Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paskutinis matytas filmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ... 247
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2016 m. lapkričio 19 d. 17:52:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastaruoju metu užėjęs filmų žiūrėjimo įkarštis, taigi šiandien bus net 4.

The Loveless (1981)

Su Willem Dafoe. Atradau šitą per youtube netyčia. Kažkas vadina klasikiniu filmu, gal ir taip. bet manęs ta klasika nesužavėjo šį kartą. Koncepcija pasirodė įdomi, bet filmo išpildymas nuvylė. Yra geresnių filmų iš tos eros, mano manymu. 5/10

Gypsy 83 (2001)

O žmogau, šitas meno kūrinys įeis į mano asmeninę kolekciją. Apžavėjo filmas, gal dėl asmenių priežasčių, veikėjų pajutimo, geros vaidybos ir puikiai išreikštos gotiškos dvasios. 9/10

Heathers (1988)

Gan populiarus ir gerai vertinamas žmonių filmas, bet tikriausiai tik dėl pagrindinių aktorių, kas visai suprantama, nes jie yra Winona Ryder ir Christian Slater. Ir atliko savo roles nepriekaištingai. Bet deja, siužetas pernelyg amerikietiškai absurdiškas ir negaliu pasakyt, kad moku taip lengvai toleruoti tą amerikietišką humorą. 6/10

My First Mister (2001)

Šitas iš idėjos tikrai puikus, idėja verta 10, bet vėlgi, išpildymas nepatiko. Tiksliau, ne viskas jame patiko. Na pagrindinė veikėja buvo šauni, o galiausiai ir moralas puikus gale, tačiau pernelyg gal keisti man tie santykiai pasirodė, ne idėjine prasme, o psichologine gal daugiau. 7/10


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2016 m. lapkričio 19 d. 13:14:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vakar televizija rodė du filmus, kurių laukiau

David Fincher: Zodiac (2007)

patiko labiau nei Panic Room ir Social Network, bet mažiau už Seven, Benjamin Button ir Fight Club iš šio stulbinamai gero režisieriaus. visumoj gal 8,5/10

ir

Ridley Scott: Prometheus (2012)

mažiau patiko, nors irgi puikus režisierius,

filmas iš vienos pusės primena Babylon-5, iš kitos - to paties režisieriaus Alien, norėčiau kada prisiversti ir pilnai pažiūrėti Martian'2015, visumoj geras sci-fi, tik bėda ta, kad paprastus detektyvus labiau mėgstu, nei užsuktą fantastiką, taigi šiam gana užtęstam filmui skirčiau 6,5/10


____________________
Мы свое призванье не забудем. cмех и радость мы приносим людям. Нам дворцов заманчивые своды Не заменят никогда свободы (славяне давайте жить дружно)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. lapkričio 7 d. 12:07:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Eliziejus (2013)

6,5/10 - už idėjas ir prašmatnumą..

Elysium


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. lapkričio 5 d. 12:52:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

12 beždžionių (1995)

12 Monkeys

trileris iš didžiosios T. taip thrilina, kad net reikia išgert varerijono. Brado Pitto vaidmuo labai gerai išpildytas, kas verčia vėl pamilti jį kaip gerą aktorių. apie keliones laiku esu daugiausiai matęs ramių filmų arba komedijų, bet tokio tipo trilerio niekada dar nemačiau nk panašaus.

7,5/10


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Silentist
2016 m. lapkričio 4 d. 12:22:42 2016-11-04 12:23:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Laumes Vaikas (2008)

clint eastwood: changeling 5/10

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „clint eastwood changeling allmovie“


____________________
Мы свое призванье не забудем. cмех и радость мы приносим людям. Нам дворцов заманчивые своды Не заменят никогда свободы (славяне давайте жить дружно)
Atsakyti
ep
2016 m. spalio 21 d. 21:14:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
(1973)  Westworld - 8/10

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
4Blackberry
2016 m. spalio 21 d. 20:06:39 2016-10-21 20:13:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Seven Psychopaths (2012)

Filmą žiūrėjau grynai dėl to, kad pavadinimas patraukė ir dėl kai kurių aktorių. Dabar galvoju, kad greičiausiai jau anksčiau buvau jį mačius... Na filmas tiesiog ne mano, asmeninių simpatijų 0. Ir plotas pasirodė pernelyg chaotiškas bei painus, koncepcija filmo nepatraukė. Tačiau dėl kelių gerų aktorių vaidybos galiu vertinti 6/10

The Art of Getting By (2011)

Apie paauglius. Šitą apibūdinčiau tiesiog "žiūrimu", bet nieko labai ypatingo. Na pagrindinis aktorius iš "August Rush" gan gerai atliko savo rolę, bet vis neapleido jausmas, kad kažkas ne taip. Patiko, kad su menais susiję daug, kas man asmeniškai svarbu. Bet deja, nieko ypatingo. 6/10

Sing Street (2016)

Šitą rekomenduoju visiems. Alternatyviam jaunimui tikrai patiks, o vyresnieji pažiūrėję turėtų prisiminti jaunystės laikus. Apie 80-ųjų muzikos erą, daug geros muzikos iš to laikotarpio. Kai išgirdau The Cure garso takelyje mano širdis iš karto susilydė. Labai gerą vidinį simpatijos progresą patyriau - kuo toliau, tuo geresnis filmas darėsi, pabaiga liko viena isimintiniausių apskritai, labai maloniai nustebino. Turbūt bus vienas mėgiamiausių 2016 filmų. Visko jame, ir dramos, ir komedijos, ir apskritai, truputi deep, kalbant žmonių santykių tema. Universalus filmas, kaip ir aš, tai iš to ir simpatijos. Na ir aktoriai buvo tiesiog nepakartojami. Žodžiu, visi pažiūrėkit. 9/10


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
green_moon
2016 m. rugsėjo 5 d. 10:40:08 2016-09-05 10:41:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Maria Full of Grace (2004)

Vienas geresniu mano matytu tokios temos. man kaip ir kiekvienai merginai/moteriai, be abejo, tokia istorija yra skaudziai ziurima ekrane, ne delto, kad isgyventa, bet todel, kad visokie what ifs galvon kisasi. vis pagalvoju, kokios stiprios yra moterys vistik. nezeminant vyru ar ju ego ar ko, tiesiog, vertintant tikras gyvenimo situacijas, matytas, nebtuinai isgalvotas, as lenkiuosi pries istvermia ir ju valia. kiek tie silpni peciai pakelia, ir, neretai, atrodo visa pasauli nesa. nesiskusdamos.

Labai stiprus ir tikras filmas. pasakoja apie poziuri ir uzdara mastyma I jaunu zmoniugyvenimus, ypac skurdziose salyse. Istorija yra paremta tikrais ivykiais ir skaiciau kazkur, kad realybe buvo baisesne nei filmas pasakoja. sunku isivaizduoti. Labai gerai parasytas, gerai pastatytas, suvaidintas. Galvoju, vertinamas per kuklus. 9/10


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Silentist
2016 m. rugsėjo 4 d. 14:54:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Laukinės atostogos (Spring Breakers)

5/10, jaunatviškas filmas, kažkiek primenantis šiuolaikinio pastatymo Dž.Keruako "Kelyje" pagrindinius štrichus. ironizuojanti kriminalinė komedija, pilna erotikos, kurioje vaidina paauglių filmų žvaigždės iš DISNEY films, visai kitame amplua.+Skrillex muzika

vakar per LNK įsijungiau, tai traugė pradėjo priekaištauti, kas čia per nesąmonės??? plikos šiknos

__

LNK puslapyje radau tokį filmo aprašymą:


 

2012 m. JAV. Kriminalinė drama. Rež. Harmony Korine. Vaid.: Vanessa Anne Hudgens, Selena Gomez, Ashley Benson. Reitingas: N-14 Ši kriminalinė komedija - vienas mėgstamiausių kino korifėjaus Quentino Tarantino filmų. Juostoje nusifilmavo „Žmogaus voro“ žvaigždė Jamesas Franco ir paauglių dievaitė Selena Gomez. Jų herojai sukiojasi nuodėmingame Majamyje, kur keturios karštos koledžo panelės suplanuoja atostogas. Panelės ryžtasi apiplėšti greito maisto užkandinę, kad turėtų pinigų siautulingoms laukinėms atostogoms. Deja, vakarėliui įsismarkavus, pusnuogės apsvaigusios merginos areštuojamos ir pristatomos į teismo salę. Čia merginos krinta į akį turtuoliui reperiui, kuris sumoka užstatą. Paleistos iš teismo salės, merginos akimirksniu susižavi turtinguoju reperiu ir pasiduoda jo vilionėms. Tačiau reperis turi slaptą sumanymą. Ar panelės ištrūks iš pavojingo žaidimo spąstų?


 

juokingiausia filmo vieta - rojaliu atliekama "dieviško angelo" Britney Spears daina pajūry su rausvų+ginkluotų fanių šokiu ir dideliu patosu.


____________________
Мы свое призванье не забудем. cмех и радость мы приносим людям. Нам дворцов заманчивые своды Не заменят никогда свободы (славяне давайте жить дружно)
Atsakyti
ep
2016 m. rugsėjo 4 d. 09:23:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Southbound (2015)

6/10

Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее (2016)

7/10

 

The Bronze (2015)

7/10

neatpazinau M. Rauch (is TBBT)

vertas demesio bent jau del vienos scenos :D

https://i80.fastpic.ru/big/2016/0807/30/0b37d784f2f91fbb1e3e7dbafb3b5f30.png

ne, istikruju idomus filmas :)

 

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2016 m. rugsėjo 1 d. 21:47:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Strangerland (2015)

N. Kidman

7/10

 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
green_moon
2016 m. rugpjūčio 30 d. 12:16:28 2016-08-30 12:18:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Captain America: The First Avenger (2011)

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Captain America: Civil War (2016)

Nuuu paciai bizki juokingas sarasas sikarta. Nesu superheroju/marvel didele fane, o ir kapitonas amerika, toks keistas pasirinkimas. tai cia dar visi trys per viena diena. Nesiteisinsiu, tik pasakysiu kodel - paziurejau naujausia pirma, ir tada supratau kad praleidau esmines istorijos dalis, del kuriu kaikuriuos dalykus turejau 'speti', as in priezastis kodel kazkas atsitiko. Tai as kaip Sheldono Cooperio pasiekeja (pasididziuodama) negalejau tiesiog praskipinti kitu daliu, tai paziurejau ir tas, o kas beliko. ha. patiko. dabar galvoju gal ir avengers visas dalis paziureti, poto kokius x-menus saut. Thoro nuotykius, kas ten dar? iron man! ne nu o jei rimtai, man patinka didelio biudzeto filmai panasiai kaip ir mazo. zinoma, del labai skirting priezasciu. mazo biudzeto kinas dazniausiai buna vezamas minties, jie tikrumo skoni turi labia stipru, nematyti negirdeti, is idejos tsakant, tai jauti ta meile kinui is krueju, kas labia svarbu, kokia meno saka tai bebutu ane? Dideli blockbusteriai, kita vertus, na...DIDELI. daug specialiuju afektu, iki skausmo pazistamu veidu. mazai rizikos, kad bus blogas. (kas su art movies tai taip nu fifty fifty, ant ko 'uzsoksi') patinka akd pastatyti buna, dazniausiai, remiantis kazkokia populiaria istorija, tai nusivylimas nebent buna tame, kad tikejaisi kitko, arba tavo asmenine vizija nesutapo su rezisieriaus, bet kad filmo kkybe bus gera, tai esi praktiskai garantuotas. Zo, visi trys kapitono amerikos (su pagarba) filmai tokie ir buvo. dideli ir kokybiski. Norejau rasyti, rekomenduoju jei...bet turbot net neverta, nes dauguma jau ir taip mate. rasau 8.


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
ep
2016 m. rugpjūčio 25 d. 18:02:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Cell (2016)

labai blogas filmas, net as, zmogus padidintos tolerancijos siaubo zanrui, sakau blogas filmas.

su visa pagarba S. L. Jacksonui, S. Kingui. Kingas apskritai nemoka adaptuoti savo kuryba. romanas nebuvo blogas, neieitu i desimtuka geriausiu, bet skaityti buvo pakankamai idomu. ekranizacija bloga, nesitikejau daug, ypac pamacius imdb reitinga 4.4... bet ir jis, retas atvejis, mano akim yra uzkeltas.

 

4/10


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
green_moon
2016 m. rugpjūčio 25 d. 09:38:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geri filmai man kaip savotiska terapija. Mano psichoterapeutas. Tai kai kazkas ant sirdies guli ir smegenis labai spaudzia, isijungiu gera sena filma ir bent porai valandu atsiriboju. ha. cia taip as isivaizduoju koks alkoholikas teisina savo potrauki buteliui. nu kiekvienam savo:

 

Simple Men (1992)

wow, gerai, ziurekit - daug filmu man patinka, daug ne. kaip ir visi turiu galvoj kazkoki sarasa, standartini, kad kai kas paklausia kokie mano megstamiausi, ispyskinu greitai, daug negalvodama. seniai jis neliestas, nes, mano galva, tie kas jau ten, nuu auksciau kazin ar kas gali buti. Simple men isipaise I desimtuka. taip va lengvai ir be dideliu pastangu. Genialus dialogai, viskas taip paprastai kazkaip susiklijavo. vienas tu, kur prasidejus jau liudna, nes zinai kad pasibaigs. Galvoju, Hartleys pats geriausias, is visu mano matytu (FYI nemazai jau yra teke, cia for reference, kad ne is oro tokius pareiskimus laidau). Kiekviena filmo detale, mano akim, tobulai ispildyta ir iki galo. kiekvienas juokas turi savo laika ir vieta. Veiksmo judejimas, ir pati istorijos kryptis tokia naturali. Ir, nors as neeksperte filmografijos techniku, bet net pateikimas, pats 'remelis' irgi kazkoks savoootiskas. viskas dera. viskas kur turi buti. nenormaaaliai geras filmas! jau laukiu kai kam nors galesiu parodyti. ne todel kad pasidalinti geru atradimu, bet kad pati dar karta paziuret galeciau! 10

 

Kafka (1991)

Kafka kafka kafka. Kas esat bent kiek susipazine su juo kaipo rasytoju, nensutebsit, kai pasakysiu, kad filmas nezmoniskai keistas. Ryyskiai pastatytas remiantis jo kuryba. Tai filmas toks ir yra. Kafka. hence pavadinima. Ne, ci ane kazkurios jo knygu ekranizacija, turbut, jo rasymo pastatymas? net nezinau kaip issireiksti. atrodo kad cia jis pats raso sita filma, ala nauja savo novele. Kaip ir iki siol isleistos, taip ir sita yra perpildyta nesusipratimu, paranojos, mistikos, chaoso, savo galvoje (aka veikeju) susikurtu konspiraciniu ideju. dievai. jei nezinociau geriau, galvociau, kad pats jis cia viska ir rezisavo! koks nezmoniskas panasumas. fantaaastiskas filmas. be jokiu specialiu efektu, akis ant kaktos isokti vercianciu scenu, priesingai - gana paprastas, ramus, kaip ir visa ka iki siol jo skaitete, vercia neramiai judeti kedej, atrodo apkrecia liga, kurios pavadinimas ir yra jo vardas ir pavarde. nerimauji ir sutrikes ir issigandes stebi kas vyks toliau. zmones, galeciau surasytidar penkiolika paragrafu apie sita - bet reziume bus viena ir ta pati - absoliuciai vertas jusu laiko. geeeeeras iki negalejimo. 10

 


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
green_moon
2016 m. rugpjūčio 23 d. 14:20:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Layer Cake (2004)

Galvoju, kad labai nuvertintas. Visi zinome ir pasaulis myli lock stock ir snatch iki begalybes, layer cake kazkaip praslydo be liaupsiu, nors is esmes labai panasus, tiek tematiskai, tiek pateikimu, viskuo. labai gerai isipaiso I sita britu gangsteriniu filmu terpe. gal tik nera toks pilnas tu zybsinciu charakteriu ekrane, tai reikia sekti, rimciau ziureti, kad 'pagauti', atsiputus ant sofkes su popkornais nelabai iseis jau cia. komedijos irgi ne tiek daug. Asmeniskai labai patiko, ypatingai faktas, kad nematyti veidai taip gerai, mano akim, ikunyjo personazus. Na apart, Daniel craig of koz, kuris siaip jau irgi nustebino. bet cia asmeniskiau jau, bo as jo niekada pernelyg nebuvau fane. Patiko kaip istorija palengva, is tokios easyyy perejo I gana komplikuota ir sudetinga. Pabaiga absoliutiskai nuzude. geraja to zodzio prasme. nepasakosiu detaliu ir kuo, nes sugadinciau. zo, jeigu jauciat simpatija britu gangster movies tai sitas right up your sleeve tsakant. 7/10


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
ep
2016 m. rugpjūčio 15 d. 16:57:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

kaip tik sutapo su green moon :)

irgi The Nice Guys :)

man filmas patiko ir duociau panasiai 8/10 link pabaigos aplanke tokia mintis, na bet pati pabaiga buvo galinga :D ir ten kur jis ieskojo pistoleto, ir triukas su kava, ypac su kava buvo geras, tokie nesabloniski juokeliai, svezias humoras. 

Taip aktoriu duetas nuostabus, bet A. Rice cia super atradimas! 

filmas pilnas mikro juokeliu del ko ziuret ji tikrai smagu :) rekomenduoju.

9/10


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
green_moon
2016 m. rugpjūčio 15 d. 10:06:46 2016-08-15 10:09:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Nice Guys (2016)

Atvirai daug nesitikejau, jau labai seniai nemaciau naujai pastatytos geroos komedijos, kuria nuosirdziai smagu butu ziureti, kai ‘pagauni’ bajerius lengvai, nes jie ne pernelyg uzslepti, ir sypsaisi, nes jie nera tie tackiniai kur jau sureaguota atitinkimai kelis kartus gyvenime kiekvieno.

Man labai patiko tas kicas savotiskas. Ne per stiprus, todel itin tinka 7dienio popietei, bet vykstantis iki galo – kas neprailgina filmo tikrai. Aktoriai, zinoma, puikus, kas yra ziauriai osam, nes tada atsipalaiduoji absoliutiskai ir tiesiog meeeegaujiesi istorija, nesierzindamas kad kazkas kazkur durnai paziurejo/padare. Sori, man pasitaiko neretai, ypatingai naujesniuose filmuose, delko senesniu metu/eros kinas jau kuri laika mane kaip magnetas traukia. Bet cia ne apie tai. Zodziu, The nice guys labai istikruju nice ir dukra faina ir siuzetas, nors buvo vietu kur bizki su realybe mano galva kirtosi, is esmes labai neblogas. 8/10 nuuu, cia kaip sakoma: “butu pats geriausias is visu, jeigu nebutu geresniu”

 

Money Monster (2016)

Juokas cia tame, kad isijungiau kazkodel kazkaip galvodama, kad isijungiu kita filma. Turbut ne ten paspaudziau ar nu siaip stori pirstai nuslydo, nezinau kaip ir kodel, bet jeigu ne klaida, tai ko gero taip ir nebuciau sugalvojus o reikia paziuret. Nieko. Buvo vietu, ypac pradzioj kai galvoju o vau super gerai, kad isijungiau, bet realiai tai is tuscio I kiaura pilste visa laika, tai nu ai. Galvoju isgelbeti nuo presto balo tik del Clooney ir Roberts, viska ant savo peciu absoliuciai issnese, bet iki desimtuko nedatempe. Istorija simta kart jau girdeta, pabaiga irgi matyta ir regeta, eiline reziume ‘geris laimi’ ir kaip yla is maiso islenda. Nu more or less. 7/10. Normalus, kaaszinau

 


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. rugpjūčio 14 d. 13:48:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkada dėl buvusios merginos kolekcionavau indiškus filmus vien su aktoriumi Amitabh Bachchan (+ aktoriumi Dhamendra). Tokie filmai, kaip Zita ir Gita. Kitus žiūrėjau tik po kartą, o kitus net po tris. Labai širdingi filmai, graudu žiūrėti, gražios emocijos, humanizmas...


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Sahja
2016 m. rugpjūčio 14 d. 13:41:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Very Very nieko mes nepaliekame,mes juos tik atrandame,nes nuo mūsų gyvenimo priklausome ir mes patys ir mūsų visi artimi,o ir visai svetimi.

Bolyvudo filmai baigiasi ir liūdnai,dar mažai matei jų,nes tikrai daug jų yra su įvairiausiomis baigtimis,o įvairovė žavi juose  ,nors atrodo,kad jie visi vienodi,bet tai netiesa,jei lietuviai turėtų tiek filmų,nustebtumėme,kad jie visi vienodi atrodytų taippat,nes daugume kartojasi kai kas neišvengiamai.


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. rugpjūčio 14 d. 13:31:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bolivudas gausus Lietuvos k.teatruose buvo sovietiniais laikais, kai mūsų šalyje buvo cenzūruojamas holivudas. Dabar bolivudas prilygsta turkų ar meksikietiškiems serialams, ten filmuose niekada nebuna nelaimingos pabaigos, užtat ir liūdina...


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ... 247
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Soulfly Soulfly
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:28 - Silentist
Man made them happy, 'cause man made them toys
And after man make everything, everything he can
You know that man makes money, to buy other man
10:28 - Silentist
Man made the cars to take us over the road
Man made the train to carry the heavy load
Man made electric light to take us out of the dark
Man made the boat for the water, like Noah made the ark
Man thinks about our little bitty baby girls and our baby boys
18:19 - Silentist
Oi jau cia turetu padirbeti viesuju rysiu specialistai.welcome to XXI century Negi nesimato kad rusai iki mano amziaus megsta vakarietiska kultura.ta pati muzika filmai drabuziai keliones.jiems priklauso ateitis te seniai pasilaidoja po tankais o ne jie
10:54 - Silentist
Atgrozyti.ekonomiskai-neisejo. maitinant karo masina-ne.informacinis karas-ablomas.reikia ieskoti kitu budu-juk galvu yra-dvidesimt pirmas amzius!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
13:21 - Arunazz
sveiki
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 547
  Iš viso užsiregistravę: 73326
  Naujausias narys: kuqewan02
  Šiandien apsilankė: 73633