Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Žaidimas: Rekomenduoju!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Isa
2013 m. gruodžio 8 d. 15:34:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tikrai gera daina, uzskaitau

 

rekomenduoju : David Sylvian - Get The Hell Out, todel, kad idomus "suvedimas" ir siaip S.D. kurybingas, unikalus senis, nuo Japan laiku kuriantis, besikeiciantis, eksperimentuojantis, nesikartojantis, orginalus, bet kazkodel nepakankamai ivertintas

https://www.music.lt/popup.php?mp3;player.164343;type.song


Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 22 d. 16:58:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartais taip gera tokios muzikos paklausyti, labai net labai užskaitau.


Rekomenduoju Elbow - Grounds For Divorce, tiesiog gera daina, kuo daugiau klausai, tuo labiau užsikabliuoji.

Atsakyti
Rutonė
2011 m. sausio 9 d. 21:29:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O va tokios aš nelabai klausau. Bet užskaitau. Gal šiandien man nuotaika ne ta, gal jau tikrai persiklausiau panašios muzikos šiandien, tai taip labai neužkabino. Bet gražu

Rekomenduoju Chris Botti - Emmanuel. Kodėl? Tiesiog gražu. Bent man. O gyvai klausant šiurpuliukai per nugarą lakstė....


Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 9 d. 18:06:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai klausau tokios muzikos, nors žinau, jog rimtoji muzika visada verta dėmesio, tai ši daina irgi gera, todėl užskaitau.


Rekomenduoju God is an astronaut - Shining Through, daina iš jų naujojo albumo, na, daina be jokių žodžių, visas albumas toks, ir senai man taip bepatiko, jog visame albme visos dainos yra įdomios, visos patinkančios.

Atsakyti
Justee
2011 m. sausio 3 d. 21:44:01 2011-01-03 21:44:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Uzskaitau, manau visai nebloga, bet truksta joje kazko,,,

Maksim Mrvica-nostradamus
Ka galiu pasakyti apie sia daina, klasika, be abejones verta demesio daina.

Atsakyti
Amaya
2011 m. sausio 3 d. 20:34:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Užskaitau nors trance'o neklausau bet šita visai maloniai susiklausė o ypač vokalas. Nors galbūt trūko labiau įmantresnio ritmo.

Andrew Bird - Yawny at the Apocalypse

Skubu pasidalinti ką tik atrasta harmonija ir baigiu gerbiamo S. Kilimandžaro žodžiais, - ''Albumas grakštus lyg finikiečių trirema ir erdvus kaip Skitų imperijos stepės. Andrew Birdui patinka senovės istorija. Man irgi. Prieš žengiant į stepes, belieka įkvėpti''.


____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
Atsakyti
ep
2011 m. sausio 3 d. 19:57:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uzskaitau, idomu buvo paklausit, liriska, ir graziai skamba piano, nors pacio atlikejo vokalas manes nesuzavejo, primena scorpions, gal truputi.

Jam & Spoon - Right in the Night (Fall in Love With Music) (trance)

radio edit gal net geriau klausitusi, sita labai ilga. bendrai man is 90- vidurio viena is isimintiniausi melodiju, ir Plavkos vokalas teisiog puikiai tinka transui.


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Rutonė
2011 m. sausio 3 d. 18:30:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visiškai ne mano stilius. Nors gal aš apskritai ne iš tų, mėgstančių dainuojančias moteriškes Bet užskaitau. Visai miela, gal tik kiek stipresnio balso norėtųsi...

Rekomenduoju Kiss - Beth

Kodėl? Tiesiog kartais netikėta iš tokių grėsmingai atrodančių monstrų išgirsti tokią lyrišką baladę (prisipažinsiu, video man keistokai žiūrėjosi )

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. sausio 3 d. 14:05:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iced earth- melancholy

Labai daug esu bandęs klausytis Iced Earth, bet kažkaip vis nekabina. Bet šitą Užskaitau, nes primena geriausias Iron Maiden balades


Rekomenduoju: Regina Spektor - The Call
(Kone gražiausia 2010 metais atrasta daina)
https://www.music.lt/Regina-Spekt...ina-2 79079.html

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Justee
2011 m. sausio 2 d. 22:05:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Baudziu, nes elektronines muzikos neklausau, yra tik vos kelios dainos kurios yra priimtinos, cia jau tikrai ne pacioje dainoje problema, gal jinai yra ir gera ,nezinau, negaliu tokio stiliaus muzikos vertint, nes jos neklausau.

Iced earth- melancholy (holy martyr)
Pirmoji daina, kuria isgirdus pamegau sia grupe.
Labai keista , kad icead earth labai mazai kas zino ( mano pastebejimas ).

Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 2 d. 18:26:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Užskaitau. Priminė nostalgiją, nes man rodos, mes pagal ją šokdavome, ar kažkokį gerą filmą, neprisimenu.


Rekomenduoju Dan Black - Symphonies. Na, ši daina primena Rihannos - Umbrella, na, bet daina daug geresnė už Rihannos. So, just listen it.

Atsakyti
ep
2011 m. sausio 2 d. 13:34:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai nenorejau bausti dingussios dainos, bet kad jei niekas to nepadare iki manes, tai teks man
uzskaitau labai melodinga, jausminga, grazi ir atlikejos vokalas 10 balu,

https://www.youtube.com/watch?v=K6P7g_qz2 OU
(versija su linksmu klipu: https://www.youtube.com/watch?v=GzNNE8JKX 10& )
sitos dainos kolkas dar nera muzike
Woolly Bully-Sam The Sham & Pharaohs
veza vienu zodziu

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
dingussi
2011 m. sausio 1 d. 23:10:48 2011-01-01 23:11:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Užskaitau. Ne geriau už Depeche Mode, bet klausytis galima.

Rekomenduoju: Lisa Hanningan - Ocean and a Rock. Svajinga, miela romantiška daina, kuri mane verčia jaustis įsimylėjusia žinau, kad klausom iš music.lt bet primigtinai rekomenduoju pasiklausyt šios https://www.youtube.com/watch?v=Cp4jukQ7t TA live versijos tiesiog daina skamba tikriau ir gyviau

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 1 d. 22:40:16 2011-01-01 22:41:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, mane irgi užkliudė šį kartą balsas, šioje dainoje tik žodžiai neblogi, o pati muzika tokia blanki, ir vokalisto dainavimas. Tikėjausi, visai ko kito. Verdiktas: Baudžiu.

Rekomenduoju Gregorian - Enjoy the silence. Kone vienas iš geriausių Depech'ų kūrinio perdiribimų.

ep>man daug geriau nei LP, ir kažkodėl man neužnešė ;p,na, bet čia tavo nuomonė.

Atsakyti
Justee
2011 m. sausio 1 d. 18:23:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina gal ir nebloga, bet mane kazkodel erzina jos balsas, sakyciau vidutine , bet kadangi neuzkabino,sakau-baudziu

Rekomeduoju: London after midnight- spider and the fly.
Daina yra tikrai gera, sakyciau viena is labiausiai patinkanciu sios grupes dainu.

Atsakyti
ep
2011 m. sausio 1 d. 18:00:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
baudziu, kraupu, uznesa i LP bet daug baisiau aisku jeigu tai geriausia, tai toliau albuma nera prasmes klausytis, jeigu per radija koki tokia paleistu, tai vargu ar atkreipciau demesi.

Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U

pries keleta savaiciu isnaujo atradau sia daina, ir kazkaip isnaujo ja isimilejau balsas superinis, na ir pats tekstas geras. senoka, bet gal kam reike priminimo

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Crazyz
2011 m. sausio 1 d. 14:00:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žaidimas labai paprastas.
Žmogus rekomenduoja dainą, kurią pagal jį būtina išgirsti, na, rekomendacijos toks jau stilius. Rekomenduojant, būtina pasakyti, kodėl būtent ši daina verta rekomendacijos, žodžiu ar keliais žodžiais, sakiniu..

Kitas žmogus, kuris išklausė rekomenduotą dainą, parašo savo trumpą atsiliepimą, ir tuo pačiu parašo: UŽSKAITAU (teigiamai) ar BAUDŽIU (neigiamai).
Ir pasiūlo savo rekomendaciją.

And so on.
REKOMENDUOTAS DAINAS PERKLAUSOME IŠ MUSIC.LT


Taigi, pradedu.

Klaxons - Echoes
Kodėl rekomenduoju? Daina, asmeniškai man geriausia iš jų naujojo albumo, savotiškas rokas, turintis šokių muzikos atspindžio.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jimmy Page Jimmy Page
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 156
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 401923