Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678 ... 14
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
misija4
2010 m. sausio 22 d. 18:35:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano baxuro megstamiausia hrupe (h)

____________________
pazvelk i tamsiaja gyvenimo puse, gal rasi sausainiu :D NeR!nG@
Atsakyti
forsusaika
2009 m. gruodžio 25 d. 09:37:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kieta grupe

____________________
Bon Jovi ir viskas
Atsakyti
metallicaholic
2009 m. lapkričio 4 d. 19:43:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metallica rulez!!!

Atsakyti
Mykas37
2009 m. rugpjūčio 7 d. 21:58:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Deathcrush rašė:
Dainos esmė yra blogiausia tenais ir pats gabalas skystas, iš vis black album yra šš
Nepritarciau. Black album yra kitoks nei pries ji buve albumai, lengvesnis. bet tikrai ne s


____________________
Davai nalivai ;D
Atsakyti
Mykas37
2009 m. rugpjūčio 7 d. 21:52:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausia pasauly metalo grupe ... iki 1991 o veliau susikta komercija ir bapkes.

____________________
Davai nalivai ;D
Atsakyti
Blackened
2009 m. liepos 14 d. 22:27:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
wincas069 rašė:
mano megstamiausia grupe. girdejau kad yra kazkokia metallicos daina nezinau kokia, kurioje yra kazkokios pink floyd dainos melodija. tai taip iseina kad metallica nuvoge melodija

Yra toks dalykas kaip koveris...

Kad būtų kažkokia Metallicos daina bent kiek panaši į Floyd'ų - negirdėjau.
Bet kaip jie grojo Floyd'ų "One of these days..." girdėjau. Pasibaisėtina. Ir keista, nes šiaip jau, Metallica daro padorius koverius.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. liepos 14 d. 22:01:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wincas069 rašė:
mano megstamiausia grupe. girdejau kad yra kazkokia metallicos daina nezinau kokia, kurioje yra kazkokios pink floyd dainos melodija. tai taip iseina kad metallica nuvoge melodija

Yra toks dalykas kaip koveris...

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. liepos 14 d. 21:14:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausia klasika iki 1990m

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
montimer
2009 m. liepos 14 d. 19:20:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wincas069 rašė:
mano megstamiausia grupe. girdejau kad yra kazkokia metallicos daina nezinau kokia, kurioje yra kazkokios pink floyd dainos melodija. tai taip iseina kad metallica nuvoge melodija

Mano irgi . Nieko negirdėjau apie pavogtą dainą (retai klausau Pink Floyd) ir tiesa sakant labai abėjoju ar taip yra. Bet jeigu rasi ką nors, mestelk čia (į temą).

Atsakyti
wincas069
2009 m. liepos 14 d. 18:39:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano megstamiausia grupe. girdejau kad yra kazkokia metallicos daina nezinau kokia, kurioje yra kazkokios pink floyd dainos melodija. tai taip iseina kad metallica nuvoge melodija

Atsakyti
montimer
2009 m. liepos 3 d. 19:02:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš irgi paklausau kartais ir naujesnių dainų. pvz: bleeding me, kokia atpalaiduojanti daina.

Atsakyti
wincas069
2009 m. liepos 3 d. 18:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noriu cia parasyti mano megstamiausiu metallicos dainu 10uka . 1.for whom the bell tolls 2. Enter Sandman 3. Fade to black 4. master of puppets 5.one 6. nothing else matter 7. creeping death 8. the god that failed 9. until it sleeps 10. sanitarium.
Cia mano nuomone, jei kam nepatinka as nekaltas

Atsakyti
wincas069
2009 m. liepos 3 d. 18:30:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
charred_remains is kur tu gali zinot ar jie iki 1990 grojo ka norejo ar ne?

Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. liepos 1 d. 22:35:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rockmerge rašė:
Tie vyrukai del klausytoju padare viska, dabar turi teise groti ka patys nori. Ta ir daro

Tavo komentarą reiktų apsukti 180 laipsnių.
"Tie vyrukai del klausytoju padare viska, dabar turi teise groti ka patys nori."
Jie iki 1990 m. grojo ką norėjo, paskui masėms dėl pinigų didesnių pradėjo grot, o ne tai, ką patys nori.

Atsakyti
Xpo
2009 m. liepos 1 d. 22:24:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie vyrukai nelanko siuvinėjimo būrelio, ir dėl klausytojų padarė viską, kad laisvalaikiu nedrožinėtų medinių asiliukų, toėl manoma, kad jų mėgti neįmanoma.

Atsakyti
Charred_Remains (Užblokuotas)
2009 m. liepos 1 d. 22:24:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per daug išreklaminta

Atsakyti
Rockmerge
2009 m. liepos 1 d. 22:21:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tie vyrukai del klausytoju padare viska, dabar turi teise groti ka patys nori. Ta ir daro

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
1234567
2009 m. birželio 15 d. 20:27:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemanau jog galima nemegti. jei nelankai siuvinejimo burelio, ar laisvalaikiu nedrozineji mediniu asiliuku.

Atsakyti
Mykas37
2009 m. birželio 15 d. 16:03:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
legendine grupe ir tiek . Gali nemegt bet zinot turi jei bent kiek nors domiesi muzika.

____________________
Davai nalivai ;D
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 14 d. 16:56:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dratgalys rašė:
O šiaip, kažkas buvo sudaręs Metallica dainų dešimtuką.. Nepyk, kas parašė ten, bet tavo pasiūlytas dešimtukas yra prasčiausias kokį tik kada nors mačiau.. Aišku, kiekvienas turi ir gali savo nuomonę išreikšti, na bet mane tai prajuokino „Death Magnetic“ dainų į top10 tikrai negalima dėti Tai yra vienos iš prasčiausių jų dainų.. Kur padėjai Master Of Puppets (praktiškai visam albume vienos geriausių jų dainų), The Unforgiven (tikrai tūkstančius kartų geresnė už trečią), Fight Fire With Fire, ...And Justice albume taip pat nerealios dainos. Man asmeniškai net taip nuvertintas St. Anger geresnis už jų visus albumus nuo 1996 iki dabar

Visiskai pritariu, del albumu kokybes

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Puslapiai: 12345678 ... 14
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Hives The Hives
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1472
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 61816