Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2013 m. spalio 25 d. 17:12:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar statant pjesę pagal Fiodoro Dostojevskio kūrinį (namely: Idiotas), susidomėjau rusų autoriaus kūryba iš naujo.

Čionai man patikusi eilutė iš skaitomos online jo Nusikaltimo (rus. Преступление и наказание):

Lebeziatnikovas:

- /.../bet ar jūs žinote, kad Paryžiuje jau yra daromi rimti bandymai, ar galima išgydyti pamišėlius veikiant juos vien tik loginiu įtikinimu? Vienas jų profesorius, neseniai miręs, rimtas mokslo vyras, įsivaizdavo, kad tokiu būdu galima gydyti. Pagrindinė jo idėja — kad ypatingo suirimo pamišėlių organizme nesą ir kad pamišimas esąs, taip sakant, protavimo logikos klaida, neteisinga pažiūra į daiktus. Jis pamažu įrodinėdavo ligoniui jo klaidas, ir įsivaizduokite, pasiekdavo, sako, rezultatų! Bet kadangi, be to, jis vartodavo ir dušą, tai dėl to gydymo rezultatų, žinoma, kyla abejonių… Bent taip atrodo…

 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 15 d. 15:04:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Skirtingos sąvokos yra "mėgstamiausia" ir "geriausia" [bent jau man].

Mano mėgstamiausia knyga "Meistras ir Margarita" [ją galiu cituoti ir skaitau kiekvieną pavasarį], bet geriausią, ką skaičiau, buvo ta knyga "Dienų pūta", nes tokių epitetų ir erdvės interpretavimui niekur nebuvau sutikus.

 

Skirtinga.


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 15 d. 14:06:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai aš ir nieko nesakau - ji pateikė tuos argumentus, ačiū jai, man to būtų užtekę, jei ne einaro prisikabinimas ir išvadinimas manęs akiplėša dėl to, kad paklausiau, kuom taknyga yra tokia puiki. O dėl tų sąrašų - tai buvo ironija(mano ironija dažnai būna tokia, nepykit), bet ir šiaip - jei tas sąrašas yra sudarytas apklausus pvz. tūkstantį žmonių, jis vistik bus objektyvesnis, nei, kad vieno žmogaus nuomonė ar ne taip? Bet va tu pagavai mano pagrindinę mintį, kad reiktų stengtis vartoti mėgstamiausia - būtent tai aš ir norėjau pasakyti iki tol, kol nepradėjau trolinti einaro :)


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
velniux
2012 m. rugpjūčio 15 d. 14:00:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O vat tavęs šitoj diskusijoj nesupratau. Na, niekaip nesuprantu, kur čia įžvelgei intrigų rezgimą iš Aratron pusės? Kai užsipuolei jį dėl to jis tebuvo uždavęs paprastą klausimą, kuo aptarinėta knyga yra tokia gera, kaip apie ją kalbat.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
velniux
2012 m. rugpjūčio 15 d. 13:58:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, kiek permečiau akimis dialogą, tai buvo visi tie argumentai pateikti, kodėl jai ta knyga atrodo ypatinga. Ir šiaip, remtis geriausių knygų sąrašais, esančiais internete, nėra labai tikslingas būdas norint sureitinguoti geriausias knygas. Ir visų pirma todėl, kad, kaip minėjo kažkas žemiau, tie sąrašai yra lygiai tokie pat subjektyvūs kaip ir kiekvieno iš mūsų asmeninė nuomonė. Dėl ko išties pritariu, yra tai, kad tokiais atvejais labiau vertėtų vartoti žodį mėgstamiausia, o ne geriausia, bet čia jau neesminiai dalykai, manau.

 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 15 d. 11:15:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paskutinis pastebėjimas:

"Viskas, diskusija baigta"  Aratron 2012 m. rugpjūčio 14 d. 21:29:08


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 15 d. 10:50:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paskutinis pastebėjimas - ne aš jus puoliau. Jei gerai įsižiūrėsi, aš tik paklausiau, kuom ta knyga gera. 


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 15 d. 08:27:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tamsta, skaitydamas knygas, turėtų turėti daug daugiau gebėjimų interpretuoti ir daug plačiau reikšti savo mintis, bendraujant su "tuščiažodžiautojais", o ne sausai kartoti tik vieną žodį "argumentas/ argumentas/ argumentas" arba du žodžius "rimtas argumentas".

Geros dienos ir Jums. Kitą sykį, prieš puolant, įsitikink, kad buvo pasirinktas tinkamas oponentas.


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 21:29:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tuščiažodžiauti moki, pripažįstu. Deja, aš nebepagaunu tavo minties(nors, nelabai jau ir stengiuos tai daryti). Todėl, jei nori pamatyti tuos paneigimus, kurių prašei pirmame punkte, tai trumpai ir aiškiai sakau - paskaityk mano pirmus postus einarui. Viskas, diskusija baigta. Nebent turi rimtų argumentų(boom boom ir šok.lol.bėk, bei boring aš neskaitau argumentais), kad paneigtum mano klaidingas tiesas. Bet jau žinau, kad tų argumentų nebus, nebent vaikiškas maivymasis, todėl gero vakaro - aš išeinu žiūrėti daktaro Strangelove.


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 14 d. 21:14:44 2012-08-14 21:18:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1. papunkčiui, kas buvo paneigta. Argumentuotai/ pagrįstai ir faktiškai. Be bla bla bla. Trumpai ir aiškiai.

2. labai lengva išprovokuoti tokio būdo asmenį, kuris mano esąs unikalus, nepaisant to, kad tokių, kaip jis dar kokie septyni milijardai ;]

3. "Tos diskusijos nebepratęsiu, nepyki - manau, visi supratome, ką kitas turėjo omenyje ir tolesnis ginčas tebūtų principai, kuriuos, nors ir turiu, bet šį vakarą demonstruoti nusiteikęs nesu :)" - boom boom boom. to man ir reikėjo ;]

4. "visi supratome, ką kitas turėjo omenyje" - Pelevinas "pustota" [jeigu neskaitei - bent jau dėl pavadinimo perskaityk ;]

 

5. "Tik tu, kaip ir einaras, nesiteiki paskaityti(ir įsiskaityti) į ankstesnius ostus." - pastebėjimas toks, kad Tamsta nesiteikia apskritai į nieką kreipti dėmesio, išskyrus savo paties klaidingą tiesą, kuri net neskirta interpretavimui.

 

 


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 21:00:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matau, šiandien išmokai naujų užsienietiškų žodžių, kad juos taip vartoji? Gal apšviesi, ką jie reiškia? Ir leisk priminti, kad aš jūsų teiginius jau kelis kartus paneigiau savo argumentais. Tik tu, kaip ir einaras, nesiteiki paskaityti(ir įsiskaityti) į ankstesnius ostus. Visa, ką čia kalbėjai, yra gražu, aistringa, netgi, atrodo, teisinga, deja... Tiesos visame tame maža.


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 14 d. 20:33:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mokausi iš oponento.

Šok.Lol.Bėk ;]

Boring.


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 20:29:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Argumentai nesibaigė, nebijoki. Tiesiog leiski priminti, kad taip ir neatmušėte ankstesnių mano argumentų, o jau reikalauji naujų. 


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 14 d. 20:21:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Apeliavimas į mano niką yra beviltiškai apgailėtinas, ypač tada, aki baigiasi argumentai, kurių taip reikalaujama, idant būtų pateisinti principai ;]

Taip kad boring.


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 20:09:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O žinai, tau tinka tavo nikas :) Tos diskusijos nebepratęsiu, nepyki - manau, visi supratome, ką kitas turėjo omenyje ir tolesnis ginčas tebūtų principai, kuriuos, nors ir turiu, bet šį vakarą demonstruoti nusiteikęs nesu :) 

Dėl papasakojimo dar ko nors, prieš miegą - mielai būčiau papasakojęs, bet staiga prisiminiau, kad Aratronas vistik nėra bardas ;) 


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 14 d. 19:52:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Uuu, koks tamsus bandymas išeiti iš už šalikelio ribų, pasiliekant sienos neužmūritose skylėse.

Pakartosiu: KLIEDESYS GERIAUSIA - be jokių prezervatyvų ar kitokių atsargumo priemonių. Tai subjektyvu. Man subjektyvu. Geriausia/ nuostabiausia/ puikiausia/ vertingiausia ir t.t. - ir ne šitų žodžių nei mano, nei ko nors kito asmens žodyne niekas neriboja. Tuo atveju, jeigu yra supratimas, kad "-iausia" susiję su subjektyvumu tam asmeniui, kuris tai pavartoja, kodėl įvarčiai vis dar mušami į tuos pačius vartus, bandant atkartoti triumfą, kurio jau niekas nepamena?

Papasakok man dar ką nors prieš miegą - būsiu labai dėkinga ;]

 


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 19:13:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Konkuruoja. Ir kartais labai net žiauriai...


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 14 d. 19:10:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

rasytojai konkuruoja? Nelabai noretusi tiketi...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 14 d. 19:08:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na na:) Aš puikiausiai suprantu, kad tas žmogus, rašydamas viena geriausių, turėjo omenyje save, bet... Esmė tame, kad besišvaistant tokiais terminais, kaip kad ,,viena geriausių", reikia būti labai atsargiam - arba pasiruošti argumentų, kuom tai yra geriausia, arba nepamiršti paminėti, kad tai yra geriausia būtent tau, nes kaip pats sakei - kiekvienas turime savo geriausius:)

Pala pala - o rašytojas, rašydamas knygą, nesistengia parodyti savęs, savo vidinio pasaulio ir nesistengia, būti geresnis už kitus skaitytojui? Žinai, rašytojų(ir apskritai menininkų) pasaulyje yra tikrai ne mažesnė konkurencija, negu tarp sportininkų. 


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kliedesys
2012 m. rugpjūčio 14 d. 18:06:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Išeinama dažnaiusiai iš proto, bet tikrai ne už savo subjektyvumo, nes "-iausia" taip pat yra subjektyvi, nes tai "-iausia" tai tik tam asmeniui, o ne didžiai daliai asmenų. Ir ne, čia jokio įrodinėjimo nereikia, nes tokios prievolės niekas neneša ant savo pečių.

Olimpiada ir knyga - kvailai bukas palyginimas, nes ten asmuo stengiasi parodyti save ir nugalėti savo priešininką, o knygą tiesiog skaitai savo malonumui ir vertini patikimą/ nepatikimą - nei tu kovoji už kažką, nei ką.

Kliedesys yra geriausia. Ir woop woop woop, be jokių argumentų - nesuvalgyk manęs ;]]]

 


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Edvard Grieg Edvard Grieg
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

DjVaids mėgsta TLC dainą I'm Good at Being Bad
juozasp mėgsta Pantera dainą Clash with Reality
DjVaids mėgsta TLC dainą My Life
Silentist mėgsta Layla
DjVaids mėgsta TLC dainą Baby Baby Baby
DjVaids mėgsta TLC dainą Let's do it again
DjVaids mėgsta TLC dainą Girl Talk
DjVaids mėgsta TLC dainą I Miss You So Much
DjVaids mėgsta TLC dainą Whoop De Woo
DjVaids mėgsta TLC dainą Fanmail
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 295
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 234222