Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paskutinis matytas filmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 23456789101112 ... 247
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ep
2016 m. vasario 17 d. 16:13:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Love Object (2003) 

truputuka erotinis, truputuka siaubo, truputuka romantinis dramos trileris, zodziu visokiausiu emociju (vietomis net galima buvo nusisipsot) sukeliantis filmukas apie seksualines jauno vyro deviacijas, savotiskas meiles trikampis :)

Desmond Harrington, Mellisa Sagemiller puikus duetas ;)

neblogas filmukas

6/10 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
p_ruta_
2016 m. vasario 16 d. 13:02:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Deadpool. 9/10

Kažkaip ėjau skeptiškai nusiteikusi, maniau, kad bus visiškas kičas su mediniais ir/arba nuvalkiotais bajeriais, bet visai patiko. Aišku, būta scenų iš Tarantino serijos, bet nedaug (ačiū Dievui). Vyriškajai giminei daugiau satisfakcijos suteikiantis, bet ir moteriškės, išėjusios iš filmo, akių neišsibadė. Patiko sarkazmas ir saviironija (nežinau kiek i raidžių turi turėti šis žodis). Geras garso takelis. Negaliu pasakyti, kad nustebino Ryan Reynolds vaidyba, sakyčiau čia jo filmų miksas viename. Juodų bajerių nevangęs ir kituose filmuose (net ir romantiniuose vaidmenyse).

Patiko kažkur įmesta mintis, pasvarstymas kaip atrodytų jų pokalbis :) 


Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 13 d. 02:15:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Recruit" (2003). Mažytis nukrypimas nuo oskarų programos. Įsijungiau, tiesą sakant, dėl Gabriel Macht. Tik gaila, kad jo vaidmens ten net antraplaniu nelabai pavadinsi - iš esmės viskas sukasi aplink tris pagrindinius aktorius. Kas tikrai patiko šitam filme, tai gan įdomiai ir netikėtai išrišta pabaiga ir be abejo puiki Pacino vaidyba. Aišku, daug ir klišių apie šimtus kartų matytus šnipų žaidimus, bandymus išsiaiškinti, kam dirba tariamas šnipas, ir t.t. Bet laikas žiūrint neprailgo. 6.5/10

 

"Room" (2015). Mano nuomone, vienareikšmiškai geriausias darbas šių metų Best Picture nominacijoje. Ir nors be šabloninių niuansų čia irgi neapsieita, bet išspausta viskas ir dar daugiau. Nuostabi vaiko vaidyba, puikiai perteikiamos emocijos ir psichinės traumos. Iš mažų detalių sulipdytas labai įtaigus ir stiprus filmas. Galbūt kiek pritrūko kokio stipresnio sprendimo pabaigoje, bet, kita vertus, matyt, režisieriai ir scenaristai galvojo, kad būtent tokia atomazga geriausiai įkūnys viso filmo idėją. Vienaip ar kitaip, jau buvau pasiilgęs tokio aukšto lygio filmų. 8.5/10


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. vasario 10 d. 15:05:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Stung (2015)

nedaznai taip buna, bet mano nuomone imdb reitingas filmui bizki uzkeltas,

nedatraukia jis iki to 5/10 nei cia gerai padirbeta ant siaubo elementu nei ant komedijos, 

reziserio Benni Diezo debiutas, aktores Jessicos Cook debiutas (sitai aktorei priekaistu kaip ir neturiu), kazin kiek dar kitu cia debiutantu susirinko..., senukas Lance Henriksenas ka cia daro? pakelia filmo statusa? :))

na as kaip juodo humoro siaubo filmu veteranas galiu pasakyti, sis filmas neskirtas zanro gerbejams, na ir aplamai turbut niekam nebus idomus.

pinigu turbut nebuvo pagaileta, bet rezultatas nedziugina.

4/10 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 10 d. 01:42:17 2016-02-26 12:52:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Brooklyn" (2015). Tiesą sakant, ganėtinai keista, kad tokio pobūdžio filmas nominuotas tarp geriausiųjų, ypač turint omeny tai, kokių žanrų filmai ten dažniausiai papuldavo per paskutinius 2-3 metus. Iš pirmo žvilgsnio galima palaikyti tipiniu romantiniu filmu, su visais tradiciniais atributais: drovi mergina atvyksta į nepažįstamą kraštą, ilgisi namų, tada atsiranda vaikinas, mergina pasikeičia, viskas lyg ir nuostabu. Ir tada koks nors nedidelis plot twistas. Bet kažkaip tas toks paprastumas, labai gera vaidyba, keletas smulkių detalių (kaip kad pokalbiai su merginom, kartu plaukiančiom iš Airijos į JAV ir rolės tuose pokalbiuose) sukuria teigiamą įspūdį. Žodžiu, kol kas bene labiausiai patikęs filmas iš Best Picture nominacijos. Dar du liko. 7.5/10

 

"The Martian" (2015). Toks gan įdomiai padarytas filmas: ir mokslinių dalykų yra, ir dramos elementų, ir komedijos. Sakyčiau, visai nebloga idėja ir tikrai geras jos išpildymas. Na, nebūtų R.Scott. Gal šiek tiek antra filmo pusė buvo mažiau įdomi, nes koncentruotasi į kitus dalykus nei pirmoje pusėje. Dar gaila, kad labai mažai dėmesio skirta epilogui, tikrai galima buvo kiek daugiau išspausti iš visos tos patirties ir situacijos, daugiau parodyti emocinių niuansų (tas trūkumas turbūt viso filmo metu jaučiamas), bet apskritai tikrai laikas neprailgo - irgi vienas geresnių nominantų. 7/10


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 8 d. 19:12:10 2016-02-08 20:37:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"The Revenant" (2015). Mano galva, pakankamai rimtas žingsnis atgal po "Birdman" Innaritu filmografijoj. Birdman, nors tikrai negalėčiau pavadinti labiausiai patikusiu filmu praėjusių metų apdovanojimuose, buvo kažkas labai aukštam dvasiniam ir psichologiniam lygmeny. Čia gi tokia nei fantastinė legenda, nei labai giliai vertybinis filmas. Pasitelkti šabloniniai konfliktai, šabloniniai motyvai ir dar truputis superherojiškumo su antgamtinėm valios jėgom. Nežinau, man asmeniškai tikrai per didelis hype'as sukeltas ties šiuo filmu. di Caprio vaidyba beveik be priekaištų, bet čia kaip ir viskas. Kažkas panašaus kaip buvo su Redmayne'u praėjusiais metais. 5.5/10

 

"The Big Short" (2015). Labai daug techninės kalbos (pradžioj atrodo, kad viską supranti, bet kažkur nuo pusės filmo pagauni save, kad jau kurį laiką pametei mintį {#}), žiūrėjau angliškai, bet turiu įtarimą, kad ir lietuviškai nebūtų ką lengviau suprasti visas subtilybes. Apart to, yra keletas labai įdomių režisūrinių sprendimų, labai faini intarpai su įvairiom įžymybėm, kurios kartas nuo karto paaiškina vieną ar kitą terminą (Margot Robbie - fantastika {#}). Be abejo, panašiai kaip ir "Spotlight" - filmas biografinis ir daug meninių dalykų neįpinsi, bet, mano galva, istorijos pateikimas ir išpildymas kur kas įdomesnis. Praktiškai nedaug daugiau galima buvo iš to išspausti. Bale'o vaidyba puiki, nors ir norėjosi matyti jį kiek daugiau. 7.5/10


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. vasario 5 d. 20:23:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

 

konkreciai i tave nesikreipiau :)

 

trolinkit trolinkit nejau man gaila :D

 

dar viena rusu komedija Ch/B (2014)

(nuo zodziu chernyj/belyj) visai neblogai, kuribingai, paliko nebloga ispudi, nors siaip pagrindinis aktorius (Aleksej Chadov) nepatinka. kriminaliniu komediju gerbejams (su Rusijos aktualijom)

7/10


 

Let's be Cops (2014)

tipiska JAV komedija apie farus ;) vietomis linksma, Jake Johnson fainas komikas, kazkaip iki siol nelabai buvo matytas, Natashos Leggero personazas - :DDP

7/10


 

Siekierezada (1985) rimtesnio kino gerbejams egzistencine drama.

8/10


 

 

 


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 4 d. 00:01:49 2016-02-08 20:37:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tęsiam "Oskaro" nominantų peržiūras:

"Bridge of Spies" (2015): (APRAŠYME YRA NEDIDELIŲ SPOILERIŲ) pati pradžia, gal 10-15min. tikrai atrodė labai nuobodi, paįdomėjo tik, kai advokatą paskyrė ginti šnipą. Iš esmės visai neblogas filmas, suprantu, kad norėta daug parodyti ir taip pat, kad paremta tikrais faktais (tai labai į šoną nenuklysi), bet asmeniškai norėjosi matyti daugiau teisinių formalumų, o čia vos ne paskiria advokatą į gynybą ir po 20min trunkančių pokalbių tarp advokato ir kaltinamojo bei poros teisėjo atsikalbinėjimų jau rodomas nuosprendis. Aišku, filmas ne apie advokato darbo subtilybes teisės sferoj, bet vis tiek kažkaip norėjos, kad tam kiek daugiau dėmėsio būtų skirta. Nors gal čia mano naujos meilės "Suits" įtaka {#}. 7/10

 

"Spotlight" (2015). Filmas apie žurnalistų komandą, kuri imasi aiškintis kunigų pedofilijos Bostone mastus. Irgi "true story" (kas iš tikrųjų gąsdina, turint omeny filmo metu parodomus skaičius ir skaitant informaciją filmo pabaigos titruose), patiko pagrindinių aktorių vaidyba (ypač Ruffalo ir ypač vienoj vietoj), bet iš esmės ganėtinai dull filmas. Aišku, daug ten neprigalvosi, bet toks ištemptas dalykas pasirodė. Kad ir kokia svarbi šita istorija bebūtų. 5.5/10


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. vasario 3 d. 14:52:48 2016-02-03 14:55:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Copenhagen (2014)

Žodžiu, aš ne Zemkauskas, perskurdus mano žodynas pasakyti kaip yra. Filmas ir romantinis, bet ir komedija (tikrai). Smagus ir juokingas. Esti herojus - mažas ir piktas, lydintys reiškiniai: žavūs agresijos proveržiai. Herojus svetimame krašte ieško savo familijos ir žinoma paieškas lydi iv. nuotykiai. 

Tik išgriskit, koks garso takelis

https://www.imdb.com/title/tt2459156/?ref_=nv_sr_1


Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 2 d. 14:19:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip jau rašiau tavo dienorašty: žiūrėjau, nes daug kur perskaičiau, kad filmas visiškai kitoks nei tradiciniai Tarantino filmai. Tai nusprendžiau pabandyti dar kartą. 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. vasario 2 d. 10:50:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man truputuka keisti zmones kurie ziuri tai kas jiems nepatinka, lyg butu ipareiguoti kazka pamatyti, ir paskui pakomentuot, kaip tai jiems nepatiko, istikruju keista.

 

Po Gitler kaput (2008) buvau paemes nemaza pertrauka rusu komedijoms, isimti padariau tik filmui kuri stipriai rekomendavo draugas - Zhmurki :) ziurejau pernai (ir dar netyciom paziurejau Elki (Eglutes) )... matomai kiek pasiilgau to savotisko humoro, istikruju... siais metais paziurejau Strana O3 ir netiketai man labai gera ispudi paliko, o cia dar pamaciau reklama Samyj Luchshij den, buvau skeptiskai nusiteikes, bet istikruju filmas buvo geresnis negu tikejaus! ir ne siaip geresnis, tiesiog filmas man patiko, galima sakyti naujas zanras, bent jau as nelabai primenu, kad dar matyciau kazka panasaus, karaoke-komedija :) (paimkim nors i will survive epizoda... uch!)

kartais paziurejus filma paskaitau komentarus, na sitam rusai irgi nepagailejo kritikos, uzpile kolais vertinimus, aisku galima suprast, jeigu juos pastoviai maitina panasiais filmais ir plius jie patis taip nemaloniai atvaizduoti, galbut kazkas ir gali isizeisti, atpazines save... neimciau rekomenduoti si filma visiems is eiles, bet norintiems paivairinti savo repertuara, persivalgusiems ameriketiskais hamburgeriais, visai rekomenduoju.

 

na o as planuoju pratesti savo ekskursija i rusiskas komedijas. (pagalvojus butent komedija yra pats paciausias zanras, kuri visada apsimoka ziureti ;) )

 

8/10


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velniux
2016 m. vasario 1 d. 23:47:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va, žmogus, kuris supranta, kaip jaučiuosi kalbėdamas apie Tarantino filmus {#}. Nekelia man blogų jausmų tie visi besitaškantys kraujai ir žudymai, bet vien dėl jų kelti filmą į padebesius, kai daugiau jokios minties ten nėra, tai... Nežinau, man bent jau norisi kažko rimtesnio.

O "Creed" visai nieko, aš didelis Stallone ir "Rokio" sagos fanas, tai žiūrėjau vien iš sentimentų, bet tikrai nenuvylė. Gal mano požiūriu 9 būtų kiek per aukštas balas, bet pats irgi rašyčiau ne daug žemesnį. Ir laikau kumščius, kad Stallone gautų oskarą {#}.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2016 m. sausio 31 d. 23:08:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trise valtyje (neskaitant suns)

Jerome K. Jerome noveles ekranizacija, tiesa pasakius pirma karta maciau si filma (skirtingai nuo kai kuriu kitu is sovietmeciu klasikos) ir man labai patiko, neskaiciau noveles, tai sunku butu vertinti ekranizacija is tos pusies kiek ji atitinka/neatitinka ir t.t. svarbiausiai buvo idomu ziureti, suniukas terieras labai geras :D na ir Andrej Mironov cia - 10.

prie idomiu faktu, Temzos role cia suvaidino Nemunas ir Sesupe :) praktiskai musu krastas.

 

9/10


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. sausio 28 d. 23:06:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Age Of Innocence (1993)

Baisus filmas. Durnystė, bet troškimu pamynimas filmuose, kai aplinkybės nepajudinamai įkinko žmogu, man baisiau ir už kraujo vonias, šaudom-gaudom ar šiaip žudynes visokias.

Labai liūdna ir pikta, ir šiaip traumuoja.. :/ 

šiaip filmas puikus, tiems kas labai neima į galva.. 


Atsakyti
p_ruta_
2016 m. sausio 28 d. 08:55:23 2016-01-28 08:56:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vakar (01.27) pasinaudojus sugrįžusios jomajo dienos teikiamomis padoriomis kainomis, peržiūrėjau du filmus (už vieno filmo kainą).

Pirmasis dar vaikystės laikus menančio "Rokio" tęsinys naujame amplua "Creed". Ėjau su tokia mintimi, kad bus tas pats klišinis filmas, senųjų žvaigždių bandymas dar kartą pasišildyti šlovės spinduliuose, bet likau maloniai nustebusi. Patiko, kad nebuvo bandoma atkartoti senųjų "Rokio" dalių, kad pastarajam išvis nedaug dėmesio buvo skirta. Garso takelis, na man kaip sunkiosios muzikos mylėtojai, nepaliko didžiulio susižavėjimo (teko girdėti liaupsių dėl jo skaitant ankstesnes recenzijas), bet įdomus pasirinkimas. Rekomenduočiau pažiūrėti. Galbūt sukurta vyrams, bet tinka ir moterims. 9/10.

 

Na, o antrasis buvo daug liaupsių susižėręs Tarantino filmas "Hateful eigt", po kurio supratau, kad jo filmų tikrai labai labai nemėgstu. Prieš jį buvau mačiusi tik "Pulp fiction", kuris jau ir tada nepaliko teigiamo įspūdžio, na, o po šito juolab. Aišku, verta Tarantino pagirti už bandymą prikelti vesterno žanrą (jį net ir Stalinas mėgo) ir už netradicinius ekranizacijos sprendimus, bet scenarijaus prasme, labai jau nuvalkiotas. Atkartojamos siaubo mizanscenos, makabriški susidorojimai, kurie man asmeniškai euforijos nekelia. Aišku, tokių kaip aš nėra daug. Dauguma linkę adoruoti Tarantino kiekvieną naują jo šedevrą kelti ant pjedės stalo. Vertinčiau 4/10

 


Atsakyti
Gabux
2016 m. sausio 27 d. 08:46:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitas superinis... Labai labai jautrus.

O dėl Wooodžio, šiaip tikrai teisinga pastaba - jis ne tas režisierius, kad kurį jo filmą būt galima pavadinti "įspūdingu" - tiesa


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
ep
2016 m. sausio 25 d. 22:03:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Revenant aka Hju Glaso legenda (2015)

ech nujauciu, kad nuskins meksikietis oskaru, nors kazin ar nie bus per riebu antrus metus is eiles.

na o stebedamas di Caprio, praktiskai visa filma sukasi mintis vertas/nevertas duos/neduos. ir as galiu pasakyti, kad istikruju busiu labai nustebes jeigu neduos, di gi is kailes tiesiog lipo.

na pats filmas sakyciau vesternu megejams, pats veiksmas nors ir vyksta ne wild weste, o wild norte, na bet sautuvai, arkliai, indenai... kersto tema, kerstas ir isgyvenimas pagrindiniai filmo motyvai...

Tomo Hardy as neatpazinau! ir man patiko kaip buvo suvaidintas j. fitzeraldo personazas, oskaro nebutu gaila ;)


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
ep
2016 m. sausio 24 d. 13:32:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Adams Aebler (2005) - danai kaip visada aukstumoj, rekomenduoju skandinavu kino myletojams ;)


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
p_ruta_
2016 m. sausio 23 d. 13:58:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bridge of Spies išties puikus, pateikiama istorija, nesumeluota, puiki ekranizacija, o Tom Hanks vaidyba visada palieka užburiantį įspūdį :)


Atsakyti
ep
2016 m. sausio 23 d. 13:41:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

sunku butu tiketis kazkuo ispudingo arba netiketo :) atrodo neblogai zinai WA kuryba, juk buvo geru filmu 2001-2010, 2011-2015 laikotariu (ir ankstesniu laiku), bet ar kazka galesi isskirti ir pasakyti, vat sitas tai ispudingas ?

midnight in Paris, to Rome with love, Vicky Cristina Barcelona ... ar sitie bus ispudingi? ko gero zodis ispudingas nera geriausias WA filmu aprasimams, lyg ir nestato reziserius to tikslo sukresti ziurova ir padaryti jam ispudi. ironiski, linksmi, gerai smagiai ziurisi, neuzkraunantis ziurova filmai ;)

 

kas del mano paskutinio, Bridge of Spies (2015) is oskarines programos, Spielbergo darbelis, vakar tik puse paziurejau, na tampa aisku kur link suka siuzeto linija, na ir visa ta konfrontacija zmogus vs sistema/visuomene jau kazkur matyta. Na bet Spielbergas meistras, ziureti filma idomu.

-Tu niekada nesijaudini?

-O tai pades?


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Puslapiai: 1 ... 23456789101112 ... 247
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


McFly McFly
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 186
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 2734