Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Gothic Metal

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 11
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2015 m. birželio 16 d. 21:27:57 2015-06-16 21:29:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nesutinku su Stripped išsakyta nuomone, kad gothic metal grupių muzika vienoda. Yra daug skirtingų vienos grupės kūrinių. Pvz., Type O Negative turi įdomią, spalvingą diskografiją. Bet gana vienodi ir pasyvūs yra Lake of Tears. Mano mėgstamiausios gothic metal grupės yra Type O Negative, HIM, My Dying Bride, Paradise Lost, Anathema ir Danzig. O gothic rock nuostabus atradimas -  Bauhaus.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Stripped
2012 m. vasario 21 d. 19:08:42 2012-02-21 19:11:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš renkuosi Gothic Rock,nes Gothic Metal grupių muzika per vienoda,nyku,per daug kopijavimo,per mažai eksperimentavimo,O Gotikinis rokas spalvingesnis,jame daugiau skirtingų elementų,tokių kaip post punk,progressive rock,synth pop,folk įtakos.

Nors aišku,sakydamas Gothic Rock,turiu omenyje labiausiai tuos atstovus,kurie jau yra tapę šio žanro veteranais,nes dabar jaunimas švaistosi tais pavadinimais,bet dažnai jų muzika tai visiškai neatspindi...

 


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2012 m. vasario 21 d. 19:07:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš renkuosi Gothic Rock,nes Gothic Metal grupių muzika per vienoda,nyku,per daug kopijavimo,per mažai eksperimentavimo,O Gotikinis rokas spalvingesnis,jame daugiau skirtingų elementų,tokių kaip post punk,progressive rock,synth pop,folk įtakos.

Nors aišku,sakydamas Gothic Rock,turiu omenyje labiausiai tuos atstovus,kurie jau yra tapę šio žanro naujokai,nes dabar jaunimas švaistosi tais pavadinimais,bet dažnai jų muzika tai visiškai neatspindi...

 


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
asvilius
2012 m. vasario 21 d. 17:16:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Seniau kažkada klausiausi šio stiliaus. Ir vieni geriausių man buvo "Lacrimosa", "Nightwish", "Tristania". Šiaip patiko labiau tokios "baisesnės", su švelnesniu balsu, emocionalesnės.


Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 29 d. 14:11:49 2011-03-29 14:26:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
taip MDB nera best of the best visu laiku grupe, bet net nelyginciau su tokiom kapelom kaip Deathstars ir pan. kuriu tikslas aiskus - numelzt pinigeliu is ala maistaujanciu paaugliu, nors nelabai kuo skiriasi nuo to kasdienio popso kisamo per visur kur imanoma
p.s.
na kiekvienas pagal savo sugedimo laipsni, taip kad manau sekmingai gali tas telefonu knygas sau prisitaikyt, o kai metuku siek tiek daugiau turesi gal sugebesi nesidraskyt taip baisiai kai kam nors tavo popsiukas nepatinka

Labai įdomu kas gi pirmas ėmė draskytis, ir kas iš vis čia draskėsi. Jūsų ,tamsta, protelis tiksliai ne pagal metus. Ir dar kartą įrodėte, jog įsiskaityti į tekstą nemokate ir priešingai negu jums atrodo pop'selio aš neklausau. Žinoma, jei tarkim Mayhem ar Satyricon yra pop'sas tai tada ir jūs "pop'siuko" klausote
Ir kitą kartą, kai bandysite kritikuoti muzikos grupes(aš kalbu apie tikrą muziką, o ne apie kokią Keshą,ar kaip ten ji) pirmiau pabandykite pats ką nors sukurti...

____________________
NO.
Atsakyti
rabithunter
2011 m. kovo 28 d. 19:25:23 2011-03-28 19:26:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip MDB nera best of the best visu laiku grupe, bet net nelyginciau su tokiom kapelom kaip Deathstars ir pan. kuriu tikslas aiskus - numelzt pinigeliu is ala maistaujanciu paaugliu, nors nelabai kuo skiriasi nuo to kasdienio popso kisamo per visur kur imanoma
p.s.
na kiekvienas pagal savo sugedimo laipsni, taip kad manau sekmingai gali tas telefonu knygas sau prisitaikyt, o kai metuku siek tiek daugiau turesi gal sugebesi nesidraskyt taip baisiai kai kam nors tavo popsiukas nepatinka

Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 28 d. 14:26:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
kaip jau sakiau viena itakingiausiu ir geriausiu visu laiku DOOM metal grupiu (nezinau kam tas gothic klijuojamas) man net vienam sakiny nesiziuri su tokiu briedu ka paminejai
https://www.youtube.com/watch?v=kcLUD2Zyz Us
ka tai bendra turi su tokiais klounais kaip Deathstars?
p.s. del tu knygu, tai tu bent puse tiek perskaityk kiek man teko o po to pasakok

Dėl Deathstars , gal dar ir sutikčiau, bet Mandragora Scream tikrai nėra jau toks "briedas" kaip, kad jūs čia, minėjot, o ir My Dying Bride nėra tokia nežemiška grupė, kad nebūtų galima jų vardo rašyti vienoje eilutėje su kitais kolektyvais. Tikriausiai ,ponas, būsite vienas iš tų gerbėjų kurie į viską kas susiję su jų mėgstama grupe žvelgia per daug isteriškai...
p.s. Visu pirma, priklauso nuo to ką jūs laikote knygomis. Jei galvojat, kad telefonų knyga ar koks bevertis žurnaliūkštis priklauso šiam žanrui, žinoma aš nebūsiu nė pusės tiek perskaičiusi.
Šiaip ar taip, neverta nė ginčytis, nes vistiek ,ponas asinum, liktumėte kvailio vietoje.

____________________
NO.
Atsakyti
rabithunter
2011 m. kovo 25 d. 15:29:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip jau sakiau viena itakingiausiu ir geriausiu visu laiku DOOM metal grupiu (nezinau kam tas gothic klijuojamas) man net vienam sakiny nesiziuri su tokiu briedu ka paminejai
https://www.youtube.com/watch?v=kcLUD2Zyz Us
ka tai bendra turi su tokiais klounais kaip Deathstars?
p.s. del tu knygu, tai tu bent puse tiek perskaityk kiek man teko o po to pasakok

Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 25 d. 14:10:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
placebas rašė:
Visiškai pritariu, kad dauguma Gothic metal'o grupių yra šlamštas,bet My dying bride, Mandragora Scream ar Deathstars(ankstesnė kūryba) pagarbos verti kolektyvai.
My Dying bride lygint su Deathstars ir Mandragora Scream man net ranka nekiltu, taip pat gali sekmingai su Pusbroliais Aliukais lygint


Na, šeip aš jų ir nelyginau, tik parašiau, kad man atrodo, jog šios grupės yra geros. Skaityti dažniau reikia ir ne internetinius komentarus, o knygas.

____________________
NO.
Atsakyti
rabithunter
2011 m. kovo 24 d. 16:40:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
placebas rašė:
Visiškai pritariu, kad dauguma Gothic metal'o grupių yra šlamštas,bet My dying bride, Mandragora Scream ar Deathstars(ankstesnė kūryba) pagarbos verti kolektyvai.
My Dying bride lygint su Deathstars ir Mandragora Scream man net ranka nekiltu, taip pat gali sekmingai su Pusbroliais Aliukais lygint


Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 24 d. 13:58:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visiškai pritariu, kad dauguma Gothic metal'o grupių yra šlamštas,bet My dying bride, Mandragora Scream ar Deathstars(ankstesnė kūryba) pagarbos verti kolektyvai.

____________________
NO.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 4 d. 15:45:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija rašė:
Deathstars.. mm..
jap... jap...
Tai stilius, kurio galeciau klausytis ir diena ir nakti xD


Atsakyti
lacunacoil
2010 m. spalio 24 d. 13:41:45 2010-11-19 11:27:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ką truputį reziume, praėjus dar 4 mėnesiams, po paskutinio mano updateo

Kaip ir buvo galima tikėtis šie metai, matyt, ir liks tyla prieš audrą. Tačiau keletas gerų albumų pasirodė.

Tristania - Rubicon
Nežinau, ar galėčiau vadinti metų nugalėtoju, bet, kad vienu geresnių šių metų albumų tai tikrai. Daug kas nurašė ir sumaišė su -emėm šitą albumą, bet man tikrai patiko. Gal kiek ir progresyvesnis, bet yra tiesiog žudančių dainų (Exile, Illumination).

Tarja - What Lies Beneath
Nustebino. Nes ankstesnis tai išvis nepatiko, o WLB kažkas naujo. Ypač dainų rašyme labai patobulėta. Daug šaltos atmosferos.

Dar čia galima paminėti ir Amberian Dawn naują albumą "End o Eden", kuris, kol kas man tikras nugalėtojas, bet ten jau grynai power metal.

Edenbridge - Solitaire. Progresyvas, ir kiek nuvylęs...

O kalbant apie tą tikrą Gothic Metal, tai labai nustebino Aperion. Nauja grupė, naudoja ir fleitas ir smuikus, toks Estatic Fear, Atrocity, Moonspell ir gal kokių Tristania mišinys.


Bet panašu, kad kiti metai turėtų atnešti daug gerų vaisių:
Nightwish, Within Temptation, Epica, Delain, Visions of Atlantis, Leaves Eyes, Sirenia, DRACONIAN, Xandria, Lunatica, Krypteria, Unshine, Imperia, Ava Inferi...

Sąrašas įspūdingas, tik įdomu, kiek iš jo bus verta dėmesio muzika.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
augyz
2010 m. birželio 26 d. 15:03:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu ka kaip is flowing tears'u facebook puslapio supratau kad jie ruosiasi isleisti nauja albuma, tikiuosi tai bus EPIC kaip visada beje jum neatrodo kad tas ''Rubicon'' skambes kazkaip per daug progressive?kazkaip man ''Emerald piper'' didelio ispudzio nepaliko, nu gal studijine versija skambes geriau

Atsakyti
lacunacoil
2010 m. birželio 17 d. 22:19:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.youtube.com/watch?v=r...layer _embedded#

Edenbridge pristato savo pirmąjį istorijoje vaizdo klipą. Labai gera daina ir manau, kad albumas bus nusotabus, tai patvirtina ir albumo treileris:

https://www.youtube.com/watch?v=q...playe r_embedded

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
augyz
2010 m. birželio 16 d. 15:17:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter
2010 m. birželio 13 d. 00:46:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
naujai/senai atrastas albumas - Kreator - Endorama, labai nemegstamas ir keikiamas visu thrasho megeju, bet siaip neblogas gothic metal variantas
https://www.youtube.com/watch?v=3...featu re=related
https://www.youtube.com/watch?v=C...featu re=related
https://www.youtube.com/watch?v=E...featu re=related
https://www.youtube.com/watch?v=IjzoT2K3S Gg

Atsakyti
chzarija
2010 m. birželio 11 d. 10:02:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Deathstars.. mm..

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
lacunacoil
2010 m. birželio 10 d. 18:32:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
augyz rašė:
ai dar Theatre of tragedy su savo remixuotu EP, o pats 2009 albumas tai visai neblogas, dziugu kad daugiau nebevaro EBM stiliaus

Ir nebevarys Jie išsiskyrė gi, na išsiskirs lapkritį.

rabithunter> tikrai nesutikčiau, kad plagiatas, dainos ne taip apremtos paprastomis kabinančiomis melodijomis, o labiau atmosfera. Man tai labai gerai susiklauso.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
rabithunter
2010 m. birželio 10 d. 17:34:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:

Vienintelis tikrai vertas dėmesio albumas šį pusmetį iš to gothic/doom turbūt yra FOreshadowing - Oionos.

Tai tiek šiam kartui
na Foreshadowing tikrai nuvyles albumas, tuo labiau kad Days Of Nothing tikrai smagiai susiklause, o cia kazkoks autoplagiatas pries tai buvusio albumo, tikrai nebera tokiu kabinanciu dainu kaip pvz Death is Our Freedom (na gal kiek Lost Humanity issiskyre)

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 11
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Donata Virbilaitė Donata Virbilaitė
4,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 18691
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 374123