Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2016 m. gegužės 27 d. 17:11:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vach, vach, pagaliau paskutinę dieną paskelbė apie pasaulinį apsireiškimą. Dvi reprezentacines dainas nurijau lyg bambonkę, o dabar mėgausiuosi pamažu visu albumu. Kas turi itin mėgstamą grupę, tas mane supras. 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alvydas1
2012 m. vasario 3 d. 10:33:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

lacunacoil kaip tu viską tiksliai numatei  savo 2009 m. gegužės 3 d komentare, prieš du su puse metų. Dabar ir aš imu taip manyti. Grupei reiktų sukrėtimo (kad ir kaip tai žiauru sakyti), kuris paspyrėtų juos į priekį - juk tokia neeilinė grupė. Kaip dainuoja Kristina dainoje Intoxicated iš albumo Dark Adrenaline - "iš devynių gyvenimų nugyventas vienas", bet dar aštuoni liko, yra vilties atgimimui.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
sonia-amy
2009 m. gegužės 3 d. 17:19:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmm.... Jau ka megstu tai Lacuna Coil man asmeniskai jabai grazus Cristinos balsas ir apskritai ju dainos yra labai savotiskos ir tuo grazios
Megstamiausia daina tai The Ghost Women And The Hunter
O siaip tai turiu visus albumus na visa diskografija per linkomanija atsisiunciau tai buvo net albumu virseliai ideti

Atsakyti
lacunacoil
2009 m. gegužės 3 d. 13:02:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Swamped ir Heavens a lie iš Carmacode, man buvo popsiškiausi kūriniai iš to albumo.

Mano mėgstamiausi:

Senzafine ir Stars (Hyperfast)
Falling (Lacuna Coil)
Stately Lover, To Myself I Turned (In A Reverie)
When a Deadman Walks, Cold Heritage (Unleashed Memories)
The Ghost Woman and A Hunter, Entwined ( Comalies)

Karmacode ir Shallow life... Nieko...

Iki Karmacode visi albumai yra labai geri ir Net pirmos 2 Comalies dainos, jau minėtos, buvo riba, kuria dar galima žavėtis.

Ir tai jei Andrea būtų išmestas iš grupės tai gal dar kažkiek ir naujus albumus būtų galima klausyti.


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Alvydas1
2009 m. gegužės 2 d. 12:20:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Malonu, kad atsinaujino metus nejudinta tema. Asmeniškai šia grupe domuosi kai ją užtikau rinkinyje MetalDreams vol3 su daina Stars. Negaliu pasakyt, kad tai geriausia grupė, bet kiekviename albume pateikia po tokį perlą, kad žiauna nukrenta. Paminėčiau nepaprasto grožio Falling Again iš in a Reverie, To Live is to Hide ir 1.19 iš Unleashed Memories, Swamped ir Heavens a Lie iš Comalies , Our Truth iš Karmacode.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
lacunacoil
2009 m. gegužės 2 d. 11:07:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thatsme rašė:
Acisiunciau nauja albuma visai patiko, dauk geresnis nei tikejaus.

Na čia ir pasimato fanų rotacija: senieji nusisuka, atsiranda nauji Svarbu kad jų yra.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
thatsme
2009 m. gegužės 2 d. 10:35:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Acisiunciau nauja albuma visai patiko, dauk geresnis nei tikejaus.

Atsakyti
lacunacoil
2008 m. gegužės 17 d. 23:06:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na atsižvelgiant kad šis postas 4 metų senumo, tai matyt savo vaikišku naivumu ir kvailumu galėčiau pagrįsti tada

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 19 d. 23:10:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mylių šią grupę, o ypač jų "Angel's punishment" tai daina, kuri man niekuomet neatsibos

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
sesuo_mirtie
2006 m. rugpjūčio 31 d. 21:13:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu ju 2 klipus..."our truth" visai neblogas...

Atsakyti
Dirty_Mind (Užblokuotas)
2006 m. rugpjūčio 28 d. 22:47:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausiau visa diskografija..Neitin suzavejo..Gal dar perklausysiu..Gal ir patiks..Juk pirmas ispudis nevisada ishreishkia ateiti..

____________________
Burn so fast ,it scares me...
Atsakyti
SiN
2006 m. rugpjūčio 28 d. 21:52:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mirtis rašė:
Atsisiųsk LAcuna Coil EP. Man labiausiai patikusios dainos iš to albumo - The Secret, Soul into Hades.

Iš vėlesnių darbų albumas Unleashed Memories yra tikrai geras. Man asmeniškai labai patinka dainos Purify, To Live Is to Hide, ir, žinoma, When a Dead Man Walks.

Taip pat man patinka dainos Tight Rope, Self Deception iš albumo Comalies.

Tačiau tai - tik asmeninė mano nuomonė, o savo mėgstamiausias dainas gali atrasti tik ieškodama pati


pabandysiu....ačiū

____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
Atsakyti
Mirtis
2006 m. rugpjūčio 5 d. 21:14:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsisiųsk LAcuna Coil EP. Man labiausiai patikusios dainos iš to albumo - The Secret, Soul into Hades.

Iš vėlesnių darbų albumas Unleashed Memories yra tikrai geras. Man asmeniškai labai patinka dainos Purify, To Live Is to Hide, ir, žinoma, When a Dead Man Walks.

Taip pat man patinka dainos Tight Rope, Self Deception iš albumo Comalies.

Tačiau tai - tik asmeninė mano nuomonė, o savo mėgstamiausias dainas gali atrasti tik ieškodama pati

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
SiN
2006 m. rugpjūčio 5 d. 21:04:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nedaug klausius,bet patiko labai... ,,Heavens A Lie" va šitą vienintelę turiu,bet man labai patinka... o gal kas norit patart gerų šitos grupės dainu..?

____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. liepos 27 d. 20:30:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sesuo_mirtie rašė:
o apskritai...ka jus ivardintumet gothic metal?nu pavardinkit grupes,tarkim...

Seasons End, Autumn, After Forever, Nemesea, Suntera, Dreams of sanity, Dying tears, Silentium, Sengir, Regicide, MacBeth, Lunatica,Delight, Mandragora Scream, Forever Slave,leaves eyes,Flowing Tears... manau užteks... šiuo metu gothic metal yra mano manymu vadinamas toks stilius : Beuty and the beast vokalai , du gitarista, bosas, klavišiniai būgnai...Tamsi atmosfera...bet šeip nemanau kad gothic metal būtu galima apibrėžti...pasižiūrėk www.metal-archives.com


na ir iš tikro tai čia jau ne į tema ... geriau sakykit ka manot apie nauja albuma

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
blink41
2006 m. liepos 27 d. 17:42:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelabai man...

____________________
Man, man, man!
Atsakyti
Misantropia
2006 m. liepos 27 d. 17:18:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sesuo_mirtie rašė:
o apskritai...ka jus ivardintumet gothic metal?nu pavardinkit grupes,tarkim...

Klausyk, "protinguolių" čia ir taip gana.
Niekas tau čia nevardins grupių vien dėl to, kad nori pasijausti protinga viskam prieštaraudama. Tema yra konkrečiai apie Lacuna Coil, apie tai prašau ir diskutuoti apie grupę. O jei nori padiskutuoti apie gotikinį metalą, tai va tau tema tokiu pavadinimu https://www.music.lt/?forum;thread.45405
Čia gali lieti savo išmintį kiek telpa (tik prieš rašydama ką nors itin genialaus - perskaityk temą nuo pradžių, ok?).

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
sesuo_mirtie
2006 m. liepos 27 d. 17:13:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o apskritai...ka jus ivardintumet gothic metal?nu pavardinkit grupes,tarkim...

Atsakyti
lacunacoil
2006 m. liepos 27 d. 09:00:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau juo galima pavadint tiesiog melodic metal (aišku dabar jau Nu metal)

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Mirtis
2006 m. liepos 27 d. 01:14:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sesuo_mirtie rašė:
truputi nusivyliau lc...tarimas vokalistes keistas...jie gothic metal stilium groja tai sako,bet taip neatrodo...bet yra keletas kuriniu tirkai idomiu...

Galima ginčytis, bet kad tai - gothic metal, aš nemanau. Ir nepritariu taip manantiems

Daina "Shallow End" - galbūt. Kažkuo.

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gorgoroth Gorgoroth
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 220
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 222429