Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip manot: žmogus išsivystė iš beždžionės ar ji Dievas sukūrė?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Galvos_skausmas
2005 m. rugpjūčio 15 d. 09:25:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dievas sukūrė ateivius, kurie sukūrė beždžionę ir atgabeno į žemę. Tuomet pasitaikius klimato svyravimams ir t.t evoliucinavo beždžionės į žmones

____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]
Atsakyti
anabele
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:55:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zmogus issivyste is bezdziones, kuria Dievas sukure pagal savo atvaizda ;]]

____________________
Cuana Hana & Kia Entertainment
Atsakyti
Exaton
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:54:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na iš ko mes išvystėme galbūt nesužinosim niekad. Bet, kad ne iš beždžionės, tai faktas. Jau dešimtmetis kaip mokslininkai visiškai atsisakė šios teorijos ir net pradeda abejoti, ar žmogus išvis atsirado evoliucijos keliu.. Be to įdomu yra tai, kad mokslininkai įrodė, kad gyvybė negalėjo atsirasti pati savaime, ją į žemėje turėjo kažkas sukurti. todėl visai logiška, kad mes esame sukurti ateivių or smth. Visa tai keista, bet labai idomu.

____________________
Pralaimi tie, kurie nebetiki.
Atsakyti
_Milduxe_nexT-
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:52:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is dinozauro,man atrodo..siaip tai nzn..gal is bezdziones itikinamiau skamba,nes pirmoji istorijos mokytoja taip sake..ir ji juk negalejo man meluoti

____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas.... Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti.... Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti.... Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
Atsakyti
Lake
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:35:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is bezdziones

Atsakyti
desperation
2005 m. liepos 23 d. 20:35:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is bezdziones

____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
Atsakyti
thatsme
2005 m. liepos 23 d. 17:14:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is bezdziones turbut

Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. liepos 23 d. 17:07:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na tikiu kaip musu tikybos mok karta yra pasakius, kad zmogus issivyste is bezdziones, o ta wystymasi nuleme diewas

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
missixty
2005 m. liepos 23 d. 12:43:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau,kad bezdzione arciau....dar ir dabar juodukai bezdziones primena....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
ladri
2005 m. liepos 11 d. 18:08:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
netikiu dievu tai belieka bezdzione

____________________
I just want you to know who I am...
Atsakyti
Unrestraint
2005 m. liepos 9 d. 08:49:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mane atnese gandras

____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
Atsakyti
EvilAngel
2005 m. liepos 8 d. 19:42:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Shadow_Dweller rašė:
Tačiau kadangi pati Dievą įsivaizduoju visiškai kitaip, todėl taip ir sakau. O kaip aš Jį įsivaizduoju geriau net neklausk, nes tikrai nesugebėsiu paaiškinti.


Man ir nereikia aiškinti. Mano menkas protas irgi turi individualų Dievo suvokimą. O su tuo Krikščiuoniškuoju Dievu jis mažai ką bendro turi. Name'as turbūt tvirčiausiai juos vienijantis taškas. : ]
Tiek ir tenorėjau išskriti. Tą Dievą ir Tavo Dievą. : ]

Atsakyti
Shadow_Dweller
2005 m. liepos 8 d. 19:26:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EvilAngel rašė:
Religija ir Dievas nėra jau tokie skirtingi. Dievas sukurtas žmogaus, to pačio žmogaus, kuris sukūrė ir puikų manipuliavimo planą - religiją. Dievas religijoje valdo, kaip ir pagrindinį vaidmenį ir nemažą naštą 'nuima' nuo įvairaus plauko lomkių (suprask, kunigų, vyskupų... ).
Na, bet aš nesakau, kad nėra to kito Dievo. Daugiau ar mažiau Tikrojo...

Aš sutinku su tavimi, kad religija ir religijos propaguojamas dievas nėra tokie jau skirtingi dalykai. Jie vienas su kitu susiję ir vienas kitam "talkina"
Tačiau kadangi pati Dievą įsivaizduoju visiškai kitaip, todėl taip ir sakau. O kaip aš Jį įsivaizduoju geriau net neklausk, nes tikrai nesugebėsiu paaiškinti.


____________________
...Accept the gift of Sin...
Atsakyti
EvilAngel
2005 m. liepos 8 d. 19:01:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Shadow_Dweller rašė:
Religija ir dievas du visiškai skirtingi dalykai. Dievas (jeigu jis yra) nėra toks blogas kaip religija.

Religija ir Dievas nėra jau tokie skirtingi. Dievas sukurtas žmogaus, to pačio žmogaus, kuris sukūrė ir puikų manipuliavimo planą - religiją. Dievas religijoje valdo, kaip ir pagrindinį vaidmenį ir nemažą naštą 'nuima' nuo įvairaus plauko lomkių (suprask, kunigų, vyskupų... ).
Na, bet aš nesakau, kad nėra to kito Dievo. Daugiau ar mažiau Tikrojo...

Atsakyti
viva-ice
2005 m. liepos 8 d. 18:59:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sunku pasakyti iš kokio padaro issivyste zmogus..

____________________
Pumpkin seed
Atsakyti
Shadow_Dweller
2005 m. liepos 8 d. 18:52:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau, kad žmogus išsivystė evoliucijos dėka.

PerGessle rašė:
Ne dievu netikiu. Dievas buvo isgalvotas tik tam , kad zmones graziai ir taikiai gyventu. O is kur tixliai atsirado tai nzn...
Iš pradžių dievas buvo "išsigalvotas" tam, kad paaiškinti nesuprantamus tuometiniam žmogui dalykus, o paskui gi religija tapo puikus būdas valdyti žmones ir kaupti turtą. O tai, kad religija taikaus ir gražaus gyvenimo neatneša, tai aišku vien jau prisiminus vakarykščius įvykius.
Nors gal aš čia šiek tiek supainiojau. Religija ir dievas du visiškai skirtingi dalykai. Dievas (jeigu jis yra) nėra toks blogas kaip religija.


____________________
...Accept the gift of Sin...
Atsakyti
sudeginta_siela
2005 m. liepos 7 d. 22:31:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bezdzione...[= makaka..

____________________
.ačiū, kad nemoki meluoti, kad nemoki žlugdyti.
Atsakyti
Crawling
2005 m. liepos 7 d. 22:30:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zinoma, bezdzione!

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
something_spesha
2005 m. liepos 7 d. 15:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na ko gero kad is bezdziones nes jau netikiu kad is dievo.. bet man labai idomu kad senoveje viskas vuko keitesi evoliucionavo, tos bezdziones keitesi zmoniu rases maisesi ir t.t.. o kada viskas sustojo?? nes dabar tai gimsta kokia bezdzione ir mirsta tokia pat, netampa gorila.. ;]]

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
Madam
2005 m. liepos 7 d. 11:41:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau kad is bezdziones...

____________________
taram
Atsakyti
Puslapiai: 12345678910
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


G&G Sindikatas G&G Sindikatas
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 245
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 205546