Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2013 m. lapkričio 29 d. 18:54:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šviesą išvydo Leave's Eyes albumas Nakties simfonijos ir po jo perklausos man pasimatė šiokios tokios sąsajos su Liv Kristinos debiutu grupėje Theatre of Tragedy. Jos dainavimas labiau perimtas romantiniės nuotaikos, ilgesio, netgi širdgėlos. Dabartinį Leave's Eyes vokalą idealiai atitinka daina iš ToT pirmo albumo "...a distance there is..."


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
eqliux
2010 m. lapkričio 29 d. 16:16:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesą sakant, jų vėlesnės kūrybos taip niekad ir neklausiau - prisiskaičiau internete visokių atsiliepimų ir pabijojau, prisipažįstu (nors ką gali žinot, o gal būtų ir patikę, juk niekad negalima 100% kitų neigiamom ar teigiamom nuomonėm pasitikėt, tavo vis tiek liks taviška)

bet jų trys pirmi albumai - Theatre Of Tragedy, Velvet Darkness They Fear ir Aégis - iš tiesų pasirodė puikūs, gražūs ir įdomūs. Galbūt daugiausiai įsimenančių, užkabinančių ir nepaleidžiančių dainų yra tame Aégis, vis tik jame jau jaučiasi tas tam tikras stiliaus lengvėjimas, melodijų paprastėjimas (ne prastėjimas) ir tam tikras hm, brandumas? Žodžiu, ana baisia tirada norėjau pasakyti, kad Aégis iš mano klausytųjų, ko gero, labiausiai užkabinantis albumas, labai išbaigtas, patikęs iš pirmo karto. Tačiau po ilgesnio klausymo labiausiai ėmė patikti melancholiškasis Velvet Darkness They Fear.
Šiaip įdomu, kad jie savo dainas rašo (rašė? nežinau, kaip dabar) senąja anglų kalba. Suteikia tam tikro žavesio, misticizmo, senovės pojūčio ir kt. Ir, aišku, tampa sunkiai įmanoma suprasti, apie ką dainuojama:}

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
augyz
2010 m. lapkričio 28 d. 19:07:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kada jie savo ta DVD isleidzia?

Atsakyti
Alvydas1
2010 m. lapkričio 28 d. 16:46:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikras tragedijos teatras po Aegis ir iš dalies Musique, kuomet grupė drastiškai pasuko link techno pop. O pirmi albumai buvo tokie daug žadantys. Liv Kristine pas juos pradęjo savo karjerą, pridėdama grupei gotic atspalvio, kas mane itin žavėjo.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Mistake
2008 m. birželio 29 d. 18:40:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jie labai patinka, atrodo, nieko ypatingo ar išskirtinio nekuria, bet vistiek labai patinka. Vienos dainos išskirti tikrai negalėčiau, nes patinka labai daug.

Atsakyti
H2O-CO3
2007 m. birželio 25 d. 17:17:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš maniau, kad čia darkwave.... klydau.. fonotekoje 2 dainos su 4 žvaigžutėm, storm ir dar kažkokia

____________________
oops...
Atsakyti
Ingutexxx
2007 m. birželio 25 d. 15:46:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oh, viena mylimiausių mano grupių <3

Atsakyti
sesuo_mirtie
2007 m. birželio 25 d. 13:52:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man si grupe nepatinka...tik viena daina "Universal Race" nieko...

Atsakyti
vampiric_lust
2007 m. birželio 25 d. 13:48:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
patinka man. Savotiški tokie (:

____________________
Viena tik viltis veda per tamsą.
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. liepos 17 d. 11:30:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ToT pasišiko su nauju albumu dar labiau nei su prieš tai paskutiniais 2 buvusiais nes prisižadėjo gryžt į senus laikus o padarė ta patį šūdina popsa...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Sleeper
2005 m. gruodžio 21 d. 16:22:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Assembly albumas nėra paprasčiausias popsas. This sentence is true.
D.M. irgi nėra popsas. Ir ne visuose šokiuose popsą groja.

O aš sakau, kad popsas. O DM - ne. Ir šokiuose pokiuose ne visuose popsą groja. Bet ten, kur groja Assembly, groja popsą.
Ir tikrai nemanau, kad visa muzika, kuri nėra sunki, evil & gore, yra popsas. Čia šiaip, apsidraudimui, jei kartais bandėte mane kaltinti tokiu požiūriu.
Assembly paprasčiausiu popsu pavadinau remdamasis visai kitais kriterijais. Tiesiog per daug ten saldumo, dirbtinumo, paviršutiniškumo ir kitokio šūduko. Per daug kaip alternatyvai, bet vat kokiai MTV būtų pats tas.
Pernelyg nesižaviu ir senesne ToT kūryba (tikriausiai dėl didelės antipatijos apskritai beveik visai metalinei muzikai), bet Assembly, ko gero, yra vienas blogiausių mano klausytų "alternatyvių" albumų ever.

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
Silentist
2005 m. gruodžio 20 d. 23:37:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Assembly albumas nėra paprasčiausias popsas. This sentence is true.
D.M. irgi nėra popsas. Ir ne visuose šokiuose popsą groja.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
lacunacoil
2005 m. lapkričio 27 d. 14:24:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu gerai tada tarkim paaiskink man kas yra industrial nes as keliose saitose radau tuos pacius theatre of tragedy paskutinius albumus priskirtus industrial kategorijaj...kokios grupes atlieka ir kokie instrumentai isvis kaip skamba industrial??? nes as nesigincysiu gali but kad is tikro nesuprantu industrial...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Sleeper
2005 m. lapkričio 27 d. 13:32:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, kad industrial ten net nekvepia, tai galiu garantuoti. Klausiau tik pirmus tris albumus. Įvardinčiau, kaip gothic rock, kai kur viena koja nukrypstantis ir į deathrock'o pievas. Ten ne tik, kad industrialo jokio nėra, bet apskritai elektronikos labai minimaliai (na, gal trečiajame, Madrigal, šiek tiek daugiau). Nepaisant monotonijos ir nuobodumo, šitie albumai kažkada klausėsi visai neblogai. Dabar turbūt neprisiversčiau. Vėlesniųjų albumų neklausiau, bet esu visiškai tikras, kad jokio industrialo grot jie nepradėjo. Paprasčiausiai, industrial yra pernelyg konceptuali ir tam tikrų idėjų persmelkta muzika, kad grupė, prieš tai grojusi kažką visiškai kito, staiga pradėtų grot industrial. Bent aš tokių pavyzdžių nežinau.

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
lacunacoil
2005 m. lapkričio 26 d. 16:31:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai as ir nesiginciju tarkim kaip tu pavadintum sanguis et cinis

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Sleeper
2005 m. lapkričio 26 d. 16:12:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
dar kas kaip industrial supranta...amn idustrial yra electronica...ir visakas taip pat tokios grupes kaip sanguis et cinis ir panasiai sakyk ka nori zinau kad is tikro industrialas ne toks bet as ji apsibreziu sitaip...

Man regis, čia ne industrial supratime reikalas. Tai labai konkretus ir apibrėžtas terminas. Ir jis toli gražu nereiškia "belekokia elektroninė muzika". Na, jeigu jau Theatre of Tragedy ir Sanguis et Cinis vadini industrialu, nematau prasmės tau kažką aiškinti ar įrodinėti. Ir demonstruoji tu čia ne kažkokius principus, o elementariausią neišprusimą. Gali sau paploti.

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
lacunacoil
2005 m. lapkričio 25 d. 16:57:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sleeper rašė:
lacunacoil rašė:
paklausyk ju pirmo albumo theatre of tragedy...paskui buvo vienas gothic metal o kiti industrial...

Aha, kurgi ne. Jei čia apie Assembly, tai ten paprasčiausias popsas, o ne joks industrial. Ir apskritai, baikit visur kur papuola kišti tą sąvoką "industrial". Jau užkniso. Kur tik bent kiek pakvimpa elektronika, visokie "žinovai" pradeda kažką vapėti apie industrial. Galima pagalvot, kad daugiau muzikos stilių nežinot.

dar kas kaip industrial supranta...amn idustrial yra electronica...ir visakas taip pat tokios grupes kaip sanguis et cinis ir panasiai sakyk ka nori zinau kad is tikro industrialas ne toks bet as ji apsibreziu sitaip...


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Greven (Užblokuotas)
2005 m. lapkričio 19 d. 15:48:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bandziau klausyti, slamsto ispudi paliko...No offence aisku.Del doomo, tai teisybe, senieji irasai death/doominiai...

Atsakyti
White_Weapon
2005 m. lapkričio 19 d. 15:48:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grupe neturi labai daug geru dainu gal liv ir buvo geras vokalas bet patik grupe tai nieko verta nera,aisq yra kelios dainos bet bendrai tai nieko gero apie juos pasakyti tikrai negaliu

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Sleeper
2005 m. lapkričio 19 d. 14:32:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
paklausyk ju pirmo albumo theatre of tragedy...paskui buvo vienas gothic metal o kiti industrial...

Aha, kurgi ne. Jei čia apie Assembly, tai ten paprasčiausias popsas, o ne joks industrial. Ir apskritai, baikit visur kur papuola kišti tą sąvoką "industrial". Jau užkniso. Kur tik bent kiek pakvimpa elektronika, visokie "žinovai" pradeda kažką vapėti apie industrial. Galima pagalvot, kad daugiau muzikos stilių nežinot.

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Domantas Razauskas Domantas Razauskas
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 214
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 172785