Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšininkas Allen'as Iverson'as - ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
bye_byes
2006 m. kovo 4 d. 14:53:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Man jis asmeniskai yra geriausias apskritai NBA krepsininkas,nes allenas sugeba traukti i prieki visa savo komanda,kad ir kokia silpna ji butu,jis yra tikras lyderis,sugebantis apzaisti aukstesnius ir sunkesnius varzovus,. .manau jo characteris yra pats stipriausias visoje NBA.

visiskai pritariu... net neturiu ko pridurti

____________________
~~# I Have Nothing To Lose #~~
Atsakyti
GhetEmEx (Užblokuotas)
2006 m. vasario 26 d. 10:32:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu sakykim kad pernu. niekam shiknos neskawda ir ramu. veeberis juk jega,ne ka kita. o iguodala shaunuolis, dunkeris

____________________
UŽBLOKUOTAS.
Atsakyti

2006 m. vasario 17 d. 19:05:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Robinson, Jackson ?? ..... gal Iguodala, Dalembert?

Atsakyti
AnsweR
2006 m. vasario 15 d. 10:13:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
GhetEmEx> tu cia norejai pakalbeti apie dabartine Sixers sudeti ar pernai metu..?

____________________
Parašas.
Atsakyti
bye_byes
2006 m. vasario 12 d. 12:25:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis lb patinka kaip zaidejas...manu jis nusipelne tokios sloves

____________________
~~# I Have Nothing To Lose #~~
Atsakyti
GhetEmEx (Užblokuotas)
2006 m. vasario 12 d. 10:26:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
velniai, kas tokio kad zmogus uzsimeta lyderi? nu tai gerai kad meto, tokiu greiciu tik boykinsas gali pasigirt. kas jo komandoj geriau? na, ok, robinsonas pameto tritus, to jam ir reikia. izaidejo gero jie kaip visad neturi. o va pvz. aukstaugiai tai daro savo darbo su kamuoliais, tokiu centru kaip dalembertas ar jacksonas truksta... o dar cia nekencia jo kazkas. lool

____________________
UŽBLOKUOTAS.
Atsakyti
_Milduxe_nexT-
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nzn del ko,bet jis man patinka..kazkuo simpatiskai,irsiaip..geras zaidejas

____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas.... Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti.... Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti.... Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 10 d. 12:03:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ReMark> nemanai, kad ziauriai kvaila jausti neapykanta zmogui, kurio net nepazisti. beje, dar kvailiau jausti neapykanta uz jo zaidima!
Hopeless> anksciau budavau su nicku LP. bet paskui pradejau nebemegti linkinparku ir galvojau i ka keisti. norejau, kad butu arba su muzika, arba su kashiu susije. pasirinkau su kashiu

____________________
Parašas.
Atsakyti

2005 m. rugsėjo 9 d. 20:21:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ReMark >>> su Iversonu tu tikrai nebuvai niekada žaidęs, tad nežinai koks jis lyderis yra ...

AnsweR >>> Aš niekada nemaniau kad šitas tavo nickas pagal Iversono pravardę yra 'padarytas' Galvoju šeip žmogus susigalvojo . .;]

Atsakyti
ReMark
2005 m. rugsėjo 9 d. 20:16:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
daugiau as sitoje temoje tyliu kaip ir j-master'is. chana.

Atsakyti
ReMark
2005 m. rugsėjo 9 d. 20:13:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
ReMark> tu gal AI jauti neapykanta? siaip, atrodo, zmogus nedurnas, nusimanai apie kashi, bet tik prasizioji apie AI - didzioji dalis nesamones...

nemeluosiu, taip, as jam jauciu ne apykanta, bet kazka panasaus. man pochui ar tau atrodo, kad mano nuomone yra samone ar ne, bet per tuos 10 metu su kamuoliu rankose tikrai supratau, kokie yra tikri lyderiai tikros zvaigzdes ir visa kita.
ir dar pasakysiu, kad man gilus pochui ar jum patinka iversonas ar ne. kiekvienas uri savo nuomone, gal man jusu nuomone pasirode susikta, o as tik issakiau savaja ir ban dziau ja pagristi.

Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 7 d. 10:18:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ReMark> tu gal AI jauti neapykanta? siaip, atrodo, zmogus nedurnas, nusimanai apie kashi, bet tik prasizioji apie AI - didzioji dalis nesamones...

____________________
Parašas.
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 7 d. 10:02:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano megstamiausias NBA zaidejas. prie to irgi prisidejo pries pora metu "Krepsinyje" spausdinti straipsniai, nors ji ir iki tol labai megau. tikras kovotojas, ziauriai greitas, staigus, atletiskas, kartais per daug savanaudiskai zaidzia. beje, ka ash galvoju apie ji, pasako mano nickas o gal reiketu sakyti Iversono nickas..?

____________________
Parašas.
Atsakyti
J-Master
2005 m. rugsėjo 7 d. 09:38:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless -> sorry uz mano klaida .
ReMark -> lakers nba finala praleimjo keturis kartus nuo magico atsiradimo (nu ta prasme) . o jei kalbi apie 1991 ... taj tada tikrai jau nevo tu didziuju zvaigzdziu ,bet magicas tkirai nerulina vienas komandoje kaip ai . playoffuose dar j.worthy pelnydavo po 21 taska (kaip ir magicas) ,s.perkins 17 ,bei jaunasis vlade po 13 ... tai nemanyciau kad vidutinioke ... krc jei kas atsakys i sita ne i tema tas bus gaidys . as paskutinis . fsio .
kaput .

Atsakyti
ReMark
2005 m. rugsėjo 1 d. 17:04:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
to maste

sutinku taip pat su tavim apie tuos ciudus. bet as turejau omeny metus kai lakersai finala prapiso. ir is vis mes pagal temos pavadinima ziauriai pjaunam grybus.

Atsakyti

2005 m. rugsėjo 1 d. 06:19:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J-Master >>> ta frazę aš perkopijavau iš ReMark teksto, nes norėjau ją pakomentuoti.. Ne aš visa tai apie Magicą pradėjau, iš tikro nežinau kaip jis žaidė 90-91 metų sezone. (nors kažkodėl tikiu ReMark, ir tuo ką jis sako)

Atsakyti
J-Master
2005 m. rugpjūčio 31 d. 05:52:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ReMark rašė:
J-Master rašė:
Hopeless rašė:
Magicas vos ne vienas, su vidutiniokais savo komandos draugais laimėdavo svarbiausias rungtynes.

Ka tu vadini vidutinioku ? J.Worthy ? K.Abdul-Jabbar ? B.Scott ???

--------
Apie A.Iversona as jau savo nuomone pasakiau .


jei kas ko tai atkreipk demesy i metus. OK?

prie ko cia metai ? H-Less pasake kad Magicas vienas laimejo tuos cempionu ziedus ,as paneigiau juos . o metai nera svarbus siuo atveju ,nes visi tie zaidejai viena ar kita sezona mesdavo virs 20 tasku ir pridarydavo kitokiu ciudu (as kalbu apie sezonu kai lose magicas ir kai lakers laimejo nba) .


Atsakyti
ReMark
2005 m. rugpjūčio 30 d. 14:23:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J-Master rašė:
Hopeless rašė:
Magicas vos ne vienas, su vidutiniokais savo komandos draugais laimėdavo svarbiausias rungtynes.

Ka tu vadini vidutinioku ? J.Worthy ? K.Abdul-Jabbar ? B.Scott ???

--------
Apie A.Iversona as jau savo nuomone pasakiau .

jei kas ko tai atkreipk demesy i metus. OK?

Atsakyti
J-Master
2005 m. rugpjūčio 30 d. 12:59:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Magicas vos ne vienas, su vidutiniokais savo komandos draugais laimėdavo svarbiausias rungtynes.

Ka tu vadini vidutinioku ? J.Worthy ? K.Abdul-Jabbar ? B.Scott ???

--------
Apie A.Iversona as jau savo nuomone pasakiau .

Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 25 d. 19:33:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
76ers pateko į playoffus, nors ir iškrito pirmam etape. Tai, kad praktiškai vienas žaidėjas sugeba nuvesti komandą į playoffus - didžiulis pasiekimas. Duokite jam dar kelis aukšto lygio komandos draugus ir jis taps NBA čiampionu. Shaq'as nieko nepadarė be Kobe ir Browno, Jordanas - be Pippeno, Robinsonas be Duncano ir etc. . . Iversonui reikia dar kažko šalia ir tada pažiūrėkit jo komandos galimybes.

viskas, nenoriu daugiau su tavimi ginčytis

'Visada bus 1000000 žmonių kurie manęs nekęs ir 1000000 kurie dievins' Allenas Iversonas

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Morbid Angel Morbid Angel
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 393
  Iš viso užsiregistravę: 73363
  Naujausias narys: skleauqmsi
  Šiandien apsilankė: 113841