Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
a123
2013 m. rugsėjo 9 d. 18:31:10 2013-09-09 18:31:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš prabilau apie savo liga internete, nes man reikia demėsio ir dėl to, kad neturi ką veikti ir panašiai. Net patys veikliausi žmonės, taip vadinamos žvaigždės, visuomenės veikėjai, firmų vadovai arba tiesiog iš pažiūros optimizmu trykštantis praeivis, serga sunkiausiomis formomis, o jiems ir dėmesio ir visa kita galbūt nestinga. Esmė tame, kad ne viskas priklauso nuo paties, psichinės problemos nekontroliuojamos tol, kol žmogus neišsiaiškina priežastis, o jei ir išsiaiškina, kol neatranda pagalbos. Vis dar palaikau teorijas, kad depresija yra fiziologinių pokyčių, kaip hormonų, nervų sistemos, smegenų veiklos sutrikimo išaukta liga, o kas išaukia tokius pakitimus, aišku ir nuolatinė psichologinė būsena, seksualiniai aspektai, psichologinės traumos ir tt. Tada jau vyksta užburtas ratas, ir niekas negali įrodyti, kas pirmiau atsiranda. Todėl patylėk šia tema, nes kol žmogus nera sirgės šia liga, tol jis nespuras sergančiojo. 

Beje, einarai, aš įsižeidžiau, todėl eik velniop:


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 9 d. 17:34:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Pats sergu. Prieš tai irgi žodį depresija rašydavau kabutėse. Iki tos dienos, kol dėl jos per pragariškas kančias atsikėliau į darbą. Stengiuosi keist mąstymą, dirbu fizinį darbą. Praradės viltį atrast gyvenimo prasmę, iš pat pradžių pradėjau vartot alkoholį. Dabar vartojų legalius narkotikus - antidepresantą ir neuroleptika. Nebežinau kiek ištversiu." - dramatiška, absurdiška, seilėtėkiška, graudu ir neįtikinama. Daug prieštaringų žodžių pasakiau. Bet galiu pasakyti. Kad tie tavo dramatizmai yra eilinės pliurpologijos, net mano dienoraščiai nėra tokie graudūs ir užjaučiu tave, kad mėgsti kurti įvairiausias virtualaus pasaulio pasakas su lengvai įžvelgiamo absurdo prieskoniu, nes tas, kuris serga depresija nesigiria internete savo liga (sunku būtų pasakyti "skundžiasi", nes pagira), ir kad geri vaistus ir kaip tau sunku - tai yra seilėtėkis, kaip pasakytų mano lietuvių mokytoja. Galima mane peikti už tai, kad aš dar mažvaikis ir neturiu realios patirties, bet akivaizdu, kad tu irgi depresijos nepažįsti ir nepažinsi. Pažįsti tik pesimizmą, savigraužą, asmenybės tuštumą ir niekingumą. Daugiau nieko. Atsiprašau už įžeidimą, jei vis tik tai žeidžia.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeusInversus
2013 m. rugsėjo 9 d. 12:05:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Poeta tamsta busi? tai kad jau buva, ejo ir praejo, bet aisku tau simta kartu sunkiau - ne kiekvienas verkia virtualioj erdvej.


____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
a123
2013 m. rugpjūčio 29 d. 20:59:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kada gi ta depresija paliks mane:

 

 


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
a123
2013 m. rugpjūčio 29 d. 20:46:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi zajabys Jums bus, kai depresija Jus užklups.


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
a123
2013 m. rugpjūčio 29 d. 20:44:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pats sergu. Prieš tai irgi žodį depresija rašydavau kabutėse. Iki tos dienos, kol dėl jos per pragariškas kančias atsikėliau į darbą. Stengiuosi keist mąstymą, dirbu fizinį darbą. Praradės viltį atrast gyvenimo prasmę, iš pat pradžių pradėjau vartot alkoholį. Dabar vartojų legalius narkotikus - antidepresantą ir neuroleptika. Nebežinau kiek ištversiu.


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
Very_crazy_enough
2013 m. rugpjūčio 29 d. 17:39:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar beje reik pridėt ir aplinkos veiksnį. Nežinau, kas prakeikė, bet lietuviai yra patyčioms prakeikta, pasmerkta tauta. Nepadės jokie saugantys orumą teismai/vaistai/turtingi užnugariai. Reiktų manau peržengti pajuokų, patyčių, savęs lyginimosi su kitais(-omis) etapą. Tada kai niekas nemanys, kad pažeidęs kito žmogaus viešumo, orumo, pagarbos ribą, tampa už kitą geresniu... manau, kad yra pabaiga tokiems dalykams ir tai nebus užkeikimas lydintis per amžius.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
SPECTER
2011 m. gruodžio 15 d. 22:29:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gedged (Samanta),

esi idomi asmenybe;
dziaukis ir vertink savo unikaluma;
rask savo stipriasias puses ir koncentruokis i jas
uzuot kentejus del savo silpnybiu (kuriu kiekvienas zmogus turi apsciai);
ir nesinervuok del nepastovumo, nes tai normali paauglystes dalis,
vidinis protestas, neleidziantis zmogui suakmeneti vietoje;

gyvenimas kupinas kancios, bet taip pat kupinas ir dziaugsmo

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
DeusInversus
2011 m. lapkričio 9 d. 22:00:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zajabys dalykas ta depresija

____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 9 d. 20:59:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai kokiu bus koreliaciju tarp depresijos ir sunkios muzikos gerbeju skaitom:
Heavy metal music has negative impacts on youth

istrauka:
“If parents are worried, they should ask their children questions like – how does that music make you feel? If children say the music reflects or mirrors the way they feel then ask more about what the music is saying,” she said.

“If listening doesn’t make them feel good about themselves, this should ring alarm bells. Alternatively, if parents notice a downturn in their child’s mood after listening to music this is also a cause for showing interest and getting involved.”

na man tai nera nieko keisto tame, juk istikruju depresova sunki muzika (aisku as tai nieko neapibendrinu ir nesakau kad hevy metal = depresija, bet, kazkaip abejoju ar gali linksmai nusiteikt, pagerint nuotaika ir t.t. (bet cia kalbu butent apie specifinius kurinius, o ne apie metala aplamai)

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
R7wa
2011 m. spalio 24 d. 23:06:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Toks keistas dalykėlis Rodos, pergyvenai, ją nugalėjai ir dabar tu žiauriai laimingas žmogus, viskas O.k ir kitaip negali būti, tačiau žinai,kad po pusmečio, o gal ir anksčiau ji sugrįš ir sėdėsi ant kėdės, nenorėsi absoliučiai nieko ir nejusi, kad gyveni Ką padarysi, toks jau tas gyvenimas, kai tu...

... nežinau net kas

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Snabas
2011 m. spalio 24 d. 21:04:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
placebas
2011 m. spalio 23 d. 19:17:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
augyz rašė:
man kazkodel vis vasaros viduri ''uzplaukia''

O man tai pavasarį, rudenį ir žiemą. Blemba, tai gaunasi, jog normaliai jaučiuosi tik vasarą..

____________________
NO.
Atsakyti
augyz
2010 m. liepos 10 d. 15:46:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man kazkodel vis vasaros viduri ''uzplaukia''

Atsakyti
Inetutea
2010 m. liepos 10 d. 15:26:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va man dabar depresija.Tai galiu pasakyt,kad labai blogai žmogus jaučiasi.Pateikiu požymius bent jau tokius kokius pati manau :nori arba daro sau kažką blogo (pvz.,venas susipjaustyt,iššokt pro balkoną ir kt.)Lenda juodos mintys.Labai greitai keičiasi nuotaika.Jauti,kad tave kažkas slegia.Daug yra tų požymių.
O depresijos rūšys kokias aš žinau tai: Rudeninė depresija,maniakinė depresija,(tiesiog)depresija.
Aišku nuo to reikia gydytis,tam yra psichologas,vaistai,žmonės kurie gali tau kažkaip padėti.
Tai tiek žinau apie tą nemalionią depresiją.

Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 26 d. 13:12:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Polinkis, tai nereiškia, kad būtinai visi meninkai serga depresija, bet jie yra į tai linkę... Ir aš pati esu tokia, taigi galiu sau svaidyt akmenis į daržą ar kaip ten Apskritai melancholikai labiau linkę į depresiją, nei tarkim sangvinikai, flegmatikai ar cholerikai... Na dėl šizofrenijos tai suabejočiau, tikėtina ir netgi labai, kad yra nemažai tokių atvėjų, bet, kad visi...ammm... nemanau....

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
hare_bo
2006 m. lapkričio 23 d. 22:08:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va, shian kaip tik buvau tokioj meno terapijoj. Taigi kalbant apie meninikus, tai jie visi shizofrenikai, o ne "depresuchininkai".. =D

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti
skeitaz
2006 m. lapkričio 23 d. 21:25:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gintuks77 rašė:
Daug tiesos tai, kad depresija dažnai serga jautrūs žmonės, menininkai.


na,daznai taip visi sako.Mazai ju serga depresija.Daugiausiai jie buna melancholiski ir siaip uzsisvajoje,liudni...Bet tikrai ne depresuojantys...Bendrauju su daug meninku.Pazystu tik du,kurie rimtai sirgo depresija...

Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 23 d. 13:38:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nežinau, ar čia laimė ar nelaimė, bet man per šiuos 16 metų teko nemažai pergyventi...Depresija vienas iš tų daugelio patyrimų....Dėlto savęs nelaikau nei protingesne, nei patirusia...TIk galbūt šios patirties dėka sugebėjau susikurti savita požiūrį į gyvenimą, visur atrasti savo nuomonę, įgyjau tvirtus principus... Bet žinai visgi nelinkiu niekam to ką pati patyriau, verčiau likti naiviu vaiku, nei sužalotu ir pernelug anksti suaugusiu vaiku...Su malonumu būčiau tik naivi svajotoja, bet deja nieko nebegaliu pakeisti... Na, bet juk toks gyvenimas ir reikia jį mylėti tokį kokį turi, nes kito tau neduos, manau gyvenimą reikia mylėti nesavanaudiškai, nieko sau už tai neprašant tai supratau, ir tai man padėjo išlikti, būti tokia kokia esu

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
gintuks77
2006 m. lapkričio 22 d. 18:41:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
SudegintaSaule rašė:
Taip nepasitikėjimas savimi viena iš daugelio sąlygų išsivystiti depresija, dargi prisiseda dideli stresai, artimųjų netektys, aplinkinių netoleranciją, agresija tavo atžvilgiu... meninikai tikrai dažnai linkę į depresiją...pati save galiu priskirti prie meninikų, ar bent jau meniškos sielos žmonių... nes kūryba visuomet su maninmi, man tai ne tik gyvenimo dalis, bet visas gyvenimas... taigi žinau, ką reiškia toks polinkis, atsirandantis tiesiog dėl begalo jautraus reagavimo į aplinką... Šios ligos atsikratyt padeda nebūtinai sportas, gali padėti, bet koks žmogui malonus užsiėmimas...Man padeda rašymas...Kai vėl jaučiu , kad žemė slysta iš po kojų, rašau, galiu rašyti ištisa naktį arba piešti, man tai padeda ne tai, kad nušviesinti gyvenimą, bet tiesiog pačiai įgyti jėgų, atgauti tikėjimą...Stiprybė ir viltis pagrindiniai atspirties taškai kapstantis iš depresijos liūno...
O va anoreksija ir bulimija tiesiog sugedusios visuomenės, iškreipto požiūrio pasekmės... Kiekvienai mergina reikia įsisavinti, kad jos gyvenimo tikslas visai netūrėti manekenės (nesakau idealią, nes mano nuomone modelių figūros labiau panašeja į drabužių pakabas nei į idealą...) figūra, o tiesiog gyventi ir būti laimingai taip kaip ji sugeba... Čia kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas, būti laimingam sau ir dalytis savo laime su brangiais žmonėmis. Kūnas, jo formos tik smulkmena, nereikšmingas dalykas. Man asmeniškai mylimo žmogaus ir kūnas ir veidas pats gražiausias, mieliausias , jo nestereotipiškumas, "trūkumai" man privalumai.

Visiškai pritariu tave nuomonei dėl depresijos. Šiek tiek stebini.. esi tokia jauna, o jau susidūrus su depresija ir taip gerai ją apibūdini.



____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Puslapiai: 1234567
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Kataklysm Kataklysm
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 361
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 294543