Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Prancūzų muzika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gintuks77
2022 m. birželio 10 d. 11:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prancūzų muzika pakankamai išsiskiria nuo pasaulinio konteksto kaip ir rusiška, kurios neklausau.. Prancūziška muzika yra gana autentiška (ypač senesnė karta) turiu omeny Mylene Farmer - nuostabi muzika, nuostabi atlikėja, manau pasauliniu mastu nepakankamai įvertinta...  O šiaip Daft Punk, David Quetta jei kalbam apie pasaulinio lygio žvaigždes..


____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
4Blackberry
2016 m. rugpjūčio 27 d. 21:10:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pirmoji pažintis su prancūzų muzika prasidėjo radus kasetę su Joe Dassin dainomis. Kai kurios melodijos skamba iki šiol galvoje. Visai įdomūs dar Jean-Louis Aubert, Nino Ferrer, Damien Saez ypač, iš grupių visai nieko Calogero, labai gerai Joy Disaster ir Noir Desir. Žinoma, dar Yann Tiersen gerai ar ERA iš meinstrymo.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2016 m. liepos 15 d. 13:08:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daft Punk, Deep Forest, AIR, M83, Jean-Michel Jarre, Vangelis, Gotan Project - 

Mylene Farmer, Patricia Kaas, Alizee, Gipsy Kings, Eric Serra, Yann Tiersen, Eric Levi-ERA - 

Richard Clayderman, Paul Mauriat, F. R. David, Joe Dassin - 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
combat
2011 m. spalio 10 d. 23:57:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
les thugs - sena ir gera alternatyvaus roko/pankroko grupė.

kai išgirdau kažkada jų "moon over marin" (dead kennedys) pergrotą, pamaniau, kad koveris geresnis už originalą. taip apie juos ir sužinojau.

https://www.youtube.com/watch?v=w...FDE82 A84858A9B0

nemažai dainuoja ir angliškai, bet su smagiu prancūzišku akcentu. o jų "and he kept on whistling" gali įstrigti galvoj ir skambeti, skambėti, skambėti... net jei nelabai klausot tokios muzikos.

https://www.youtube.com/watch?v=O...featu re=related

Atsakyti
V3rtig0
2011 m. spalio 10 d. 23:29:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar į galvą ateina tik Joe Dassin ir Magma. Pirmasis, populiaresnės muzikos atlikėjas, turi kelias dainas, sukeliančias man nostalgiją, o antrieji, daug sudėtingesnės ir mažiau prieinamos muzikos propaguotojai, dainuoja net ne prancūziškai, o savo išgalvota kalba, bet tik neseniai pradėjau eksperimentuoti su jais, dar nepavyko susidaryti galutinio įspūdžio.

____________________
bacon
Atsakyti
Alvydas1
2011 m. spalio 10 d. 20:30:17 2016-08-29 05:43:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Elektroninės muzikos vienas iš pradininkų Jean Michael Jarre man iki šiol įdomus ir mėgiamas Na, klasikinė prancūzų muzika mano favoritė. Labai mėgstu Morisą Ravelį, Klodą Debiusy, Rasselą, Pulenką, ypatingai Art(i)ūrą Honegerį, beje, jis prancūzakalbis šveicaras, bet save laikė prancūzu. Be abejo, Žoržą Bize už nemirtingąją Karmen. O štai apie sunkiąją ar lengvąją muziką beveik nieko neišmanau, kažkada klausiausi Džo Daseno, Mirej Matje ir Editos Piaf, gal ir dabar patiktų, reiktų pabandyt . Repas ar jis būtų pracūziškas, ar rusiškas ar mozambikiškas man po feni - jam aš alergiškas.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
R7wa
2011 m. spalio 9 d. 20:14:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aww... prancūzų kalba Dalykas, kuris man labai patinka, tačiau niekada jo neišmoksiu

Legendiniai Noir Desir, Florent Mothe su savo šedevru Lassasymphonie, Virgine pouchin, kurios dainą Il est temp kažkada dainavau, norėdama patekti pas solinio dainavimo mokytoją ir t.t.

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
heikki
2011 m. spalio 9 d. 20:03:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinau, kad iš Prancūzijos yra grupė Chunk! No, Captain Chunk!. Daugiau, kas man patiktų, kaip ir nieko nėra.

____________________
...for a better day.
Atsakyti
augyz
2011 m. spalio 9 d. 19:12:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iš prancūzų tai man tik shoegaze stiliuje patink - Alcest, Amesoeurs, Les discrets,tiesa kaip tik dabar klausau Akphaezya, neblogas avantgardas.

Atsakyti
Sahja
2011 m. spalio 9 d. 17:04:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai susidaro įspūdis,kad Prancūzų dainos,yra ypač stilingos,ne bet kokios,visada išskirtinai geros,kad atrodo kaip rinktinės...Išskirtinai gražios dainos ir žmonės....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
einaras13
2011 m. spalio 9 d. 16:56:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemėgstu visai

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Emilija99
2011 m. rugpjūčio 19 d. 21:02:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pati Prancūzų kalba man viena iš gražiausių. Nors nesuprantu ir nemoku jos, bet turiu kęleta atlikėjų kurie man patinka ..

Atsakyti
kinomane
2010 m. rugpjūčio 31 d. 10:47:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Edith Piaf.

Atsakyti
sofia
2010 m. birželio 3 d. 09:01:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man is prancuzisku Pheonix patinka

Atsakyti
reaveris
2008 m. liepos 4 d. 10:38:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prancuzu muzika Europoje tikrai elitine yra, nusileidzia nebent Uk kai kuriais aspektais. Vienas repo, tikro repo, o ne komercinio gerbejas pasake, kad butent prancuzu ir rusu repas siuo metu geriausias. Zodziu, prancuzu tauta idomi, kalba grazi, o muzika auksto lygmens, tad mano nuomone apie ja tikrai gera.

Atsakyti
elizabeta
2008 m. liepos 3 d. 18:54:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mielai klausau prancūziškos muzikos, nes labai graži man jų kalba, melodijos. patinka zazie, etienne daho, mylene farmer, alain bashung, les enfoires ir daug kitų. nepatinka (tiksliau juokina) tik repas.

Atsakyti
geriam_alu (Užblokuotas)
2008 m. liepos 2 d. 17:17:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NoRemorse rašė:
nu na****, blogiau nebūna

puke

Atsakyti
WaLLa
2008 m. liepos 2 d. 16:34:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prancūzų muzika yra gerai.labai gerai.tik erzina, kad nesuprantu apie ką dainos.

____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
Atsakyti
vinipuchas
2008 m. liepos 2 d. 14:31:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach rašė:
ZAHO - C'est chelou
ZAHO - La roue tourne

Negaliu atsiklausyti, atsistebeti ir atsiziureti

Kaip jau ne kartą įsitikinau, KingRoach retai klysta, šio dainos iš tiesų pritrenkiančios.


Atsakyti
KingRoach
2008 m. liepos 2 d. 13:59:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ZAHO - C'est chelou
ZAHO - La roue tourne

Negaliu atsiklausyti, atsistebeti ir atsiziureti

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Šiaurės Kryptis Šiaurės Kryptis
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1199
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 285856