Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LittleLora
2017 m. gruodžio 30 d. 19:25:33 2019-06-14 12:40:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2015 m. rugsėjo 8 d. 14:50:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man ju dainos visos panasios kazkaip... bet nepaisant to, si grupe yra gera. ir siaip, tikras energijos uztaisas.


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
Silentist
2013 m. lapkričio 22 d. 11:43:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galiu būti perklausęs visus Beatles bei Beach Boys. Galiu būt "pagautas" Abbos ir Bee Gees hitų catchiness. Arba užhipnotizuotas Elvio arba M.Jacksono. The Carpenters melodingumo, Eltono Johno sentimentų, Franko Zappos mandrumo. Bet jei man reikia gyvos ugnelės, aš tikrai niekuomet neapseisiu be Ramones (ir jokie The Cars, Roxy Music, David Bowie man šitoj vietoj nepadės).

https://www.youtube.com/watch?v=g5mhnJx-V78


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Hardkoras
2011 m. vasario 11 d. 18:33:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano manymu Ramones nutiesė bėgius visai pankroko muzikai.

Atsakyti
Aragorn
2010 m. gruodžio 27 d. 12:26:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pamiršau pridėti, kad jų gyvi pasirodymai buvo nerealus.

Atsakyti
Aragorn
2010 m. gruodžio 21 d. 21:02:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Aragorn rašė:
O gal Sex Pistols buvo angliškieji Ramones.
Ta pati pgalvojau, bet is tikruju tai Ramones buvo tikri punk pionieriai ir nesumeluoti kurejai, o Sex Pistols buvo McLareno verslo projektas, daugiau orientuotas i ivaizdi, pinigus ir punk kaip judejima, nei i muzika. Juk Sex Pistols, The Clash buvo madingi, popsiniai pankai, ju ivaizdis buvo labai apgalvotas, ir aplinka netgi elitistine, neisileidzianti pasaliniu, etc., o Ramones buvo tokie, kokie buvo, jie net senovisku ilgu plauku nenusikirpo Be to, butent Ramones pasirodymas Roundhouse pagreitino siu minimu ir kitu UK punk grupiu muzikos tempa, nes taip isprotejusiai greitai kaip Ramones jie dar nebuvo groje. Beje, Ramones atsisake dalyvauti Anarchy Tour 1976, nes nenorejo groti su Sex Pistols del pastaruju nihilizmo.

Kas nores su manim gincytis sitoje vietoje, tai turekit omeny, kad esu perskaicius 524 psl. knyga apie UK punk istorija, todel gincykites argumentuotai
Žiauru, mano muzikos knygoje minimi Sex Pistols, o apie Raones net neužsimenama. Aš pagalvojau: Koks kvailys rašė tą knygą?

Atsakyti
Natrix
2010 m. gruodžio 21 d. 20:05:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sex Pistols yra labiausiai pervertinta visų laikų roko grupė. Išgarsėjo ne dėl muzikos, o idiotiškų skandalų ir nihilistinių tekstų (kurie, punk rocke nebuvo jokia naujiena).

Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 21 d. 13:24:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aragorn rašė:
O gal Sex Pistols buvo angliškieji Ramones.
Ta pati pgalvojau, bet is tikruju tai Ramones buvo tikri punk pionieriai ir nesumeluoti kurejai, o Sex Pistols buvo McLareno verslo projektas, daugiau orientuotas i ivaizdi, pinigus ir punk kaip judejima, nei i muzika. Juk Sex Pistols, The Clash buvo madingi, popsiniai pankai, ju ivaizdis buvo labai apgalvotas, ir aplinka netgi elitistine, neisileidzianti pasaliniu, etc., o Ramones buvo tokie, kokie buvo, jie net senovisku ilgu plauku nenusikirpo Be to, butent Ramones pasirodymas Roundhouse pagreitino siu minimu ir kitu UK punk grupiu muzikos tempa, nes taip isprotejusiai greitai kaip Ramones jie dar nebuvo groje. Beje, Ramones atsisake dalyvauti Anarchy Tour 1976, nes nenorejo groti su Sex Pistols del pastaruju nihilizmo.

Kas nores su manim gincytis sitoje vietoje, tai turekit omeny, kad esu perskaicius 524 psl. knyga apie UK punk istorija, todel gincykites argumentuotai

Atsakyti
Aragorn
2010 m. gruodžio 20 d. 15:46:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kliedesys rašė:
Ramones...
Viena is nuostabiausiu tikrojo senojo punk rocko grupiu, kurias be galo gerbiu ir megstu. Savo laiku jie buvo amerikietiskieji Sex Pistols. Neturiu visos ju diskografijos, dabar jau nebepamenu visu ju dainu, bet progai ir norui atsiradus paklausau siu atlikeju.

O gal Sex Pistols buvo angliškieji Ramones.

Atsakyti
Natrix
2010 m. gruodžio 15 d. 18:58:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Greita, durna, užvedanti muzika - tikras punk rokas, tikrieji jo pradininkai. Pagarba jiems už tai. Retkarčiais paklausau kai būna nuotaika.

Atsakyti
Aragorn
2010 m. gruodžio 14 d. 18:08:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turiu visą diskografija ir per savaitę perklausau vieną kartą. Nereali grupė šiaip Punk Rock man nepatinka, bet ši grupė yra išimtis.

Atsakyti
forsusaika
2010 m. balandžio 4 d. 09:47:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu normalus bent jau man pvz. mano draugas juos klauso ir klauso.

____________________
Bon Jovi ir viskas
Atsakyti
negative-creep
2010 m. vasario 20 d. 18:45:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei kam reikia, parduodu keleta Ramones albumu, legaliu, originaliu CD.

Animal Boy
Adios Amigos
Leave Home
End of the Century
All the Stuff vol.2 (Rocket to Russia su Road to Ruin)
We're Outta Here
Ramones Mania (bestas)

del kainu parasykite man el.pastu: tufffta@gmail.com

Atsakyti
Teras
2010 m. vasario 20 d. 14:49:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na audio versija tai neproblema surasti

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
rabithunter
2010 m. vasario 19 d. 10:19:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
Teras rašė:
Jei kas rastumet ta konca numeskit linka, tikrai labai geras koncertas maciau istrauka blitkriez Bop , tad noretusi visa pamatyti

Pasitikrinkit ko ieškot. Toks dalykas 99.9% neegzistuoja. Taigi neišleido jo oficialiai video formatu, rerasit išskyrus vieną dainą. Galbūt ir nufilmuotas jis visas, tačiau neišleistas rinkai. Na nebent neoficialų, kokį audience shot (žiurovo nufilmuotą) su atitinkama garso kokybe rastum.

mp3:
https://isohunt.com/torrent_detai...ive?t ab=summary
video bent jau isohunt neranda

Atsakyti
Teras
2010 m. vasario 18 d. 22:47:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na taip as visu pirma ieskokajau ar is vis toks yra . Paaiskejo kad ne . todel ir neradau

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
montimer
2010 m. vasario 18 d. 22:23:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teras rašė:
Jei kas rastumet ta konca numeskit linka, tikrai labai geras koncertas maciau istrauka blitkriez Bop , tad noretusi visa pamatyti

Pasitikrinkit ko ieškot. Toks dalykas 99.9% neegzistuoja. Taigi neišleido jo oficialiai video formatu, rerasit išskyrus vieną dainą. Galbūt ir nufilmuotas jis visas, tačiau neišleistas rinkai. Na nebent neoficialų, kokį audience shot (žiurovo nufilmuotą) su atitinkama garso kokybe rastum.

Atsakyti
Aragorn
2010 m. vasario 18 d. 21:07:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai blogai

Atsakyti
Teras
2010 m. vasario 18 d. 14:04:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neradau :d

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
Aragorn
2010 m. vasario 17 d. 20:27:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teras rašė:
Pabandysiu dar ieskot

Pasakysi ar radai nes ir man reikia paziuret

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 185
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 56865