Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
pasiilguss
2005 m. gruodžio 13 d. 19:05:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
muxe tu gal atsilikus nuo gyvenimo??

Atsakyti
pasiilguss
2005 m. gruodžio 13 d. 19:04:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas cia per BENISAS p******p atsiprasant???m??

Atsakyti
pasiilguss
2005 m. gruodžio 13 d. 19:02:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip!!!jie saunuoliai!!!as tajp pat juos palaikau ju daina uzvedanti ir labai daznai galima ja isgirsti per radijos stotis!!!jie saunuoliia!!!sekmes jiems ir toliau!!!palaikom juos daruge!!okey??????))
juk nedaug tokiu kajp jei yra!!!jie netik dainingibet ir labai idomus kajp zmoguciai!!!!
sekmesssssssss!!!!!!!

Atsakyti
DJ_JPA
2005 m. gruodžio 12 d. 10:54:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As tai nuosirdziai juos nuoriu pasveikinti nes radio centre jie kaip naujiena iskirt isoko net i 12 vieta tai labai gerai. Ir beto tie kas palaiko juos prabalsuokite uz juos www.rc.lt lietuvos top 20 - tuke.

Atsakyti
Benisas
2005 m. gruodžio 9 d. 07:23:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas Per Blic???????????????????????????cia **************************************** ******************* atsiprašant

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
Egidijus4
2005 m. gruodžio 7 d. 13:48:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ta daina nieko ypatingo nemanau kad jie ilgai gros

____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
Atsakyti
zyzka
2005 m. gruodžio 4 d. 17:25:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
tai gerai kad kuria zodzius bet as sakau kad tie zodziai biski nekokie man uztenka jau vien tik pavadinimo dainos nu zodziu tegu daro jie ka nori bet tikrai as ju neklausysiu ir to labiau nebalsuosiu kaip kad tu prasei


kaip gerai, kad kazkas mano mintis skaito, nereikia paciai ta pati rasyti(pritariu 100proc) aciu

____________________
there is no white power
Atsakyti
kaip_zuvyte_vandeny
2005 m. gruodžio 3 d. 19:40:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš klausysiu. ir man visiškai dzin. nemanau, kad vien todėl, jog kitiems nepatinka, turėčiau to nedaryti. Man asmeniškai visiškai nesvarbu kiek naujų grupių susikurs- kuo jų daugiau, tuo didesnis pasirinkimas, ko klausyti. o mokinukių kopijų (ir tikrai daug baisesnių) Laumės juostoj krūva buvo. ten išvis tragedija. Blic, manau, visai faini. beje jei jie baigę muzikalkę arba dar joje mokos, tai turėtų kažkuo grot... per Neapolietišką dainelę Laumės juostoj viena iš jų grojo smuiku...

____________________
Jei vertinate zmones - neturite laiko juos myleti...
Atsakyti
monna
2005 m. gruodžio 3 d. 17:22:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo 7 ga viena grupe kurios klausys .....kazin kas jo kazin kiek laiko ji gyvuos

Atsakyti
muxe
2005 m. gruodžio 3 d. 13:18:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar tokia grupe yra "Bllick" dieve brangus.. DDD ~

Atsakyti
NeXx
2005 m. gruodžio 3 d. 12:37:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar viena shudmaliu grupe ...

____________________
<< Linkin Park >>
Atsakyti
dingussi
2005 m. gruodžio 2 d. 15:47:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
extramerga <-- tai vadinama prasta matematika...ka jau bepadarysi...

____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
missixty
2005 m. gruodžio 2 d. 12:42:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o zinot butu visai nieko jei visi dainuot megstantys dainuot paaugliai listu i radija... Butu galima net spec radija sukurt, is kokiu 20 ir butu koks vienas talentas....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
extramerga
2005 m. lapkričio 30 d. 16:43:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Idomiai parasyta- mūsų yra septyni – šešios merginos ir du vaikinai
Nu bet whatever.Jei visi megstantys dainuot paaugliai listu i radija,tai nzn kas butu...

____________________
We're young and we're free!!!
Atsakyti
lacunacoil
2005 m. lapkričio 29 d. 18:34:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai gerai kad kuria zodzius bet as sakau kad tie zodziai biski nekokie man uztenka jau vien tik pavadinimo dainos nu zodziu tegu daro jie ka nori bet tikrai as ju neklausysiu ir to labiau nebalsuosiu kaip kad tu prasei

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
DJ_JPA
2005 m. lapkričio 29 d. 08:53:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil - as biski tave noriu pataisyt, kad mazuju zvaigzdziu valandoje buvo visi Keberiokst.... tai biski kitas variantas, tos grupes dainos ir yra mano supratimu skyrtos ir kiek man pasakojo pazystamas, butent atitinkamai publikai.... O Blic visai kitai publika jaunimui ir t.t.
Beje labai gerai parodoma tai kad tu net nezinai ar jie kuria tekstus dainoms ar ne.... Isvada tu neskaitei straipsnio, jame aiskiai tai yra parasyta.... O del grojimo tikrai nezinau, reiktu pasidomete, bet siaip dainuosėe yra jazz elemtu...
Visu pirma dziaugiuosi kad 15 metu zmogus yra suformaves poziuri i muzika... tai yra saunu ir pagyrtina.... nes tokio amziaus zmones tikrai daznai begioje is vieno stiliaus i kita ir t.t.... Bet as skaitau ir vadovaujausi tuo kad kiekvienas kuris kazka daro ira saunuolis... nors man tikrai nuosirdziai nepatinka daugelis pop atlikeju, bet jeigui jie sugeba ptaikyti ziopcioti i fonogra tai jau irgi yra puse velnio....

Atsakyti
lacunacoil
2005 m. lapkričio 28 d. 18:31:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DJ-JPA as varau ant ju nes man jau uzkniso bet koks popsas...eilinis usiktas projektas dar pasakyk muzona arba zodzius kuria o jei ir taip tai nesistebeciau labai jau jhie prasmingi...jazza gal jie saxofonu grot moka? rap gal jie repuot moka...as girdejau 2 ju dainas ir dar maciau per mazuju zvgzd valanda man to uzteko...
beje miek paciam ar paciai metu ne daugiau 15

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
goote
2005 m. lapkričio 28 d. 09:58:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmmm... Ir wel nieko naujo mazuju pasaulyje... Copy paste... Banalu!

____________________
Atsiprašau, kad gimiau, daugiau taip nebedarysiu...
Atsakyti
DJ_JPA
2005 m. lapkričio 28 d. 08:54:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na as dziaugciausi jai buciau sioje grupje nes ju repertuare tikrai nera daug popso jie dainuoja viska girejau kazka net liaudies dainas tokias labai jegiskas....
Taip kad nevertinkite vien is parasytoi straispnio, kurio matyt ir taip ne iki galo perskaitete nes jie aiskiai sako kad dainuoja viska Jazz, rep, liaudies ir t.t. Taip kad mane geda KAD ZMONES STAI TAIP VERTINA.... NEVELTUI SAKOMA KAD nete raso arba iki 14 metu arba neisilavine zmones....

Atsakyti
rocky
2005 m. lapkričio 26 d. 18:27:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
OJ!!! kas cia, "mokinukai"? jergau, kas paskutiniu metu ant svieto dedasi

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Archive Archive
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1248
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 199744