Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 21
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2020 m. birželio 8 d. 09:40:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

In the End gera daina man buvo ir debiutinis albumas. Vėliau susidomėjimas nuslugo. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
jura69
2020 m. birželio 6 d. 18:40:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labas o del ko geda  prisimint?


Atsakyti
LittleLora
2017 m. liepos 22 d. 21:12:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš anksto sakau neketinanti liaupsinti grupės dėl neseniai įvykusios tragedijos. Gailiuosi vien to, kad per vėlai kilo tikrasis susidomėjimas vyrukų karjera, kūryba. Turėčiau laiko mašiną, grįžčiau į 2008 ir lėkčiau koncertan.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2015 m. gegužės 19 d. 00:08:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena pirmųjų grupių, nuo kurių "viskas" prasidėjo. Atsimenu, kai gatvėje garsiai leisdavau jų muziką ir apsimesdavau "kieta" :D Dabar gėda prisimint, bet geri laikai buvo. Šiaip labai jau supopsinta grupė, nauji kūriniai nelabai, bet senų vis dar smagu pasiklausyt karts nuo karto. Jie turi daug gerų, žinomų, įsimintinų, vertų dėmesio hitų, kuriais gali pasigirti ne kiekviena grupė.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
HappyMonster
2014 m. birželio 13 d. 14:19:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau pasirodė vaizdo klipas dainai "Until it's Gone" iš naujo jų albumo " The Hunting Party" : https://www.youtube.com/watch?v=oM-XJD4J36U


Atsakyti
Music4ever
2014 m. birželio 12 d. 15:45:48 2014-06-12 15:46:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

AŠ tuo net netikiu 100%, tiesiog kas gali žinot. O, kad naivus, man tai ne nerūpi, ar aš naivus ar ne, tiesiog nereikia visko iš kart atmesti ir spjauti. Visgi tai tavo nuomonė, kad illuminati neegzistuoja, tai nieko nesakau.


Atsakyti
Isa
2014 m. birželio 12 d. 15:25:53 2014-06-13 08:08:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pirma - anomalija.lt labai "rimtas" saitas

antra - teko klausyt, skaityt d. icke`o ir kt konspiracinių teorijų generatorių versijas - yra tiesos, bet per daug paranojos

trečia - egzistuoja slaptos okultinės organizacijos, kurios turi priėjimą prie valdžios aparato, tik gal nereikia viskame įžvelgti sąmokslo

ketvirta - tema apie LP ir ma dzin ar jie illuminati ar paksistai


Atsakyti
Sanoman
2014 m. birželio 12 d. 14:55:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sunku patikėti, bet tiesa, kad Lietuvoje gyvena daug atsilupusių žmonių, kurie tiki illuminati. Taigi patarčiau subręst ir nebetikėt kas rašoma internete, nebent tau 12 metų arba mažiau. Illuminati neegzistuoja taigi baikit purvint geras grupes!


Atsakyti
Music4ever
2014 m. birželio 12 d. 13:08:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas žino, visas pasaulis dabar illuminati. Plačiau reik pasiskaityt apie tai. Apie tai yra jau daug parašyta ir lietuvių: https://anomalija.lt/tag/illuminati/


Atsakyti
Isa
2014 m. birželio 12 d. 10:02:29 2014-06-12 10:04:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aha, ir visos kompanijos, kurių logotipe pavaizduotas trikampis, irgi iliuminatai


Atsakyti
Music4ever
2014 m. birželio 11 d. 22:31:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano childhood'o grupė. Pirmoji roko grupė, kurią pamėgau prieš daug metų. :D Šiaip galiu pasakyt viena iš geriausių grupių, kurių esu klausęs, patinka tai, kad jie moka sukurti tokį melodingą kūrinį, dauguma kūrinių vienas nuo kito skiriasi nuotaika, prasme. Meh, visgi jie illuminatai kaip ir dauguma šių laikų atlikėjų, grupių.


Atsakyti
greklaityte
2014 m. gegužės 21 d. 20:16:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

laukiam naujo albumo! :)


Atsakyti
minde8566
2012 m. rugsėjo 8 d. 14:03:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jų dainos niekada neatsibos..


Atsakyti
Dws
2012 m. vasario 18 d. 11:48:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vis dar smagu paklausyti kai kurias LP dainas iš Hybrid Theory, Meteora ar Minutes to Midnight albumų, bet naujas jų albumas A Thousand Suns visiškai napatiko, na gal tik viena daina The Catalyst. Visumoje, tai LP yra begalo gera grupė, vaikystėje buvo pati mėgstamiausia {#}{#}


Atsakyti
cccrazyggirl
2011 m. gruodžio 29 d. 16:39:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
4Blackberry rašė:
LP kartais paklausau, bet šiaip man jie keistoki. Atrodo tokie geri ramūs berniukai, o dainos energingos ir visos panašios... Pabodo

Oj ne , dainos tikrai nėra panašios , albumų stiliai skiriasi : pvz. Hybryd Theory ir A Thousand Suns , stiliai smarkokai skirias . Nu bet čia žinoma pirmasis ir paskutinis jų albumai , tai nieko nuostabaus .

____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
Atsakyti
4Blackberry
2011 m. gruodžio 29 d. 15:54:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LP kartais paklausau, bet šiaip man jie keistoki. Atrodo tokie geri ramūs berniukai, o dainos energingos ir visos panašios... Pabodo

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
DaveLovesMe
2011 m. gruodžio 18 d. 11:36:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kažkada buvo mėgstamiausia grupė, kokių 15 metų, buvau jų koncerte Vilniuj, dar ir visus cd iki dabar turiu

Atsakyti
Karma_Idiot
2011 m. gruodžio 17 d. 15:08:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, "gerais laikais" (2002 - 2005) LP buvo mano mėgstamiausia grupė tarp visų Korn, Limp Bizkit ir taip toliau. Šiais laikais dar malonu išgirst dainą iš Hybrid Theory ar Meteora, bet pats nebeklausau. O ką teko išgirst iš naujų albumų tai nepatiko. Apskritai iš viso Nu Metal subžanro daugeliu atveju žmonės išauga, bet čia jau kita tema.

Atsakyti
DeusInversus
2011 m. gruodžio 11 d. 02:00:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
anksciau ar veliau visi mirsta

____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
backspace
2011 m. gruodžio 10 d. 21:09:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
augyz rašė:
negalėjau be jų gyvent kai man buvo 14.

Aš irgi...po to aš užaugau, o jie sendami prarado savo dvasią, energiją ir po hybrid theory nieko geresnio nebeišleido...

____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 21
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gyvai Gyvai
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 343
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 328778