Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Žaidimų muzika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kickass
2008 m. balandžio 24 d. 22:02:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gary numan - cars

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
Icarus
2008 m. balandžio 24 d. 21:04:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pamenu, visai nieko buvo heroes of might and magic III muzikyte... Tokia kaip cia pasakius, didinga.

Atsakyti
mechanical_animal
2008 m. balandžio 13 d. 16:33:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
geriausia man yra lineage2. kurio chronicle nepasakysiu, siaip patinka pirmo kai kurios melodijos, bet ir antro ir trecio neblogos.. tokia ne sintetine, didinga. mmmm.

viespateliau - zaidei ta laiko gaisati..?

as tai uzh Resident Evil muzika - japonai kai nori, tai labai gerai sukuria, net sakyciau tobulai.

Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. kovo 17 d. 19:28:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kihi, forest calling, kur Huntersouse groja labai miela, dar iš c1 labai miela TI village melodija. nors ir vėlesniu chronicle visai nieko

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Kihiki
2008 m. kovo 17 d. 19:12:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
geriausia man yra lineage2. kurio chronicle nepasakysiu, siaip patinka pirmo kai kurios melodijos, bet ir antro ir trecio neblogos.. tokia ne sintetine, didinga. mmmm.

Manau tu turi omeny: Bill Brown - Lineage II: The Chaotic Chronicle - Intro (kur c1 loginantis grodavo)

____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
Atsakyti
Kihiki
2008 m. kovo 17 d. 11:35:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O taip. Mano winampo playliste netgi mėtosi nemažai žaidimų soundtrack'ų
Juk žaidime girdimi garsai ir muzika turi perteikti žaidimo esmę ir efektą.
Mėgstamiausi tai iš BloodRayne 2, Lineage II

____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
Atsakyti
lacunacoil
2008 m. kovo 17 d. 09:09:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man be konkurencijos Final Fantasy paskutiniu metu tokių perliukų iš ten randu

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
ArcadeFire
2008 m. kovo 16 d. 19:42:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kleckus rašė:
FIFA serijos garso takelis mano galva yra pats geriausias. tokias grupes kaip Bloc Party ar the Automatic isgirdau zaisdamas FIFA

SAME here, mano atrastu grupiu sarase muse, mando diao, the departure, air

____________________
If you're not living on the edge, you're taking up too much of room
Atsakyti
kleckus
2008 m. kovo 15 d. 20:43:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
FIFA serijos garso takelis mano galva yra pats geriausias. tokias grupes kaip Bloc Party ar the Automatic isgirdau zaisdamas FIFA

____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
Atsakyti
Genius_loci
2008 m. kovo 15 d. 19:52:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mafia'os soundtrackas yra nuostabiausias, kadangi ten 3-4 dešimtmečio jazz'as - gypsy muzika, atliekama tikrų atlikėjų. Dėl šio žaidimo šiek tiek pasidomėjau to laikotarpio atlikėjais.

O jeigu kalbant apie grynai žaidimui sukurtus garso takelius, tai nė nežinau. Nežaidžiau aš daug tų žaidimų, bet Wolfenstein'o ir Unreal Tournament'o (originalaus) garso takeliai tiesiog iki kaulų smegenų man patiko.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
J-Master
2006 m. rugpjūčio 13 d. 10:06:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NBA Live serijos geriausi soundtrackas

Atsakyti
biankas
2006 m. rugpjūčio 13 d. 10:01:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yra daug zaidimu kur gera muzika

Atsakyti
warhatter
2006 m. rugpjūčio 13 d. 04:19:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silent Hill. Niekada nepamirsiu. budamas senukas su draugais aptarinesiu Akira Yamaoka.

Atsakyti
NILI
2006 m. kovo 8 d. 22:53:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
OOOoooo mano dizioji meile IN THE PIT sita zaidasu sese mazos zaizdavom del nuostabiu melodiju. veliau tik suszinojau kieno tos melodijos...

Atsakyti
monna
2006 m. vasario 25 d. 14:16:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prisimenu kazkokiam zaidime aptikau slipknot bei P.O.D. net linksmiau pasidare zaisti

Atsakyti
magirux
2006 m. vasario 21 d. 10:36:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai svarbu kad zaidimui bute parinkta gera skoninga muzika nes jei geram zaidimui parenkama s.....muzika tai ir tas zaidimaas tampa s......vertas.

Atsakyti
eLFuXa
2006 m. vasario 21 d. 09:49:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aišku, nes jeigu tu lenktyniauji, o groja kažkokį popsą- nebėra azarto.
Šiaip "Bulių kautynių 2003" nebloga muzika

____________________
\\\\\\\"Muzika ir Co\\\\\\\"
Atsakyti
The_Wicked_One
2005 m. rugsėjo 2 d. 13:43:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausia man yra lineage2. kurio chronicle nepasakysiu, siaip patinka pirmo kai kurios melodijos, bet ir antro ir trecio neblogos.. tokia ne sintetine, didinga. mmmm.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
thatsme
2005 m. rugpjūčio 31 d. 22:09:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man labiausiai patiko NFSU muzika

Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 31 d. 21:18:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai man patinka kur ten su masinom kai vazineji pvz NFS underground faina muzika

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antis Antis
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5336
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 499696