gilumo-visiškai sutinku. Tačiau man,dievinančiai Aido Marčėno kūrybą, tai nėra visiškai sava.

Atsakyti
something_spesha
2005 m. birželio 9 d. 15:38:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
deja jo mintys kiek priestarauja manosioms..tad sio rasytojo nepriskiriu prie megstamiausio.. literatura man be galo svarbu, bet lietuviu kuryba man ne itin patinka... dauguma kuriniu persmelkti ilgesio, skausmo... man patinka J.Ivanauskaite, S.Nėris, Šatrijos Ragana

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
melancholija
2005 m. birželio 9 d. 06:02:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvo obelys ruzavos ruzavos,
Raudo zeme gaisais vakariniais...

O mes ejome ejome ejome
Su milinem pilkom nulingavom
Paciame obelu suzydejime
Paciame prazydejime savo...

ech... Jis nuostabus

____________________
I want more than I am
Atsakyti
eglermknt
2005 m. gegužės 1 d. 12:39:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinau siaip tai jis man patinka. . . nu jo mintys gilios tokios . . bet man geriausias lietuviu poetas vistiek visada bus henrikas radauskas

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
_aaJJaa_
2005 m. balandžio 30 d. 07:19:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip, talentas...man ypac patiko jo "Kai Brendu Naktimi"

as nevertas
svelniu
tavo zodziu
nei to ezero,
pilno zvaigzdziu.

as -
toks vienas.
velnioniskai
vienas...

nuostabus poetas, nuostabus eilerastis, o pati mintis....neapsakoma

____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Leprous Leprous
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1052
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 157111