Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Renkame 2010-ųjų metų dainas, klipus, albumus ir kt.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
velniux
2011 m. sausio 22 d. 22:16:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Na, žmonės, apmirė truputį ši tema, renkame toliau netingėkit ir surašykite savo nominantus.

Manau, kad jau uztenka. Dabar reiktu susisteminti visas surasytas nominacijas ir nominantus bei pradeti balsuoti.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 22 d. 20:18:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Na, žmonės, apmirė truputį ši tema, renkame toliau netingėkit ir surašykite savo nominantus.

Man atrodo,nelabai prasminga tęsti diskusijas apie praėjusius metus - daug įdomiau pakalbėti,apie tai kas mūsų laukia šiais metais - kokie nauji albumai,nauji grupių sugryžimai,jų koncertiniai turai,metų perspektyvos ir t.t... Arba man būtų įdomiau apžvelgti paskutinį dešimtmetį muzikoje,jos įdomiausius/reikšmingiausiaus įvykius ir t.t... O apie 2010 diskusijos užtenka,kaip ir skritingų įvertinimų,apie tuos metus,muzikos pasaulyje... Žvelkime į ateitį...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 22 d. 18:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, žmonės, apmirė truputį ši tema, renkame toliau netingėkit ir surašykite savo nominantus.

Atsakyti
velniux
2011 m. sausio 2 d. 13:27:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Gorillaz nebuvo jau tokie blogi, atvirkščiai jų albumas Plastic Beach buvo visai patenkinamas, antrasis jų albumas nelimpantis kažkoks

Na, Plastic Beach neklausiau, bet tas antras tai man visiskai nepatiko. Be to, cia tik siulymas

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 30 d. 22:49:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gorillaz nebuvo jau tokie blogi, atvirkščiai jų albumas Plastic Beach buvo visai patenkinamas, antrasis jų albumas nelimpantis kažkoks

Atsakyti
velniux
2010 m. gruodžio 30 d. 22:42:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kadangi geriausius jau daugmaž surašiau, tai dabar blogiausi :
Blogiausias užsienio atlikėjas/a - Lady Gaga, Katy Perry, Rihanna, Eminem, Fergie, Lauris Reiniks, Justin Bieber, David Guetta, Kid Cudi.
Blogiausias Lietuvos atlikėjas/a - Egidijus Dragūnas, Radži, Alina Orlova, Eglė Jurgaitytė, Inga Valinskienė, Irma Jurgelevičiūtė.
Blogiausias metų albumas - The Hoosiers - The Illusion Of Safety, Kid Cudi - Man On The Moon II : The Legend Of Mr.Rager, Justin Bieber - My World 2.0, Katy Perry - Teenage Dream, Sel - Aš kaip žąsis, Korn - Korn III - Remember Who You Are.
Blogiausia užsienio grupė - The Hoosiers, Gorillaz, Korn.
Blogiausia Lietuvos grupė - SEL, InCulto.
Dar papildysiu, kai bus nuotaikos peržvelgti daugiau blogesnių atlikėjų .

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 30 d. 20:25:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Metų garso takelių albumas - Hans Zimmer ''Inception'', Robbie Robertson ''Shutter Island'', Tomandandy ''Resident Evil:Afterlife'', Trent Reznor "The Social Network'', Atticus Ross ''The book of Eli'', Kick-ass, Hanz Zimmer ''Sherlock Holmes'', AC/DC ''Iron Man 2''.

Matų blogiausias garso takelių albumas - The Twilight Saga: Eclipse, Step Up 3D, Brian Tyler ''The Expendables''.

Metų garso takelis - Hanz Zimmer ''Dream is collapsing'', ''Time'' (Filmas:Inception), Robbie Robertson ''This Bitter Earth - On The Nature Of Daylight'' (Filmashutter Island), Tomandandy ''Tokyo'' (Filmas:Resident Evil:Afterlife), Trent Reznor ''Intriguing Possibilities", "Soft Trees Break The Fall'' (Filmas:The Social Network), Atticus Ross ''Panoramic'', ''The Journey'' (Filmas:The Book Of Eli),

Blogiausias metų garso takelis - Muse ''Neutron Star Collision (Love Is Forever)'' Filme: Twillight:Eclipse,(kad ir kaip mėgstu Muse), Flo Rida ''Club Can't Handle Me (su David Guetta)'', ''Freak (su Kardinal Offishall)''(Filmastep up 3d),


Atsakyti
gintuks77
2010 m. gruodžio 30 d. 16:52:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Remiantis music.lt dainų top-100
į geriausią dainą siūlyčiau:
Eminem - Not afraid, Shakira - Waka waka, B.o.B -airplanes, Linkin Park - The catalyst, Rihanna - The rude boy, Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever)
Į Lietuvišką geriausią dainą: Sel - Nes aš tik vėjas, Mikutavičius - Ar mylit ją jūs, Thundertale - žemė Lietuvos, Mamontovas - World is full of love, Sel - Sel 600
Geriausias albumas:
Eminem - recovery, Linkin Park - A thousand suns, Bon Jovi - greatest hits, AC/DC - Iron man 2, Gorillaz - Plastic Beach, Cheryl Cole - Messy Little Raindrops
Lietuviškas albumas: Sel - Aš kaip žąsis


____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 30 d. 16:12:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gintuks77 rašė:
manau būtų objektyvu siūlyti geriausias dainas ir albumus iš music.lt sudaryto albumų top-50 ir dainų top-100

gintuks, prašom siūlyti, aš ką norėjau, tai tą ir išsirinkau iš ten

Atsakyti
gintuks77
2010 m. gruodžio 30 d. 14:33:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau būtų objektyvu siūlyti geriausias dainas ir albumus iš music.lt sudaryto albumų top-50 ir dainų top-100

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Rutonė
2010 m. gruodžio 30 d. 14:16:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:

o kodel jie turi prie TAVES lipti? gal kiek sumazink SAVO ego, atlekejai stengesi ne vien patentinti TAVO muzikini skoni, bet ir uzdirbt pinigu ir t.t.

O kodėl aš turėčiau klausyt tai, kas mano ausims netinka? Didinu, mažinu savo ego - na taip.. kodėl aš prie pinigų darytojų turiu taikytis, o ne jie prie manęs? Teisingai pastebėjai - stengėsi uždirbt pinigų. Stengėsi kalt pinigą, o ne padaryt kažką kokybiško. Vat ir nelimpa. O kol nelips - nematys jie mano pinigėlio, nematys....

Atsakyti
rabithunter
2010 m. gruodžio 30 d. 13:27:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
darbo ideta daug, bet kai Escape The Fate perskaiciau apie black metal/roko misraine tikejausi tikrai kazko idomaus o gavau eiline metalcore/numetal kapela is uz atlanto, na nereiktu zmoniu taip klaidint

Atsakyti
velniux
2010 m. gruodžio 30 d. 11:59:30 2011-01-23 10:28:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kadangi labai tingiu iš naujo viską perrašinėt, tai padarysiu, kaip Crazyz patarė - nukopijuosiu savo dienoraštį čia Sorry, kad tiek daug, bet tingiu atrinkinėt svarbiausius dalykus .
Albumų TOP 15
15. Lifehouse - Smoke & Mirrors
Prieš pradėdamas įvairių albumų perklausas apie šią grupę nebuvau girdėjęs nieko. Nei blogo, nei gero. Perklausęs keturias pirmąsias šio albumo dainas jau norėjau nebegaišti su juo laiko, nes dainos niekuo nenustebino ir "neužkabino". Bet nusprendęs visgi paklausyti dar bent kelių dainų nepasigailėjau. Radau ir įdomių alternatyviojo roko kūrinių ir gražių lyrinių baladžių. Gaila tik, kad iš 16 dainų man itin patiko vos 4-5. Tačiau tų 4-5 kūrinių užteko, kad "Smoke & Mirrors" patektų į TOP 15.
Geriausios dainos : "From Where You Are", "Everything", "By Your Side".

14. Tarja Turunen - What Lies Beneath
Moteris, kurios pristatinėti nereikia. Vieni ją prisimena ir žino, kaip "tą pirmąją, geresnę "Nigthwish" vokalistę", kiti - kaip jau ne vieną solinį albumą išleidusią, ypač stipriu operiniu balsu pasižyminčią dainininkę. Bet visi sutaria - Tarjos balsas tikrai neeilinis. Bėda tik tame, kad daugiau nieko. Operinis balsas, įspūdingos Tarjos variacijos juo - taip tai tikrai vietomis netgi stulbina. Bet nėra to "kabliuko". Tiesiog, gražus vokalas, graži daina, prisikabinti nelabai yra prie ko, bet praeina pora - trejetas minučių ir nebeprisimeni nei apie ką daina, nei apskritai pačios melodijos. Žodžiu, dainos arba operinio stiliaus - gražios, bet nuobodžios, arba kažkokios netgi pop rock stilių kiek primenančios dainos, su įkyriai besikartojančia melodija. Visgi, yra ir išimčių.
Geriausios dainos : "I Feel Immortal", "The Archive Of Lost Dreams".

13. Bullet For My Valentine - Fever
Iki šiol žinojau tik vienintelę jų dainą - "Your Betrayal", kuri nuolat figūruoja mano MP4 grojaraštyje. Todėl nudžiugau ją pamatęs ir šiame "Bulletų" albume. Visgi, po šios dainos(kuri yra 1-oji pagal eilės numerį) teko išklausyti gal penkias iš eilės labai vidutiniškas ir niekuo neįpatingas dainas, kurios privertė sunerimti. Ir ne be reikalo. Be jau minėtos "Your Betrayal" tarp penkiolikos kitų dainų radau vos tris, kurios tikrai patiko. Tačiau, tik perklausęs viską supratau, kad šią grupę vertinti atskiromis dainomis nėra labai teisinga. O kaip visuma albumas yra tikrai geras - yra ir "metalinių" ir gražių, ramių vien akustinėmis gitaromis atliekamų kūrinių. "Fever"galbūt vertas net aukštesnės vietos, nei 13-oji,bet taip jau išėjo ).
Geriausios dainos : "Your Betrayal", "Tears Don't Fall"(Akustinė), "The Last Fight"(Akustinė), "Say Goodnight"(Akustinė).

12. Avantasia - The Wicked Symphony
Avantasia - turbūt vienintelė grupė šiemet, išleidusi net 2 albumus, skirtingais pavadinimais, tą pačią dieną. Ilgai galvojau, kuris iš jų("The Wicked Symphony" ar "Angel Of Babylon") yra geresnis ir galiausiai, vertinant atskirai kiekvieną dainą, išrinkau "The Wicked Symphony". Šiaip tai labai panašūs albumai, sukurti tipiniu, "Avantazišku" progressive metal stiliumi su simfoninio, sunkiojo ir power metalo priemaišomis. Albumas vertas dėmėsio, tik bėda, kad gana greit nusibosta.
Geriausios dainos : "Dying For An Angel", "States Of Matter", "The Edge".

11. Escape The Fate - Escape The Fate
Labai įdomus atradimas. Kažkas tarp lyrinio roko ir juodojo metalo. Lyg ir sunkiai suderinama, bet šie muzikantai tai sugeba. Turiu pasakyti, kad lyrinis rokas jiems tinka labiau. Bet net ir tas black metal dainas stiliaus dainas jie padaro taip, kad net ir aš(nors šiaip labai nemėgstu juodojo metalo) galiu klausytis . Itin patiko vokalisto balsas ir dainų melodijos. Galbūt vietomis jaučiama monotonija, bet tai tikrai ne tas argumentas, dėl kurio galima būtų šią grupę vertinti prastai. Tikrai vienas maloniausių atradimų 2010-aisiais.
Geriausios dainos : "Issues", "World Around Me", "Lost In Darkness".

10. Sting - Symphonicities
Nors naujų kūrinių šiame albume ir nėra, bet senieji, perdainuoti kiek kitaip, vietomis nepalieka kito pasirinkimo kaip tik grožėtis ir žemai nulenkti galvą prieš buvusį "policininką". Tai lyg ir geriausių dainų rinkinys, lyg ir įvairių Sting'o dainų improvizacinės versijos. Ir dauguma jų perdarytos būtent į gerąją pusę . Be to, kad ir kokia būtų improvizacija, kažin ar įmanoma sugadinti tokius hitus, kaip "Englishman In New York" ar "Roxanne".Kodėl tik 10-a vieta? Dėl poros visą bendrą vaizdą gadinančių kūrinių ir dėl to, kad, nors ir kaip gerai šį albumą vertintumėmė, norisi kažko šviežaus ir naujo.
Geriausios dainos : "Englishman In New York", "Roxanne", "I Burn For You", "The Pirate's Bride".

9. Bon Jovi - Greatest Hits
Na, tai geriausių hitų rinkinys, taigi nelabai apie ką yra ir kalbėti. Galiu tik pasakyti, kad į albumą sudėtos tikrai visos pačios geriausios "Bon Jovi" dainos. Nuo per pastarąjį mėnėsį itin visų pamėgtos ir iki dabar music.lt TOP 40 besilaikančios "What Do You Got" iki pasaulinio hito, kurį žino kone kiekvienas - "It's My Life". Taigi, visiems ištikimiems "Bon Jovi" fanams ir tiems, kurie dar tik juos atranda, tai galimybė vienoje vietoje rasti viską, ką šie vyrukai iš JAV yra sukūrę geriausio.
Geriausios dainos : "It's My Life", "Always", "When We Were Beautiful", "Bed Of Roses".

8. We Are The Fallen - Tear The World Down
Dar vienas tikrai malonus atradimas. Grupė, turinti viską, ko reikia. Tiek vokalą, tiek gerą instrumentinį skambesį, tiek net ir idėjas. Nors kartais klausant šio albumo ir jaučiasi "Within Temptation" ir "Evanescence" įtaka, bet "klausosi" "Tear The World Down" gana gerai. Yra keletas dainų, kurias tikrai norisi prasukti, bet albumo visuma tikrai, bent jau mane "papirko" ir uždegė .
Geriausios dainos : "Sleep Well My Angel", "I Will Stay", "I Am Only One", "Tear The World Down".

7. Poets Of The Fall - Twilight Theatre
Nežinau, kaip kituose šios grupės albumuose, bet šiame aš indie rock'o elementų beveik neįžvelgiau. Dainos, tekstai, jų visuma - viskas daroma kažkiek kitaip ir netelpa į jokio žanro rėmus. O kas netelpa į rėmus, tą įprasta vadinti alternatyva. Būtent tokie ir yra "Poets Of The Fall" savo naujausiame albume apie saulėlydžio teatrą. Iš tikrųjų, imant visą albumą, kaip visumą, tikrai galima jį prilyginti keistam, bet romantiškam ir sudominančiam saulėlydžio teatrui. Dainų,kaip ir beveik bet kuriame albume, yra visokių, bet tos įdomios ir geros smarkiai nusveria nuobodžias ir blankias.
Geriausios dainos : "Change", "You're Still Here", "Heal My Wounds", "Rewind", "Given And Denied".

6. Helloween - 7 Sinners
Senukai parako dar turi. Ir daug. Jau 30 metų grojanti vokiečių speed metal grupė su kiekvienu albumu vis sugeba kažkuo sužavėti. Atrodytų viskas tas pats - stilius nesikeičiantis, melodijos panašios, bet "Helloween" būtent ir turi tą "kabliuką", jie sugeba uždegti ir savo energiją per grojamą muziką perduoti klausytojui. "7 Sinners" - ne išimtis. Išmetus pirmąją albumo dainą - "Where The Sinners Go" ir ketvirtąją - "Raise The Noise" albumą galima būtų įtraukti net ir į trejetuką, ar bent jau penketuką geriausių, nes Helloween - tai geriausias vaistas, norint išblaškyti miegus ir ilgesniam laikui pasisemti energijos .
Geriausios dainos - "Are You Metal?", "Who Is Mr.Madman?", "World Of Fantasy", "The Smile Of The Sun", "Not Yet Today", "Far In The Future".

5. Serj Tankian - Imperfect Harmonies
Dar vienas ekspermentinės, alternatyvios muzikos albumas. Bet geresnis nei "Poets Of The Fall". Geresnis skambesiu. Kad Serj'as dainuoti moka visi žinom ir tuo jau nebenustebinsi. Bet šį kartą jis nustebino būtent muzika. Muzika, kuri net ir be vokalo ir tekstų yra nuostabi. Priverčianti tave ieškoti atsakymų į klausimus, kurių anksčiau nekėlei, atsakymų, kurie kartais yra itin toli, o kartais visiškai čia pat - tereikia tik juos pamatyti. Bet, kad ir kaip mane žavėtu Serj'as ir jo atliekama muzika "Imperfect Harmonies" albume, visgi kelios prastesnės dainos neleidžia jo pakelti į aukštesnę vietą.
Geriausios dainos : "Disturbed Inc", "Deserving?", "Gate 21", "Yes, It's A Genocide", "Left Of Center".

4.Amy Macdonald - A Curious Thing
Gal ir pernelyg skambiai nuskambės, bet tai - geriausias soft rock'as, kurį kada nors esu girdėjęs. Užburiantis balsas, gražios melodijos ir kartais tiesiog fantastiškai geri tekstai. Atrodo, ko daugiau bereikia? Vėlgi, kaip ir anksčiau jau minėtiems albumams,taip ir šiam koją kiša kelios prastos dainos. Bet tam ir yra dainų prasukimo mygtukas . O paskutinę albumo dainą - "What Happiness Means To Me" vos kartą išgirdęs iš karto įrašiau į nuostabiausių visų laikų dainų sąrašą. Greta tokių šedevrų, kaip Within Temptation "Forgiven", Queen - "Too Much Love Will Kill You" ar netgi Alter Bridge "In Loving Memory". O tai - iš mano pusės yra itin aukštas įvertinimas, kuriam 10 balų skalė yra per maža .
Geriausios dainos : "What Happiness Means To Me", "I Got No Roots", "My Only One", "An Ordinary Life", "Give It All Up".

3. The Foreshadowing - Oionos
Kadangi apie šį albumą jau esu prirašęs savo recenzijoje, tai labai neišsiplėsiu. The Foreshadowing yra grupė, kuri nėra tiesiog "dar viena muzikantų sąjunga, kurios galima klausyt". Ne. Tai grupė, kurios klausyti reikia mokėti. Didžiajai daugumai jų muzika pasirodys nuobodi, monotoniška ir kažkokia keista. Taip, ji monotoniška, depresyvi, bet prasminga. Muzika, kurios netgi to paties stiliaus dainas grojančių grupių grojaraščiuose beveik nėra. Bent jau man - tai grupė, kuri ne sekė kažkieno jau pramintu keliu ir kopijuodami legendas susikrovė sau turtus. Tai grupė- kuri eina savo keliu ir pati mina naują taką. Specifinė ir labai originali muzika jiems ir garantuoja vietą tarp trijų geriausiųjų šiais metais išleistų albumų.
Geriausios dainos : "The Dawning", "Outsiders", "Fallen Reign", "Lost Humanity", "Survivor Sleeps".

2. Slash - Slash
Duoklė už viską, ką šis žmogus nuveikė su Guns'N'Roses? Duoklė už tai, ką jis davė visai roko scenai? Galbūt. Bet Slash'as sugebėjo nustebinti.Nustebinti jau vien įspūdinga įvairiausių atlikėjų gausa.Albume galima rasti visko - nuo pasaulinių legendų, tokių kaip, Ozzy Osbourne ar Alice Cooper iki dar neitin daug kam žinomo vieno geriausių(jei ne geriausio) šių dienų vokalistų Myles Kennedy. Kai kurios dainos, mano nuomone, buvo sugadintos(pvz Paradise City), bet kai kurios buvo perdarytos taip, kad naujoji versija gerokai užgožė senąją. Be to, išgirdau ir daugybę gerų dainų, kurių anksčiau girdėjęs nebuvau. Manau, Slashui koją pakišo nebent norėjimas į albumą "sugrūsti" kiek galima daugiau dainų. Visgi, 21 kūrinys yra kiek per daug . Bet trūkumai nublanksta prieš galimybę išgirsti puikų gitaros ir puikių balsų derinį.

1. Alter Bridge - AB III
Korupcija ir asmeninės simpatijos? Tikrai ne. Tiesiog, kad ir kaip stengčiausi, prikibti nerandu prie ko. Recenziją apie AB III rašiau dar gerai neįsigilinęs į visas dainas, todėl tuomet šiek tiek trūkumų rasti sugebėjau. Bet perklausius albumą antrą, trečią, ketvirtą kartą, jų paprasčiausiai neliko. Nuo, kaip jau tapo įprasta, nuostabių Mark'o Tremonti sukurtų tekstų ir muzikinių kompozicijų iki viską nustelbiančio stebuklingo Myles'o Kennedy vokalo. Nuo pat "Slip To The Void" iki pat "Home"(išskyrus nebent "Words Darker Than Their Wings" priedainį)- viskas yra tiesiog tobula. Ir jei po pirmųjų dviejų Alter Bridge albumų galvojau, jog nieko geresnio sukurti jie tikrai nebesugebės, tai galiu drąsiai sakyti, kad smarkiai klydau. Belieka grožėtis, žavėtis jais ir su nekantrumu laukti, pagal grupės tradicijas, greičiausiai, tik 2013 metais pasirodysiančio ketvirtojo albumo.
Geriausios dainos : "Slip To The Void", "Ghost Of Days Gone By", "Wonderful Life", "I Know It Hurts", "Fallout", "Life Must Go On", "Zero", "Home".

O dabar kitos nominacijos :
Metų užsienio roko grupė - Alter Bridge, Bon Jovi.
Metų Lietuvos roko grupė - Thundertale.
Metų užsienio sunkiosios muzikos grupė - Helloween, The Foreshadowing, Bullet For My Valentine.
Metų Lietuvos sunkiosios muzikos grupė - Obtest.
Metų užsienio roko atlikėjas/a - Amy Macdonald, Serj Tankian.
Metų Lietuvos roko atlikėjas/a - Andrius Mamontovas, Bjelle.
Metų daina - Amy Macdonald "What Happiness Means To Me", Alter Bridge "Life Must Go On", Helloween "Are You Metal?", The Foreshadowing - "Fallen Reign", Serj Tankian "Deserving?", Bullet For My Valentine "Your Betrayal", Scorpions "Lorelei".
Metų balsas - Myles Kennedy, Amy Macdonald, Serj Tankian, Tarja Turunen.
Metų koncertas - Rammstein "Siemens" arenoje Kovo 5d.(Kas buvo, manau, pritars ), Metallica - "Siemense" Balandžio 20-21.
Kolkas tiek .

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2010 m. gruodžio 29 d. 18:38:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:

Beveik sutinku. BEVEIK. Nes Gagą, Bieberį ir dar Ke$hą drąsiai skirčiau prie blogiausių ar net metų katastrofų. Niekaip jie man nelimpa. ...

o kodel jie turi prie TAVES lipti? gal kiek sumazink SAVO ego, atlekejai stengesi ne vien patentinti TAVO muzikini skoni, bet ir uzdirbt pinigu ir t.t.



dieve mano tiek ivairiausiu nominaciju
mazai klausiau naujos muzikos tai vos ne vienintelis mano pretendentas:
Oomph! - Truth Or Dare
kategorijoj angliskai perdainuotas vokiskas albumas

man kazkaip keista, kaip kaikurie zmones gali taip kazka nekest (ar tai galit savo jausmus bet kokiu kitu zodziu pavadint, neidomu), galima pagalvot jie yra verciami klausit kas jiems nepatinka, na jeigu jus kas istikruju kankina, tai atsiprasau.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
eqliux
2010 m. gruodžio 29 d. 18:19:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter, bet čia juk skonio reikalas. Man, pvz., The Final Frontier tikrai patiko.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
rabithunter
2010 m. gruodžio 29 d. 18:04:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kad sitie metai apskritai nykoki buvo
anyway is albumu (ypac jei kas originalesnio domina) tai bent man geriausi buvo
Year Of No Light - Ausserwelt
Shining - Blackjazz
Deathspell Omega - Paracletus
Electric Wizard - Black Masses
Agalloch - Marrow Of The Spirit
Rotting Christ - AEALO
Ghost - Opus Eponymous
jei ne is sunkiosios muzikos
God Is An Astronaut - Age Of The Fifth Sun
Anathema - We're Here Because We're Here
Grinderman - Grinderman 2

Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 29 d. 16:59:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rabithunter rašė:
Crazyz rašė:
Metų sunkiosios muzikos grupė/atlikėjas/atlikėja - Iron Maiden, Bullet For My Valentine, Ozzy Osbourne, Helloween
Metų sunkiosios muzikos daina - Bullet For My Valentine ''Your Betrayal'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Let Me Hear Your Scream'', Iron Maiden ''When the Wild Wind Blows",
Metų sunkiosios muzikos albumas - Iron Maiden ''The Final Frontier'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Scream'', Helloween ''7 Sinners'',

kodel man susidaro ispudis kad surasei tik tuos ka teko isgirst per siuos metus, nes tikrai IM, Ozzy isleido svelniai tariant ne pacius geriausius albumus
BFMV tai visai be komentaru....

jo, surašiau tą, ką teko išgirsti, ir kas bent kažkiek patiko, suprantu, jog BFMV ne itin kokie, bet man jie suėjo
Apskritai šiemet mažai, ką klausiau iš sunkiosios muzikos, todėl tokie mano ir nominantai.

Tu geriau šiame muzikos stiliuje nusimanai, tai pasiūlyk savo

Atsakyti
rabithunter
2010 m. gruodžio 29 d. 16:10:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Metų sunkiosios muzikos grupė/atlikėjas/atlikėja - Iron Maiden, Bullet For My Valentine, Ozzy Osbourne, Helloween
Metų sunkiosios muzikos daina - Bullet For My Valentine ''Your Betrayal'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Let Me Hear Your Scream'', Iron Maiden ''When the Wild Wind Blows",
Metų sunkiosios muzikos albumas - Iron Maiden ''The Final Frontier'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Scream'', Helloween ''7 Sinners'',

kodel man susidaro ispudis kad surasei tik tuos ka teko isgirst per siuos metus, nes tikrai IM, Ozzy isleido svelniai tariant ne pacius geriausius albumus
BFMV tai visai be komentaru....

Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 29 d. 15:04:15 2010-12-29 16:54:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Metų roko grupė/atlikėjas/atlikėja - Arcade Fire, Bon Jovi, Foals, Alter Bridge, Bryan Adams, Biffy Clyro, U2, The Dead Weather, Sting, Kings of Leon, Disturbed, Vampire Weekend, M.I.A, Keane
Metų roko daina - White Lies ''Bigger Than Us'', Arcade Fire ''We used to wait'', Arcade Fire ''The Suburbs'', Arcade Fire ''Ready to start'', Foals ''Spanish Sahara'', Alter Bridge ''Isolation'', Kings of Leon ''Radioactive'', Kings of Leon ''Pyro'', Brandon Flowers ''Crossfire'', Disturbed ''Asylum'', Bon Jovi ''What Do You Got?'', Interpol ''Barricade'', Vampire Weekend ''White sky'', Klaxons ''Echoes'', Blood red shoes ''Heartsink'', Goo Goo Dolls ''Home'', Liars ''Scissor'', M.I.A. ''xxxo'', The Futureheads ''I can do that'', Deftones ''Rocket Skates'', Keane ''Stop for a Minute (su K'Naan)''.
Metų roko albumas - Deftones ''Diamond Eyes'', Arcade Fire ''The Suburbs'', Bon Jovi ''Greatest Hits'', Foals ''Total Life Forever'', Alter Bridge ''AB III'', Bryan Adams ''Bare Bones'', The Dead Weather ''Sea of Cowards'', Sting ''Symphonicities'', Kings of Leon ''Come Around Sundown'', Disturbed ''Asylum'', Vampire Weekend ''Contra'', M.I.A. ''Maya'', Keane ''Night Train''.

Metų pop/r'nb grupė/atikėjas/atlikėja - Robyn, A-ha, Bruno Mars, Seal, James Blunt
Metų pop/r'nb daina - Robyn ''Dancing on my own'', Bruno Mars ''Grenade'', A-ha ''Butterfly, Butterfly (The Last Hurrah)'', Seal ''Weight Of My Mistakes'', Michael Jackson ''Another Day (su Lenny Kravitz)'', Michael Jackson ''Behind the mask'', James Blunt ''Stay the night'', Lena Meyer-Landrut ''Satellite'',
Metų pop/r'nb albumas - Robyn ''Body Talk'', Bruno Mars ''Doo-Wops & Hooligans'', Michael Jackson ''Michael'', James Blunt ''Some Kind of Trouble''

Metų elektronikos/šokių muzikos grupė/atlikėjas/atlikėja - Groove Armada, Gorillaz, Pendulum, The Chemical Brothers, The Prodigy, Ellie Goulding, Hurts, Alphaville, Crystal Castles
Metų elektronikos/šokių muzikos daina - Groove Armada ''Paper Romance'', Groove Armada ''Look Me In The Eye Sister'', Gorillaz ''On Melancholy Hill'', Gorillaz ''Amarillo'', Pendulum ''Watercolour'', The Chemical Brothers ''Escape Velocity'', Ellie Goulding ''Guns And Horses'', Hurts ''Wonderful Life'', Hurts ''Stay'', Alphaville ''I Die For You Today'', Crystal Castles ''Baptism'', LCD Soundsystem ''One touch''
Metų elektronikos/šokių muzikos albumas - Groove Armada ''Black Light'', Gorillaz ''Plastic Beach'', Pendulum ''Immersion'', The Chemical Brothers ''Further'', Hurts ''Happiness'', Alphaville ''Catching Rays on Giant'', Crystal Castles ''Crystal Castles''

Metų sunkiosios muzikos grupė/atlikėjas/atlikėja - Iron Maiden, Bullet For My Valentine, Ozzy Osbourne, Helloween, Serj Tankian, Rob Zombie
Metų sunkiosios muzikos daina - Bullet For My Valentine ''Your Betrayal'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Let Me Hear Your Scream'', Iron Maiden ''When the Wild Wind Blows", Serj Tankian ''Left of Center'', Rob Zombie ''Jesus Frankenstein'', Rob Zombie ''Burn'', Rob Zombie ''Mars Needs Women'''
Metų sunkiosios muzikos albumas - Iron Maiden ''The Final Frontier'', Bullet For My Valentine ''Fever'', Ozzy Osbourne ''Scream'', Helloween ''7 Sinners'', Serj Tankian ''Imperfect Harmonies'', Rob Zombie ''Hellbilly Deluxe 2''

Metų rap/hip-hop grupė/atlikėjas/atlikėja - Drake, Plan B, Eminem, Kelis
Metų rap/hip-hop daina - Plan B ''Prayin'', Plan B ''She said'', Eminem ''Not afraid'', Kelis ''Acapella''
Metų rap/hip-hop albumas - Drake ''Thank Me Later'', Plan B ''The Defamation of Strickland Banks'', Eminem ''Recovery'', Kelis ''Flesh Tone''

Metų rimtosios muzikos grupė/atlikėjas/atlikėja - Katie Melua
Metų rimtosios muzikos daina - Katie Melua ''The Flood'',
Metų rimtosios muzikos albumas - Katie Melua ''The House''

Dėl rimtosios muzikos daug ir nežinau ir neklausiau, išskyrus Melua.
Dar, kąi ką vėliau papildysiu.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 29 d. 14:52:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
spėju, nieko nesigaus iš šito "top'o" xD Tačiau galiu padėt sugalvot blogiausią Lietuvos atlikėją : - Irma Jurgelevičiūtė (siaubas, koks shudinas pop'sas, vakar žiūrėjau "KODĖL?" ir ten ji dainavo, tikrai, išjungiau net TV )
O dėl blogiausios grupės "Linkin Park" nu nu... Ginu, ne vien dėl to, kad patinka jų muzika (tiesiog tai tik skonio reikalas, kaip ir jų naujasis albumas) , tačiau tikrai kiek teko matyti vyrukai stengias groti gyvai, nesistengia išsišokti, bei kuo toliau tuo labiau mėgina viską išbandyti, šiek tiek keisti stilių.

Dėl geriausios Lietuvių grupės "Thundertale" sutinku 100%.
Na, daugiau dėl Lietuvių neturiu ko kibti - visur tas pats.


Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jake Bugg Jake Bugg
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 240
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 407673