Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Geriausi reperiai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DFReturnz
2005 m. lapkričio 26 d. 11:26:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai Nas toks jau yra , jis gali but topuose ir t.t bet nenuvaryt i shali kaip kai kurie . Man dar labai praeina french hiphop . pvz mc solaar .

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 26 d. 11:26:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J-Master rašė:
Bet vis del to geiausias butu tas kuris butu topuose ir dar patiktu Bronksui
man labai patinka Immortal Technique ,be abejo Nas vienas is tu kurie patinka undergrounderiams ir dar speja pabut topuose lygir . krs one su savo isgelbekim hiphopa ir as esu undergroundas zjbs . nu o paklausymui daug ko yra tik reikia rast .mano manymu tie trys yra vieni geriausiu is dabar repuojanciu . jei skaitant ne vien i skillsus ,o ir apie tai ka repuoja ar pan.

Geriausias reperis niekada nebuvo ir nebus topuose...geras repas ne masems...o seip Nasir Jones a.k.a. Nas kuo toliau tuo pradeda gryba pjaut....paskutiniai jo geri gabalai buvo iki 2000 na dar gal vienas kitas naujam amziuje bet seip tai po illmatic albumo jo gabalu kokybe krito

Atsakyti
J-Master
2005 m. lapkričio 26 d. 10:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet vis del to geiausias butu tas kuris butu topuose ir dar patiktu Bronksui
man labai patinka Immortal Technique ,be abejo Nas vienas is tu kurie patinka undergrounderiams ir dar speja pabut topuose lygir . krs one su savo isgelbekim hiphopa ir as esu undergroundas zjbs . nu o paklausymui daug ko yra tik reikia rast .mano manymu tie trys yra vieni geriausiu is dabar repuojanciu . jei skaitant ne vien i skillsus ,o ir apie tai ka repuoja ar pan.

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 26 d. 10:08:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DFReturnz rašė:
jo pritariu bronksui , geriausias negali but , nebent jum geriausias . pagal viska geriausi man yra GZA , A Tribe Called Quest , Artifacts , AZ , CNN , J5 , roots ir t.t . Ju perdaug daug kad kazkurie pvz 5 butu geriausi .

Rootsai ir J5 kiek zinau greitu metu isleidzia savo albumus, blemba laukiu nesulaukiu


Atsakyti
DFReturnz
2005 m. lapkričio 26 d. 08:24:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo pritariu bronksui , geriausias negali but , nebent jum geriausias . pagal viska geriausi man yra GZA , A Tribe Called Quest , Artifacts , AZ , CNN , J5 , roots ir t.t . Ju perdaug daug kad kazkurie pvz 5 butu geriausi .

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 25 d. 22:03:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pist_nepist rašė:
ai juk viskas yra HipHopas ir Snoopas ir Emas ir Busta ir kiti, nesakyk pvz kad The Game yra popsas nes tai nepopsas, siuolaikinis repas ir tiek...nereikia varyt ant zmoniu, visais laikais buvo gero HipHopo nesvarbu ar tai mainstreamas, ar undergroundinis, ar klubinis (kaip 50) HipHopas visoks yra gerai! bent jau man tai ne viena Hiphopo srove nemaiso ir nesuprantu ko Bronksai parinies...

as nesiparinu tiesiog sakau savo nuomone ir tiek...siuolaikinis hip-hopas man kaip savoka kazkaip neskamba... yra tiesiog underground, kuriame visos tikro hip-hop saknys ir mainstreeam - repas masems....man, skirtingai nei tau, antras variantas nepriimtinas...bet seip ar taip man jau tikrai galutinai uzpiso apie ta pati pizdelint....

geriau i tema "kurie reperiai geriausi" ka nors padiskutuosiu:
Man sitas zodis geriausias kazkaip kvailai skamba, juk neianoma pasakyti kuris geriausias, visi skirtingi ir turi savo rivalumus bei trukumus....Geriausias tai ne tas kuris sedi topuose, uzdirba daug litu ir isleidzia daugiausia albumu, as svarbiausia ziuriu i kuryba, i lyricsus, pacia technika, intonacija....Ziurint i dabarti man asmeniskai imponuoja ir ziaurai velka tokie MC kaip Chali 2na, Phonte, Immortal Technique....jie gal ne patys geriausi bet tikrai axuelni reperiai...ka jie daro is tiesu zavi, vien del tokiu zmoniu hip-hopas nestovi vietoj o eina i prieki

Atsakyti
pist_nepist
2005 m. lapkričio 25 d. 20:47:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai juk viskas yra HipHopas ir Snoopas ir Emas ir Busta ir kiti, nesakyk pvz kad The Game yra popsas nes tai nepopsas, siuolaikinis repas ir tiek...nereikia varyt ant zmoniu, visais laikais buvo gero HipHopo nesvarbu ar tai mainstreamas, ar undergroundinis, ar klubinis (kaip 50) HipHopas visoks yra gerai! bent jau man tai ne viena Hiphopo srove nemaiso ir nesuprantu ko Bronksai parinies...

____________________
I ain't a killa but dont push me
Atsakyti
malapert
2005 m. lapkričio 25 d. 20:39:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o as manau,kad geriausi yra lietuviskieji jbc

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 25 d. 19:30:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DFReturnz rašė:
ir koks tas tikras hiphopas ? vis del to nelabai man toks pasakymas . Pvz jei megciau koki anti white repa pvz dead prez ir pan ir kas kalbetu apie looptroopsu tai sakyciau einu klausyt tikro hiphop . kiekvienas savaip .

me vel pyksta del to kad parase dar viena nesamone


na manau tu tai tikrai turetum suprast kas yra tikras hip-hopas....

Atsakyti
DFReturnz
2005 m. lapkričio 25 d. 17:53:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir koks tas tikras hiphopas ? vis del to nelabai man toks pasakymas . Pvz jei megciau koki anti white repa pvz dead prez ir pan ir kas kalbetu apie looptroopsu tai sakyciau einu klausyt tikro hiphop . kiekvienas savaip .

me vel pyksta del to kad parase dar viena nesamone

Atsakyti
DFReturnz
2005 m. lapkričio 25 d. 17:50:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne , cia tiesiog jusu tokia nuomone , tiesa slypi kazkur anapus kai kuriem paprasciausia nepatinka kad kai kurie zmones varo ant reperiu vien del to kad daugeliui yra priieinami . siaip tai nera jie jau tokie prasti ir verti to , juk kai kuriem snoopas vienas is geriausiu ne vien del to kad jis populerus , jiem patinka stilius , lyricos ir t.t . vnz man atrodo kad mum cia yra apgailetina kazka kalbet apie tai. bronksai parasyk zinutei t-nes , jei neparasysi suprasiu , bet jei snoop dogg ne.

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 25 d. 17:41:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J-Master rašė:
Bronksas rašė:
o del Marshallo ir Snoopo vienas aisku, kad juos iskele Dr. Dre.....

iskele ... nu ir ? pz tu su tuo savo tiesos isipisimo kartais taip baise nusisneki ,kad net baisu . nebezinai ka besakyt ,tai pasakai toki teigini ,kurio nieks ir neneigia .

tas, kad jie yra visiskai nulis jei savo jegom nieko negalejo padaryt...lindo i sikna Daktarui, kad pavyktu ka nors isshpausti....krc dejau ant ju abieju ir ant viso mainstreamo, jei tave nuo to veza tai klausyk toliau ir kaifuok....as toliau klausysiu tikro HH....

o kur nusisnekejau tai vapse nematau

kai tau sunku pripazinti tiesa tai dazniausiai geriausia stumt ant kitu....maladec taip ir toliau varyk...

Atsakyti
pist_nepist
2005 m. lapkričio 25 d. 15:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas tas mainstreamas? tipo prieinamas didziajai publikai kaip suprantu???

____________________
I ain't a killa but dont push me
Atsakyti
J-Master
2005 m. lapkričio 25 d. 13:14:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bronksas rašė:
o del Marshallo ir Snoopo vienas aisku, kad juos iskele Dr. Dre.....

iskele ... nu ir ? pz tu su tuo savo tiesos isipisimo kartais taip baise nusisneki ,kad net baisu . nebezinai ka besakyt ,tai pasakai toki teigini ,kurio nieks ir neneigia .

Atsakyti
so_angel_rebelde
2005 m. lapkričio 25 d. 12:01:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ish lietuwiu taj g&g sindikatas,nasty_shit,messiah,liezhuwi z,geliantis......:*

____________________
zhajsk net jaj ir bijaj pralajmeti...:)~@*~@*
Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 25 d. 08:40:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DFReturnz rašė:
nu kad ne . Tau nepatinka mainstreamas ir tiek , tu pamatai ka per tv ir manai kad ten sh is karto , bet jei butu nezinomi jie daug kam tai tau patiktu , nes norisi klausyt ka nors kita negu visi kiti ir galvot kad esi geresnis , nes atsirenki tikra hiphopa . emas buvo vertinamas labai , tiesiog jis jau toks buvo , kad norejo isgarset ir parodyti kad baltaodziai irgi gali papult ten kur vien tik juodi . o nejau tu turi ka nors pries snoop dogga? jis vienas is hiphopo svarbiausiu ir nera ka cia apie ji pasakot .

tiesa sakant as neziuriu nei MTV nei kito kanalo....o del Marshallo ir Snoopo vienas aisku, kad juos iskele Dr. Dre.....

Atsakyti
Bronksas
2005 m. lapkričio 25 d. 08:32:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pist_nepist rašė:
krc nusikalbi bronksai...

jo as visada nusisneku

Atsakyti
J-Master
2005 m. lapkričio 24 d. 18:54:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
del fort minor instrumentalo . nieks is nieko nepizdino ,tiesiog labai didelis sutapimas ,as pakalbet nelabai moku apie tuos instrumentalus tai pats pasiskaityk i fsio : https://pmp-rockers.com/board/ind...c6e37 f178051a49

Atsakyti
J-Master
2005 m. lapkričio 24 d. 18:42:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DFReturnz > gerai cia ,as visa ta laika norejau tai pasakyt ,bet tiesiog nemokejau nu ne visur ,bet pagrindine minti tai joa .

pvz ,man tai mazdaug nesvarbu ka kiti klauso ,nu aisku idomu ,ten padiskutuot apie atlikejus ir pan. bet niekad neprikisineju kad tipo nx tu cia sito sudo klausais . jei patinka lloyd banks tai tegu klausos ,jei patinka ,kazkokie ten deep purple tegu klausos ,nuo to jis nepasidarys durneliais ,jei neklauso UNDERGROUNDO ,beto manau ,tie visi 'dabar hh sudas' 'seniau buvo zjbs' yra totalus sudas . tiesiog pasikeide mados ir fiso . visur jos keiciasi ,manau po kokiu 10-15 metu taippat kalbes ir apie siu laiku muzika ,taip kad nereikia cia per daug kitu zemint ,todel kad klauso ,pagal jus ,dusovos muzikos .

peace .

Atsakyti
GhetEmEx (Užblokuotas)
2005 m. lapkričio 24 d. 18:06:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausi tie kurie nevadina saves undergroundu (na bent mane parina kai krc one vadina save undergroundu). krc. mane uzbiesino tie mazi fort minorai. galiu galva det kad tas believe me instrumentalas yra is muzikos kuri saugo. nu bet wtf. jie vaidina reperius, o tai yra blogai. krc tas ju repas linkin parku lygio. siaip galeciau paminet de la soul, zinoma tupac shakur, dar tribe'ai ir gs. vis tiek man nesvarbu ar muzika turi uznugario ar ne, krc jei eminemas isleistu tikrai snuki judinanti gabala, as jo mieliau klausyciau nei kazkokios pozemiu smeklos (nieko bendra su shmekla) kuri vos suspeja pagal byta puliuodama fuck cops and shit...

____________________
UŽBLOKUOTAS.
Atsakyti
Puslapiai: 12345678
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Šiaurės Kryptis Šiaurės Kryptis
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 309
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 290838