Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2011 m. sausio 19 d. 20:49:41 2011-01-19 20:51:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija> As pasakiau kas man p
atiko todel reiskia kam as pagarba skiriu. as alternatyvas, del to neturiu prasmes davineti pagarbu kiekvienam, mase atiduoda kam reikia

Atsakyti
TaPatiOlivija
2011 m. sausio 19 d. 15:11:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx rašė:
, o martynas man neidomus nepatiko. Ar pats galiu taip pagrot . nors ir su parkeliu galeciau grot jeigu jis turi garsa, isijausciau i ji. nieko nepadarysi kaip ir pernai laimi ne tie, bet nieko nepakeisi.

tai, kas gi draudė, galėjai eit į Talentus.
Manau, žmonės tiesiog nesupranta, jie klauso tą, kas jiems atrodo gerai šią minutę, o į Martyno muziką reikia įsijausti, ją suprasti, pajusti...
P.S. nemanai, kad nors šiek tiek pagarbos Martynui (ne martynui) būtų ne pro šal??...

Ir iš vis finalas buvo stiprus, turėjau nemažai favoritų... Galėjo juos visus ir apdovanot


Atsakyti
sniegas68
2011 m. sausio 19 d. 14:55:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"..peru" geras stiprus balsas + instrumentalas.. su jais viskas ok ir matyt isleis ne viena gera kuriny..
taciau jei kalbam apie talentus, tai manau, kad talentas, tai sugebejimas kazka ivaldyt iki tobulumo, o balsas ir mokejimas juo naudotis tai dievo dovana..
beje martynas taip pat turi gera balsa.. toki.. kernagiska.. galetu ji panaudot kartu su instrumentu.. butu super..

Atsakyti

2011 m. sausio 18 d. 22:55:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sambora rašė:
Pentaxx rašė:
Sambora> kalbant apie Bjelle taip iseina kad bjauri daina susimaise su graziu balsu. tai kaip cia iseina vertinimas?

Nesakiau, kad ta daina bjauri, man tik tokios nepatinka

jei nepatinka sitaip saukti Lietuva, tai gal jiems rocka reikejo paleist, butu prisitaike prie tavo skonio? gerai pasnekat


Atsakyti
Sambora
2011 m. sausio 18 d. 20:43:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx rašė:
Sambora> kalbant apie Bjelle taip iseina kad bjauri daina susimaise su graziu balsu. tai kaip cia iseina vertinimas?

Nesakiau, kad ta daina bjauri, man tik tokios nepatinka

____________________
Have a nice day >:)
Atsakyti
enkeli
2011 m. sausio 18 d. 16:25:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ooo.. geras.. jau baigesi talentai? na, - saunuolis tas Martynas

____________________
Giliai Tavyje mano Dievas gyvena
Atsakyti

2011 m. sausio 18 d. 15:33:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau geriau butu bjelle laimejus, negu Martynas. Bjelle zymiai graziau skambejo graziau, noreciau vel ir vel ziuret, o martynas man neidomus nepatiko. Ar pats galiu taip pagrot . nors ir su parkeliu galeciau grot jeigu jis turi garsa, isijausciau i ji. nieko nepadarysi kaip ir pernai laimi ne tie, bet nieko nepakeisi.

Atsakyti

2011 m. sausio 18 d. 15:30:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sambora> kalbant apie Bjelle taip iseina kad bjauri daina susimaise su graziu balsu. tai kaip cia iseina vertinimas?

Atsakyti
TaPatiOlivija
2011 m. sausio 17 d. 23:05:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mes ir balsavom už Martyną, nors tiesą sakant, spėjau, kad laimės Bjelle, nes išpopuliarėjo, daug kam patinka ir pnš. Tačiau Martis man patiko.
Ir šiaip finalas buvo labai stiprus, nors aišku, buvo ir tokių, į kuriuos nesinorėjo žiūrėt... (pvz. Kvinta - su tuo tai bajeris . Sėdim, žiūrim TV, jau 10 dalyviai rengiasi pasirodyti, aš sakau, na, va dar vieni keturi Byberiukai Ir tuo metu per TV3 ta daina - Baby , Baby, Baby oh...... DD )
P.S. kai žiūrėjom praeitų metų nugalėtoją - Miką.. Na, tiesa sakant pasirodė riebiai tariant - nieko gero... mano beveik visi klasiokai tai pakartoja ir juokais sako esą eis į Talentus )

Atsakyti
Sambora
2011 m. sausio 17 d. 22:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na bent aš balsavau už Karoliną, manau, kad jos tokiam darbui reikia daugiausiai pastangų. Man net žiūrint kaip ji ant to lanko karstosi kojos tirtėjo, atrodė, kad kai tik pakele koję, taip ir lėks žemyn gaila, kad nelaimėjo jinai Martynas tai tikrai matosi kad gimęs arkodeonui, tikrai buvo smagu žiūrėt kaip jis groja juo. Nors niekada nemėgau šio instrumento, bet Martynas man parodė tikrąją to instrumento pusę.
Na Bjjele turi labai gražų balsą, nors man ta daina nelabai patinka, bet su tokiu gražiu balsu, kokį turi Bjjele tai atrodo tikrai įspūdingai.

Pagal mane trejetas turėjo toks būti:
1.Karolina
2.Martynas
3.Bjelle

____________________
Have a nice day >:)
Atsakyti
metalikas
2011 m. sausio 17 d. 22:02:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip su kazkuo kalbejaus, tai cituoju:"yra megejai, yra profesionalai ir yra talentai. Tai va Martynas yra talentas" ir as visiskai sutinku su tuo. Martynas yra talentas, pats aranzavo savo kurinius, jo repertuaras yra labai spalvingas, jis kaip profesionalus akordeonistas skina pergales konkursuose nuo mazu dienu ir toliau jas skina, Lietuva isrinko talenta!

Atsakyti
TheCrow
2011 m. sausio 17 d. 18:14:05 2011-01-17 18:14:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tikrai norėjau, kad laimėtų Martynas. Jis tikrai to vertas, jis virtuozas. Bjelle pasirodė neblogai, nors man per daug pompastikos. Šaunuolis Martynas!

Atsakyti
RockPrincess
2011 m. sausio 17 d. 18:03:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip džiaugiuosi, kad Bjelle nelaimėjo. Negaliu negaliu negaliu, per dantis man ta daina eina.
O šiaip buvau Už Jurijų(!), Vytautą arba Martyna.
Apskritai žiūrint: Silpnas finalas, nebuvo žmogo kurį būčiau iškart įsimylėjus.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
sniegas68
2011 m. sausio 17 d. 16:38:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
martynas stipriai pasirode, taciau mano galva galejo negrot 3miljonu,..geras buvo gabalas ,kol jio nenupizdijo is marijono ir nepradejo jo grot kiekvienas plugas, kiekvienoj tarpuvartej..
o peru matyt nesitikejo pralost.. matesi is mergyckos veido..

Atsakyti
skaistusia
2011 m. sausio 17 d. 14:03:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jis man patiko

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
MsCopa
2011 m. sausio 17 d. 13:02:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Einu pro šalį, šeima TV spokso, ogi žiūriu - berniukas iš jūtūbės, kur Vivaldi grojo Tai ėmiau ir pabalsavau, pirmą kartą gyvenime Retai tokių talentų pasitaiko - muzikalių, techniškų, charizmatiškų.

Pergyvenantiems, kad Bjelle nelaimėjo - nesigraužkit, kitais metais bus kitų bjellių

Atsakyti
Phantom-lord
2011 m. sausio 17 d. 10:12:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Čia tik tavo nuomonė, kad jis buvo su geresniu kūriniu pernai metais, neprikišinėk jos kitiem.

Atsakyti
Sahja
2011 m. sausio 17 d. 09:26:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip Bjelle su Peru atliko dainą,tai buvo nepakartojama,10/10ir turbūt visi ''užmigo'',manydami,kad pirma vieta garantuota,o Martyno gerbėjai ėjo iki galo ir laimėjo...Taip būna per balsavimus,nors manau,kad Bjelle verčiausia,Karolina-9/10, ir Martynas toliau.....Pernai Martynas buvo su geresniu kūriniu ir todėl buvo vertas ir pirmos vietos, iš tikro....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
isterija
2011 m. sausio 17 d. 08:09:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Norėjau, kad bjjele arba ta kuri ant lanko sukosi užimtų pirmas dvi, o martynas trečią. Tiesiog nesudomino manęs jis taip smarkiai. O įdomu jis Anglijoj ir pasiliks?

____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. sausio 16 d. 23:24:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pagaliau talentas laimėjo talentų konkursą.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Donata Virbilaitė Donata Virbilaitė
4,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 24212
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 385303