Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Filmas apie "The Doors"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
neruse
2009 m. kovo 9 d. 19:45:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip seniai jį žiūrėjau, bet oi čia geras filmas. Labai labai patiko. Visas ten parodytas bohemiškas laisvas gyvenimas tieisog prikausto dėmesį. Reikės kada vėl pasileist :}

____________________
Too young to care.
Atsakyti

2009 m. kovo 9 d. 14:16:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tas filmas labai patiko. Pagrindinis aktorius tikrai buvo labai panasus i morisona. Sis filmas mane priverte dometis The doors. Beto Jega nes The doors vel yra atsikurusi tik su nauju vokalistu, kuris irgi yra panasus i morisona.

Atsakyti
BeatGeneration
2007 m. birželio 1 d. 19:29:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žiūrėjau. Liuks aktorius ir apskritai, viskas taip įdomiai - narkomano akimis. Bet. Neatskleista Morrison asmenybė liko. Rodė tik kaip jis gėrė, mylėjosi, vartojo. Pačios svarbiausios dalies, jo KŪRYBOS nerodė, matyt, to ir nesiekė, svarbiausia juk šokiruot žiūrovą.

Atsakyti
Arkangelas
2007 m. sausio 28 d. 23:42:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar žiūrėjau.
Labai patiko. O kai pamačiau aktoriaus panašumą į Jim'ą tai net aiktelėjau. Jau tokie panašūs viskuom. Gerai suvaidinta.
Tik man taip pat nepatiko,kad Jim'ą daugiausiai vaizdavo kaip narkomaną ir visai beveiltišką. O šiaip geras filmas.

Atsakyti
bambuchio
2007 m. sausio 5 d. 00:47:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man irgi visai patiko, nors skaiciau,kad patys doorsai (zinoma be morisono) yra nusistate pries ta filma del to, kad jimuka biskuta parode kaip debiliuka.. bet as ne visai taip manau.. mane uzveze nerealiai tas filmukas ... o aktorius super padirbejo! respect unreal!!!

Atsakyti
Sunki
2006 m. rugpjūčio 14 d. 23:18:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu, zhiurejau zhiurejau... nepatiko ir ishjungiau, Nes rode tik tokius biografinius faktus, neparodyta nei kajp jis kuria.. Nors ka ash chia shneku, gi nemaciau jo viso. Gal ir parodyta

____________________
Kai žmogus neturi ką rodyti, rodo viską, ką turi
Atsakyti
dryžuota-koja
2006 m. rugpjūčio 5 d. 21:10:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ziurejau. Geras, bet man geriau jau kur ramiai atsisedus pasiimti playeri ir uzsideti "The Doors" diska...

Atsakyti
eqliux
2006 m. balandžio 18 d. 21:34:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
estranged - va va, mane tai taip ir prikaustė prie ekrano ta scena, kai Jim'as koncerte bendrauja su publika, ten tas "incidentas su lytiniais organais" or whatever. - Taip grynai grynai Morrisoniška kalbos maniera, atrodo, nežinotum, kad tai ne jis, neatskirtum Val'as Kilmer'is jau kad padirbėjo, tai padirbėjo
Bet senokai bemačiau, praktiškai išsitrynė iš atminties daugelis vietų... Nors šiaip man asmeniškai nepatiko kai kurios vietos, kur filmas staigiai pereina į dainos video klipą ir atvirkščiai, man kažkaip norėjosi, kad tai kažkaip subtiliau arba, priešingai, drastiškiau būtų padaryta, bet ką jau čia

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
ewana_
2006 m. balandžio 18 d. 21:15:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
va šitas tai jo. ir dar kekšius kažkos ten. nu bet ne esmė. svarbu kad sukūrė daug geros muzikos.

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. balandžio 18 d. 21:11:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
maciau pries koki menesi, ulria atsiunte, lb lb patiko, dar labiau patrauke muzika, tik gaila kad Jim'a rode tik kaip alkoholika ir siaip kazkoki degrada, o juk jis buvo ir jautrus ir turejo nebloga humoro jausma. Tad tas truputi nepatiko

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
ewana_
2006 m. balandžio 18 d. 21:07:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai patiko. žiūrėjau paryčiais kartu su basketcase, ir eilinį kartą ji vidurį filmo nulūžo bet aš iki galo žiūrėjau ir man nerealiai patiko. pagrindinis aktorius labai nerealiai atliko savo vaidmenį. na o soundtrackas yra nerealus šito filmo

light my fire

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
estranged
2006 m. kovo 12 d. 13:28:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai geras filmas, nors is tokios panos, visiskai pasinesusios ant Doorsu girdejau, kad ten Morrisonas nevisai gerai atskleidziamas. bet man tikrai dideli ispudi paliko. buvau suzaveta pagrindionio aktoriaus panasumu i Morrison'a. na ne tiek isvaizdos panasumu, kiek ejsenos, judesiu scenoj, kalbos manieros. wa ten tai daug dabo ideta.
'Where's Your Will To Be Weird?' - klasika

rejks kada nors vel paziuret

____________________
'where's your will to be weird?' - jim morrison
Atsakyti
uneaiste (Užblokuotas)
2005 m. lapkričio 6 d. 09:03:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jis ziauriai patiko na tokio gero filmo kaip sis jau senai nebuvau maciusi.

____________________
aurb.
Atsakyti
aiste_86
2005 m. lapkričio 6 d. 08:39:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, geras. Po to kai paziurejau, visa kita diena galvoj skambejo Light My Fire, niekaip atsikratyt tos melodijos negalejau, o siaip filmas tikrai nieko, pakankaamai tikroviskai atrode

____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
Atsakyti
eglermknt
2005 m. lapkričio 6 d. 08:34:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
do you believe in drugs?
no i believe in excess..

jiega filmas!

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
DurpeGrabe (Užblokuotas)
2005 m. spalio 3 d. 17:29:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patiko, ziurejau susu malonumu kaip reta. dabar taip noriu ju kompakto po galais...
bohemiskas filmas

Atsakyti
ajste
2005 m. spalio 3 d. 17:27:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
norejau zhiuret, bet kadangi mano tetis (pagrindinis doorsu myletojas) parejshke, kad jau shimta kartu matytas, taj ash, kajp wisada, likau uzh borto....

Atsakyti
The_Wicked_One
2005 m. spalio 3 d. 17:24:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pradejau ziuret ir nepabaigiau. gal akda reieks paziuret. nezinau, tai nebuvo vienas is tu filmu, prie kurius as kaip tanx begu viska dauzydama..

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
DurpeGrabe (Užblokuotas)
2005 m. spalio 3 d. 17:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip patiko?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antis Antis
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 309
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 488781