Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Stripped
2011 m. gegužės 30 d. 13:28:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Islandija - 318,452 gyventojų. múm, Sigur Rós, Björk. Ir čia tik tie žinomi visam pasaulyje. O kur dar daugybė kitų grupių ir atlikėjų, kurie tikrai yra unikalūs ir kūribingi. Todėl sakyti, kad mūsų populiarioji muzika prasta dėl mažo gyventojų sakičiaus sakyti kvaila.

Tik nereikia perdėti - Sigur Ros tikrai nėra žinomi visame pasaulyje.Beje nereikia pamiršti,kad Islandija niekada nebuvo SSSR dalimi.Tai reiškia,kad Islandijos menininkai galėjo save išreikšti visapusiškai,be jokių cenzūrų ir politikorektiškumų


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
edvuxas
2011 m. balandžio 23 d. 15:33:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Islandija - 318,452 gyventojų. múm, Sigur Rós, Björk. Ir čia tik tie žinomi visam pasaulyje. O kur dar daugybė kitų grupių ir atlikėjų, kurie tikrai yra unikalūs ir kūribingi. Todėl sakyti, kad mūsų populiarioji muzika prasta dėl mažo gyventojų sakičiaus sakyti kvaila.


Atsakyti
Stripped
2011 m. balandžio 2 d. 23:50:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Vyras su žąsies galva tikrai neatrodo įspūdingai ir protingai. Visas šitas albumas sukurtas aplink žodį žąsis. Gal Dragūnas norėjo parodyti savo gramatines žinias?

Jeigu taip manai,tikriausiai neturi jokio vizualinio meno skonio - man tas viršelis atrodo labai meniškas ir originalus lyginant su kitais lietuviškų kompaktų viršeliais.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2011 m. balandžio 2 d. 23:48:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Kokybiškas lietuviškas popsas pasauliniu atžvilgiu yr šlamštas, tai kam su tokia muzika švaistyti laiką, jei tuo metu gali klausyti tikrai kokybiško popso iš kitų, labiau muzikaliai pažengusių, šalių. Jei SEL būtų ne lietuvos atlikėjas, lietuviai tikrai jo neklausytų. Jis padarė gerą reklamą, o žmonės, kuriems muzika nereiškia nieko, perka jo albumus, nes patys tingi ieškoti, kažko įdomesnio, originalesnio.

Nesutinku.Kokybiškas popsas neturi savo kažkokios labiau pažengusios šalies - jis gali būti kepamas bet kur... Ir nėra jokių ,,labiau pažengusių'' šalių - tiesiog mūsų rinka [kaip ir populiacija] per maža,kadčia veistusi muzikos kūrėjai,kurie tikrai išmano savo amatą - kadangi vakarų šalys yra daug kartų didesnės už Lietuvą,tai natūralu kad juose gyvena daugiau žmonių kurie ne tik nori bet ir gali sukurti neskystą produkciją - aišku,ten blogų dainininkų taip pat yra daug,tačiau mes linkę atkreipti dėmesį tik į perliukus.Tuo tarpu,visiškai natūralu kad pas mus gebančių kurti kokybiškesnę muzikinę produkciją yra vienetai,nes tai yra proporcingai lygu mūsų nedidelei rinkai.Svarbu,kad tų vienetų sukuriamai produkcijai,skirtume pakankamai dėmesio,nes tik tada atsiras daugiau galimybių tiems vienėtams tobulėti ir didėti.Reikia palaikyti savus muzikantus.SAVUS

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
D-Way
2011 m. kovo 10 d. 16:46:01 2011-03-10 16:46:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iš šio albumo nieko daugiau ir nesitikėjau. tikrsiau ne "daugiau", o nieko kito kažko ką radau. Toks tęsinys viso to bulvarais pamarginto S kuri dra(s)kunas pastaruoju metu bruzina. Seip nesmerkiu zmogaus, nes jis buvo ir bus zvaigzde. kokia salis tokia ir zvaigzde, bet persona yra begalo ryski nuo mazumes, nors ir atsilikeliu tarpe.

Kas del recenzijos - puiki, autoriui 10 balu.

Atsakyti
Sahja
2011 m. vasario 27 d. 10:27:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar apie pozityvius dalykus – „Bėk“ yra geriausias SEL gabalas, nuo ''Guma''laikų.....

Autoriaus įvertinimai:
Muzika: 9
Atlikimas: 9
Tekstas: 8
Originalumas: 9
Bendras: 9

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
gintuks77
2011 m. vasario 10 d. 10:13:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Kokybiškas lietuviškas popsas pasauliniu atžvilgiu yr šlamštas, tai kam su tokia muzika švaistyti laiką, jei tuo metu gali klausyti tikrai kokybiško popso iš kitų, labiau muzikaliai pažengusių, šalių. Jei SEL būtų ne lietuvos atlikėjas, lietuviai tikrai jo neklausytų. Jis padarė gerą reklamą, o žmonės, kuriems muzika nereiškia nieko, perka jo albumus, nes patys tingi ieškoti, kažko įdomesnio, originalesnio.

neteisus esi, man muzika labai daug ka reiskia. Domiuosi muzika n metu, klausausi daug ivairios muzikos, bet tai nereiskia kad sel muzika prasta. Nusipirkau as si sel albuma.

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
edvuxas
2011 m. vasario 10 d. 09:15:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokybiškas lietuviškas popsas pasauliniu atžvilgiu yr šlamštas, tai kam su tokia muzika švaistyti laiką, jei tuo metu gali klausyti tikrai kokybiško popso iš kitų, labiau muzikaliai pažengusių, šalių. Jei SEL būtų ne lietuvos atlikėjas, lietuviai tikrai jo neklausytų. Jis padarė gerą reklamą, o žmonės, kuriems muzika nereiškia nieko, perka jo albumus, nes patys tingi ieškoti, kažko įdomesnio, originalesnio.

Atsakyti
k_b
2011 m. vasario 9 d. 19:35:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsipalaiduok, edvuxai, nežiūrėk į viską per tokią rimtumo prizmę ;> aš ir kalbu apie kokybišką popsą, o ne kokybišką meną. O kas yra muzika? Diskusija be pabaigos ;>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
edvuxas
2011 m. vasario 3 d. 10:44:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vyras su žąsies galva tikrai neatrodo įspūdingai ir protingai. Visas šitas albumas sukurtas aplink žodį žąsis. Gal Dragūnas norėjo parodyti savo gramatines žinias?

Atsakyti
Stripped
2011 m. vasario 2 d. 22:51:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Viršelis vulgarus, žodžiai vulgarųs, muzika nukreipta į ir taip sugadintą kartą. O kas liečia lietuvišką popsą tai ir taip aišku, visi man jie vienodi. Kodėl aš tūrėčiau švaistyti savo laiko su tokiu vulgariu, be jokios minties lietuvišku albumu, jei galiu klausyti savo mėgstamiausių grupių, iš kitų šalių albumus. Muzika menas, nepamirškit. Čia meno nėra.

Ir per kurią vietą tas vulgarimas viršelyje? Kai kam ir nuogas žmogaus kūnas atrodo vulgaru...tada geriau nekreipti į tokius,dėmesio... Man tai tas viršelis,ir bendras meninins albumo apipavidalinimas yra geresni,nei kai kurios dainos esančios albume...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
edvuxas
2011 m. vasario 2 d. 08:45:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Kad ir nesu Dragūno fanas ir ne dažnas balto sniego mylėtojas, bet šis albumas, galim sakyt šedevras ant Lietuvos. Kokybiškas popsas.

Dėl dainos "Aš kaip žąsis", kurie čia stumia, kad nuvalkiota, banalu, įsijunkit savaitgaliais pagrindinias televizijas, atidžiai stebėkite visas laidas, viską kas dedasi Lietuvoje ir tada nuoširdžiai pasakyk, kad kitokiais žodžiais galima apibūdint dabartinę situaciją? Ne keiksmažodžiai žaloja jaunąją kartą, o būtent tokios LAIDOS ir tokios ŽVAIGŽDĖS apie kurias apdainuojama. Nieko asmeniško.

Pažiūrėjus į tavo avatarą galėčiau pasakyti, kad tave jau sužalojo ir ne televizija, o būtent tokia muzika.

Atsakyti
edvuxas
2011 m. vasario 2 d. 08:44:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viršelis vulgarus, žodžiai vulgarųs, muzika nukreipta į ir taip sugadintą kartą. O kas liečia lietuvišką popsą tai ir taip aišku, visi man jie vienodi. Kodėl aš tūrėčiau švaistyti savo laiko su tokiu vulgariu, be jokios minties lietuvišku albumu, jei galiu klausyti savo mėgstamiausių grupių, iš kitų šalių albumus. Muzika menas, nepamirškit. Čia meno nėra.

Atsakyti
k_b
2011 m. sausio 23 d. 21:46:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad ir nesu Dragūno fanas ir ne dažnas balto sniego mylėtojas, bet šis albumas, galim sakyt šedevras ant Lietuvos. Kokybiškas popsas.

Dėl dainos "Aš kaip žąsis", kurie čia stumia, kad nuvalkiota, banalu, įsijunkit savaitgaliais pagrindinias televizijas, atidžiai stebėkite visas laidas, viską kas dedasi Lietuvoje ir tada nuoširdžiai pasakyk, kad kitokiais žodžiais galima apibūdint dabartinę situaciją? Ne keiksmažodžiai žaloja jaunąją kartą, o būtent tokios LAIDOS ir tokios ŽVAIGŽDĖS apie kurias apdainuojama. Nieko asmeniško.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 21 d. 22:09:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Man užtenka albumo pavadinimo ir viršelio, kad supraščiau, koks prastas jis yra.

Albumo viršelis labai geras

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
edvuxas
2011 m. sausio 20 d. 23:18:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man užtenka albumo pavadinimo ir viršelio, kad supraščiau, koks prastas jis yra.

Atsakyti
gintuks77
2011 m. sausio 11 d. 19:59:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniskai sitas gerulis albumas, ko gero geriausias SEL albumas. Aisku senieji sel fanai gali del to nesutikti ir iki pazaliavimo gincytis. Kodel geriausias? pirma - albume netruksta labai dideliu hitu 1. Bek 2. Ten kur sapnai 3. Nes as tik vejas antra - albumas ivairus stilistiskai nemazai turi baladziu, vulgariu tekstu, net gitaru skambesio surandame pvz. ne vakar. trecia - skambesys n kartu profesionalesnis nei tarkim albume "kontrolinis suvis". Albumas kontrolinis suvis vulgarus, tekstai superiniai taciau muzikiniu skambesiu tustokas, apie profesionaluma nera ka kalbeti, albumas "Kubas" geras bet labai vienodas, nera dideliu hitu. ketvirta - visiskai vyke mano juokas ir mano naktys remiksai, nebijoma experimentuoti. Penkta - albume net 15 dainu, tai visai nemazai, lyginant su jo standartu

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
gintuks77
2011 m. sausio 11 d. 19:37:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
FTSB rašė:
Niekados man sel nepatiko, soooooooooooooooooooooo overrated... Ir taip mane jo balsas nervina, o dar ir autotune naudoja... Reperis is jo, gal geriau patylesiu, net dvieju eiluciu nesugeba surimuot, tokiu dalyku kaip freestyle isvis turbut niekada neuzsieme, technika ne tai, kad bloga jis isvis jo neturi...
gintuks77, apie koki tu gera popsa sneki? visas popsas yra blogis ir ji reikia naikinti!

Patikimas ar nepatikimas - kiekvienam savo nuomonė,bet kokybiškas popsas nėra blogai,nes vien nuo alternatyvinės/stipriosios muzikos žmonės išprotėtų.Pagalvokit,kas būtų jei mes visi pradėtume skaityti tik mokslines knygas ar fizikos vadovėlius.O jei nebeliktų komedijų ar linksmų filmų? Jei visi gilintumėmes vien į politiką ar į mokslą,pamiršdami linksmybes,humorą ar meną? Ir beje,jei popsas būtų sunaikintas,nebežinotume kuo viena muzika skiriasi nuo kitos,ir tokios sąvokos,kaip Alternatyvinis rokas ar dar kokia kita muzikinė alternatyva,savaime išnyktų.Ir būtų visiškas chaosas.

Visiskai sveikas poziuris

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 11 d. 17:06:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
FTSB rašė:
Niekados man sel nepatiko, soooooooooooooooooooooo overrated... Ir taip mane jo balsas nervina, o dar ir autotune naudoja... Reperis is jo, gal geriau patylesiu, net dvieju eiluciu nesugeba surimuot, tokiu dalyku kaip freestyle isvis turbut niekada neuzsieme, technika ne tai, kad bloga jis isvis jo neturi...
gintuks77, apie koki tu gera popsa sneki? visas popsas yra blogis ir ji reikia naikinti!

Patikimas ar nepatikimas - kiekvienam savo nuomonė,bet kokybiškas popsas nėra blogai,nes vien nuo alternatyvinės/stipriosios muzikos žmonės išprotėtų.Pagalvokit,kas būtų jei mes visi pradėtume skaityti tik mokslines knygas ar fizikos vadovėlius.O jei nebeliktų komedijų ar linksmų filmų? Jei visi gilintumėmes vien į politiką ar į mokslą,pamiršdami linksmybes,humorą ar meną? Ir beje,jei popsas būtų sunaikintas,nebežinotume kuo viena muzika skiriasi nuo kitos,ir tokios sąvokos,kaip Alternatyvinis rokas ar dar kokia kita muzikinė alternatyva,savaime išnyktų.Ir būtų visiškas chaosas.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 11 d. 16:58:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Recenzija plius minus tikrau nebloga,tačiau manau,kritika nelabai randa bendrų sasajų su bendru įvertinimu,kuris manau,truputį per geras.Man tai albumas pasirodė vidutinis,nes tarp geresnių dainų paklausius repo su nuvalkiotas keiksmažodžiais pasidaro liūdna.Šį kartą,kompiuterio pagalba iškraipytas,suefektintas vokalas lenda per ausis,kaip niekada ankščiau.Iš to noro pasirodyti kuo originalesniam,gaunasi kažkas ne taip,nei šiaip...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tool Tool
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 396
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 86245